Opinie o CRS POLSKA (zakończona działalność) w Gliwice

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie CRS POLSKA (zakończona działalność). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie CRS POLSKA (zakończona działalność) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CRS POLSKA (zakończona działalność) w Gliwice

robol

WSTRZYMALI MI WYPLATE DO DALEM IM WYPOWIEDZENIE. NIE DOSTALEM ZADNYCH UBRAN NIC ZERO. DZIS JEST 15 A KASY NIE MA .KADRY NIE PRACUJA OD 15.30 A MAJA PRACOWAC DO 16 I MAJA GDIZES LUDZI.

dorota

a ja i tak jestem w szoku i trudno się pogodzić z tym jak firma nas traktuje... ale też sami bo nie mamy innego wyjścia i się godzimy na takie traktowanie. no cóż.... przykre ale prawdziwe

oj

Jak sytuacja na die tech?

Marol

Witam, jak wiele osob napisalo rowniez sie pod tym podpisuje, firma nie solidna, straszny chaos, z wyplatami sie spozniaja co jest po prostu nienormalne, unikajcie jak najdalej tej firmy, NIEDOSTATECZNY!

Kontroler jakości

Rozmowa w Gliwicach całkiem spoko, pani odpowiedziała ogólnie o pracy i umówiła mnie na spotkanie z kierownikiem. w oddziale wszystkiego się dowiedziałem, pokazali mi hale i stanowiska pracy. stawka niska ale co zrobić, najgorsze są te beznadziejne umowy z agencjami

jakie mam doświadczenie, czy pracowałem już w kontroli jakości i takie tam

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
facet

Coś wiadomo o warunkach pracy w CRS Grójec?Podobno przyjęcia są na stanowiska koordynatorów?

OrkO
@facet

Sa ale nie polecam ... bedziesz dymał za marne grosze tu jest najgorsza placa w Faurecii w Grójcu to właśnie przez CRS, lepiej idz zatrudnij sie przez Randstad nie dosc ze tydzien wolnego to pozadna kase zarobisz ....

Cichy

Układy i układziki!

Prymus

Oddział Grammer-Majorka!

@Prymus

Witam w jakim zakładzie w Gdańsku?

sss

Nie wiem jak w tychach, ale w Gdańsku nie polecam. Powiem krótko - złodzieje i leniwi ludzie. Pieniędzy za wykonaną pracę do dziś nie widziałem, a skończyłem pracę kilka miesięcy temu. Ci ludzie nie ogarniają nic, gdyby normalny pracodawca komuś takiemu powierzył jakąkolwiek odpowiedzialność to po krótkim czasie poszedłby z torbami. Za 20 razem jak dzwonisz i piszesz to MOŻE coś dotrze. Mowa oczywiście o osobach które 'zarządzają' tym oddziałem. Poza tym da się przeżyć, jeśli jest to praca na chwilę.

ChudYO.o

Witam wszystkich, dzwonią do mnie z Firmy CRS z Gliwic i zaproponowali mi Pracę w Fiacie (Tychy) jako pracownik kontroli jakości .Oferują mi stawkę 9zł/h na Umowę zlecenie . Jakie są wasze opinie na temat tej pracy w tym zakładzie ?, Opłaca się ? .

jaoda
@ChudYO.o

witam powiem szczeże nie nażekaam o tej firmie CRS ponieważ pracuje za 9:00zł olecam w tej firmie racować

Klarys
@jaoda

A z jakiego jesteś oddziału ze masz 9 zl

Mike

Stawka 8zl na godzine i nie ma zadnych premi !! W dlugim miesiacu max 1300 zl zarobisz

Margarita

Nie ma żadnego 1700 na dzien dobry !!! 8 zł na godzine jest , nie wiem z kąd te sumy bierzecie niby

Szczera

Bardzo dobra firma, dostałam na stark 1700zł praca lekka , atmosfera przyjemna.

Mike

@glikson. Hahha dobre dobre nie ma żadnego dodatku za nocke a na dodatek za przerwe odciągają kase nawet

Margarita

Jaki system premiowania żart !! za nocki masz ta samą stwke , za nadgodziny tez z kąd niby masz ten system premiowania dobry żart !!

Obama

Układy i układziki. Jeden wielki syf!

szeola

Jutro mam rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko Kontrolera jakości do w/w firmy. Stawka 10 zł brutto na godzinę, trzy zmiany, umowa zlecenie. A co za tym idzie brak dodatku za godziny nocne. Czyli netto troche wiecej niż 1100 zł. MNIEJ NIŻ NAJNIŻSZA KRAJOWA. Zastanawiam się czy warto?

Ahmed

Zdziwiona jak Ty masz 1600 to chyba kolbę lizałaś Łukaszowi

zdziwiona

Szczerze to jak czytam te opinie to się zastanawiam czy pracujemy w tej samej firmie :D Pracuję od roku w crs i nie narzekam, wiadomo chętnie bym więcej zarobiła, ale poniżej 1600zł netto to miałam raz albo dwa przez ten rok, wypłata zawsze o czasie i zgadza się co do złotówki a jeśli się nie zgadza to na moją korzyść :), a że pracować trzeba to normalne w pracy więc nie wiem o co wam chodzi :) Jak ktoś chce pracować i zarobić to da radę, a ci co popracowali max miesiąc i tu wylewają żółć no sorki bardzo nawet dobrze specyfiki pracy nie zdążyli poznać a najwięksi znawcy na świecie :D

zadowolony

oddział BB Grammer - Majorka ;D

widzę Cie

Robiłem tam tydzień, ogólnie to nasrać na biurku lidera!! I (usunięte przez administratora) podetrzeć formularzem!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CRS POLSKA (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w CRS POLSKA (zakończona działalność) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CRS POLSKA (zakończona działalność)