Opinie o PGNiG w Warszawie w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy PGNiG w Warszawie. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PGNiG w Warszawie o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PGNiG w Warszawie w Warszawa

cz

W tej firmie (centrala w Warszawie PGNiG OD) nawet nie potrafią prawidłowo opisać zakresu obowiązków w ofercie pracy. Faktycznie wykonywane obowiązki mają niewiele wspólnego z opisem stanowiska w ofercie pracy oraz ROZMOWĄ KWALIFIKACYJNĄ (mowa o stanowisku analitycznym). Brak możliwości rozwoju - ciągle dzwonienie i pisanie maili przy bardzo niskim poziomie technicznym wykonywanych zadań. Ciągłe użeranie się z dyrektorami wtrącającymi się w kwestie nie do końca związane z ich kompetencjami (oczywiście część z nich z nadania politycznego). Zarobki PO uwzględnieniu barbórki i premii kwartalnych na poziomie normalnych stawek w korporacjach dla osób z rocznym doświadczeniem. Brak j. angielskiego w codziennej pracy. Oczywiście brak rozliczenia nadgodzin praca czasami po 10-12 godzin. Socjal na średnim poziomie - opieka medyczna średnia, jakość karty sportowej zależy od tego kto wygra przetarg (płatne dużo więcej niż w wielu korporacjach). Kiepska kawa, w kuchni brak podstawowych naczyń. NIE POLECAM!!!

PK
@cz

Cześć, CZ powiedz mi proszę w jakim dziale konkretnie pracowałeś/łaś? co masz na myśli pisząc stanowisko analityczne? pytam, bo dostałam ofertę pracy z tej firmy.

M
@PK

@PK na jakie stanowisko dostalas oferte pracy? / do jakiego działu? Czekam na odpowiedz od nich tez w sprawie stanowiska pracy i cisza....

@PK
@M

Ryzyko kredytowe

@cz

Rozumiem, a czy możesz wymienić jakieś dodatnie strony tego zatrudnienia? To może pomóc użytkownikom forum GoWork.pl w podjęciu decyzji co do aplikowania do pracy w tej firmie.

Nikt

Czy to prawda że spółka wstrzymała zatrudnienia? Byłem "dogadany" na stanowisko techniczne odpowiadające mojemu wykształceniu, w przeddzień komisji egzaminacyjnej dowiedziałem się że zatrudnienia wstrzymane, wtf? Popłaciłem kurs, egzaminy zrezygnowałem z poprzedniej pracy a tu takie coś...?

Spokoloco
@Nikt

Dziwnie to wyglada. Ja bylem kiedys w podobnej sytyacji. Po rekrutacji w spolce zaleznej czekalem na akceptacje zatrudnienia I sie nie doczekalem.

@Nikt

Wszystko wstrzymane w całej spółce. Umowy okresowe nie są przedłużane.

M

@Nikt Prawdopodobne, też czekam.. i takie sytuacje się zdarzają, też w sp. SP miałam podobną, dopiero po upływie 2 msc wszystko ruszyło

Nessy1991

HEJ! czy ktoś pracował w PGNiG w obsłudze Klienta w Boku bądź w centrali? Jakieś opinie?

MS

Witam, mam pytanie o pracę na stanowisko laboranta, laboranta ds procesów technologicznych ? Na jakie wynagrodzenie można liczyć na początek ? jak atomosfera ?

Zenelman
@MS

I jak wrażenia po rekrutacji? Czas oczekiwania na feedback 2-3 tyg xd. Jakiej pensji oczekujecie?

@Zenelman

Też miałeś rozmowę na początku października? Masz jakąs odpowiedź? U mnie jak na razie cisza...

Zenelman
@Mateusz

Dzwonili w poniedziałek że dziękują ale nie

@Zenelman

Dzięki za odpowiedź, kompletnie nie wiem jakich pieniędzy się można na produkcji spodziewać.

Helka
@MS

Też mnie to interesuje, proszę o odp.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
Gienadij

Nie jesteście zbyt dobrze nastawieni na firmę. Szkoda, że własne złośliwości stawiacie przed obiektywna opinią!

Alicja

Nie wiem jak jest w Warszawie, ale we Wrocławiu praca tylko po znajomości. Chyba, że potrzebują naprawdę dobrego specjalisty, który będzie robił najgorszą robotę za innych - czyli za pseudo kierowników i innych pracowników wyższego szczebla, którzy zostali wcześniej zatrudnieni po znajomości dostając przy tym duże pieniądze a wiele nie potrafią i wysługują się innymi. Ostatnio znowu zatrudnili osobę, która ma wykształcenie niezgodne z powierzonym jej stanowiskiem i to za niemałe pieniądze, ale ma znajomości na samej górze..To przykre, że takie osoby dostają pracę tak naprawdę tworzy się dla nich sztuczne stanowisko, które jest zbędne, czyli kolejny kierownik, ktoś tam od marketingu czy sprzedaży. Powinni wprowadzić jakąś kontrolę przy zatrudnianiu w PGNiG bo marnowane są państwowe pieniądze dla osób które nic nie robią chyba stanowią tylko element "dekoracyjny" firmy.

@Alicja

w Warszawie - także po znajomości: lepsza posada, pensja, premia; dobre opinie (mimo że osoba nic nie robi; nie umie...) - rączka rączkę myje. Jak chcecie zasuwać na tych nierobów, idźcie tam i się użerajcie o każdą rzecz, począwszy od komputera, bo z tym też robią łaskę i trzeba czekać ze 3 tygodnie, aż ma się narzędzie pracy... Patologiczna firma; z nielicznymi wyjątkami ludzkimi, ale to wyjątki. Cieszy mnie, że juz wkrótce przestanę tam pracować

belgian
@Alicja

w warszawie jest to normą na stanowiskach dyrektorów i części specjalistycznych. Chorą normą. Ludzie niekompetentni. Niebezpieczne dla fachowców, bo nie wygrają z takimi :((((((((

beta
@Alicja

też zatrudnili kolejną osobę bez kompetencji na stanowisko menedżerskie; osoba ma plecy. Nie ma pojęcia o żadnym aspekcie tego, co dzieje się w obszarze, którym niby "zarządza"... Taki sztuczny twór. Może tylko po to, aby opowiadać o każdym pracowniku "tam, gdzie trzeba". I nie wiem, po co lista obecności + karta magnetyczna + kamery. Potrójne sprawdzanie, a co na to rodo. Dodam, że nie ma wynagrodzenia za nadgodziny. Wyrobić się w 8h (jak ktoś naprawdę pracuje) - b. ciężko. Źle widziane branie nadgodzin, jeszcze gorzej - niewykonanie zadania (wrzucanego 5 min. przed wyjściem z pracy...) Czas się ewakuować; człowiekowi szkodzi siedzenie w takich klimatach.

Kedar
@pracownik

Nas też cieszy że już niedługo znikniesz

@Alicja

Forum to poświęcone jest w szczególności oddziałowi PGNiG w Warszawie. Wrocław to zupełnie inna placówka, inni ludzie tam pracują i to z pewnością wpływa na wiele różnic. Zachęcam Cię do założenia oddzielnego wątku na temat pracy w PGNiG Wrocław, jeśli takowy jeszcze nie istnieje. Co do reszty, jak oceniacie pracę w PGNiG Warszawa?

ccccc
@Alicja

państwo to PIS i o to chodzi aby były synekury dla swojaków

Blue
@Alicja

Niech każdy sprawdza pracowników po zmianie jacy wychodzą pijani, takich to odrazu wypier.. tak jest na EC Siekierki.

Wiesiu

Jasne, wszyscy idźcie do PGNiG, praca lekka, łatwa i przyjemna i bardzo dobrze płacą. A tak na marginesie - wywalili mnie z pracy na stanowisku specjalisty 1,5 roku temu bez przyczyny, ponad 20 lat w firmie. Tym odpowiedzialnym za to też podziękowali po kilku miesiącach ale nie jest to dla mnie pocieszenie, życzę powodzenia.

Any
@Wiesiu

Co sadzisz o umowach o prace pierwsza 3 mce potem 2 po roku i dopiero stala, czy warto ryzykowac ze,stalej posady tam isc?

Baby

A jak praca w Biznesie w Warszawie ? Warto? Chyba obecnie jakieś zmiany ?

abcd

A jak się pracuje w Biurze bezpieczeństwa i Audytu? Kto tam teraz rządzi?

Aartes

Czy ktoś orientuje się jakie są zarobki na stanowisku specjalisty ds. Obsługi Klienta kluczowego w PGNiG w małopolsce lub innym regionie ? I drugie pytanie: czy obsługa "klienta kluczowego" tj. Po prostu obsługa klienta na sali obsługi czy tzw klient kluczowy to są mali przedsiębiorcy?? Jak to rozumieć? Dziekuje za odpowiedź.

Agnieszka

@Nowy zostałeś przyjęty do PGNiG w Warszawie? Możesz opisać jak wyglądał Twój proces rekrutacji, czy i w jaki sposób były sprawdzane Twoje predyspozycje zawodowe. Twoja odpowiedź będzie pomocą dla innych zainteresowanych podjęciem pracy w PGNiG w Warszawie.

Anka
@Agnieszka

Ile czeka się na podpisanie umowy?

@Anka

@Anka wszystko zależy od danej rekrutacji. Firma zatrudnia od 1wszego lub 15 dnia miesiaca. Jeżeli masz już wynik rekrutacji to zapewne umowe bedziesz miala od 01.08 dostarcz dokumenty i umowe podpisujesz pierwszego dnia jeszcze przed rozpoczeciem szkolenia.

Anka

Dzięki.

Paula
@Pomocna

A jeśli mam pozytywy wynik rekrutacji, a nie ma jeszcze wszystkich wymaganych podpisów do podjęcia pracy, to jaki to jest okres?

@Paula

Co masz na myśli "nie ma jeszcze wszystkich wymaganych podpisów do podjęcia pracy" ?

@Pomocna

To znaczy, że dostałam po rekrutacji informację, że chcą mnie zatrudnić i papiery idą do podpisu w centrali, po 3 tygodniach nikt się nie odzywa, dzwonię z pytaniem co z moim zatrudnieniem i dostaje odp. że nie ma jeszcze wszystkich wymaganych podpisów. Notabene informacje że będę zatrudniona dostałam 13 lipca i do dzisiaj zero zwrotnej informacji co ostatecznie się stanie, czy mam szukać innej pracy czy jednak mnie zatrudnią (wstępnie mi powiedziano że mam pracować od 4 września), trochę to niepoważne.

@Miriam

Może faktycznie osoby decyzyjne są na urlopach i się to przeciąga. Nie spotkałam się nigdy z taką sytuacja. Może warto zadzownić i zapytać w prost czy masz szukać innej pracy.

@Pomocna

Oczywiście że dzwoniłam i pytałam, dostałam odpowiedź że nic nie wiadomo, nie ma jeszcze kompletu podpisów i jeżeli nadal jestem zainteresowana ofertą to mam czekać na informacje, jednocześnie na pytanie czy mam już wypowiedzieć umowę u obecnego pracodawcy Pani powiedziała żebym jeszcze się wstrzymała ze wszelkimi ruchami dopóty nie będzie kompletu podpisów, fakt pozytywnego przejścia rekrutacji nie gwarantuje zatrudnienia . Jest to dosyć kuriozalna sytuacja - dostaję informację że mnie zatrudniają ale jednocześnie mam się nie zwalniać u obecnego pracodawcy i czekać aż łaskawie zadzwonią jaka jest ostateczna decyzja. Całe szczęście pracuje u osoby która rozumie moją sytuację i nie robi mi problemów.

cz
@Miriam

Można spytać czy faktycznie ostatecznie zostałaś zatrudniona w Pgnig, albo chociaż dostałaś informację, że wszystkie dokumenty gotowe i termin rozpoczęcia pracy?

@cz

Na dzień dzisiejszy nie zostałam zatrudniona, dostałam tylko ponownie telefonicznie informację, że jeszcze nic nie jest stracone i jeżeli jestem nadal zainteresowana to mam czekać na telefon, od tego czasu minęły 3 tygodnie i cisza.

karampuk
@Miriam

to jest niepowazne, jesli tak zachowuja się przy rekrutacji to jak jest w codziennej pracy?? ale zatrudnili cię?

Gość 15

Cześć, w następnym tygodniu mam rozmowę w sprawie pracy w PGNiG ,zatrudnienie przez agencje. Praca na infolinii. Wynagrodzenie to podstawa plus premia(podobno każdy ja ma), moje pytanie jest takie czy faktycznie są te premie?, jaka atmosfera, jak ogólnie wygląda tam praca na infolinii. Ktoś się podzieli opinią?

Logan
@Gość 15

Czy na infolinię łatwojest się dostać?

serious sam
@Gość 15

Powiem tak - hardcore i to srogo ;)

Iwona
@serious sam

Jak jest na infolinii przychodzącej? Praca przez agencję. Praca w Poznaniu, ale pewnie to samo. Umowa na miesiąc co też mnie dziwi.

Mocny Alojzy
@Gość 15

To tak dla potomnych - piekło ;) Pamiętam czasy jak ludzie uciekali stamtąd po 2 tygodniach pracy. Ogólnie procedury nawarstwione jak muł na dnie Amazonki i ciśnienie z powodu słupków.

elenagil
@Mocny Alojzy

Ja mogę jedynie powiedzieć, że nie polecam infolinii Contact Center w Krakowie ;). Mam nadzieję, że w innych miastach bardziej szanują osobę, która ma prawo oczekiwać szkolenia, bo na projekt na słuchawce się czegoś wymaga mimo wszystko... i szkolenia kompleksowe to norma, a nie że masz wszystko wynieść od pracownika, który jest zajęty swoją pracą, no śmiech na sali normalnie :) ...

Mateusz

Czy ktoś zdradzi jak z atmosferą na stanowiskach produkcyjnych (maszyniści, operatorzy) oraz na linii pracownicy - przełożeni? Na jaką kasę na start można liczyć oraz co zawiera socjal prócz nagrody rocznej i dofinansowania do opieki medycznej i siłowni?

mariusz

Brud, smród i ubóstwo. Dziadowskie pieniądze. Pracowałem jako spawacz, i praca tam to żenada pod każdym względem. Zero BHP, zero poszanowania, zero kasy. NIE POLECAM

Prowincja

Dobra praca ale tylko jeżeli macie okazję być przyjęci po znajomościach, wtedy można liczyć na bardzo dobre pieniądze już na samym starcie. Ja niestety pracuję na prowincji już 9 lat, zostałem przyjęty bez znajomości i moje zarobki po tym czasie wynoszą około 2800 netto, a wymagania co do zakresu pracy jak u specjalisty. Poziom zaszeregowania 4.1 i raczej nie zanosi się na to żeby go przekroczyć, chociaż ostatnio ze względu na duży i skomplikowany zakres prac jaki wykonuję, mój przełożony wniósł wniosek o awans na specjalistę ale niestety warszawka stwierdziła że nie da bo wolą dać swoim znajomkom z Warszawy. Socjal kiedyś był dobry, teraz to tylko w socjalu została grusza za pomocą której łatam dziurę budżetową, więc o wakacjach można zapomnieć. Ogólnie socjal co roku jest i tak zmniejszany, tak samo z nagrodą z zysku. Obecnie staram się uzbierać trochę kasy na wszelki wypadek i odejść z PGNiG. Robię też kilka uprawnien oprócz tych wyrobionych w PGNiG żeby nie wpakować się w takie (usunięte przez administratora) jak w tej chwili. Także szczerze nie polecam, jak dla mnie 9 lat straconych z życia zawodowego.

bogdi
@Prowincja

na pewno przełożony bezpośredni stawiając cele dla działu i poszczególnych osób oraz oceniając działania pracownika, ma wpływ na wysokość premii + może wnioskować o awans. Tę kwestię może zablokować szef szefa..lub finalnie - dyr. person. wa-wa. Kłania się też kwestia realnego planowania zatrudnienia pod realne potrzeby. Jak nie uwzględnią, że może być x procent starszych specjalistów, to nici. Uwzględnią podwyżki dla "kogoś tam". Są obszary, gdzie istnieją vacaty i ludzie są przeciążeni. Nowych osób tam nie zatrudniają = istnieją środki na zatrudnienie dodatkowego fachowca czy pod dany projekt bądź awansu w innym obszarze. Wreszcie! mam urlop i zmieniam :)

miasto
@Prowincja

nie wiem na jakiej Prowincji pracujesz ale w naszej prawdziwej prowincji po kilkunastu latach pracy pensja to ok. 2200zł na rękę

MagdaN

Ile czeka się na odpowiedź po rekrutacji w PGNIG Obrót Detaliczny? Czy informują telefonicznie, czy mailowo? Ile wy czekaliście?

Agnieszka

@Gazownik czy osoba będąca na stażu ma szansę nauczyć się czegoś, co będzie przydatne w późniejszej pracy? Czy najlepsi mogą liczyć na zatrudnienie w PGNiG w Warszawie? @Alfa możesz rozwinąć w sposób bardziej merytoryczny swój komentarz, tak aby był pomocny dla innych zainteresowanych pracą?

Alfa

80 % pracowników to szeregowi. Normalsi. 5 % jest do nadzoru tych szeregowych. 15 % to etaty dla znajomych, spadochroniarzy i "politycznych". Ale mogę się mylić. To taka hipoteza badawcza wysnuta z obserwacji.

Brikomarche

Witam, czy ktoś zdradzi mi jakie są benity w pgnig na rozmowie byłam trochę zestresowana i nie pamiętam dokładnie :) na pewno mowa była o 13:D i premiach co kwartał ale w jakiej wysokości? Czy na święta Boże Narodzenie Wielkanoc, Barbórka również przewidziane są bony pieniężne? Dziękuje za odpowiedź

Remi
@Brikomarche

Hej, sa premie kwartalne, i dwa razy na swięta kasa plus 13. Na jakiej rozmowie byłaś tzn. na jamie stanowisko i jak dlugo czekałaś na odp. po rozmowie.

@Remi

Specjalista ds reklamacji. O jakich kwotach mniej więcej jest mowa na świętai jak liczona jest premia kwartalna? Czytałam że w tamtym roku były też roczne dla wszystkich pracowników po 5 tyś brutto?

Remi
@Brikomarche

Ja słuszałam tylko o tych kwartalnych premiach wiliczanych na podstawie oceny, nie wiem nic o tych 5k. Czy możesz napisać po jakim czasie od rozmowy dostałaś odp. od działu rekrutacji?

@Remi

Dość długo czekałam prawie miesiąc. Na jakie kwoty można liczyć na święta? Z premia kwartalnych to kojarze że można wyciągnąć w roku jedna pensję czyli pewnie koło 25% pensji na 3 miesiące

@Brikomarche

Na Święta po 500 zł, 13 pensja w grudniu proporcjonalnie do przepracowanego okresu i premie kwartalne, dla specjalistów jest to maksymalnie 25% miesięcznego wynagrodzenia. Poza kasa dostaniesz wieczne niezadowolenie przełożonego, wieczny nerw i bezpłatne nadgodziny.

@Marek

Marek a ta premia kwartalne przy np zarobku 3000 miesięcznie to premia będzie 750 przy założeniu 25% czy jeszcze razy 3 ze 3 miesiące czyli 2250 zł ?

znużony
@Brikomarche

czy dostaniesz premię, zalezy, co robi każdy w grupie i grupa, w której pracujesz. System jest pogmatwany; w zasadzie w warszawie odpowiedzialna za to osoba nie wyjasniła nigdy, o co chodzi. W sumie jak sie skonczy ocenę, to następne cele i już zaraz kolejne papiery na ten temat. Wiecej czasu na to ocenianie i papiery niż prace. Bony - sa informacje w odpowiednim momencie roku. Nic nie jest oczywiste. Martwie sie, bo się cofam w jezyku obcym, nikt nie uzywa

wawa
@Brikomarche

bzdura - nie ma premii rocznych

Agnieszka

PGNiG w Warszawie udostępnia w sieci specjalną stronę internetową, która ma służyć przekazywaniu informacji o prowadzonych w firmie rekrutacjach, Jest na niej wbudowana specjalna wyszukiwarka ofert pracy, staży i praktyk. Niestety wyszukiwanie nie przynosi żadnych rekordów. Czy firma obecnie nie poszukuje żadnych pracowników? To w przypadku takich dużych pracodawców byłaby to sytuacja nietypowa.

arpi
@Agnieszka

bo ta strona nie działa; nikt się nią nie zajmuje i nie zajmie.

Zostaw merytoryczną opinię o PGNiG w Warszawie - Warszawa

• Jak się pracuje w PGNiG w Warszawie?

Zobacz opinie na temat firmy PGNiG w Warszawie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PGNiG w Warszawie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PGNiG w Warszawie?

Kandydaci do pracy w PGNiG w Warszawie napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PGNiG w Warszawie