CRS POLSKA

Gliwice

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 196 ocen.

Opinie o CRS POLSKA

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CRS POLSKA

Agata

@Mała23, zdecydowałaś się aplikować do pracy w CRS POLSKA? Jeśli tak, to może powiesz, jak przebiegała Twoja rozmowa rekrutacyjna? @sekend, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz w tym miejscu. Czy możesz podzielić się swoją opinią na ten temat? Jakie warunki oferuje pracodawca?

sekend
@Agata 15.03.2018 22:31

W Sosnowcu w firmie Bitron na dzień dzisiejszy CRS oferuje pracę na ul. Watt, praca głównie dla mężczyzn, umowa zlecenie 10.50 zł netto na rękę, soboty płatne 100 % jest to umowa akordowa, chociaż są wyliczone normy, normy spokojnie da się wyrobić nie trzeba biegać. Są sytuacje, gdzie można zrobić więcej sztuk i sobie dorobić, normy przez to się nie zwiększą. Kilka osób pracuje na umowę o pracę ( liderzy zmian ), którzy mają lepsze warunki. Wkrótce, być może nawet już pojawią się oferty dla kobiet i mężczyzn na nowe linie, które CRS ma przejąć na przełomie kwietnia/maja. Będą tam dwa rodzaje umów: umowa zlecenie 11 zł do ręki, soboty i niedziele płatne 100 % ( specyfika linii wymaga pracy 6 dni w tygodniu, dla chcący nawet 7 ), oraz umowy o pracę na najniższą krajową ( ten typ przeznaczony dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności ), praca raczej lekka. Atmosfera w Bitronie na ul. Watt dużo lepsza niż na Jedności, hale przechodzą obecnie remont generalny, więc jest trochę zamieszania i niedogodności. Obiektywnie ze wszystkich firm zewnętrznych mogę polecić CRS, gdyż w pozostałych firmach AAS, CRI, NegoTrust, SGP warunki zatrudnienia oraz późniejszego traktowania pracowników są jeszcze gorsze. Polecam osobom młodych bez doświadczenia, oraz osobom w wieku przedemerytalnym, osoby z doświadczeniem na produkcji stać na znalezienie ciekawszego i lepiej płatnego zajęcia

Mała23

Witam! Czy znajduje się tu osoba, która pracuje w CRS'ie w Sosnowcu? Chciałabym dowiedzieć się co nie co o nich zanim aplikuję! Pozdrawiam!

sekend
@Mała23 09.03.2018 23:16

służę pomocą

juli

Jak z pracą CRS Częstochowa ?

Agata

@EDEK-REAKTYWACJA czy Ty nadal jesteś pracownikiem tej firmy? Przedstawisz stan zatrudnienia w CRS POLSKA jak jakąś dramatyczną sytuację - czy możesz chociaż napisać, dlaczego ko konkretnie tak uważasz? Tylko merytoryczne wypowiedzi pomagają użytkownikom forum.

Pracownica od lat
@EDEK - REAKTYWACJA 12.09.2017 21:46

Yyyyyyyyyy czy my mówimy o tej samej firmie? Zarobki szczytem marzeń nie są ale tragedii też nie ma - za 160 godzin masz te 1600 z groszem, a masz pełny ZUS Premie są uznaniowe i nie wiem jak na innych oddziałach ale na moim są dość sprawiedliwie przyznawane CRS to nie jest agencja pracy co sugerujesz w poście tylko samodzielna jednostka która zatrudnia ludzi! Awanse są przyznawane po zasługach i predyspozycjach bo wiadomo nawet najlepszy pracownik jeśli nie potrafi rządzić nie nada się na lidera

pracownik CRS
@Pracownica od lat 06.02.2018 11:44

Jak to jest, że Ci siedzący u góry mogą spać spokojnie wiedząc ile płacą swojemu pracownikowi.

Diego

Można się dowiedzieć coś na temat pracy na kontroli jakości w Gliwicach? Bo, że stawka niska to wiem, ale nie ma się co oszukiwać - to tylko umowa zlecenie. Interesuje mnie bardziej do jakich zakładów rekrutują i jak wygląda praca. Czy rzeczywiście sama kontrola jakości czy tak naprawdę robi się wszystko?

Mateusz

Jaka stawka godzinowa w CRS Gliwice?

Agata

@EDEK - REAKTYWACJA, jestem na forum moderatorem zatrudnionym przez serwis gowork.pl i dlatego staram się ustalać fakty z zamieszczonych tutaj postów. Rozumiem, że jeśli ktoś ma mniejszą pensję od innych osób może czuć się sfrustrowany, ale czy na pewno można ją osiągnąć jedynie koneksjami? W ofertach pracy CRS-u od razu można przeczytać o obietnicy awansu, być może jest on również dostępny osobom, które się wykazują.

savalas
@Ona8000 01.11.2017 22:10

z prostej przyczyny, nie pracuję w CRS na stanowisku, o którym mowa w ofercie.

Pracownik crs
@Agata 18.09.2017 14:17

W życiu nie otrzymasz żadnego awansu w crs w Częstochowie na legionów. Co najwyżej jeszcze mogą Ci dawać karę za gadanie i zabrać za to pieniądze

Chętny do pracy

Podpowiedzcie czy ta oferta dla kontrolera jakości jest aktualna? Może coś więcej się od was dowiem?

Anonim

Najgorsza agencja pracy!! Wypłaty ciągle się nie zgadzają, soboty i niedziele tylko 50% więcej płacone więc nie opłaca się przychodzić, umowa na zlecenie, nie wspomnę już o wspaniałym koordynatorze Łukaszu który dużo obiecuję żeby na siłę Cię zatrzymać bo ma z tego kasę a nic nie robi, nie potrafi nawet nic załatwić. Każda agencja pracy jest lepsza od tego gówna. Jedyny plus tej firmy to darmowy przejazd.

Już były pracownik

Nie wywiązują się z płatności. Według umowy jest do 15-go każdego miesiąca i po raz kolejny 15-go pieniążków nie ma. W zeszłym miesiącu były 20-go kolejny miesiąc wcześniej 19-go. Jeżeli oni z umowy się nie wywiązują ja również wywiązywać się nie muszę. Duży penis w tą firmę.!

Ona

Pracuję w Crs w Gliwicach juz dwa lata, wiec czytając komentarze, postanowiłam, ze sama napisze opinię na temat tej firmy. Plusem jest to, ze mamy darmowy dojazd.. Wiadomo na paliwie sie trochę zaoszczędzi, kolejnym plusem jest to ze możesz sobie wziąć wolne kiedy chcesz i nikt nie robi z tego powodu problemów ja akurat miesiecznie wychodze ok. 1760 zł nie jest to kwota marzeń ale jak wpadnie jakiś weekend to te niecałe 2 kola sie uzbiera.. Rękawice czy inne narzędzia potrzebne dostajemy przed praca, możesz iść na papierosa kiedy chcesz, przynajmniej tak jest na oddziale w Kirchoff. minusów jest sporo myślę ze najważniejszym jest to ze nawet jeśli przejdziesz do Crs na umowę o prace tak jak w przypadku Opla gdzie pracownicy crs maja ta umowę to tak Ci wszystko poucinaja, ze na końcu przy 20 dniach roboczych otrzymasz z 1400 zl.. Brak premii, brak paczek na święta gdzie w przypadku innych zakładów jest to normalne, za soboty dostaniesz 50 % za niedziele tyle samo! Praca nie jest jakoś mega ciężka tez zależy gdzie trafisz ale narzekać ogólnie nie mozna.. Podsumowujac jeśli potrzebujesz pracy na szybko, jestes studentem, chcesz dorobic ta oferta jest dla Ciebie jeżeli masz swój dojazd, itd szukaj czegoś innego bo w tej firmie raczej nic się nie zmieni ja tez szukam czegoś innego bo na dłuższa mete na zleceniowce pociągnąć się nie da.

damcio

Najgorsza firma kary finansowe za nic zgłosiłem że nie będzie mnie dwa dni w pracy i ukarali mnie kwotą 300zł,liderzy sobie nie radzą i nie przekazujom informacji kierownicze,maja swoje dziwne zasady zwykły pracownik który pracuje na linii ma umowę zlecenie a wózkowy ma umowę o prace jak był by lepszy to jest paranoja i najlepiej żeby pracować cały miesiąc bez dnia wolnego jednym słowem syf i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Agata

@Crs Tychy opisujesz sytuacje, w której się znalazłeś? Co w takim razie było przedmiotem sporu między tobą, a koordynatorem? Czy taka sytuacja miała miejsce już kilkukrotnie?

Agata

@Pracownic to bardzo ważny głos w dyskusji. A możesz napisać forumowiczom, na jakim poziomie wynagrodzenia może spodziewać się nowy pracownik w firmie? Czym zajmujesz się na co dzień w firmie?

Pracownic

Praca na oddziale kirchhoff calkiem ok kierownik trochę dziwny ale liderzy sa wporzadku w szczegolnosci Dawid. A sama praca dość lekka i przyjemna oczywiście zdarzają się dni gdzie trzeba zasuwac ale tak jest wszędzie .Co do wypłat zawsze były na czas i zawsze zgodne z liczba przepracowanych godzin .

gliwice

Praca całkiem ciężka. Jeżeli jest kontrola to trzeba z niej przejść dane szkolenie. Po około miesiącu wykonywania tego samego możemy spodziewać się nowej osoby którą przeszkolimy i następnie jesteśmy wysyłani do czegoś innego. Jeżeli w danej chwili nie posiadasz przeszkolenia albo stanowkisko jest zajete to jesteś delegowany do przepakowań, czyszczeń czy obsługi paleciaka. Raporty w głównej mierze wypełniasz sam, jednak niektórzy liderzy robią to za was, mimo że w umowie zapisane jest o samodzielności co do nich. Dostałem koszulkę, buty i spodnie. Z wypłatami nie było problemu, za soboty są dodatki, tylko trzeba się upomnieć. Liderzy są w porządku nie liczą czasu na przerwie i pozwalają wyjść na fajka. Rozmawiać można normalnie podczas pracy. Gliwice CRS w firmie Kir****ff

OSZUKANA

UWAGA!!!!! OSTRZEGAM BARDZO!!! TA FIRMA TO BANDA OSZUSTÓW ZŁODZIEI I NIE KOMPETENTNYCH LUDZI. DZIAŁ KADR ZAJMUJĄCY SIĘ WYPŁATAMI DOPUŚCIŁ SIĘ KARYGODNEJ POMYŁKI A MIANOWICIE MOJA WYPŁATA TRAFIŁA NA KOGOŚ INNEGO KONTO, KIEDY DOSTAŁAM W KOŃCU CHOCIAŻ POTWIERDZENIE PRZELEWU NA JAKIE KONTO PRZELALI MOJE PIENIĄDZE, SPOJRZAŁAM NA DANE KTÓRE POWINNY BYĆ MOJE A TAM IMIĘ NAZWISKO INNEJ OSOBY PRACUJĄCEJ TU GDZIE JA, ZA TO ADRES MÓJ.. ALE CO NAJLEPSZE NR KONTA NA KTÓRE WYSŁALI PIENIĄDZE (MOJE PIENIĄDZE) JESZCZE INNEJ OSOBY. GDY ZADZWONIŁAM WYJAŚNIAJĄC SPRAWĘ ZAPYTAŁAM CO TO MA ZNACZYĆ USŁYSZAŁAM ŻE TA OSOBA KTÓREJ IMIĘ I NAZWISKO BYŁO ZAMIAST MOJEGO PO PROSTU NIE MIAŁA PODANEGO ADRESU WIĘC SOBIE WPISALI "CHYBA NA CHYBIŁ TRAFIŁ". USIŁUJĄC ODZYSKAĆ MOJE PIENIĄDZE WYKONYWAŁAM OGROM TELEFONÓW DO DZIAŁU KADR JEDYNIE USŁYSZAŁAM ŻE JEST IM PRZYKRO ŻE W TEJ SYTUACJI JEDYNE CO SĄ MOGĄ DLA MNIE ZROBIĆ TO NAJMOCNIEJ PRZEPROSIĆ ZA ZANIEDBANIE TŁUMACZĄC SIĘ ŻE MAJĄ MŁODYCH PRACOWNIKÓW I PO PROSTU DOSZŁO DO POMYŁKI. ALE NA PYTANIE CO TERAZ ZE MNĄ Z MOIMI PIENIĘDZMI, USŁYSZAŁAM ŻE NIC NIE MOGĄ TERAZ ZROBIĆ ŻE FAKT TO Z ICH STRONY BŁĄD ALE NIE WYŚLĄ MI MOJEJ WYPŁATY I ŻEBYM POSZŁA DO TEJ OSOBY NA KTÓREJ KONTO ONI WYSŁALI. JA OCZYWIŚCIE SPRAWY TAK NIE ZOSTAWIAM, NIESTETY ALE ZOSTAŁO MI JEDYNIE ZGŁOSZENIE TEGO STRASZNEGO OSZUSTWA DO ORGANÓW ŚCIGANIA. ZOSTAŁAM OBŁUDNIE OKŁAMANA, OKRADZIONA, WYKORZYSTANA , BEZWZGLĘDNIE ZLEKCEWAŻONA, ZOSTAWIONA TOTALNIE NA LODZIE, BEZ GROSZA PRZY DUSZY, BEZ ŚRODKÓW DO ŻYCIA NIE MAM NAWET DZIECKU CO DAĆ JEŚĆ, RACHUNKI-OPŁATY KTÓRYM JUŻ MINĘŁY TERMINY PŁATNOŚCI PRZEZ CO WIADOMO NALICZANE MAM ODSETKI !!!!! OSTRZEGAM KOCHANI POWAŻNIE TAM SĄ SAMI NIE KOMPETENTNI NIE ODPOWIEDZIALNI PRACOWNICY. TO JEST FIRMA KTÓRA ZAMIAST DAWAĆ ZARABIAĆ LUDZIOM TO PAKUJE W DŁUGI I DODATKOWE KOSZTY, TA FIRMA NIE DA ZABEZPIECZENIA FINANSOWEGO A WRĘCZ ODWROTNIE, PRACUJĄC TU UTONIE CZŁOWIEK W DŁUGACH! UNIKAJCIE ICH BO I WAS OSZUKAJĄ WYKORZYSTAJĄ DO CHARYTATYWNYCH PRAC. KTO WIE MOŻE TO ZORGANIZOWANA GRUPA OSZUSTÓW DZIAŁAJĄC NA "PALENIE GŁUPA" ŻE TO ZWYKŁA POMYŁKA? JUŻ RÓŻNE DOMYSŁY PRZYCHODZĄ MI DO GŁOWY WIDZĄC JAK OKRADAJĄ WIELU PRACOWNIKÓW. Z PEWNOŚCIĄ OSOBY PRACUJĄCE W DZIALE KADR W GLIWICACH TO OSOBY KTÓRYCH PRZERASTAJĄ NAWET TAK PODSTAWOWE ZADANIA JAK PORZĄDEK W DANYCH PRACOWNIKA I TWORZĄ SKŁADANKĘ NAZWISKO KOGOŚ INNEGO Z INNEJ OSOBY ADRESEM I JESZCZE INNEJ OSOBY NR KONTA! Ja opisałam swoją sytuacje gdy firma okłamała i okradła już lecąc po bandzie nie dając złamanego grosza. ale uwierzcie ze to nie jest jeden przypadek złodziejstwa, jeszcze nie było tak żeby pracownikom zgadzały się otrzymane wynagrodzenia, miesiąc w miesiąc co najmniej 3/4 pracownikow zostaje oszukane na 100-200-400-500 zł nawet. ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE I JESZCZE RAZ OSZUŚCI.

EDEK - REAKTYWACJA
@OSZUKANA 26.05.2017 03:32

W 100% popieram konkretna i rzetelna wypowiedz! :) Za Intetkadre z Czestochowy tez ktos musi sie wziac :) Jestem za likwidacja Agencji Pracy Tymczasowej i wszelkich HR ow i Outsourcingow z nia zwiazanych!!! :) Kto z was jest za? Lapka w gore! :)

noname

Najgorsze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jakie może być!! Nie idźcie tam. Ludzi zwalniają bez powodu, nie mam tam już ludzi do pracy bo każdy ucieka z tego SYFU. Tak jest w LEGNICY. Każą zwykłym pracownikom pełnić funkcję lidera, zrzucają za dużo obowiązków a sami się opier*dalają. W ogłoszeniach piszą o rzekomym awansie i wysokim wynagrodzenie... Du*a zapomnijcie!! U nich czegoś takiego nie ma... Ludzie muszą po 300 godzin robić żeby zrobić!! Godziny ucinają i kase też z niewiadomych przyczyn. Dajcie sobie siana.

ja

Pracowałem tam 5 miesiecy na umowe zlecenie,praca dobra,ale jak nie bylo pracy to co chwile wolne dawali ,9 zł na godzine,darmowe przerwy,brak szafek,teraz troche wiecej pracuje 12 zl na godzine mam i nie narzekam.

Julmo

nie polecam, umowa zlecenie bez możliwości otrzymania umowy o pracę. Biuro w Gliwicach wystawia ogłoszenie na kontrolera jakości, a po przyjęciu do pracy okazuje się ze wykonywana praca nie ma nic wspólnego z kontrolą jakości, a raczej z czyszczeniem części - więc pytanie czy oferta pracy powinna brzmieć kontroler jakości?? po co marnować czas osób chcących pracować jako kontroler jakości, a nie OSOBA ZAJMUJĄCA SIĘ CZYSZCZENIEM. Dodatkowo kierownik jest mało kontaktową osobą. NIE POLECAM, za lepsze pieniądze można pracować w lepszych warunkach bez wyśrubowanych norm. Trochę odwagi i można o wiele lepiej trafić

Pinkrose

Wiecie co ta firma to jakaś parodia brak szafek dla pracowników umowy śmieciowe brak ubezpieczenia za kradzieże firma nie odpowiada co to ma być mamy XXI wiek a ludzi traktują jak śmieci jesli komuś tam sie dobrze pracuje to albo jest Ukrainiec albo bez mózgu człowiek bez żadnych perspektyw na przyszłość

Skorpion

Witam serdecznie chciałam powiedzieć że jeden pracownik to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i sprzedawczyk który pracuje w firmie Crs o imieniu Daniel.B z zazdrości potrafi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] własnego lidera który byl [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie polecam być z nim na jednej zmianie.Pozdrawiam

CZĘSTOCHOWIANKA

Pracowałam w CRS CZĘSTOCHOWA na ul LEGIONÓW kilka tygodni, odeszłam bo to co sie tam działo to przechodziło ludzkie pojęcie. Uklady z liderem niektorych pracowników, jedni pracowali drudzy co chwile na przerwie - papierosie - w wc. Wyśmiewanie sie z nowych przez "starych" pracowników jak i przez lidera. Hale nie ogrzewane, trzeba było sie ciepło ubrac zeby pracować. Krzesła na ktorych trzeba wysiedziec 8 godzin chyba wziete z jakis powojennych biur - niewygodne, podnosniki nie dzialaly - wiec 8 godzin z rekami uniesnionymi do góry było dosc niekomfortowe. Lider NICZEGO nie wytlumaczyl ze trzeba spisac np. licznik maszyny zanim sie go wyzzeruje. Nie wiedzalam wiec nie zerowałam - nie dostałam za 8 h pracy ani złotówki. Szatnia otwarta zaraz przy wejsciu do hali (baraku) kazdy mogł wejsc, przejrzec wszystkie torby i kieszenie i wyjsc nieauwazony. Pani w biurze (chyba siostra szefa) bezczelna gowniara wysmiewajaca sie z pracowników. Oczywiscie umowa śmieciowa-praca śmieciowa- NIE POLECAM NIKOMU TEJ PRACY

Pytajaca
@CZĘSTOCHOWIANKA 03.03.2017 16:59

A gdzie Ty pracowalas tak naprawdę ? nie wejdziesz na szatnie od tak sobie bo trzeba wejść najpierw przez ochronę ,trzeba posiadać przepustkę lub wejść tylko na konkretną osobę. Szafki w szatni zamykane na kluczyk . I nie pracujemy na maszynach które tym bardziej wymagają zerowania . 8h siedzimy przy stole, czasem jednak obok gdy miejsc już brak ,nawet jak na linię się idzie pracować to też raczej maszyn nie dotykamy , więc ja nie wiem o czym Ty piszesz .

Robol

Jak już było wczeniej ktoś napisał nie wiadomo kto ważniejszy kierowniczka czy liderka? Pensja minimalna głównie na papierze bo okazuje się że są do wyrobienia normy. Normy ustawione tak by przypadkiem ich nie wyrobić, czyli najniższa krajowa tylko na papierze. Liderki tylko z nazwy bo zarządzanie ludźmi to porażka. Jak nie ma innej pracy to i owszem ale trzeba nastawić się na zapiernicz za kiepskie pieniądze. Uciekać jak tylko nada się okazja. Na rozmowie pytać o normy bo oni o nich nie wspominają. Nie liczyć na żaden rozwój zawodowy. To tylko w reklamie. Nie pisać się na nocki bo nie płacą dodatku za nie. O soboty i niedziele też lepiej zapytać czy płacą więcej. Liderki lubią się dopisywać do wykonanej pracy a wtedy całość dzielona na więcej osób. Zmienność pracowników co tydzień ktoś nowy. To o czymś świadczy ale centralę to nie rusza a szkoda że nie wyciąga z tego wniosków.

ktoś.

NIE POLECAM !!!!!!!!!!!! KOORDYNATORKA NIEMIŁA,NIE PRZEKAZYWAŁA WAŻNYCH SPRAW . GLIWICE....

ciekawa

a jak z CRSem w Legnicy? Mam ofertę pracy i się zastanawiam...

rudykot

Cóż, dorzucam własną opinię, starałam się by była jak najbardziej obiektywna, choć wiadomo że w 100% obiektywnym się być nie da. Plusy: - nie ma problemu z wolnym, pracowałam tam przez parę miesięcy i jeśli potrzebowałam – nawet z dnia na dzień – nikt nie robił mi problemów z tego powodu. - wypłata zawsze na czas. Co prawda część ludzi twierdzi że im się nigdy nie zgadzała co do złotówki (chodzi o jakieś drobne sumy do 2zł) natomiast ja nie zauważyłam żadnych wahań, - można się dogadać odnośnie zmian – jeśli na któreś nie da rady się chodzić, ma się małe dziecko i nie chce się chodzić w nocy – idą na rękę. - praca bardzo prosta, jak w przedszkolu, wydaje mi się że pod tym względem nie jest stresująca. Minusy: - tak, nie można powiedzieć do siebie słowa podczas zmiany, zwłaszcza u znanej nam wszystkim liderki ;) - mało miejsca – część ludzi chodzi tylko na pierwsze zmiany, dlatego czasem naprawdę jest ciężko, kilka osób musi stać, - normy: niektóre mam wrażenie że są wzięte totalnie z kosmosu, naprawdę ciężko jest zrobić 8 pudełek w godzinę, gdzie części jest ponad sto, po prostu samo przełożenie z pudełka do pudełka po prostu zajmuje trochę czasu... No ale może to akurat moja wina, że jestem za wolna ;) Czasem się czepiają o te normy, czasem nie. - czepialstwo o szczegóły, - umowa zlecenie – firma nie daje umów o pracę, ale niektórzy są zatrudnieni przez inną agencję i takie posiadają. Opinię daję tylko dlatego, że chce żeby ludzie mieli świadomość nie tylko minusów, ale i jakiś tam zalet ;)

Janiemamnicka

Będą się zwalniać póki Anna F. będzie liderem. Szkoda że Kamila nie potrafi docenić ludzi tylko ślepo jest zapatrzona w Anke. Bo tylko na jej zmianie nikt nie chce pracować.

Bezrobotny

Czy oddział czestochowa nadal przyjmuje do pracy ? Po tym co czytałem chce podjąć to wyzwanie ,bo kręci mnie odrobina adrenaliny ;)

Janiemamnicka
@Bezrobotny 28.01.2017 10:07

Myślę że tak, ostatnio zwolnilo się kilka osób

Mela

Ja również kompletnie nie polecam. Pracowałam 2 miesiące, nie dość że dostałam tylko jedna koszulkę roboczą, bo tyle mi sie należy (a praca bez wolnych weekendów, więc nie wiem kiedy miałabym prać ta jedna koszulkę) jak przychodzisz w swoich ubraniach o się czepiaja, bo brak logo CRS. Dzisiaj przyszłam do pracy i postawili mnie na miejscu gdzie było bardzo głośno i duszno, posżłam poprosić o zmianę miejsca bo się źle czuje (okres), to mówią że nie ma gdzie (a ja wiem że są wolne inne stanowiska) no to mówie ze w takim razie sie dzis zwalniam do domu bo nie dam rady. I mnie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Czy tak wgl można? Zwolnic kogoś, bo sie zle czuje :/?

Nikt

Zgadzam się najgorsza firma jaka może być, nie polecam,koordynatorzy tylko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] umią odrabiać

obama

O spóźnieniach z wypłata i brakujących kilku stówek nie wspomnę. Każą walić jakaś normę, która w rzeczywistości jest nieosiągalna, a i tak jedna z druga małolata po liceum odejmie Ci godziny, bo norma nie wyrobiona. Kpina. Ostatni miesiąc przepracowany po tym kiedy zamiast wypłaty za cały miesiąc dostałem za jeden tydzien :) Złodziejstwo. Nie polecam nikomu

GrażynaEł
@obama 16.11.2016 00:38

W Polkowicach rownież frajerstwo. Z tymi normami to pi*dolca szło dostać.. pracujesz 8 godzin a masz zaplacone za 5 bo takie normy.. ;) Najgorsza praca w życiu, wyzysk jak cholera. Brak empatii dla pracownika , o wolnym to szkoda wspominać. A prawda jest taka, że ludzie przyjezdzali pół godziny przed pracą i zaczynali szybciej , żeby wyrobić normę.. Oczywiście z przerwy niekorzystali... Śmiechu warte.

Jaros

Rozmowa kwalifikacyjna pensja taka a taka. Pracujesz nawet w soboty bo 50% więcej i po miesiącu nawet najniższej krajowej nie masz na koncie. Porażka. Ustalają jakieś normy tylko nie informują ile one wynoszą. Porażka. Ale za to jaka reklama na stronie internetowej, jak można zarobić, jaka kariera itd. Jedno wielkie oszustwo. Miesiąc zapieprzu i nawet tysiąca nie zarobisz!

Dona

Ludzie !!!! Jest ktoś wyżej ponad liderem czy kierownikiem . Jak tak dalej będzie wyglądał rynek pracy to nikt nie będzie chciał pracować . Będą musieli pracodawcy w końcu zacząć dbać o zwykłych szarych pracujących ludzi ,jak nie to sami będą zmuszeni zacząć pracować .

anonim

(usunięte przez administratora)

Niezadowolona

Dostać się na pewno dostanie taka osoba , byle potem nie zalowala

Niezadowolona

Każdy kto pracował z crs mówi ze to jakaś pomyłka życiową . Ale gdzieś pracować trzeba a tylko tam są wiecznie przyjęcia

Windyk

Jest Outsourcing i OUTSOURCING. Można wykorzystywać pracowników bez kłamania o wysokości stawek w ogłoszeniach, traktowania ludzi jak bydło. Klasyczna firma "jak tu zarobić cudzym kosztem"... Dałem się nabrać, na szczęście tylko raz...

jazła

Straszny moloch. Obiecują jedno a w rzeczywistości jest całkiem inaczej. Warunki pracy, stawka mówią netto jest brutto, nawet stanowisko się nie zgadza.

Kazar

CRS to porażka, Exact Systems to porażka - tyle w temacie. Szkoda strzępić język...

anonim

(usunięte przez administratora)

Nowa

Zapomniałeś dodać ze jak pójdziemy do innej agencji pracy przed upływem 3miesięcy od odejścia to grozi kara UWAGA !!!! 1000 ZL BRAWO WY CRS ZA TAKĄ ZACHĘTĘ

K

Jak wygląda praca w Bitron w Sosnowcu przez CRS? Dziękuję za opinię. K

anonim

(usunięte przez administratora)

.

Szukają bo większość ludzi odeszła . O czymś to chyba świadczy .

Bytom

Do oddziału z Częstochowy. Ludzie zbierzcie się i idźcie do przelozonego przedstawić sytuację . Nie dajcie się takiemu liderowi .

Nie ważne kto
@Bytom 08.10.2016 09:34

Tylko ze niewiadomo kto tam jest najważniejszy w hierarhi . Kierowniczka czy liderka. Bo obie myślą ze sa tam najważniejsze . Szkoda tylko ze kierowniczka nie potrafi postawić jasnej granicy . Tak kończy się zbytnie kolezenstwo z podwladnymi liderami .

Rg
@Bytom 08.10.2016 09:34

Gdyby to coś dało... liderki zawsze sa cacy...to my sie czepiamy bez sensu. tyle usłyszysz od kierowniczki "). ona zwyklemu szaremu pracownikowi nie uwierzy....

trzykropki...

Co do oddziału legionów nie narzekam. Praca w porządku a kiedy trzeba wolne zawsze jest taka możliwość.

Tomasz

Ja tam na oddział Gliwice nie narzekam. Przecież jak komuś nie pasuje , to zawsze może odejść. Pozdrawiam Śląsk

Zniesmaczony

Pracowałem w CRS Częstochowa na Legionów i nikomu nie polecam. Układy, układziki, jeden robi, drugi leży, pieniądze śmieszne i nie ma czegoś takiego jak dodatki za nocki :D umowa zlecenie i jedna stawka za weekendy, nocki czy nadgodziny. Dobre to dla studentów o mocnych nerwach . Dodatkowo to można dostać ochrzan jak co poniektóre liderki mają humory.

niejestem robotem

Praca tam istny dramat. Najgorsza zmiana to u wyżej wymienionej liderki Anny F. Osoba ta ma bardzo niemile podejscie do pracownika. Wywyższa sie tym iz posiada umowę o prace i nie musi robić za grosze. Ponadto oczernia ludzi i obgaduje nie kryjąc sie z tym. Obżera sie pól godziny na izolatorze a nam wylicza po 15 minut przerwy. Krytykuje i obraza. Nic wiec dziwnego w tym ze każdy szuka czegos innego. Kierownik oddzialu powinien pomyśleć nad zmiana lidera. Nikt tam dlugo nie wytrzyma.

Ciasny Wiesiek
@Nie pozdrawiam 06.10.2016 13:01

Czy pani nie jest aby liderką ????? Prawda w oczy kole???

Crs Tychy
@Nie pozdrawiam 06.10.2016 11:30

Haha taak....z doświadczenia wiem że jeśli powiesz coś złego na koordynatora to zostajesz "oddelegowany" na inny odział...????Również nie pozdrawiam????????

Materna

Czestochowa - Cieszę się ze odeszlam. Praca tam na zmianie u Anny porażka. Istny horror . Gadać nie wolno bo godzina mniej . Patrzy się na człowieka z wyższością . Ogólnie mało sympatyczna osoba . Kierowniczka się dziwi ze ludzi nie ma . Może niech poszuka innej liderki a problem sam się rozwiąże.

Klarys

Obecnie mają być podwyżki od 1 października na oddziale w Częstochowie. Albo będzie 9albo 9,5 . Okaże się jak zobaczymy umowy

Andrzej
@Klarys 30.09.2016 20:58

Ludzie. Szanujcie się i swoją godność. Dopóki będziecie się godzić na takie warunki finansowe to nigdy nie będzie dobrze w naszej ojczyźnie. 9,50zł za godzinę to u nas w Wielkopolsce Ukraińcy pracują. Ja bym na rachunki nie zarobił. Żal mi was że nie widzicie jak się was wykorzystuje.

Klarys

Obecnie mają być podwyżki od 1 października na oddziale w Częstochowie. Albo będzie 9albo 9,5 . Okaże się jak zobaczymy umowy

Zostaw opinię o CRS POLSKA - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CRS POLSKA