CARBOAUTOMATYKA SA

Opinie o CARBOAUTOMATYKA SA

Iza

Poszukiwany jest przez nich Specjalista ds. marketingu urządzeń gazometrycznych, ktoś wie jaką kasę oferują na tym stanowisku? Bardzo proszę o info, niestety nie widzę nigdzie!

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej na której - HR spóźnił się 15 minut - osoba decyzyjna się w ogóle nie pojawiła - nie wiedzieli do jakiego działu i na jakie stanowisko mnie rekrutują -nie wiedzieli jakie produkty sprzedają. Firma cud.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w CARBOAUTOMATYKA SA?

Zapraszamy na nową stronę internetową: www.carbo.com.pl W zakładce kariera znajdziesz nowe ogłoszenia o prace. Może właśnie Ciebie szukamy! ! APLIKUJ !

Zdziwiony

Firma kuleje??? To skąd ten wypracowany zysk? Czasy są coraz trudniejsze - ważne, że nie zwalnia ludzi grupowo.

jak chcesz pracować i nie boisz się roboty - to jest to właściwe miejsce.

Krzychu

Tragedia. Pracownika traktuje się źle, płacą słaba, a nowi pracownicy zarabiajo wiencej niż my. Lepiej sie zwolnić i iść do pracy jeszcze raz

Max
@Krzychu

wszyscy tylko narzekają. myślisz, że gdzieś indziej jest lepij? popatrz co dzieje się we Fiacie. na grubie wcale nie jest lepij. tylko tyle że państwowe

@Max

Oczywiście, że jest lepiej. Świat się na Carbo nie kończy. Wystarczy odważyć się i wystawić nos poza firmę. Otwórzcie oczy i przestańcie być wyzyskiwani.

@Zdziwiony

Wiesz skąd jest wypracowany zysk????????? Z rżnięcia ludzi i z wyzysku!

Sylwia

to wystarczy żeby awansować? :) a tak na serio to jak praca, polecacie?

@Sylwia

Nie. Zdecydowanie nie.

@CARBOAUTOMATYKA SA

Tak jest zapraszamy !!!!! Będziemy złotouści na rozmowie !!!! Nikt Ci nie da tego co MY Ci obiecamy !!!!! A jak już przyjdziesz będzie booooom i bańka tego dobrobytu pęknie !!!!! a oczy się otworzą.

Danuta
@Prawdomówny

A czemu, chodzi tylko o kwestie finansowe? Czy jeszcze firma ma jakies złe strony? :P

Niezadowolony

Operacja się udała - pacjent zmarł. Firma ma swoją politykę obsługi klientów. Swoją zupełnie różną od obowiązujących standardów.

Jan
@Niezadowolony

Z tym pacjentem to taka przenośnia, co?Jesteś klientem i nie podobała ci się obsługa czy przez to że jest specyficzna nie było aż tak źle?

Asystent Projektanta Konstrukcji

punktualnie rozpoczęta, długość trwania około 30 min, wysokie kompetencje i wiedza rekrutera

doświadczenie zawodowe , wiedza wymagana na aplikowanym stanowisku

Adaś

W skrócie: dział montażu - mięso do wykonywania poleceń. Dział serwisu: Mięso z uprawnieniami do wykonywania poleceń i prowadzenia robót. Reszta działów troche lepiej. Ogolnie: jak masz wykształcenie i chcesz zarabiać godnie - na pewno nie tutaj. Wypłata na czas, warunki niezbyt chore (jak na tę branże!) . Zarobki w serwisie niewiele bardziej atrakcyjne niż elektromonter w innych, małych prywatnych firmach. W montażu jest wyraźnie gorzej, podobnie jak na hali. Liczba godzin? Na montażu 8-10h na obiekcie, dojazdy nie płatne. Serwis: Od widzi mi się kierownika. Słyszałem, że na montażówce nie płacą dojazdów i ludzie musza kombinować z wybieraniem żeby nie zostać oszukanym na wypłacie. Podsumowując: Nie jest źle, ale na pewno są wyraźnie lepsze propozycje na rynku.

@Adaś

Jesteś bardzo "delikatny" w swojej opinii. Prawda niestety wygląda dużo ...... gorzej.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w CARBOAUTOMATYKA SA?

Zależy w jakim dziale.

Urszula

Faktycznie tak źle jest na dziale montażu i dziale serwisu jak ktoś pisał? Możesz coś opowiedzieć o pozostałych działach?

@Urszula

Krytykują niedowartościowani i malkontenci z urodzenia. jak chcesz robić to nic w życiu nie może przeszkodzić.

Urszula

Dużo takich tu jest czy szybko udaje się ich pozbyć? Bo chyba mocno przeszkadzają z takim nastawieniem

Ty tak na poważnie ??? Czy to kolejny wpis HR-u lub dyrekcji

IngVar

Dzien dobry! Czy mozna liczyc na zatrudnienie ukraincom z uprawnieniami SEP, spawalniczymi oraz UDT na zwyżki?

N
@IngVar

Tak, można. Aplikacje można składać za pośrednictwem strony carbo.com.pl w zakładce kariera lun wysłać CV na adres kadry@carbo.com.pl

Tobias

jak to miło znaleźć działającą firmę do której na praktykę w technikum się jeździło , a co z ZEG istnieje ? Ja ,,ZEG'' w 1990 roku ukończyłem a potem pojechałem do Niemiec i los pokierował na uczelnię wojskową i to co ci ludzie mnie nauczyli w 100 % się przydało za co dziękuję - od niedawna jestem emerytem i tak sobie zaglądam to tu to tam. Pozdro !

danw

Witam, planuję aplikować na stanowisko Konstruktora-Mechanika, ktoś wie jakie są warunki pracy na tym stanowisku? jak wyglądają zarobki?

Tomasz

Hejka. Szukam nowego miejsca pracy, więc wpadłem na to forum. Wydaje mi się, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Tych. Proszę, napiszcie jaka jest atmosfera w firmie Carboautomatyka? Czy firma dobrze traktuje pracownika? Czy jest kantyna z tanimi obiadami? A może firma załatwia posiłki z dofinansowaniem pracodawcy? Nie mam dzieci więc nie gotuje w domu. Pozdrawiam Tomasz

Krzysiek
@Tomasz

Praca jak praca, wszędzie jest dobrze, jak chcesz pracować. Niestety żadnych dofinansowań do posiłków nie mamy.

Marysia
@Tomasz

Hej Tomaszu. Pracowałam tam i już nie pracuję, to mówi samo za siebie. Jeśli idzie o jedzenie w pracy to rekomenduję firmę Huf z Tych. Pracownicy (wiem to od narzeczonego bo tam pracuje) mają tam system, dzięki której zamawiają obiady z dofinansowaniem pracodawcy. Działa to jak catering, tylko że nie trzeba zamawiać przez telefon. Powodzenia w nowym miejscu pracy. Marysia.

Robert
@Marysia

Dzień dobry Pani Mario. Jestem bezpośrednio zainteresowany organizacją posiłków w pracy dlatego dołącze do wymiany zdań. Firma Huf, której nazwę Pani wspomina korzysta z aplikacji SmartLunch. Wiem o tym bo sam odpowiadałem za wdrożenie. Wiele firm postanowiło zainwestować w dożywianie pracowników bo wpływa to na zadowolenie załogi. Pozdrawiam Robert

@Tomasz

To zmień obszar zainteresowań, przynajmniej do czasu dopóki szefostwo nie zacznie dostrzegać sytuacji i losu zwykłego pracownika. Są ślepi, albo tak ma po prostu być

Agnieszka
@Marysia

To jak nie pracujesz - to po co tu jesteś i jarasz się wpisami? podnieca Cię szukanie informacji o Carboautomatyce? nie masz nic innego do roboty? w sumie to smutne by było

Iza
@Agnieszka

Zobacz, że tu część wpisów jest taka: pracuję w innej firmie, a słyszałem o jeszcze innej. O Carbo wypowiadają się rzadko, reszta chyba wchodzi tylko się podrażnić z niezadowolonymi.

Jeszcze aktualny

Niektóre te komentarze piszą ludzie z zarzondu żeby ludzie myśleli że jest dobrze. Takie fajne że aż za słodkie ale kto pracuje ten wie jak jest. Nas wszyscy mają w nosie. Nowi są super i są przepłacani. Starzy są będę. Są to bendom. A to nie jest tak do końca. My też mamy gdzieś swój kres. W firmie jest kilka osób zadowolonych. Reszta jest niezadowolona i zła. Dlaczego kierownictwo tak nas traktuje? Dlaczego ? Dlaczego nowi zarabiajo tak dużo a my nie. Czy my jesteśmy gorsi

@Jeszcze aktualny

W KOŃCU KTOŚ MÓWI PRAWDĘ. TAK WŁAŚNIE JEST, A NIE SZTUCZNE KOMENTARZE PISANE PRZEZ HAJEROWCÓW

Były
@Jeszcze aktualny

Nie tyle z zarządu ale (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)w jednym jak MW z zakupów, lud,ie nie majacy honoru

Turbacz
@Jeszcze aktualny

Czytam te wpisy .... Ludzie czemu Wy tam jeszcze pracujecie, jak tam jest tak tragicznie?

Leon
@Jeszcze aktualny

To dlaczego jeszcze pracujesz we firmie, która ci się nie podoba? Poco się męczysz? Moim zdaniem powinno chodzić do pracy z przyjemnością ponieważ poświęcasz jakąś część swojego życia. Także tylko marnujesz swoje życie będąc w miejscu gdzie Tobie nie odpowiada. Na twoje miejsce na pewno ktoś by się znalazł kto zastąpi Ciebie oraz nie będzie pisać głupot wyssanych z palca. Kto chce pracować to będzie pracować i nie będzie narzekać. Narzekają ludzie bez ambicji. Ktoś pisał też o tym, że słaba płaca... a czy ta osoba też się postarała o większą płacę. Rozmawiała z przełożonym o tym, że należy mu się większa wypłata bo doszły "jakieś" obowiązki? MYŚLĘ, ŻE NIE. Większość osób woli swoje frustrację wylać na GOWORK i cieszyć saię, a nie weźmie spraw we własne ręce tylko czeka aż samo się coś zrobi. Tyle w tym temacie patrząc na działania ludzi komentujących i narzekających na Tą firmę to słów brakuje. Uważam, że praktycznie każda firma w podobnej charakterystyce ma swoje wady i pozytywy. Dla mnie jest ok i nie mam co narzekać. Płaca zawsze na czas, czas pracy jest idealnie dopasowany z ludźmi z którymi współpracuje idzie się dogadać. Tak jak wyżej wspomniałem dla chcącego nic trudnego. Pozdrawiam.

@Leon

Znowu ciśnie tu haerowcem

Zawoedziony
@Jeszcze aktualny

Dowiedziałem sie że w Imielinie jest jednąa firma z branży elektrycznej , super warunki ,życzliwi ludzie ,wynagrodzenie atrakcyjne , proponuję się rozejrzeć, szkoda narzekania i nerwów w tym csrbo

Były
@Jeszcze aktualny

Nie rozumiem tego narzekania. Nie podoba Ci się to odchodzisz. W najbliższej okolicy jest wiele firm założonych przez byłych pracowników Carbo. Zajmują się podobnymi rzeczami. Wymienię chociażby Voltar, Carbo-Eco czy Indsoft... Szukając dalej jest ich jeszcze więcej.

Obserwator

Mam wrażenie, że tu piszą sami frustraci...

ROR

Jako były pracownik odradzam pracę w tej firmie. (usunięte przez administratora) kolesiostwo, podglądanie. Dotyczy działu elektroniczno-elektrycznego.

Wojtek

Firma pozytywnie mnie zaskoczyła. Gorąco polecam.

@Wojtek

A mnie nie i nie polecam !!! Ot kuriozalna sytuacja

@Prawdomówny

Mam tylko jedno pytanko - po kiego czorta tam jeszcze robisz? Jęczysz jak stara baba... Zwolnij się i idź robić tam gdzie jest lepiej

@Adam

Kolego, A powiedz tak szczerze - jesteś w randze kierownika, dyrektora czy jesteś z Zarządu ???

Zwolnijcie HR-wców

Szanowni Państwo czytający opinie na tym forum. Pragnę podzielić się z Wami swoją opinią na temat który mnie nurtuje od dłuższego czasu. Otóż uważam, że Zarząd bardzo źle poukładał sobie wartościowanie w firmie i popadł w samouwielbienie i korporacyjny pęd szczurów. Pompuje biura, pompuje zatrudnienie osób zbędnych bo tak naprawdę nie przynoszących do firmy żadnej wartości dodanej. To są typowe korporacyjne (usunięte przez administratora) które są nieskalane robotą, siedzą, pachną i trzeba ich utrzymywać. Udział tych ludzi w firmie jest zdecydowanie zbyt duży. Pieniądze tych bardzo dobrze opłacanych (usunięte przez administratora) dajcie nam - ciężko pracującym ludziom dzięki którym ta firma zarabia i istnieje. Szanowni Panowie z Zarządu, zejdźcie na ziemię ! Otwórzcie oczy ! Zacznijcie rozumieć firmę ! To my szaraki na Was pracujemy, na Wasze wyniki, na Wasze premie i na tą armię cicho ciemnych dusz, które nie mają nawet pojęcia czym firma się zajmuje. To my oramy w brudzie, w (usunięte przez administratora) po godzinach, na weekendach i to my na to wszystko zarabiamy. Zacznijcie dostrzegać tych, którzy generują Wam zysk. Ostatnio się dowiedziałem, że te cioty biurowe zarabiają 4 krotność każdego z Nas. W imię czego ? Co takiego taka ciotka wniesie do firmy żeby tyle zarabiać. My pracujemy w ciężkich warunkach chcąc zrobić coś dobrze, ale nie widzimy w tym sensu. Nikt tego nie widzi. Nikt nie widzi tego kto w firmie generuje zysk. My mamy orać i być orani i utrzymywać tą całą świtę, która nic nie robi. Czasami wystarczy dobre słowo kierownika, poklepanie po ramieniu, (usunięte przez administratora) My już zaczynamy być tym zmęczeni. Czy Wy myślicie, że my tego nie widzimy, że jesteśmy wyzyskiwani, żeby w tym samym czasie inni byli rozpieszczani ?Czy Wy myślicie, ze tu jest ciemna masa z klapami na oczach ? Czy Wy nas macie za (usunięte przez administratora) ? My widzimy i wiemy więcej niż się Wam wydaje. Przykre jest to, że firma ma zwykłego pracownika za osła do rycia, który nie ma myśleć, widzieć i czuć. Zacznijcie Nas dostrzegać, bo za chwilę będziecie mieli duży problem. Wystarczy zejść z tronów i posłuchać ludu!!! Myślę, że nie dostrzegacie tego co Was czeka, jak się nic nie zmieni, a to czuć każdego dnia. Czuć tą narastającą frustrację i złość. Warunki są tragiczne. Atmosfera jeszcze gorsza. Przyjrzyjcie się kierownictwu, bo robi co chce, jak chce i na pewno bez Waszej akceptacji. Panowie - Wy zaczynacie tracić sprzed oczu swoją własną firmę. Nas już dawno straciliście i nie robicie nic żeby było lepiej, żeby zauważyć tych ludzi, którzy na Was pracują. Firma to nie słupki i wykresiki. Firma to ludzie !!!!!!!!!!!!!!!!! a Wy o tym zapomnieliście !!!!!!!!!!! Masakra

@Zwolnijcie HR-wców

Kolego - zejść na ziemię to powinieneś raczej Ty. wiele z tego co piszesz być może jest prawdą - nie wiem tego, ale Myslisz, że robota sama Ci wpada w ręce? Otóż objawiam Ci prawdę, że nie :) Żebyś ty mogł robić, ktoś musi najpierw za tym kontraktem pochodzić, potem ktoś musi obrobić papiery przygotowowawcze, nastepnie ty to wykonasz i karawana jedzie dalej. Ktoś musi obliczyć twoje dniówki, inny ktoś musi wystawić faktury, zrobić odbiory, a jeszcze inny ktoś zamówić wcześniej wszystkie klamory potrzebne do wykonania twojej pracy... Myślisz, że jest jakiś cyborg, który to ogarnie na solo? Piszesz, że nie jesteś doceniany. Tu niestety pracodawca nie jest w stanie za bardzo działać. To czy zostaniesz pochwalony czy nie - to już zwykły czynnik ludzki. Często zarząd nie wie co się dzieje na niższych szczeblach, bo niby skąd to ma wiedzieć? Kierownicy raportują same pozytywy. Pamiętaj, że zarząd myśli zawsze strategicznie, a operacyjnie powinni dyrektorzy i kierownicy człowiek zawsze jest tylko człowiekiem, a jego człowieczeństwo jest między innymi widoczne właśnie w pracy

@Adam

Filip

Ja pracowałam tam kilka miesięcy i szczerze żałuję,że się zwolniłem. Teraz dopiero mam słabo. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Sugerowanie się komentarzami ("ala pracowników") to właśnie tak trafiłem, że masakra. Rozmowa z takimi osobami z firmy (co narzekają) to się aż nie chce potem pracować. Zmieniłem pracę i trafiłem do firmy, która brak słów ani kasy ani pracy. Żałuję mogłem nie słuchać i pracować dalej przynajmniej bym nabył nowego doświadczenia i pensja by była na czas. Człowiek uczy się na błędach.

Nie pisz bzdur HR-owcu
@Filip

Czy Wy nie macie wrażenia, że większość tych pseudo pozytywnych komentarzy wychodzi spod jednej ręki HR-owca, który dostaje kasę za pisanie tej kompletnej bzdury w komentarzach i nie ma pojęcia o pracy, jej warunkach i codzienności w firmie? Zamiast pompować wodogłowie w firmie i płacić straszne pieniądze tym darmozjadom zauważcie w końcu tych ludzi, którzy w brudzie na Was pracują i zarabiają pieniądze. Skończcie z tym gadaniem głupot i pisanie bzdur rodem z filmów science fiction

Zdzichu

Zastanawia mnie jedna rzecz dlaczego firma nie docenia stałych pracowników którzy pracują to przez lata nie chca nam dać podwyżki a zatrudniają ludzi bez kompetencji z firmy za płotem i dają im po kilka tysięcy wyższe wynagrodzenie niż nam o co to chodzi.

@Zdzichu

Bo starzy mają orać. Bo starzy są i będą, a o nowego trzeba się postarać. Takie jest myślenie. Ja szukam i idę, bo podobnie jak większość jestem niedoceniany i niezauważany.

Czy uważacie ze grafik jest dobrze ustalany ?

Krzysiek
@Michał

nie ma źle, ale zawsze można coś poprawić

Gienek
@Michał

Grafik jest ok. Jak dla mnie jest idealny rano do pracy a popołudnia czas dla rodziny i hobby.

@Gienek

Ha ha ha ha !!! Spokój, cisza, sielanka, zero telefonów i generalnie pełne poszanowanie pracownika !!!!!!!!!!!! Ha ha ha. Dobre . Obudź się z tego snu

@Krzysiek

No co Ty ? Poważnie ? Tylko trochę ? A może trzeba gruntownie przebudować !!!!! I przede wszystkim zmienić myślenie góry

Nieważny

Niech szanowny prezes sprobuje przeżyć za nasza wyplate. To zaczyna sie robic smieszne. 3 tysiące wypłaty z wszystkimi weekendami ? Jak mamy utrzymać rodzine za taka jałmużnę? Jak tak dalej bedzie to wszyscy dobrzy pracownicy odejdą

@Nieważny

Ja się pytam - gdzie Twój kierownik? Skoro on nie walczy o Ciebie to niby kto ma ?

@Nieważny

Dokładnie. Teraz trzeba się napracować w nadgodzinach, żeby mieć niewiele więcej niż najniższa

nowy

Czytając te opinię mogę potwierdzić że na początku dużo obiecują a następnie wpadasz w korpobagno.

Kuba
@nowy

Guzik prawda, ustalasz na początku co i jak ma wyglądać pensja, premie, czas, miejsce pracy oraz na jakie stanowisko się starasz a także jaki zakres będziesz mieć. Aktualnie pracuje już kilka lat i zmieniło się tylko to, że zmieniłem stanowisko pracy na bardziej "strategiczne" co za tym idzie więcej obowiązków przybyło no i wiadomo z tego wynika większa premia. Nie narzekam. Kto się stara i widać, że pracownik pracuje solidnie to wszystko można osiągnąć. Pozdrawiam.

@Kuba

Kolego, a czy my cały czas mówimy o tej samej firmie ??? Bo coś mi się wydaje, że strasznie to koloryzujesz

Zostaw merytoryczną opinię o CARBOAUTOMATYKA SA - Tychy

• Jak się pracuje w CARBOAUTOMATYKA SA?

Zobacz opinie na temat firmy CARBOAUTOMATYKA SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CARBOAUTOMATYKA SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CARBOAUTOMATYKA SA?

Kandydaci do pracy w CARBOAUTOMATYKA SA napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CARBOAUTOMATYKA SA