Opinie o CRS POLSKA (zakończona działalność) w Gliwice

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie CRS POLSKA (zakończona działalność). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie CRS POLSKA (zakończona działalność) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CRS POLSKA (zakończona działalność) w Gliwice

Nowa

Zapomniałeś dodać ze jak pójdziemy do innej agencji pracy przed upływem 3miesięcy od odejścia to grozi kara UWAGA !!!! 1000 ZL BRAWO WY CRS ZA TAKĄ ZACHĘTĘ

K

Jak wygląda praca w Bitron w Sosnowcu przez CRS? Dziękuję za opinię. K

Szukają bo większość ludzi odeszła . O czymś to chyba świadczy .

Bytom

Do oddziału z Częstochowy. Ludzie zbierzcie się i idźcie do przelozonego przedstawić sytuację . Nie dajcie się takiemu liderowi .

Nie ważne kto
@Bytom

Tylko ze niewiadomo kto tam jest najważniejszy w hierarhi . Kierowniczka czy liderka. Bo obie myślą ze sa tam najważniejsze . Szkoda tylko ze kierowniczka nie potrafi postawić jasnej granicy . Tak kończy się zbytnie kolezenstwo z podwladnymi liderami .

Rg
@Bytom

Gdyby to coś dało... liderki zawsze sa cacy...to my sie czepiamy bez sensu. tyle usłyszysz od kierowniczki "). ona zwyklemu szaremu pracownikowi nie uwierzy....

Kontroler jakości

Rozmowa w Gliwicach całkiem spoko, pani odpowiedziała ogólnie o pracy i umówiła mnie na spotkanie z kierownikiem. w oddziale wszystkiego się dowiedziałem, pokazali mi hale i stanowiska pracy. stawka niska ale co zrobić, najgorsze są te beznadziejne umowy z agencjami

jakie mam doświadczenie, czy pracowałem już w kontroli jakości i takie tam

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
trzykropki...

Co do oddziału legionów nie narzekam. Praca w porządku a kiedy trzeba wolne zawsze jest taka możliwość.

Tomasz

Ja tam na oddział Gliwice nie narzekam. Przecież jak komuś nie pasuje , to zawsze może odejść. Pozdrawiam Śląsk

Zniesmaczony

Pracowałem w CRS Częstochowa na Legionów i nikomu nie polecam. Układy, układziki, jeden robi, drugi leży, pieniądze śmieszne i nie ma czegoś takiego jak dodatki za nocki :D umowa zlecenie i jedna stawka za weekendy, nocki czy nadgodziny. Dobre to dla studentów o mocnych nerwach . Dodatkowo to można dostać ochrzan jak co poniektóre liderki mają humory.

niejestem robotem

Praca tam istny dramat. Najgorsza zmiana to u wyżej wymienionej liderki Anny F. Osoba ta ma bardzo niemile podejscie do pracownika. Wywyższa sie tym iz posiada umowę o prace i nie musi robić za grosze. Ponadto oczernia ludzi i obgaduje nie kryjąc sie z tym. Obżera sie pól godziny na izolatorze a nam wylicza po 15 minut przerwy. Krytykuje i obraza. Nic wiec dziwnego w tym ze każdy szuka czegos innego. Kierownik oddzialu powinien pomyśleć nad zmiana lidera. Nikt tam dlugo nie wytrzyma.

nicki
@niejestem robotem

zgadzam się w 100% jesli ta osoba będzie dalej tam pracowała to na pewno chętnych do pracy nie będzie!!!

@niejestem robotem

??..z Tego co mi wiadomo firma Crs oferowala opieke lekarska Pzu.....Moze warto wybrac sie do lekarza specjalisty????.....

@165

Zawsze jeszcze można zrobić zbiórkę pieniędzy. Datki na chorych i ubogich zawsze są dobrze rozpatrywane przez społeczeństwo.

Bo
@165

No tak . Liderce z legionow jak najbardziej potrzebna opieka specjalisty psychologa . Datki też mile widziane na ten szczytny cel

@Bo

Widac ze nie tylko ona kandyduje, połowa ludzi stąd też ma duże szanse na takie dofinansowanie. Pisać tu każdy umie ale żeby podejść i powiedzieć to w twarz? Chętnych dalej brakuje. Potraficie być odważni w internecie to bądźcie odważni w życiu.

Bo
@165

Idź i powiedz jej to w twarz a żyć Ci nie da . Cieszę się ze w obecnej pracy mam normalnego przełożonego. Może i daleko muszę dojeżdżać ale komfort psychiczny bezcenny

@Bo

Skoro masz inna prace i nikt nie robi ci problemów to nie rób problemów innym, była okazja do wykazania się - zmarnowana.

Pozdrawiam

Bo się jadem udławisz :D

Art

zajebisty jest Twój wpis:) hehe

Ciasny Wiesiek
@Nie pozdrawiam

Czy pani nie jest aby liderką ????? Prawda w oczy kole???

Crs Tychy
@Nie pozdrawiam

Haha taak....z doświadczenia wiem że jeśli powiesz coś złego na koordynatora to zostajesz "oddelegowany" na inny odział...????Również nie pozdrawiam????????

Materna

Czestochowa - Cieszę się ze odeszlam. Praca tam na zmianie u Anny porażka. Istny horror . Gadać nie wolno bo godzina mniej . Patrzy się na człowieka z wyższością . Ogólnie mało sympatyczna osoba . Kierowniczka się dziwi ze ludzi nie ma . Może niech poszuka innej liderki a problem sam się rozwiąże.

Klarys

Obecnie mają być podwyżki od 1 października na oddziale w Częstochowie. Albo będzie 9albo 9,5 . Okaże się jak zobaczymy umowy

@Klarys

Ludzie. Szanujcie się i swoją godność. Dopóki będziecie się godzić na takie warunki finansowe to nigdy nie będzie dobrze w naszej ojczyźnie. 9,50zł za godzinę to u nas w Wielkopolsce Ukraińcy pracują. Ja bym na rachunki nie zarobił. Żal mi was że nie widzicie jak się was wykorzystuje.

Nowicjusz

8,50 za godzinę

Klarys

Praca od poniedziałku do soboty na pierwszą zmianę a w niedzielę już nocka się zaczyna

Nikt

Nie Polecam

naprawdęniezładoopa

Witam, przeczytałam sumiennie 223 opinie...naprawdę tak źle??? Byłam zainteresowana tą pracą do..2h temu :D pozdrawiam serdecznie

Włodziu

Terminowa wypłata wynagrodzenia jako atut hahahahaha żal

Ahmed

8,5 złotego na rękę z godzinę na umowie zlecenie, ucinane pieniądze za 15 minut przerwy, brak dodatku za nocki, brak premii. Jeśli ktoś chce się tam zatrudnić to niech uważa na umowy ponieważ w jednym punkcie zgadzasz się na podpisywanie w twoim imieniu rachunków przez firmę. W praktyce oznacza to że możesz nie zobaczyć wypłaty, a powiedzą Ci , że rachunek podpisany. Najgorzej jest przez tę agencję zatrudnić się w Magneti na Mikołajczyka w Sosnowcu. Pracownicy skarżą się, że z każdej wypłaty ginie im stówka bądź dwie , a praca polskich podludzi wygląda tak, że po zakładzie biegają włosi w garniturach i klaskają na pracowników żeby szybciej pracować.

kalif

Firma CRS nierzetelna! Przyjęty przez Bitron Poland Sp. z o.o. Rozmowa kwalifikacyjna Przeszła pomyślnie! Żadnego telefonu w sprawie badań czy podpisania umowy - Bardzo niska stawka! Firma ogólnie nie zaloguje na pozytywną ocenę! Brak zainteresowania Pracownikiem!

Antekiko

Dostajecie papier do podpisania o treści m.in. ze nie obowiazuje was prawo pracy itp. itd. tak macie kurde przychodzić zawsze zgodziliście się tprzychodzić.. Pracy nie polecam atmosfera kijowa brak ciuchów roboczych wynagrodzenie lipne brak lepiej płatnych weekendów i nocek.

robol

DUZO LUDZI POTRZEBUJA BO UCIEKAJA Z TAMTAD NIE POLECAM NIKOMU!!!!! DALEKO OD TAKICH FIRM

robol

WSTRZYMALI MI WYPLATE DO DALEM IM WYPOWIEDZENIE. NIE DOSTALEM ZADNYCH UBRAN NIC ZERO. DZIS JEST 15 A KASY NIE MA .KADRY NIE PRACUJA OD 15.30 A MAJA PRACOWAC DO 16 I MAJA GDIZES LUDZI.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CRS POLSKA (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w CRS POLSKA (zakończona działalność) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CRS POLSKA (zakończona działalność)