Opinie o CRS POLSKA (zakończona działalność) w Gliwice

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie CRS POLSKA (zakończona działalność). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie CRS POLSKA (zakończona działalność) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CRS POLSKA (zakończona działalność) w Gliwice

piscek

Haha! I jeszcze wymagania a zatrudniaj (usunięte przez administratora) ogólnie Ludzie z kadr po podstawówce

murzyn

Sami debile szczególnie władza Macki, Bogdany Układy i układziki chyba razem wódę piją. A zarobki to dla gimnazjalisty.

jurek

Powiadomiłem prokuraturę

Przemo
@jurek

CSR Tychy jedna wielka porażka Umowa idzie 3 tygodnie potem są problemy z odzyskaniem kasy. Niema Dodatków za soboty czy nocki Praca dobra dla Emeryta czy rencisty czy ucznia. Ja miałem farta i przeszedłem Pod Firmę. Nie Polecam Nie którzy Robią max dwa tygodnie A są i tacy co po dwóch godzinach wychodzą

poszukjącypracy sosnowiec

Witam czy ktoś napisze cos o pracy na terenie sosnowca ? Jak stawka czy praca ciężka czy kierownictwo spoko jest ? i w jakim zakładzie jest praca ? Pozdrawiam

Kontroler jakości

Rozmowa w Gliwicach całkiem spoko, pani odpowiedziała ogólnie o pracy i umówiła mnie na spotkanie z kierownikiem. w oddziale wszystkiego się dowiedziałem, pokazali mi hale i stanowiska pracy. stawka niska ale co zrobić, najgorsze są te beznadziejne umowy z agencjami

jakie mam doświadczenie, czy pracowałem już w kontroli jakości i takie tam

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Szczerze odradzam pracy w tej firmie. Praca na trzy zmiany, bez dodatku nocnego. W nadgodzinach płatne tak samo jak od pon. do pt - czyli osiem zł na godzinę (jeśli nie jesteś uczniem lub studentem to stawka jest jeszcze niższa. Chodzi o składki ZUS) Kierownik doczepi się do wszystkiego. Lekko przekrzywiony śmietnik doprowadza go do frustracji. Z tego powodu chciał wyrzucić moje prywatne ubrania do śmieci. Potrącenia z wynagrodzenia za przerwy, tj. 2x po 15 minut. Obóz pracy na umowę zlecenie.

JR

Witam.A jak wygląda oddział w Gliwicach? Jak wypłaty?Czy przerwy są płatne?Jaka atmosfer?

bywa

Crs juz nigdy niebędzie taki sam powód exact system

@bywa

nie mowimy o przedluzaniu umowy bo to robia z miesiaca na miesiac a o przejsciu na umowe o prace - stopien zaangazowania nie ma znaczenia

123 hop
@bywa

na zlecenie bo o innej możesz tylko marzyć

abc

slowo klucz- ROTACJA przewija sie tam mnostwo osob, pracujacych w roznych systemach godzinach etc, dzis ktos jest jutro go go nie ma, nikt po tobie nie placze nawet jesli byles dobrym pracownikiem o umowie o prace dla kontrolerow nie ma mowy, jesli jestes liderem mozesz liczyc na wszelkiego rodzaju obiecanki cacanki a i tak zostajesz na zleceniu pracowalam tam 3 mies. ale sprobuj, moze samo przyjdzie wszystko...

nie

Danuta

Co innego oferta co innego zycie.... zatrudnisz sie to zrozumiesz jakie walki tu chodzą ;) Buty i odziez do pracy najlepiej zebys mial swoje bo oni nic Ci nie dadza nie masz na co liczyc ;p nie polecam

byly pracownik

BIELSKO-BIALA, UMOWA ZLECENIE, 8,75 NA REKE, 3-ZMIANY plusy : atmosfera latem temperatura idealna praca lekka minusy: brak stabilnosci zatrudnienia - odwolywanie z dnia na dzien umowa zlecenie bez perspektyw NA umowe o prace brak szafek, odziezy roboczej , organizacji b.niska(!) temperatuta na terenie miejsca pracy jesienią/ zimą bezplatna przerwa praca przez 2 posrednictwa brak dodatku nocnego soboty i nadgodziny platne tak samo jak od pon-piat

niewazne

Tak z ciekawości sobie weszłam poczytać opinie o CRSie i jestem zaskoczona takimi negatywnymi opinaniami o firmie. Pracowałam kiedyś parę miesięcy w oddziale w Częstochowie (zakład TRW przy rolniczej) i nie było żadnych problemów. Wypłata zawsze się zgadzała i była wypłacana na czas, nikt nie oszukiwał, zawsze dostało się materiały do pracy (rękawiczki itp), kierownik i koordynatorzy spoko. Normy dało się wyrobić bez większego pospiechu. Czyżby to był jedyny normalny oddział w Polsce? Stawka niska, ale czego oczekiwać w Częstochowie. Prawie wszędzie dostanę tyle samo, a tam przynajmniej praca nie jest trudna.

ANONIMKA

Nie polecam nikomu PRACY W PRUSZKOWIE ! Ludzie pełniący funkcje zarządzania pracownikami , są osobami niekompetentnymi , robią sobie z pracowników żarty , oszukują na pieniądze , Naprawde nie polecam .

żałosne.pl

Każdy ma prawo wyrazić swoją opinie,Każdy broni swoich racji.Firmie jest to nie na rekę,nie potrafi przyjąć krytyki i gorzkiej prawdy.Faktycznie jest wiele ofert na rynku pracy,ale to nie tłumaczy faktu,ze ludzie w firmie CRS nie są należycie traktowani,nie biorąc pod uwagę zarobków,bo to już odrębna sprawa. Ja wem jedno,że przenigdy nie wrocę do współpracy z tą firmą, ani też nie polecę pracy w tej firmie. Pisząc na miejscu przełozonego,( nikt pani na sile nie trzymal, na rynku bylo wiele ofert pracy. probuje pani oczernic firme zeby oczyscic swoje sumienie pelne oszustw ktore wyszly na jaw? radzimy pogodzic sie z zakonczeniem wspolpracy z nasza firma) jest nie na miejscu.Życzę,aby firma "przetrwala" na rynku i wiodło się Wam dalej tak wspaniale jak teraz.. nie pozdrawiam

jawiemzetoty

Pani Ewo tyle lat pracowala pani w naszej firmie i po zwolnieniu okazało sie ze ma az tyle wad? to jak pani przetrwala tak dlugi okres czasu? nikt pani na sile nie trzymal, na rynku bylo wiele ofert pracy. probuje pani oczernic firme zeby oczyscic swoje sumienie pelne oszustw ktore wyszly na jaw? radzimy pogodzic sie z zakonczeniem wspolpracy z nasza firma. pozdrawiamy

xzxzxzxz

firma całkiem spoko, ale przeginają zatrudniając przez agencje - przy takich śmiesznych stawkach to jest już cios poniżej pasa !!!

gdańszczanka

Jedyne dobre co mogę powiedzieć o CRS oddział w Gdańsku, to że na niektórych działach praca jest nawet ciekawa. I tu plusy się kończą. 1. Niewypłacalność wypłaty na czas. Wypłaty są niepełne, bo chyba ktoś nie umie policzyć godzin przepracowanych. Nie obchodzi ich to, czy brakuje Ci 50 czy 200 zł do wypłaty, oni powiedzą że wypłacą w następnym miesiącu. I oczywiście w następnym miesiącu brakujących pieniędzy nadal nie ma :) 2. Koordynatorzy to jakaś zbieranka uliczna, niekompetentni, nieuczciwi. Ścigają Cię gdy spóźnisz się 5 minut (i oczywiście odejmują Ci 15 minut od wypłaty) a sami wychodzą z pracy pół godziny przzed pracą. 3.Premie, awansy? hahahahahahaha. 2 lata straciłam w tej załosnej firmie oczekując awansu. Nie dostałam nic. Każdy tam zapieprza, wiemy bardzo dużo o produktach, tłumaczymy inżynierom (którzy oczywiście uważają nas za roboli) co obecnie wykonujemy bo nic nie wiedzą. 4.Każdy tylko wymaga, nikt nie podziękuje ci za to co robisz, ale jak coś ci nie wyjdzie, cała banda stoi nad tobą i dostajesz opieprz z groźbą odciągniecia z wypłaty strat. 5. Żadnej wyższej pensji za nadgodziny, za soboty, robota za najniższą krajową, oczywiście na zlecenie. Jak prosisz o wolne oczywiście wielkie pretensje. Każdy punkt to moje osobiste doświadczenia. Naprawdę bardzo się starałam, robiłam czasami tyle, że na drugi dzień nie miałam co robić. Nie chodzi o to, że chce sie pochwalić, ale nie chcę żebyście myśleli że odzywa się tutaj jakiś nierób. Naprawdę nie polecam CRS w Gdańsku. Kompletny brak profesjonalizmu, szacunku do pracownika, żadnej wdzięczności. Ta firma to naprawdę ostateczność...

CRSS

Jak można nie dostać wypłaty już ponad miesiąc i tego nie zgłosić tylko na forum pisać chłopcze ogarnij się!!!!Z wielkim szacunkiem dla twej osoby ale ogarnij się bo niewierze co piszesz chyba że jesteś tak że powiem innym człowiekiem.Pozdrawiam.

Jest lepiej

Fajnie że firma sie rozwija;)))

stary pracownik

Hej, już nie pracuje w firmie jakiś czas powód: ludzie (np. Marek, Justyna itd.) jedna wielka rodzina a właśnie ile jeszcze razy Żanetka wróci do pracy tylko łazi i mówi ze może robic co chce bo kiedy bedzie chciała to Justa ja znow przyjmie. Marek frajer zawsze taki był...ale jeden fakt jest taki wie jak sie zakrecic (starzy pracownicy P. Sylwi wiedza o co chodzi). Justyna była kiedyś ponoć spoko tak mówią jej kolezanki z nexteera z czasów jeszcze kontroli, a teraz sprzedała je wszystkie....ale tak już jest pogon za władza bo czym wyżej tym mniej sie robi....prawda w firmie CRS jedna nie trzeba sie starac wystarczy tyłek lizac...a własnie Pani Dyrektor...jak to mozliwe ze Justyna i Marek razem pracują...narzeczeni...

julek

A kto jest właścicielem CRS-u ???

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CRS POLSKA (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w CRS POLSKA (zakończona działalność) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CRS POLSKA (zakończona działalność)