Alstema Sp. z o.o.

2.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Alstema Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w Alstema Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Zainteresowany Nowy wpis
Kandydat

Czy są przyjęcia w Aleściemie?

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Alstema Sp. z o.o.?

Fizyczny Nowy wpis
@Pytanie

Cała wypłata jest przelana na konto. Firma bardzo dobrze płaci, najlepiej w Mikołowie. Można pracować w nadgodzinach. Człowieka szanują i liczą się z jego zdaniem. Warunki socjalne bardzo dobre. Jest prywatna opieka medyczna i karta Multisport. Osoby które tu pracują na prawdę są szczęściarzami

Ciekawy Nowy wpis
Kandydat

A jaka jest prawda o zarobkach?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Alstema Sp. z o.o.?

Jerzy

Bardzo dobra firma ale jednocześnie wymagająca. Polecam pracę ambitnym i chcącym pracować.

Damian

Czy atmosfera w firmie na dzień dzisiejszy jest nadal napięta ? Poniższe komentarze dają do zrozumienia ze nie jest za dobrze. Czy szefostwo dobrze traktuje swoich pracowników ?

Gustaw

Tyle lat temu mogło być różnie. Ważne co jest tu i teraz a jest to dobra firma i dobry pracodawca!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w Alstema Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Możecie opisać świeżą sytuację Alstema Sp. z o.o.? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

gro

alstema ma bardzo szeroką ofertę i powiem szczerze, że nie rozumiem poniższych wpisów. Firmie musi zależeć na zatrzymaniu przy sobie pracowników :)

Jag

To pisze gościu, którego zwolnili po tym jak się upił i narobił demolki. Ja tam nie mam problemów z pracodawcami.

Zostaw merytoryczną opinię o Alstema Sp. z o.o. - Mikołów

Alstema Sp. z o.o.