Opinie o PGNiG w Warszawie w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy PGNiG w Warszawie. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PGNiG w Warszawie o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PGNiG w Warszawie w Warszawa

praca Doradca Biznesowy

Jest ogłoszenie na Doradcę Biznesowego w Warszawie, wie ktoś jakie tam są warunki I czy warto?

Hej, idę na rekrutację na Młodszy Specjalista ds. Obsługi Zgłoszeń i Reklamacji, powiedzcie mi jak wygląda ta praca? Ile się zarabia? jak socjal? Dzięki za wszystkie odpowiedzi, chcę się dobrze przygotować.

Pomocnik
@Marta

Hej, praca bez bezpośredniej obsługi Klienta, odpowiadasz na reklamacje pisemne, majlowe itp itd. Stawkę to już sama możesz sobie wynegocjować zależy co zaznaczyłaś w przesłanej aplikacji. Benefitów jest sporo: 4 premie w roku, trzynastka, zyski z firmy raz w roku, wczasy pod gruszą, dofinansowanie do kultury i sportu, dodatek na święta (dwa razy w roku), nie wiem co tam jeszcze.

Leń
@Pomocnik

W PGNiG TERMIKA??

Mam zupełnie inne zdanie - może trafiłeś na taki dział ale sobie zasłużyłeś na takie traktowanie.

Pomocnik

Na Żeraniu są ważne 3 rzeczy : logo, wizerunek, prezes. Ktoś mądry powiedział - wszyscy wiedzą jak jest, ale wszyscy udają, że jest inaczej. Niech was ręką boska broni przed aplikowaniem. Chociaż teraz to będą ciężkie czasy. Kiedyś Dreżewski mówił - komu się tu nie podoba to won, za bramą na wasze miejsce czekają i z pocałowaniem ręki tu przyjdą. Dreżewski to były prezes, zresztą stary komuch. Omijać zm. B, tam rządzi ,,nieszczęśliwy człowiek". Patrzysz na niego i jesteś zdziwiony, natura czyni pomyłki.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
nick

ile dostaje na start górnik eksploatacji otworowej?

Czy w PGNiG w Warszawie są paczki/bony świąteczne?

MUC

Jak przyjdziesz w wigilie lub w sylwestra to dostaniesz paczkę ze słodyczami dla dziecka. Na święta Bożego Narodzenia dają 1 tys. Brutto. Na tym sie kończy. Pozdrawiam

Alfred

Można powiedzieć tak, wyższa kadra w rozumieniu średniej kadry to bogowie! Jeżeli ktoś chce tam do pracy na produkcję, to niech ręka boska broni na zmianę B na Żerań. Osoba dowodząc tą zmianą czyli DIR, to totalna porażka. Ktoś kto o sobie myśli, że wszystko wie lepiej, wprowadza zamęt i atmosferę wiecznej napinki . Jego miejsce powinno być na samodzielnym stanowisku bez kontaktu z ludźmi. Szefowie wiedzą, ale to ograniczony ktoś jest im widocznie potrzebny. Z perspektywy to dobrze, że ja już nie muszę nawet na niego patrzeć. Amen.

fox
@Alfred

Zgadzam się w 300 procentach z opinią Alfreda ,wszyscy mówią że cztery zmiany są zadowolone , nawet swego czasu panowała opinia że zm B to kolonia karna

Pediatra

Trzeba oddzielić Termikę, od PGNIG. I dopiero wtedy można coś pisać lub mówić. Termika to dawne EW czyli energetyka , a do gazu to tylko ich przypieli. Szkoda tracić czas na opinie o kierownictwie i tzw szefach.

Bożena

Wszyscy mają klientów w (usunięte przez administratora) Liczą się tylko liczby. Wszystko jest na nie. A jak zmiany to tylko na gorsze. Cieszę się, że nie pracuję już w tym destrukcyjnym środowisku. Aż dziw, że ta firma wciąż funkcjonuje.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w PGNiG w Warszawie. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Abc

Pytanie w jakim kierunku rozwój? Firma jest mocno zacofana pod kątem technologicznym. I średnio mają ochotę to zmieniać. Osobiście to nie dość, że nie poszedłem do przodu to cofnąłem się w rozwoju.

opinia
@Abc

Potwierdzam opinie

opinia

(usunięte przez administratora) Potwierdzam że firma jest zacofana pod względem technologicznym. Nawet jeśli czegoś się tu nauczycie, to nigdzie tej wiedzy nie wykorzystacie, bo to zamknięte środowisko. Kierownik nie docenia pracowników i rzadko można usłyszeć dobre słowo. Zarobki zupełnie nie nadążają za średnią warszawska.

Potencjalny pracownik

Witajcie, Czy ktoś może mi potwierdzić czy w PGNiG pracownicy mają szkolenie i certyfikację do sprzedaży ubezpieczeń? Oraz oczekują na wpis z KNF ? Słyszałam, że tak ale na rozmowie nic mi o tym nie wspominano.... więc pewnie plany...plany

Meg

Witam, Jestem w procesie rekrutacji do centrali. Mam nietypowe pytanie, czy jest tam stołówka (najlepiej dofinansowana przez firmę), albo chociaż kuchnia, w której można odgrzać sobie obiad?

@Meg

Nie ma stołówki, jest tylko knajpa na parterze, 19zł dwudaniowy zestaw dnia, brak dopłat przez firmę. Kuchnie i mikrofale są na każdym piętrze.

nikt
@anonymous

bzdura. I po co pisać takie głupoty?

@Meg

Masz na myśli infolinię Contact Center? :) Nie polecam, powtórzę to po raz kolejny, bo wg mnie niepoważna firma, dali wypowiedzenie zarówno mi, jak i dziewczynie która przyszła miesiąc wcześniej (ja byłam na pół etatu, ona na cały, radziła sobie super, a i tak o ile dobrze zrozumiałam, była zwolniona). Szkolenia nie zrobili, nie oprowadzają po firmie, super uprzejmi nie są, zwłaszcza jedna z dziewczyn która pracuje (albo pracowała) tam ze swoją mamą, przy okazji próbując uczyć mnie jak się mówi d klientów (miałam trzy lata doświadczenia w sprzedaży przez tel, więc szczerze ze swoją sztucznością wiele by mnie nie nauczyła .... :) ) Nie polecam.

liganele
@elenagil

Jak na osobę która pracowała 1 miesiąc w dodatku na pół etatu to wiele opinii piszesz. Mam nadzieje że od 2017 roku masz jakieś sukcesy w sprzedaży poza zwolnieniem z PGNIG :) Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów!

@liganele

nieprawdy nie napisałam, poza tym skąd pomysł, że miesiąc? Nie napisałam nic takiego, było dłużej niż miesiąc. Radzę zająć się szkoleniami dla pracowników, a potem zwalniać ich. :)

@liganele

I dzięki za napisanie mojego nicku od tyłu jako swojego nicku :) bo widocznie anonimowość jest dla Ciebie czymś naturalnym.

@liganele

A po 3, odpowiadając na pytanie o sukcesy w pracy - nikt mnie tak nie pootraktował jak w PGNiG jeszcze, więc sobie daruj teksty o moich sukcesach ;). Zwłaszcza, że ja wchodzę tutaj tylko dlatego, że mam powiadomienia, i żeby cieszyć się niepowagą tej wspaniałej firmy :).

@elenagil

A ja polecam. Świetna atmosfera, można się dogadać z kierownictwem i pracownikami.Konflikty pojawiają się gdy nagle wpada człowiek z centrali z serią idiotycznych planów na przyszłą pracę firmy. Nie wszystko zależy od danej placówki, decyzje idą z góry. Góra jak to góra, widzi wykresy,tabelki, porównania i liczy, liczy, liczy. A sprzedaż sprzedaży nie równa. Nie ma co porywnywać sprzedaży z sklepu z obuwiem, sprzedaży usług bankowych, sprzedaży ubezpieczeń ze sprzedaża produktów PGNiG.

leop
@Takiezycie

Od PGNiG nikt nie powinien nic kupować, arogancka firma traktująca klientów jak klientów do momentu podpisania umowy, umowy którą rzecznik praw konsumenta powinien zaskarżyć, potem klient staje się już tylko numerem rachunku bankowego, nie można się dodzwonić, jak po kilku godzinach już się uda to i tak niczego nie można ani się dowiedzieć ani załatwić, celowe wprowadzanie ludzi w błąd i przerzucanie odpowiedzialności na podwykonawców równie nieudanych. Banda wykorzystująca monopol, skrajnie aspołeczna. Powołują się na przepisy wewnętrzne, lawirująca między przepisami obowiązującego prawa.

@leop

Zgadzam się z Tobą w 100%, ta firma to (usunięte przez administratora) I przykre jest to, że 80% społeczeństwa polskiego myśli że PGNiG to gazownia i ehh niestety ludzia nikt tego nie wytłumaczy że to zwykły sprzedawca gazu a tak naprawdę Polska Spółka Gazownictwa to jest dystrybutor no ale cóż. A jak inna firma sprzedająca gaz depcze im po piętach wysyłają śmieszne sms-y do każdego, że PGNiG nie wysła swoich ludzi no kurde aż przykre to jest.. a o prądzie którzy mają w PGNiG i stawka 38gr za kWh to aż szkoda komentować. (usunięte przez administratora)

Potrzebujący pomocy

Infolinia traktuje człowieka jak zło konieczne Pan, który tam pracuje nie powinien mieć kontaktu z klientem Nie tylko brak pomocy z jego strony ale człowiek czuje że przeszkodził Panu w czymś i bardzo mu przeszkadza swoim telefonem

@Potrzebujący pomocy

Bzdura. Infolinia rozliczana jest z każdej rozmowy. Nie zawsze jest tak że wina stpi po stronie pracownika, czasami problem nie może być rozwiązany od razu z pozycji infolini, czasami infolina wgl nie ma możliwości pomocy bo wygląda to tak jakby ktoś dzwonił na pocztę zamówić tort na urodziny. Czasem klient jest niezadowolony z pomocy pracownika i rozmowy ze swojej winy bo wyobrażał sobie że zrobimy cuda. A większość problemów jest opisana wraz z rozwiązaniem na stronie firmy czy eboku

Elenagil
@Takiezycie

Dokładnie. Osoby, które mówią, że nikt im nie chce pomóc, nie wiedzą jaka jest specyfika pracy na infolinii, i że naprawdę w dużej mierze nie da się nic zrobić. I to nie dlatego że się nie chce! Litości rozmowy są nagrywane.(usunięte przez administratora) To że klient powie pięć razy coś na co my juz cztery razy odpowiedzielismy, że pomoc nie możemy, nie znaczy że za szóstym nagle nam błysnie, żeby mu pomóc.. Jak się nie da to znaczy że się nie da. Na infolinii (usunięte przez administratora) można. Taka prawda. Nawet za pytaniem u 'przełożonego'.

Ludozerca

Porażka dzwonić na infolinię,wiecznie nie dostępni kolsuntanci weźcie się do roboty

Elenagil
@Ludozerca

Weźcie się do roboty? Haha, słyszysz co mówisz? Tam się odbiera telefon za telefonem! To nie konsultanta wina ze są kolejki a co najwyżej nieogarnietego szefostwa, które zatrudnia za mało osób (albo zwalnia bez sensownego powodu :) ). Ciekawe czy pracowałeś choć 1 miesiąc w życiu na słuchawce by się wypowiadać? :/ idź stąd i sam sobie odbieraj połączenia jak taki mądry jesteś.

@Ludozerca

Zapraszam na infolinię. Najlepiej w okresie poźno jesiennym do wczesnej wiosny. Zapewniam , doznasz tej rozkoszy nic nie robienia i olewania klientów :) aż stracisz głos, chęć do życia, a rozmowy będą Ci się śnić nocami. Nie chcesz dzwonić i czekać, napisz.

nowy

Witam. Planuje aplikować na serwis bądź na pogotowie gazowe po przeczytaniu tych wpisów mam mieszane uczucia. Czy ktoś pracował na takim stanowisku i się wypowie ?. Dziękuje bardzo za odpowiedzi.

@nowy

Do jakiej konkretnie spółki? PGNIG nie ma swojego serwisu

@MUP

Polska Spółka Gazownictwa lubię pracę zwiazane z gazem więc chciałem iść dalej w tym kierunku

P
@MUP

PSG to zupełnie inna firma

@P

co za różnica, w PGNiG na infolinii obrywasz za to, że PSG nie donoosi faktur :P

@elenagil

PSG jest operatorem/dystrybutorem zajmuje się sprawami technicznymi, przyłączem, ogólnie siecią .PGNiG jest sprzedawcą wystawiającym faktury i rozliczenia,faktur nie dostarcza Poczta Polska, która ostatnio ma niesamowite problemy wewnętrzne i kadrowe.A na infolnii obrywasz za wszystko. Ale tak jest wszędzie. Taka weszła moda na politykę wewnętrzną firm. Niby pod klienta.

Laborant

Cały czas szukają laboranta ds technologicznych/specjalisty, w związku z czym tak jest?

Gggg

Dzień dobry wszystkim, wybieram się na rozmowę do elektrociepłowni siekerki, na stanowisko elektroenergetyka, czy ktoś może powiedzieć mi coś o warunkach pracy, podejściu przełożonych, zarobkach i dodatkach na stanowiskach technicznych? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

@Gggg

Czesc. Jesli chodzi o warunki pracy to nie mozna narzekać, jesli pracowales wczesniej u prywaciaza to odczujesz duza roznice. Pracuje sie 8 godzin wedlug harmonogramu. Jesli chodzi o przełożonych to ciężko powiedzieć bo jest 5 zmian i nie wiadomo na kogo się trafi. Zarobki są bardzo indywidualna sprawa i wiadomo tylko ze musza miescic w wodelkach zaszeregowania. Z socjalubto jest wyplacany dzień eleltryka. na święta bozonarodzeniowe 14 pensja, różnie z tym bywa w zaleznosc od roku i wyników finansowych spółki. Swoja droga napisz mi ile Tobie zaproponowali na początek. Pozdrawiam

Bałagan totalny, nic się nie da załatwić, obsługa nie odbiera telefonów.

EviQ

Witam, na który dzień miesiąca przypada wypłata wynagrodzenia? Czy na okresie próbnym mozna zarobic premie?

Ryszard
@EviQ

Dołączam się do zapytania@EviQ. Podejrzewam, że podczas okresu próbnego nie ma co liczyć na premię bądź inne dodatki, ale mogę się mylić. Jak to jest z tymi bonusami poza wynagrodzeniem w PGNiG, wypowiedziałby się ktoś z pracowników?

Abc
@EviQ

Wypłada zawsze do końca miesąca- ostatniego dnia musisz już mieć na koncie ale zazwyczaj jest już dwa dni przed końcem miesiąca. Co do premii na okresie próbnym to nie jestem pewien bo już nie pamietam ale ja chyba dostałem i kwartalną i barbórkę proporcjonalnie do przepracowanego okresu.

Zostaw merytoryczną opinię o PGNiG w Warszawie - Warszawa

• Jak się pracuje w PGNiG w Warszawie?

Zobacz opinie na temat firmy PGNiG w Warszawie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PGNiG w Warszawie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PGNiG w Warszawie?

Kandydaci do pracy w PGNiG w Warszawie napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PGNiG w Warszawie