Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Opinie o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Deggial

Siemka ludziska co nowego na.Jankowicach? Dalej taki (usunięte przez administratora) I jak kasa?

Fulu lulu

I co ... Barbórka jest i co z odsetkami? W ciula lecą i nadal będą lecieć i nas w hujana robić... A tfuu

Dziubek

Jeszcze trochę i się będziemy cieszyć jak nam wypłatę przeleją 10.nie tędy droga kolego. To nie jest jakaś firemka Janusza i Grażyny tylko firma państwa w którym się urodziłeś

Dziubek

Górnicy z pgg dostaną podwyżki, 14 i węgiel mają cały czas a ponoć ciągle generują straty. A my jak mamy mało metrów to nas karaja bez powodu. Dla kopalni metry są, nie ma dla nas. Dlaczego, bo się je sztucznie zawyża. Lepiej zapytaj kto pieniądze firmy defrauduje. Kto ma jakieś nieruchomości niewiadomego pochodzenia itp, a nam że zacytuję trochę historii, strzelać nie kazano, jeśli rozumiesz o czym piszę

@Dziubek

I w gwoli ścisłości, nie obrażam, nie hejtuje. Z oddziału grp 19 życzę wszystkim gzugolom szczesliwych i wesołych świąt

Michał pgg
@Dziubek

Jesteś kolego nie doinformowany, i nie pisz bzdur że pgg generuje straty. Pracujesz pod firmą nie pod kopalnią, robisz robotę na którą kopania nie ma czasu! Miej pretensje sam do siebie bo nikt ci nie kazał się przyjmować do gzug !

@Michał pgg

Tobie kolego z pgg w głowie sie pomieszało pgg to jest wielka juz firma ktura nie umie na siebie zarobić durniu tylko podwyzki w głowie a nie zarabiac na siebie najwyszy czas aby kopalnie byly prywatne a bedo juz nie długo marny górniku z pgg a nie dlugo nie bedziecie miec na wypłaty i ten wegiel kturego nie dajecie sprzedac bedziecie żreć pgg to bankrut bez pomocy państwa fiole z kopalni

@G

Ty mądry po pierwsze idź do szkoły i naucz się pisać, po drugie z ciebie taki górnik jak z koziej (usunięte przez administratora) trąba. Po trzecie nie obrażaj innych, jeśli my tak będziemy się do siebie zwracać to myślisz że inny będzie Cię szanował. Żenada...

Einstein

Barbórka była...ale obliczana przez matematyków NASA? Nijak się to nie ma do systemu zapisanego w umowie...czyli 26 razy dniówek urlopowych plus odsetki. Chyba, że w pamięci tzn. zapomnij o odsetkach... Chyba, że matematyka się zmieniła? Czekamy na paski z Barbórki...

@Einstein

Zdajesz sobie sprawę że te odsetki to kwota rzędu 20zl od 5000 zł ?

CBA

Barbórek nie będzie...

Ciekawy

Skąd pochodzi ta informacja

Darr

No to 23 skladam do sądu o barbórke i o nadgodziny pojedziemy z grubej rur y

@Darr

Podobno ma niebyć barbórek a z tymi terminami biorą nas tylko na przetrzymanie

Kol
@......

U nas na odziele kiero nam dziś potwierdził ze nie ma za ten rok barburek

Ur
@Kol

Oficjalna wersja nie ma barbórek

@Ur

To jest pewne info ze niema barbórek??

@Ur

To jest pewne info o tych barbórkach??

@CBA

To obejrzyj konto... A odsetek brak.. i tak nas w hujanaa robia i byda robic..

Pewne na 100%

Pewne koledzy

Górnik

za dwa tygodnie mam dzwonic chce prace na ,,kwk boleslaw smialy,,

gdzie pracowalem ,

Gzugol

Chłopy jest Barbórka na koncie szału nie ma 1500 zl

B
@Gzugol

Nie pusto co ty wymyślasz

Ja tela to samych odsetek bydzie z tych ich 5% za kozdy dzien

@Fulu lulu

Panowie nie dajcie się zwariować, to są ustawowe odsetki a nie odsetki za każdy dzień opóźnienia, tak żeby zobrazować kwotę to jeżeli ktoś by miał dostać 5500 barbórki to jeżeli zostanie ona wypłacona 22 grudnia to kwota odsetek wynosi około 20 zł.

@Gzugol

Weź se coś na uspokojenie bo brednie godosz

Fulu lulu

I co chopy myślicie, że beda te odsetki ? Dobre sobie... Jakby mialy byc odsetki naliczane to 4 grudnia mamy paski z barborek i kazdy by wiedzial czy odsetki wyplacone.. a tak w hujana nas zrobia i tyle z odsetek bedzie...

@Fulu lulu

Z tego co se przypominom to paski z barborki były zawsze z paskiem z wypłaty za grudzień. Nie siejcie propagandy, zobaczymy w przyszłym tydniu...

@Maciek

Nie mów głupot paski z barbórki byly zawsze przy wypłacie 10 grudnia mondralo

Drodzy koledzy-współpracownicy bez hejtu poproszę. Czy ktoś wie kiedy będą wypłacane nagrody barbórkowe i w jakiej wysokości?? Kierownik nic nie wie lub nie chce mówić..

Rafał

Wypłacona ma być do 22 grudnia co do wysokości to nie wiem. Dzwoń do związków jak chcesz więcej szczegółów

emeryt

§ 2 1. Nagroda z okazji Dnia Górnika przysługuje pracownikom, którzy przepracowali w GZUG Sp. z o.o. 12 miesięcy w okresie od 1 grudnia roku poprzedniego do 30 listopada roku, za który przyznawana jest nagroda i nienagannie wykonywali swoje obowiązki pracownicze. 2. Nagrodę, o której mowa w ust. 1 oblicza się na podstawie wynagrodzenia otrzymanego za czas przepracowany w okresie obrachunkowym, wliczając do czasu pracy urlop taryfowy oraz czas niezdolności do pracy spowodowany wypadkiem przy pracy lub chorobą zawodową. 3. Wysokość nagrody obliczana jest wg algorytmu: 26 dni x wynagrodzenie za czas przepracowany : liczba dni roboczych w okresie obrachunkowym

Janek

Tak dziś obserwowałem zachowanie wielu ludzi .niby każdy się uśmiecha ale każdy krzywi minę jak tylko wspomni się o Barbórce!!!a dziś do tego całkiem niespodziewanie zjawia się na dole dyr.Nowak wszyscy biali w szoku !!!a do nas niestety ani szczęść Boże ani pocałuj mnie w du.e. a na koniec nawet nie wyśilił się by złożyć życzenia Barbórkowe!! I tak sobie pomyślałem !! Co to (usunięte przez administratora) za święto jak nawet dyrektor ma nas w (usunięte przez administratora) !!

ryl
@Janek

Czego się spodziewałeś po byłym planiście

Dnik

Czy w firma gzug bedzie wysyłać na urlopy górnicze i odprawy

120 tysi

Tak zapisy u planistek

Przemo
@Dnik

Człowieku ty pracujesz pod FIRMĄ nie pod Pgg! Budzimy się !

Kiler

Tak będą odprawy i urlopy po nowym roku od 1 stycznia mozna skladac wnioski

Bbb

Nie !!

Emeryt

Panowie Nowa Wiadomość z ostatniej chwili.... Jest Barbórka!!................................................................................................................................................tzn jutro w kalendarzu........

@Emeryt

Żarty żartami, ale dlaczego nie zostały udostępnione jeszcze paski z nagrody rocznej tzw. Barbórki, jak możemy się potem dowiedzieć czy odsetki zostały rzeczywiście wypłacone skoro nie znamy kwoty od jakiej mają być naliczone

NomaD

21 znowu ukaże się pismo że te pseudo związki zawodowe dogadały się z Panią prezes. Barborka przeniesiona na luty, i tak nas będą wodzic za nos

H

Nie strasz strajkiem tylko za robote sie brać i zapomnijcie o barburce bo juz byla gamonie wy się wszyscy nadajecie do młyna worki nosić firma pada a im barburka się śni

Koło
@H

Popieram gamonie praca najlepsza na Barbarę

Dzwonił Sanepid

Zbadać głównego elektrycznego Pana M. czy nie ma omikrona. Był w Afryce na wczasch a teraz jeździ po oddziałach i gdyby coś tam w tej Kenii chycił to ludzi pozaraża. Kaj jest BHP? Dawać tego gostka na testy..,

Pan M
@Dzwonił Sanepid

Sam się zbadaj ,za robotę się weź a nie na forum pisać

Prawdziwy Pan M
@Dzwonił Sanepid

Gratuluję pomysłowości, dawno się tak nie uśmiałem.

My są z Tobą....
@Dzwonił Sanepid

Ludzie jacy wy jesteście zawistni. Każdy może sobie jechać gdzie chce i kiedy chce. Wolny Kraj....

Mlody

Witam czy warto aplikować do firmy gzug ? Na jakie warunki można liczyć interesuje mnie kopalnia Sobieski. Proszę i poważne odpowiedzi.

Aaa

Odpuść ta firma

@Aaa

Możesz określić dlaczego ?

@Mlody

Ha ha ha tylko nie na Sobieski. Do przodka 6 km z przysłowiowego buta bo taśma do jazdy ludzi to tylko 1,5 km. Zimno mokro, praktycznie bez dodatku szkodliwego a wypłaty dramat. Nawet jak są metry a są rzadko to ciężko czwórkę przekroczyć.

@Mlody

I jeszcze jedna ważna kwestia to taka ze firma gzug przyjmując nowych pracowników wprowadza ich w błąd. W ofercie przedstawiają deputat węglowy którego już nie ma, nagrodę całoroczna której już dawno nie ma i nagrodę barborkowa która jeszcze jest ale i to tylko kwestia czasu. Karta górnika dla nowych praktycznie też nie ma wielkiego wpływu na zarobek bo jest tak mała. To firma dobra już tylko dla emerytów ale tych póki co nie przyjmują i ewentualnie dla młodych mieszkających z rodzicami, którzy będą szczęśliwi jak zarobią te dwa i pół tausena. Dla ludzi chcących utrzymać rodzinę na pewno nie

Zx

Ludzie składają wypowiedzenia

@Zx

Nie ma na co czekać tylko szukać innej roboty i uciekać z tej firmy nie ma odpowiedzialnych za zniszczenie firmy i wstyd tylko najlepsza barburka w dziejach gzugu i co chcecie powiedzieć ludziom zygac się chce to skutki jak zwiozki biorą się za zaźodzanie firmom

@Dziubek

To jaka firmę na kopalni? Bo pod kopalnie to ciężko chyba że.masz znajomości to nawet bez doświadczenie biorą pod PGG

Najlepszy

Słyszałem że nasze biura podróży ‐ Sierpień Travel i Solidarność Last Minute załatwiły nagrodę Barbórkową wypłacaną do 22 grudnia

@Najlepszy

Sami siebie załatwili. Jeszcze nie dawno pisali ze jak nie wypłaca do trzeciego to będzie strajk a tu ani barborki ani strajku. Brak słów, tych cenzuralnych oczywiście żeby się jakoś do tego ustosunkować, no chyba że mam jakiś trefny kalendarz i bar orka jest 22 grudnia he he. A za rok jak już ją zabiorą to oczywiście dla naszego dobra żeby nie było i że się nie postarali

Optymista

Panowie i co z tą Kochaną Barbórką

Chciałbym mieć

Nie będzie hehehe

Karma wraca
@Chciałbym mieć

I bardzo dobrze

@Chciałbym mieć

Firma zapłaci odsetki za barburka

Propozycja
@H

Trzeba będzie złożyć pozew zbiorowy

Szybki

Ma być

@Szybki

Bo jest prawdziwa

J

Kaj wypłata cooooo

Kol
@J

Nie będzie firma nie ma kasy

Wyplata przeniesiona na marzec

Zeuss
@Kol

Panowie czy wy jesteście pracownikami firmy gzug

Przyprawa
@J

Ale siejecie ferment....gelt już na kontach....a Barbórka będzie o czasie....

Obserwator
@Przyprawa

Przyprawa i śmieciarz najwięcej mają do powiedzenia. A tak naprawdę niech przestaną "walić do ryja na dole i fofać elektro fajki" bo kiedyś się...na GRPIII ktoś wkurzy?

Jankowice
@Obserwator

Na dole palą? A co na to dozór i inni? Tolerują to?

Kiedyś pracowałem
@Jankowice

Dozór jak ma metry to możesz robić co chcesz

Darek
@Obserwator

Maila do bhp wyślij ja tak kiedyś zrobiłem i gościa zwolnili teraz tego bym nie zrobił bo ma lepiej jak ja

Św. Mikołaj

Na halembie wystarczy sprawdzić co zwożą z colą ale każdy udaje, że nic się nie dzieje. BHP ma na to...wy..luzowane???? Są metry? Są! Wystarczy zrobić test na alko albo zawartość narkotyków.....

Renifer
@Św. Mikołaj

Po co się tu żalisz? Jak widzisz i nie reagujesz to to tolerujesz więc nie jesteś święty...

Kasar

Czy Barbórka będzie o czasie ktoś ma jakieś info ,

@Kasar

Z tego co słyszałem ma być wypłacona w grudniu. U nas na Jankowicach mówił kierownik, ale ile z tego jest prawdy to nie wiem...

@Maciek

Tak ma być wypłacona w grudniu w roku 2049 hehehe

Rafał

Nie (usunięte przez administratora) głupot, jeśli nie masz nic do powiedzenia to lepiej dej se spokój.

Gzugol

Siemka gzugole ktoś się orientuje czy za kwarantanne biorą premię czy tylko za l4 np od lekarza?

Darr

Zabierają premie

Przyprawa wie wszystko

Nie!

Maruda

Chłopy na jakiej Barbórce byliscie 2001 haha

Optymista

Co ślina na język przyniesie to powie... Ludzie zastanówcie się a potem piszcie. Całe górnictwo kuleje no to rzecz wiadoma że firmy tym bardziej. Trzeba tylko przetrwać kryzys i patrzeć na przód a nie w tył. A po drugie nie znacie logistyki firmy i nigdy nie poznacie bo to nie w naszym interesie oni mają swoją robotę do wykonania a my swoją i tego się trzymajmy.

@Optymista

Oj tak będzie lada chwila emerytów będą przyjmować jeszcze z roczek i po gzugu nie będzie śladu szkoda ludzi

Zostaw merytoryczną opinię o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 177.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 139, z czego 31 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.