Opinie o Fundacja WWF Polska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Fundacja WWF Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fundacja WWF Polska o rekrutacji.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja WWF Polska w Warszawa

Dyron

Praca sama w sobie ciekawa i rozwijającą, niestety osoby koordynujące projekt w danym mieście są ponad prawem ze względu na to że nie ma nad nimi wystarczającej kontroli czy wykonują swoje obowiązki prawidłowo. (usunięte przez administratora) spóźnialstwo rzędu 0.5 h / 1 h na umówione spotkanie plus niechęć do zmiany swojego absurdalnego zachowania, nie przychodzenie do pracy pod pretekstem bycia chorym bez okazania zwolnienia lekarskiego i wpisywanie sobie w tym czasie pełnowymiarowych godzin pracy oraz demotywowanie wszystkich przez okazywanie całkowitego braku szacunku do fundacji i zespołu. (usunięte przez administratora) w czasie jedynej formy oceny starań koordynatora jaką są ankiety, dochodzi do gróźb wyrzucenia z pracy jeżeli ktoś negatywnie oceni jakikolwiek aspekt pracy koordynatora. Aspekt rozwoju i awansu polega na absolutnym konformizmie, albo zgadzasz się w 100% z decyzjami i prywatnym światopoglądem koordynatora, albo na awans nie masz co liczyć- nie są brane pod uwagę predyspozycje ani umiejętności fundraisera, liczy się jedynie fakt jak nisko schylasz głowę w trakcie potakiwania szefowi. Naśmiewanie się z pracowników i stosowanie argumentum ad personam wobec nich to norma, brak jakichkolwiek umiejętności przyjęcia krytyki i stosowanie ostracyzmu wobec osób które mają odmienną opinię. Bardzo często wymagane jest wykonywanie czynności nie zawartych w podpisywanej umowie, brak zaangażowania powyżej zleconej pracy wiąże się z przykrymi konsekwencjami. Pracy nie polecam dopóki nie zmieni się sposób kontroli koordynatorów przez ich przełożonych, metod rozliczania ich z powierzonych im zadań oraz zagwarantowanie bezpieczeństwa pracownikom wobec których stosuje się metody świadczące o braku profesjonalizmu i umiejętności adekwatnych do pełnionego stanowiska, tylko dopiero wtedy gdy to się stanie będę mógł całym sercem polecić pracę w fundacji WWF Polska; ktoś musi dbać o środowisko naturalne, a WWF ma na to pomysł. Póki co ocena negatywna i totalnie nie polecam tam pracy.

@Dyron

Drogi @Dyron Przykro nam, że tak wspominasz współpracę z naszą Fundacją. Chcemy Cię zapewnić, że w naszej Fundacji nie ma miejsca ani zgody na opisane przez Ciebie praktyki a dobro członków zespołu oraz wysokie standardy etyki pracy są dla nas zawsze najwyższym priorytetem. Z tego powodu wszystkie tego typu opinie niezależnie od tego czy dochodzą do nas zewnątrz czy wewnątrz naszej organizacji traktowaliśmy i traktujemy bardzo poważnie. Z każdym razem gdy tylko potwierdziliśmy jakiekolwiek nieprawidłowości dokładnie je weryfikowaliśmy i reagowaliśmy natychmiast podejmując niezbędne działania naprawcze i zapobiegawcze. Obecnie nasi Koordynatorzy dwa razy do roku podlegają obowiązkowej ewaluacji ze strony członków swoich zespołów a także są oceniani przez Managera Projektu. Jeśli się zgodzisz chcielibyśmy poznać więcej szczegółów dotyczących Twoich doświadczeń dlatego będziemy wdzięczni jeśli odezwiesz się do nas na kontakt@wwf.pl i zostawisz nam swój numer telefonu, żebyśmy mogli do Ciebie zadzwonić.

Fundraiserka
@Dyron

Nigdy nie widziałam większej bzdury. Pracuję w projekcie i poznałam koordynatorów z 3 miast, żadna z powyższych rzeczy nie ma tam miejsca - każdy koordynator jest rozliczany z każdej złotówki i na wszystko musi mieć faktury, wszystkie godziny w systemie weryfikuje biuro w Warszawie. Faktem jest za to, że regularnie zdarzają się ludzie w zespołach, którzy nie przestrzegają zasad zespołowych i kiedy po wielokrotnym upominaniu przez koordynatora zostają zwolnieni to potem rozpowiadają dookoła jaka to praca nie jest okropna i koordynator najgorszy. Zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie opowiadał dookoła takie bzdury, bo nie sprawdził się w danej pracy i nie potrafi wziąć za to odpowiedzialności. Już nie mówiąc o tym, że wątpię, że ktoś piszący taką opinię w sobotę o 5:29 był w pełni władz umysłowych - tylko pogratulować anonimowego bezsensownego hejtu na byłego pracodawcę.

zz

Czy jest w obecnej chwili prowadzona rekrutacja do Katowic ? fundraiserzy są zatrudniani na umowę zlecenie czy umowa o prace? (jeżeli umowa o prace to jaki etat) Czy fundraiserzy mają możliwość wyboru, czy chodzą po domach, czy galeriach/ulicach? Po jakim czasie można liczyć na awans w strukturach?

@zz

Dzień dobry, Obecnie prowadzimy rekrutację na terenie Katowic, proszę przesłać swoje zgłoszenie tu: https://www.wwf.pl/zostan-fundraiserem Nasz Koordynator skontaktuje się i opowie więcej o pracy. Nasi Fundraiserzy zatrudniani są na umowę zlecenie, pracują na najbardziej ruchliwych ulicach Katowic, oraz okolic. Jeśli chodzi o awans, wszystko zależy od zaangażowania, oraz predyspozycji do kierowania zespołem :) Czekamy wobec tego na aplikację! Pozdrawiam

Abney

Czuję się oszukana. Tego samego dnia gdy złożyłam wniosek o bycie darczyńcą, wysłałam maila, o anulowaniu subskrypcji. Podałam numer darczyńcy i wszystko o co mnie poproszono. Myślałam więc, że sprawa zakończona sukcesem i nie muszę martwić się o pobieranie pieniędzy z konta bankowego. Zdziwiłam się gdy zauważyłam, że jednak jest inaczej... Nigdy w życiu nie będę brać udziału w takich złodziejskich organizacjach. I każdemu będę opowiadać tą historię, by zniechęcić do utrzymywania prezesów tej organizacji. Niby dbają o naturę, niby są tacy super a jednak gdy przychodzi co do czego...eh, szkoda słów.

@Abney

Szanowna Pani, jest nam bardzo przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Może Pani wycofać się z przekazywania darowizny, a pobraną kwotę możemy zwrócić na konto. Bardzo proszę napisać do nas na klub@wwf.pl i podać swoje dane kontaktowe. Postaramy się rozwiązać Pani problem jak najszybciej.

Jakie są warunki zatrudnienia w Fundacja WWF Polska?

WWF Polska

Witam serdecznie i dziękuję za pytanie. Staramy się aby nasze wynagrodzenia były odpowiednie do kompetencji, doświadczenia i wyników pracy naszych pracowników, aczkolwiek proszę wziąć pod uwagę, że utrzymujemy się z darowizn, więc płace nie są tak wysokie jak w sektorze prywatnym. Dbamy o naszych pracowników oferując im dofinansowanie do pakietów medycznych oraz karty Fitsport. Mamy elastyczne godziny pracy, dodatkowe dni wolne oraz home office. Inwestujemy w rozwój ludzi. Zapewniamy wszystkie niezbędne narzędzia do pracy i jesteśmy mocno zorientowani na automatyzację, uproszczenie, digitalizację procesów. No i u nas pracują świetni ludzie, którzy razem tworzą fantastyczną atmosferę w pracy :)

Aga
@WWF Polska

Z tymi świetnymi ludźmi to bym polemizowała. Z okazji walentynek wybrałam się z mężem do Wrocławia gdzie spotkaliśmy osobę pracująca w fundacji. dość wysoka szczupła blond kobieta w czarnej kamizelce z pandą. Zatrzymała nas w bardzo natarczywy sposób wskakując nam pod nogi, pomimo wielu komunikatów o braku zainteresowania wsparcia fundacji metodą którą przedstawiła nam w dość mglisty sposób, bardzo mocno naciskała abyśmy zasubskrybowali chociaż jednorazowo, a później zdecydujemy co dalej. Na pytanie czy da się wesprzeć fundację w internetowy sposób co bardziej by do mnie i męża trafiało, stwierdziła że niestety nie jest taka opcja możliwa. Oczywiście okazało się to być kłamstwem bo po odwiedzeniu strony internetowej fundacji okazalo się że istnieje wiele możliwości dokonania przelewu przez internet. Nie wiemy czy był to błąd wynikający z pierwszego dnia w pracy o czym mógłby świadczyć brak jakiejkolwiek legitymacji udowadniającej przynależność do fundacji oraz niedoszkolenie w postaci lakonicznej ilości informacji które nam przekazała odnośnie działalności fundacji. sytuacja ta bardzo skutecznie zniechęciła nas do wsparcia WWF w jakiejkolwiek formie również w przyszłości pomimo że chcieliśmy adoptować rysia korzystając z waszej strony. Próby przekonania nas do subskrypcji były agresywne, i widać było że najbardziej chyba jej zależało na naszym podpisie, a nie na losie zwierząt o których opowiadała.

@Aga

Droga @Aga, Jest nam bardzo przykro, że Twoje doświadczenie ze spotkania z Fundraiserką WWF nie było dobre i w taki sposób odebrałaś jej zachowanie. Nasi Fundraiserzy to pełni zaangażowania młodzi ludzie, których zadaniem jest edukowanie ludzi i zapraszanie ich do finansowego wsparcia naszych działań. Dzięki regularnemu wsparciu darczyńców możemy działać i realizować wieloletnie i często złożone projekty przyrodnicze. Każde spotkanie z Fundraiserem powinno budzić wyłącznie pozytywne wrażenie, jeśli jednak było inaczej to jest nam z tego powodu przykro. Zależy nam na tym, żeby uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości dlatego zachęcam do napisania do nas na: kontakt@wwf.pl, i zostawienie swoich danych, oddzwonimy, aby dowiedzieć się więcej o tej sytuacji.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
ania

pare lat temu rekrutowalam sie na fundraisera do wwf ale nie przez nich bezposrednio tylko przez MT Marketing w Łodzi. generalnie wielka sciema - dostajesz fartuszek, broszury, chodzisz od domu do domu zeby (usunięte przez administratora)ludzi na stała darowizne - cos a'la abonament teoretycznie na zwierzeta. im wiecej naciagniesz tym masz wieksza prowizje. na zadane konkretne pytania mydla oczy gornolotnymi gadkami i tez z tych gadek szkola zeby je pozniej w ramach tego chodzenia po domach wciskac. kojarzylo mi sie to z(usunięte przez administratora). WWF na wysokich szczeblach placi grubo, ale swoich fundraiserow, zwykle mlodych ludzi ma gdzies. Przestrzegam przed nimi, nawet jako pracownik m, nie wiesz jako promil faktycznie idzie na przyrode (usunięte przez administratora)

@ania

Zgadzam się w 100% z przedmówczynią.

@ania

Szanowna Pani, przykro nam, że w taki sposób widzi Pani pracę przy pozyskiwaniu funduszy dla organizacji pozarządowej. Nie chcę polemizować z Pani uczuciami, ma Pani do nich prawo, ale pisanie o 'wielkiej ściemie' jest nieprawdziwe i głęboko krzywdzące i dla pracowników, realizujących programy ochronne, i dla naszych fundraiserów. Taka forma zbierania funduszy, jaką wykorzystuje WWF Polska, to najbardziej powszechna forma utrzymania dużych organizacji pozarządowych na całym świecie. Bez naszych darczyńców nie bylibyśmy w stanie działać więc naszą powinnością jest poświęcić im czas. Podczas spotkań w domach nasi darczyńcy dowiadują co robimy i mogą nas wspierać ale nie muszą. Nie wiem co ma Pani na myśli, że 'WWF grubo płaci'. Pod względem płac nie jesteśmy konkurencyjni w stosunku do biznesu, ale mimo tego mamy w Fundacji świetnych specjalistów, także z doktoratami, bo chcą pracy z misją. Nasze wydatki są kontrolowane zarówno przez audytorów jak i państwowe służby kontrole więc zarzut braku transparentności jest kompletnie nietrafiony. Życzymy powodzenia w poszukiwaniu pracy, która będzie bliska Pani postrzeganiu świata i w której będzie się Pani czuła dobrze i dziękujemy, że dała nam Pani szansę. Zespół WWF Polska

były pracownik WWF

Nie polecam, Nagabują ludzi na 1% i (usunięte przez administratora)ludzi w CH Land. Podobno ma służyć przyrodzie? Gdyby pracujący tam oddawali część swoich wygórowanych pensji na zwierzęta byłoby ok. Praca tam była ok ale już wiem, że to (usunięte przez administratora) pomoc dla zwierząt. Ile zarabia dyrektor fundacji ? Informacja powinna być przejrzysta i podana na stronie. Wtedy byście pewnie mieli mniej wpłat. Monitorujecie media więc i tę opinię przeczytacie. Zmieńcie nastawienie.

Iza
@były pracownik WWF

Rozumiem, jednak chciałam Cię prosić o więcej szczegółów. Chodzi mi o czas pracy, zwłaszcza, że polega ona na chodzeniu, również na wolnym powietrzu. Jak z zarobkami?

@były pracownik WWF

Witamy. Od wielu lat działamy na rzecz ochrony zwierząt i środowiska, i cały czas jesteśmy otwarci na informację zwrotną i propozycje, jak możemy działać lepiej. Spełniliśmy szereg wymogów prawnych, aby stać się organizacją pożytku publicznego (OPP) i otrzymywać od podatników ich 1%. Jako OPP co roku jesteśmy poddawani audytom. Aby realizować naszą misję, potrzebujemy środków. Dlatego prosimy ludzi o darowizny. Ale rozmowy podejmujemy tylko w przypadku, gdy osoba wyraża zainteresowanie tematami przyrodniczymi. Dotychczas udało nam się zdobyć zaufanie wielu darczyńców, za co jesteśmy im bardzo wdzięczni. Zapraszamy na naszą stronę internetową, tam umieszczony nasz raport z działalności za rok 2019 (https://www.wwf.pl/aktualnosci/wszystko-w-naszych-rekach-tyle-razem-zrobilismy-w-2019-roku). Na stronie umieszczamy również raporty finansowe, gdzie każdy zainteresowany może dostać informacje ile wydaliśmy na jakie projekty oraz ile nas kosztuje utrzymanie Fundacji, czyli m.in. wynagrodzenia pracowników.

Strix

Rekrutacja w Fundacji WWF Polska jest daleka od profesjonalnej. Zostałem zaproszony na telekonferencję, po której Pani odpowiedzialna za HR powiedziała, że na pewno się skontaktuje odnośnie decyzji, nawet jeśli będzie negatywna. Czekałem ponad miesiąc , a następnie wysłałem do tej Pani sms-a z zapytaniem czy już kogoś wybrali. Dostałem odpowiedź, że jeszcze nie i w najbliższym czasie się ze mną skontaktuje. Ten najbliższy czas trwa już 4 miesiące. Współpracowałem już z kilkoma organizacjami przyrodniczymi i nigdy nie zostałem w tak nieprofesjonalny sposób potraktowany. Szkoda, że tak podstawowe zasady jak podziękowanie za udział w procesie rekrutacji w dziale HR tej organizacji nie istnieją.

JanekW
@Strix

Z tego, co wiem, WWF Polska poszukuje naprawdę dobrych specjalistów. Widocznie nie należysz do takich. Inaczej dostałbyś pracę z miejsca. Nie napisałeś też o jakie stanowisko chodziło...

@Strix

Witamy serdecznie, przykro nam słyszeć, że Pan został w taki sposób potraktowany. W naszej fundacji takie sytuacje raczej nie mają miejsca. Robimy wszystko, aby kandydaci podczas rekrutacji czuli się dobrze, dostawali feedback i odpowiedzi na wszystkie pytania. Przepraszamy raz jeszcze za zaistniałą sytuację.

Czy dyżury międzyświąteczne w Fundacja WWF Polska obstawiają najmłodszymi stażem?

WWF Polska

Witam serdecznie, czy moglibyśmy prosić o więcej szczegółów: z czego wynika takie pytanie i jak możemy Panu/Pani pomóc?

Kamila

Szukam informacji o pracy w fundacji i sadziłam, że tu coś znajdę ale niestety nie ma nic. Dlaczego nikt nie korzysta z forum?

@Kamila

Witam, jakich informacji Pani Szuka? Może możemy pomóc? :)

Mariolka

Hey jak mogę zrezygnować z płacenia miesięcznego?

Anita

Bardzo dobre opinie jako pracodawca nie zostały firmie dane za nic tylko za dobre warunki dla ludzi!

Wieszczu

Niedługo minie miesiąc od kiedy jestem fundraiserem WWF we Wrocławiu i zdecydowanie nie mogę narzekać. Płaca jest godna, grafik bardzo elastyczny i nie mam absolutnie żadnych problemów z pogodzeniem go z życiem studenta wieczorowego, nawet jeśli zmiany trzeba wprowadzić nagle. Narzucona norma okazała się w 100% możliwa do wyrobienia, a, nie powiem, właśnie tego aspektu najbardziej się bałem. Nie muszę chyba wspominać o takich oczywistościach, jak wypłata zawsze na czas i prawdziwa atmosfera, nie sztuczna jak w korpo. Jeśli w twoim mieście rekrutuje WWF, zgłoś się!

Karol

Mam wrażenie, że żal za utracona szansą na dobrą pracę skłania do pisania złośliwych opinii!!

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja WWF Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Fundacja WWF Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja WWF Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja WWF Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 8 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fundacja WWF Polska?

Kandydaci do pracy w Fundacja WWF Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fundacja WWF Polska
3.6/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Mahatmy Gandhiego 3
    02-645 Warszawa