PGNIG SA

Sanok

Opinie o PGNIG SA

patkam

a co myslicie o ofercie pracy na stanowisko pracownika ds przetargów, ktoro pojawiło się na stronie? są jakieś szanse na przyjęcie bez doświadczenia? warto składać cv? jak wygląda praca w tym dziale? ktos cos?

Iza
użytkownik zarejestrowany

@Młody nie wiem o jaki program praktyk Ci chodzi, ale nadal PGNIG ma w ofercie szeroki program dla studentów i absolwentów. W zakładce praca znajdziesz wszystkie informacje o praktykach organizowanych przez tę firmę http://www.pgnig.pl/pgnig/kariera/staze-i-praktyki.

Młody
użytkownik zarejestrowany

Czy oferta praktyk jest jeszcze aktualna ? Może ktoś ma informacje na ten temat? Bardzo chciałbym dostać się ale dobrze jest też wiedzieć jak to przedstawia się .

alek

Pgnig - firma rodzinna z układami, jak nie masz pleców to bardzo trudno, chyba że robola potrzebują to cię zatrudnią, ale jak mają wybierać między Kasią koleżanką mamy wujka Wladka a tobą, to wybiorą ją. Jeśli się tam ktoś dostanie, to trzeba przyjąć zasadę że do pracy się przychodzi. pozdro

Natalia
użytkownik zarejestrowany

Złożyłam swoje cv na stanowisko specjalista ds. personalnych i czekam z niecierpliwością na rozmowę. Bardzo bym chciała tu pracować ale zdaję sobie sprawę że jest trudno.

sssst

hej,hej pracownicy sanoccy :) w ogóle są przyjęcia w tej firmie ?

Karol
użytkownik zarejestrowany

Złożyłem cv do firmy gdyż mam duze doświadczenie w tej branży ale marne szanse. Ludzie pracujący tu mają super firmę ze wspaniałymi perspektywami tylko pozazdrościć. Zarobki również bardzo dobre, inna sprawa że tam nawet na recepcji trzeba mieć wyższe wykształcenie

ja202

Klusek 2017-02-08 23:02 a dzieję się cos w tym Sanockim PGNIGu ? Przyjmuja jakiś geologów ? Czy cisza...jak ten nowy prezes?

Klusek
użytkownik zarejestrowany

Mnie nie interesują układy, oni kiedyś odejdą. Ja żyje swoim życiem i nie mam zamiaru tracić pracy w firmie, która daje gwarancje i stabilność pracy. Ja mam rodzinę i muszę na nią pracować, a PGNiG daje mi taka możliwość. Do polityki się nie mieszam

ja20

Cudak 2017-02-05 17:34 to prawda. Tyle że tam są układy polityczne. każdy o tym wie. Pracują tam ludzie z układu PO/PSL

Cudak
użytkownik zarejestrowany

Znaczy tyle, że taka firma jak PGNiG nie może zniknąć ani się zamknąć!!! Kto pracuje i w dodatku dobrze ma zapewniony byt. Bardzo często dobry pracownik awansuje i po prostu dobrze zarabia, to jest firma państwowa .

JA20

CO TO ZNACZY Cudak 2017-01-25 10:12:55 ?

Cudak
użytkownik zarejestrowany

Praca w takiej firmie to już sukces a trzeba dodać, że z perspektywami!!

mykfik

jak tam sytuacja w PGNIGU jak nowy prezio ?

alan
użytkownik zarejestrowany

Patrząc na to, że musisz mieć wykształcenie wyższe i przynajmniej rok doświadczenia żeby się tam dostać no to na pewno jest grubo powyżej najniższej krajowej @klara

Klara

a ktoś się orientuje ile zarabia asystentka tam?

Polak

i jak wydupiają z Pgnigu już tych bez wykształcenia i tych co z są od PO/PSL :) ?

rere

dobra, dobra...taka prawda że Pani łukacijewska i Bury załatwiali po znajomości robotkę...ale już niedługo będą te osoby na bruku :)

ssasasa

WASZ CZAS się KOŃCZY W PGNIGU Peowskie wyrzutki zatrudnione po zanjomości :)

lolas

Greeeeg ja skończyłem dziennie WNiG i powiem Ci, że jak jesteś na pierwszym roku to uciekaj póki możesz. No chyba, że zdobędziesz w czasie studiów mega doświadczenie i uda Ci się gdzieś zagranicą. W Polsce nie masz czego szukać. Większość firm jest w fatalnym stanie, chociażby Exalo (poczytaj sobie opinie na gowork). Zagraniczne już się wycofały: Chevron, Exxon, San Leon. Boom na zatrudnienie skończył się dokładnie półtora roku temu. Od tej pory masowo zwalniają. Jeżeli komuś uda się gdzieś dostać to albo jest supermózgiem, albo miał fuksa. Ale to są pojedyncze przypadki (wydział skończyło w tym roku grubo ponad 200 osób). Pogadaj z prowadzącymi o sytuacji w branży, tylko szczerze. A wracając do PGNiG to jeżeli gdzieś byś się dostał na wiertnie to przecież masz system pracy 2 na 2. Raczej nie pogodzisz tego ze studiami zaocznymi. Pozdrawiam

kdkd

zapomnij czlowieku. Gadalem z facetem co tam 40 lat robi i ma syna po Twoim kierunku i nie moze go wepchnac.

Grrrreg

Witam. Chciałem zapytać pracowników PGNiG. Jaka jest szansa dostania pracy jeśli studiuję zaocznie Wiertnictwo Nafty i Gazu ? Zacząłem studia zaoczne i chciałem się przyjąć żeby zdobywać doświadczenie , oczywiście jako fizyczny, na najniższym stanowisku ale pracować w czymś w czym mogę pracować po studiach. Studiuję na pierwszym roku. Jeśli ktoś podzieliłby się swoim zdaniem , byłym wdzięczny.

mama

nadzieja matką głupich i umiera ostatnia :)

fakjuolewiu

I jeszcze jedno..dopóki rządzi tam PO nie będzie żadnych przyjęć oczywiście z bogatym CV jak to ,,bubelek,, napisał.

fakjuolewiu

hahahaha zatrudnią...z dobry CV tj.wykształcenie i doświadczenie hahahahaha u lala ....większego żartu nie słyszały me uszka ;) idź, złóż swoje napakowane CV i czekaj na telefon, nie wiem co pierwsze usłyszysz dźwięk dzwoniących z kadr że przyjmą cie z twoim bogatym CV czy huk armat putina. Pozdrawiam kumatych

on

bzdury piszecie a rope i gaz napewno nie wydobywa sie odkrywkowo co do dostania sie do firmy to prawda to rodzinna firma i znajomosci sie licza napewno nie zarabia sie 1500 netto pan zapolnial dodac ze ma pozyczke i mu odciagaja 1000

Nafciarz

Ropę i gaz kolego wydobywa się odkrywkowo:]Pozdro dla kumatych!:]

@Nafciarz 01.09.2014, 22:06
Ropę i gaz kolego wydobywa się odkrywkowo:]Pozdro dla kumatych!:]

widać jak się znasz...nie odkrywkowo a OTWOROWO ! Studiowałam to więc wiem.

calaprawda

W wiekszosci sa tam osoby po znajomości, i to załatwiane sto lat temu. Oczywiśie zdarzą się z ulicy ale to jest czyste SZCZĘŚCIE. Niestety takie czasy, gdyby wszędzie zarabiało się tyle co tam, to każdy by osiusiał ciepłym moczem ten ich całt PGNiG !

Przemysław

Ciężka, fizyczna, mozolna praca. Ja robię na kopalni ropy i zarabiam 1500 zł netto! Kierownictwo do bani, dbają tylko o swoje płace i plecy. Układy rodzinne na pierwszym miejscu. Z ulicy nie biorą nikogo. Więc się nie łudźcie! POzdro

abc

Witam , czy w PGNIG Sanok osoba bez wykształcenia kierunkowego, bez znajomości i zupełnie bezstronna, ma jakiekolwiek szanse na podjęcie stażu na stanowisku pracownik gospodarczy, technik prac biurowych itp? Czy po prostu pierwszeństwo tam mają ludzie z wewnątrz firmy i nie ma co liczyć? Proszę kogoś obeznanego w temacie o odpowiedź, dzięki , pozdrawiam.

jfhgs

Tak jak mówisz to firma "zamknięta" i wszystko jest po znajomości - kwalifikacje nie mają większego znaczenia.

MarkoPolo

Witam ;-)! Czy ktos z pracujacych w PGNiG-u Sanok, moze sie wypowiedziec na temat warunkow? Czy osoby z kierunkowym wyksztalceniem maja tam szanse? Jak wiadomo jest to CHYBA zamknieta firma ?

pukpuk

Moze ktos cos powiedziec na temat czy po stazu mozna sie tam zalapac na jakas fuche? Czy istnieje cien nadzieji:P? Oczywiscie wylaczajac znajomosci i szerokie plecy. I jak stoja zarobki dla takiego nowo przyjetego mgr inz?

Zainteresowany

Witam, Chętnie bym się tam zatrudnił, tylko kmam doświadczenie i wykształcenie ekonomiczne i handlowe. Co na to? Ktoś kiedyś wspomniał, że jest tam całkiem sympatycznie.

witam,zatrudniony jako pomiarowy wykonuję pracę od kopania dołów po obsługę całej kopalni przez malowanie koszenie zima ręczne odśnieżanie hałdy śniegu na 2 metry po drobne papiery do biura-bo wiedza szkodzi a fanfary i podarki dla swoich i family.20lat stażu 4tyś brut. kier. wiecznie [usunięte przez moderatora]Też chce do Biura.

zadowolony

dadada
@zadowolony 08.11.2011, 10:54
Ja pracuje na niskim stanowisku w biurze 2 lata i zarabiam 4800 netto miesięcznie na rękę.Pieniądze nie takie złe :)...

jak netto, to wiadomo że na rękę...widać kogo tam zatrudniają.........

Zostaw opinię o PGNIG SA - Sanok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PGNIG SA