Opinie o CRS (zakończona działalność) w Gdańsk

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy CRS (zakończona działalność). Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CRS (zakończona działalność) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CRS (zakończona działalność) w Gdańsk

Ela Nowy wpis

1100 zł /mc umowa zlecenie praca w wybrane dni w miesiącu

endriu Nowy wpis

może nie ma opinii, ale są ciągle oferty pracy do Gliwic :) mega ciekawa jest oferta na koordynatora do nich

aha Nowy wpis

Jeśli masz jakiś wybór to nie wybieraj CRSu. Śmieciowa umowa bez szans na zmiane. Kierownik to małolat bez szkoły, zamulony całkowicie, w dodatku prostak,(usunięte przez administratora), który i tak nic nigdy nie wie, przygyrwa mu jego tępawy(usunięte przez administratora) i do końca nie wiadomo kto w ich związku nosi spódnice, bo raczej obaj. generalnie żenada

Asikkaka Nowy wpis

No co Ty nie powiesz ?:)Przecież to najbardziej niekompetentna osoba w tej firmie.. Ciagle tylko chodzi z telefonem i nic nie wie.. totalna masakra a nie kierownik. (usunięte przez administratora)

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Moniaa

Co myślicie o firmie CRS która jest w Delphi?:) Ja tam pracuje i mam dość kierownika pana(usunięte przez administratora) jakie są wasze opinie?

CRS (zakończona działalność)