Opinie o Fundacja WWF Polska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Fundacja WWF Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fundacja WWF Polska o rekrutacji.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja WWF Polska w Warszawa

Była panda

WWF Polska to idealna organizacja dla osób, które chcą zmieniać świat na lepsze. Fundacja jest świetnie zorganizowana, kierownictwo służy radą i wsparciem, projekty nie tylko potrzebne ale i ambitne, a współpraca między pandami (pracownikami) oparta na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Polecam z całego serca!

KM.PO

Czy Fundacja WFF Polska prowadzi obecnie rekrutacje na inne stanowiska niż związane z pozyskiwaniem funduszy? Na stronie nie ma żadnej informacji.

@KM.PO

Witam, obecnie nie. Wszystkie aktualne oferty pracy są na bieżąco ogłaszane na naszej stronie. W miarę możliwości zachęcam do wolontariatu, aktualne ogłoszenia również znajdują się na naszej stronie kariery.

Hania

Jak wygląda współpraca między działami? Na ile ta współpraca jest oparta na zaufaniu i transparentności? Bo z tego co mogłam tutaj wyczytać to kultura organizacyjna przypomina niestety korporację.

Hania
@Hania

Czy ktoś jest w stanie udzielić odpowiedzi na to pytanie?

Współpraca
@Hania

Współpraca między działami jest normalna, chociaż mogą się pojawić różnica w zdaniach, wszyscy mamy jeden cel i ostatecznie dogadujemy się. Dla części zespołu jesteśmy korporacją, chociaż nikt nie wie co to znaczy i co w tym złego, bo zarząd otwarty, demokratyczny, dba o ludzi. Dla pozostałej część zespołu jesteśmy fajną organizacją gdzie się chce pracować.

J.M.

Czy WWF Polska prowadzi obecnie jakieś rekrutacje? Czy przyjmują osoby zaraz po studiach? Jak wygląda ścieżka kariery?

@J.M.

Witam, tak, wszystkie aktualne oferty pracy znajdują się na naszej stronie: https://www.wwf.pl/oferty-pracy. Jeśli szukamy osób na stanowiska młodszych specjalistów lub asystentów, czy też fundraiserów, jak najbardziej zatrudniamy osoby z mniejszym doświadczeniem. a w zależności od postawy, zaangażowania i wyników spora część asystentów i młodszych specjalistów w naszej organizacji awansuje na wyższe stanowiska.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Niestety to prawda. Dopóki nie zmieni się kadra zarządzająca, będzie tylko gorzej.

ze środka

@Pracownik - może i krótko ale na pewno daleko od prawdy...1. a wiesz czemu? bo chcą wyciągnąć kasę z fundacji; 2. bzdura głoszona przez związek zawodowy; 3. jest to normalna praktyka w różnych firmach, ale pewnie nigdzie nie pracowałeś/aś, to nie wiesz jak to jest...; 4. związek zawodowy założony został przez osoby, które boją się zwolnienia, tak samo jak to się zadziało w innych NGO's, gdy kadra kierownicza zaczęła pytać o efekty pracy. Nie siej zamętu. WWF jest świetnym miejscem do pracy. Pozdrawiam hejterów, nie musicie mi odpisywać.

@ze środka

Ciekawe czy to pisał prezes, czy ktoś na zlecenie prezesa. W każdym razie mózg wyprany korporacyjnej nieźle. Przykro mi, że dałeś się oszukać i nadal wierzysz, ze wwf to uczciwe miejsce pracy.

@ze środka

Wwf jest toksycznym miejscem pracy. A żeby sprostować twoje kłamstwa dot. Pkt 2 -zadzwoń do osoby w ciąży którą próbowali zwolnić i po prostu zapytaj jak ja potraktowali.

To ja

Każde miejsce pracy staję się toksycznym dla pracownika jeśli nie wykonuje swojej roboty skutecznie, idzie na zderzenie z przełożonymi a potem wstępuje/zakłada związek zawodowy bo zaczyna bać się o swoją przyszłość w organizacji.

Panda

Ciekawe czy to powyżej pisze związek zawodowy czy ktoś na zlecenie zz. Można tak bez końca. Przykro mi, że nadal pracujesz w organizacji o której masz takie zdanie. Może czas odejść.

Iza
@To ja

Trudno uwierzyć, że pracownik może torpedować słownie powstanie związków zawodowych. Dziś pracujesz, jutro możesz potrzebować ich pomocy i wtedy też będziesz twierdzić, że założyli go nieskuteczni pracownicy?

Wilczyca

Źle się zatem dzieje w WWF Polska, acz szczerze mnie to nie dziwi. Też zostałam niefajnie potraktowana - nie ma to jak obniżka wynagrodzenia w wyniku złego zarządzania projektem.

to wszystko niestety prawda, a czytając komentarze poniżej widać jak bardzo podzieleni są pracownicy. Teraz to nie jest zgrany zespół tylko dwa obozy toczące zimną wojnę.

Panda

Pracowałam w dziale Finansów i Administracji przez dłuższy czas. Wielkim plusem są pracownicy Fundacji i niesamowita atmosfera, jaką tworzą. Minusem jednak jest atmosfera tworzona przez kierownictwo. Skutkuje to bardzo dużą, moim zdaniem, rotacją. W ciągu kilkunastu miesięcy było około 7 otwartych rekrutacji w 10-cio osobowym zespole (!!!). Rekrutacje trwały krótko, po kilka tygodni, a kolejne osoby odchodziły lub dziękowano im po okresie próbnym. Ja odeszłam sama, a kolejnym powodem był sposób wydatkowania finansów, np. na bardzo luksusowe biuro czy catering na wewnętrzne spotkania. To wszystko jest oczywiście standardem w warszawskich korporacjach, ale Fundacja to nie korporacja. Ogólnie nie polecam tego miejsca do pracy.

@Panda

W ostatnich latach w Fundacji miał miejsce szybki wzrost projektów przyrodniczych, który wygenerował obciążenie w innych działach, w tym finansowo-operacyjnym. W odpowiedzi na to zapotrzebowanie nastąpiła reorganizacja tego działu, która skutecznie dopasowała jego strukturę do wzrostu działań fundacji. Z treści wpisu wnioskujemy, że współpraca autorki przypadła na okres wzrostu, sprzed zmian. Obecnie, w komentowanym zespole finansowo-operacyjnym, od ponad roku od zmian, nie wystąpiły żadne rotacje personalne. Co do pozostałych zarzutów wiele razy komentowaliśmy je w tym kanale.

Była pracownica innego działu
@WWF Polska

Bardzo przepraszam, ale wasze odpowiedzi są na poziomie bardzo niskim - "my tak nie robimy", "to niemy", "my działamy tylko dobrze" itp. Wyrzucacie pieniądze w błoto i to bardzo rozrzutnie, dlaczego? Bo to nie są Wasze pieniądze - to pieniądze od darczyńców albo z dofinansowania projektów! A na co idą pieniądze? - Organizujecie zewnętrzne spotkania z cateringiem - Organizujecie sobie kilkudniowe wyjazdy zespołów (i to nie z projektów) nazywane integracjami - Płacicie ogromne pieniądze za wynajem luksusowego biura - Często bez żadnego planu "inwestujecie" pieniądze w rzeczy kompletnie niepotrzebne, totalne niewypały które są nikomu niepotrzebne Prawda jest taka, że jeśli rozpatrujemy firmę, która na siebie zarabia, to żaden z powyższych punktów nie jest zarzutem i nie ma negatywnego wydźwięku. Problem jest taki, że wydajecie pieniądze ale nie swoje! Bo przecież, jak się szczycicie jesteście non-profit, czyli nie zarabiacie. W gigantycznej większości to pieniądze darczyńców indywidualnych, którzy nie wiedzą na co wpłacają, bo albo nie do końca ich informujecie, albo wprowadzacie ich w błąd! Taki darczyńca indywidualny myśląc, że wspomaga wpłacając kwotę 30 zł. rysia myśli, że te 30 zł zostaną wydane w całości na projekt związany z ochroną rysia. Prawda? Guzik prawda! Z tych 30 zł może 5 zł na to zostanie wydany, reszta na wasze zachcianki, niezwiązane z ochroną środowiska. Wiem, że będziecie dalej dyskutować, bo nie możecie sobie pozwolić na utratę wątpliwej wiarygodności, ale bijecie się z faktami. Coraz więcej osób widzi, że nie jesteście transparentni tak jak siebie przedstawiacie. W tym konkretnym temacie, takie działania jak Wasze (robienie wszystkiego aby się wybielić) należy piętnować i głośno o nich mówić!!!!!!

@WWF Polska

A w innych działach? jak wygląda rotacja w dziale komunikacji w tym roku???

@Panda

Komunikacja to najgorzej zarządzany dział.

Panda

Co wyróżnia WWF? Dobre warunki pracy, godna pensja, unikalne możliwości współpracy międzynarodowej, otwartość na realizację ambitnych projektów i atmosfera wsparcia powodują że polecam to miejsce wszystkim kochającym przyrodę, chcącym zmieniać świat na lepsze. Żadna inna organizacja w Polsce nie zapewnia tak komfortowych warunków pracy i takiej stabilności.

WxWx

Pracowałam, więc się wypowiem na gorąco, jak wygląda sytuacja. (usunięte przez administratora) Dawno straciła swój oryginalny charakter organizacji. Główna idea czyli ochrona środowiska naturalnego odeszła do lamusa. Pieniądze, które z jednej strony zbierane są od osób prywatnych pragnących ratować środowisko naturalne tylko w malutkim procenciku idą na cel statutowy. Pieniądze idą na reklamy w telewizji, w internecie, spotkań, wyjazdów, wynajem biura, wynagrodzenia zespołu, który liczy ok 80 osób. To przykre. Sama praca to kwintesencja papierologii i wiecznie sparaliżowanego procesu decyzyjnego. Do podjęcia nawet błachej decyzji potrzebnych jest ok 1 000 spotkań i godziny rozmów. Można się zamordować na śmierć, dlatego praca idzie w tempie ślimaka. Pracownicy, to jest największy orzech do zgryzienia. Żeby to zobrazować i podać przykład, to mniej więcej na (usunięte przez administratora)Kolejne 1-2 coś tam kiedyś słyszały, coś tam kiedyś widziały, ale jest to wiedza raczej na poziomie ogólnodostępnym. Reszta nie wie, gdzie się znajduje i brakuje im jakiejkolwiek wiedzy potrzebnej do codziennego wykonywania obowiązków. Jednak to nikogo nie powstrzymuje przed tym, aby(usunięte przez administratora) I można tak bez końca. Moim celem nie jest obraza kogokolwiek i szkalowanie WWF, a jedynie podzielenie się moją prywatną opinią.

@WxWx

Szanowna Pani, jest nam niezmiernie przykro czytać taką opinię. Rozumiem, że Pani ma dowody, uzasadniające ją? Fundacja od wielu lat działa chroniąc środowisko. Z wynikami naszych działań na bieżąco dzielimy zarówno z naszymi darczyńcami, jak i ze wszystkimi zainteresowanymi: raporty z naszej działalności oraz raporty roczne, pokazujące na jakie projekty wydajemy otrzymane środki, bieżące posty nt. co się dzieje ze środowiskiem i jakie działania podejmujemy, są na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych. Jesteśmy organizacją demokratyczną, stąd każdy pracownik ma prawo wypowiedzieć się nt. działalności i strategii organizacji – ale również każdy z pracowników ma wpływ i decyzyjność w ramach swoich kompetencji. Więc Pani uwagi, że potrzebujemy 1000 spotkań, są po prostu nieprawdą. Tak, inwestujemy w komunikację, aby zwiększać świadomość ludzi nt. środowiska. Tak, płacimy wynagrodzenia naszych ekspertom, bo ich wiedza i doświadczenie są kluczowe w rozmowach z politykami, biznesem, różnymi interesariuszami i decydentami. To nasi eksperci przeglądają projekty ustaw, śledzą co się dzieje w gospodarce leśnej, wodnej, na Bałtyku, z gatunkami chronionymi etc. Ich kompetencje, wiara w naszą misję oraz determinacja są gwarantem naszego sukcesu chroniąc środowisko. Jeśli, jak Pani twierdzi, mamy tylko 1-2 ekspertów w WWF, to jak Pani stwierdzenie ma się do faktu, że większość naszych pracowników ma wykształcenie kierunkowe, nie jeden ekspert skończył studia doktoranckie. Nasi pracownicy współpracują z uniwersytetami, organizacjami eksperckimi, są proszeni o opinie w telewizji, radio etc. Każdy pracownik, obecny, czy były, ma prawo do własnej opinii nt. naszej organizacji, natomiast oczekujemy, że opinia ta będzie uzasadniona faktami.

@WxWx

Myślę, że podawanie informacji na temat sposobu rozporządzania pieniędzmi przez WWF Polska, może być problematyczne. Miałabym jednak pytanie co do stanowiska jakie zajmowałaś i wysokości Twojego wynagrodzenia netto- czy mogłabyś zdradzić te dane?

@Hanna

Jest problematyczne, a wiesz czemu? Bo bardzo duża część środków idzie na działania i rzeczy na które zwykły darczyńca nawet nie pomyśli, a gdyby wiedział przed wsparciem tej fundacji, nigdy nie przelałby nawet grosza. Przelewana kwota nie jest jedynie wsparciem np. ochrony wilka. Z kwoty wsparcia pokrywa się m.in. koszt wynajmu biura, wynagrodzenie pracownika, reklama w social media, reklama w TV, materiały drukowane i promocyjne, organizacja spotkań z wyżywieniem (choć teraz pewnie w mniejszym stopniu ze względu na panującą sytuację), budowa i utrzymywanie stron internetowych i tak można wyliczać bez końca. A no i gdzieś tam na końcu np. finansowana część obroży telemetrycznej dla rysia. I proszę nie pisać, że jest inaczej, bo wiemy jak jest :) Oczywiście nie podam szczegółowych informacji ale wynagrodzenia na stanowiskach starszy specjalista + (czyli wyżej: kierownik, dyrektor, koordynator itp.) to kwota wynagrodzenia przez Ciebie pomyślana w związku z pracą w fundacji i pomnożona razy 2. Nie mówię, że nie należy zarabiać, bo zależy, bo im wyższe stanowisko to większa odpowiedzialność, ale niech nikt tutaj nie pisze, że to są zarobki niskie lub przeciętne. Są to zarobki wysokie i bardzo wysokie jak na standardy fundacji. I przypominam, że moja ocena nie ma na celu szkalowania kogokolwiek, a już napewno nie fundacji. To opinia, która oddaje rzeczywistość funkcjonowania, o której na głos się nie piszę i nie mówi, bo jest to niewygodne.

Wilk
@WxWx

Przykro czytać te wszystkie kłamstwa! WWF to super miejsce do pracy. wynagrodzenia nie są wysokie, bo pracowałem w korpo i wiem, jak tam to wygląda. ale fundacja stara się zapewnić nam godne warunki. a jeśli pani WxWx ma pretensje że wydajemy na biuro to nawet nie wiem jak to skomentować: gdzie ludzie mają pracować, pod mostem? na łące? jak każda organizacja mamy biuro, i jak każdy pracownik dostajemy wynagrodzenia.

@Wilk

Proszę wskazać konkretnie, co z powyższego jest kłamstwem? Czy twierdzi Pan, że wpłaty od darczyńców nie są przeznaczane w większości na takie działania jak wynajem biura / wynagrodzenia / reklamę / produkcję materiałów promocyjnych / obsługę stron www itp? Proszę sprawdzić ogólnodostępne sprawozdanie finansowe za rok 2018 i 2019. Weźmy pod uwagę koszty rodzajowe działalności statutowej i ogólnego zarządu Rok 2018: 27 518 268,62 zł Rok 2019: 32 501 063,35 zł Wzrost o ok. 5 000 000 zł - 5 milionów złotych Wynagrodzenie Zarządu Rok 2018: 395 227,41 zł Rok: 2019: 504 000,00 To wzrost wynagrodzenia zarządu o prawie 110 000 zł I teraz najlepsze: do dnia podpisania sprawozdania finansowego w skład zarządu wchodzą....... 2 osoby Teraz porozmawiajmy o finansowaniu fundacji Rok 2019: Ze źródeł publicznych 2 159 343,20 zł !!! Ze źródeł prywatnych 26 458 226,68 zł (spadki, darowizny, wpłaty) Z innych źródeł ( w tym odsetki, przychody ze sprzedaży): 2 122 055,02 zł To jest ponad 30 000 000 zł I na deser: Zgodnie z ogólnodostępnym sprawozdaniem finansowym za rok 2019 r. w fundacji pracowało ok. 66 osób. W roku 2019 na wynagrodzenia poszło 7 479 799,04 zł W przybliżeniu daje to 113 000 zł na 1 osobę przez 12 miesięcy. Czyli w 1 miesiącu, jeden pracownik zarabia: 9 444 zł Biorąc pod uwagę, że jest to średnia , a pracownicy wyższego szczebla (których jest znacznie mniej) zarabiają zdecydowanie więcej niż pracownicy niższego szczebla (których jest znacznie więcej) proszę sobie samemu odpowiedzieć na pytanie: czy jak na standardy fundacji, która szczyci się działaniami mającymi ratować środowisko naturalne (w co nie wątpię), która bazuje głównie na wpłatach od osób wspierających, przeciętne wynagrodzenie na poziomie (w przybliżeniu) 9 444 zł to mało czy dużo? Powyższe dane pochodzą z ogólnodostępnego rozliczenia finansowego fundacji, dostępnego na ich stronie. Zgodnie z obowiązującym prawem fundacja musi przeprowadzać takie rozliczenia i podawać do informacji publicznej. Tylko mało osób jest takich, które chciałyby poszukać takich informacji. A to nie są domysły, nie jest zmyślane, to są informacje, które fundacja sama opublikowała. Czy twierdzi Pan, że pracownicy, którzy zajmują się projektami stricte związanymi z ochroną przyrody (gatunki zagrożone, lasy, rzeki, morza) mogą poszczycić się wykształceniem kierunkowym i/lub uzyskanym jakimkolwiek stopniem naukowym, zgodnie z charakterystyką pracy (o której wcześniej wspomniałam) jaką wykonują? Jest to do sprawdzenia i zapewniam Pana, że w przeogromnej i przytłaczającej większości nie. Czy ja porównałam korporacje do fundacji? Musiałabym nie mieć wyobraźni, żeby to zrobić. Proszę nie porównywać dwóch nieporównywalnych do siebie rzeczy/środowisk/sytuacji. Nigdzie nie napisałam, że nie jest super - stwierdziłam jedynie, że rzeczywistość przedstawiana przez fundację, a fakty to dwie różne rzeczy. Osoby wspierające mają prawo wiedzieć, że ich darowizna tylko w malutkim procencie idzie na pomoc dla wilka/rysia/niedźwiedzia, a nierzadko jest wydawana na absurdalne więc rzeczy. Tak samo jak potencjalny pracownik ma prawo wiedzieć, że jak na fundacje są to bardzo wysokie zarobki (oczywiście na odpowiednio wysokich szczeblach), a sama praca jest ciekawa, za to ludzie tam pracujący (nie wszyscy) są bardzo roszczeniowi, natomiast podjęcie jakiejkolwiek decyzji to pasmo niekończących się spotkań, rozmów i argumentacji z kosmosu. Jeśli Pan twierdzi, że któreś z powyższych nie jest prawdą to nie mamy o czym rozmawiać, bo to tylko świadczy o tym, że nie ma Pan pojęcia o czym pisze, albo nigdy Pan tam nie pracował, albo jest Pan zaślepionym obrońcą, który nie przyjmuje do siebie suchych faktów i nie przyjmuje rzeczywistości takiej, jaka jest. Zgadza się - jest to niewygodne dla samej fundacji, jak i pracowników (lub byłych pracowników) ale takie są fakty, a z nimi ciężko dyskutować. Ja nie mam żadnych pretensji, że pieniądze wydawane są na biuro, komputery, organizacje spotkań, ale niech ta informacja nie będzie tajemnica, niech będzie jawna, a osoby wspierające niech mają tego świadomość. I kolejny raz: fundacja robi dużo dobrego, a sama praca jest ciekawa, perspektywiczna i daje szanse rozwoju i nie ma co do tego wątpliwości, ale kreowanie się na zbawców świata i tworzenie nieskazitelnego wizerunku nie wyjdzie, bo nie jest to prawdą. Trzeba być szczerym i sprawiedliwym dlatego warto wiedzieć na co zostaną przeznaczone pieniądze, które wpłacimy na konto fundacji, jak wygląda klimat w pracy i jak to wszystko funkcjonuje. Moim celem jest propagowanie rzetelnych informacji. To dopiero początek, a niedługo podam do wiadomości (już na niezwykle szeroką skalę) dużo bardziej szokujące i spektakularne informacje, które są ogólnodostępne i na które posiadam wiele dowodów, ale nie każdy jest świadomy, że takie informacje są obok nas.

Jagoda
@WxWx

Przy analizie średnich zarobków w Fundacji, zapomniała Pani wliczyć ludzi, którzy pracują na umowie zlecenie, a trochę ich jest w projektach które realizuje WWF. W temacie przegadanych spotkań i powolnych procesach decyzyjnych, pełna zgoda. WWF mógłby zoptymalizować sposób działania, zaoszczędzić dużo pieniędzy i działać zdecydowanie szybciej. Póki co, wg mojej opinii Fundacja jest bardzo powolna i marnuje pieniądze na spotkania, które nie przynoszą efektów.

Jsth
@WxWx

To jest niestety problem wszystkich dużych organizacji pozarządowych. Degenerują się.

Lula
@Wilk

Popieram idealne miejsce pracy tylko zaczęto wymagać efektów i patrzeć na wyniki i tym co nie lubią pracować się nie podoba. A zarobki wcale nie wysokie bardzo przeciętne.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Fundacja WWF Polska?

WWF Polska

Witam, dziękujemy za zainteresowanie :). To zależy od stanowiska oraz jak Pan/Pani rozumie narzędzia pracy. Każdy nowy pracownik przechodzi przez proces on-boardingu, poznaje kolegów oraz naszą działalność. Cały czas wdrażamy rożne rozwiązania IT automatyzujące oraz upraszczające pracę. Pracownicy dostają laptop, telefon. Trochę inna sytuacja jest w przypadku fundraiserów ze względu na inny rodzaj pracy: fundraiserzy biorą udział w szkoleniach, są wyposażeni w materiały pomocnicze aby mogli lepiej wytłumaczyć osobom zainteresowanym w jaki sposób ratujemy przyrodę. Fundraiserzy mają stały kontakt z naszymi pracownikami i dostają wsparcie zarówno merytoryczne oraz osobiste. Jeśli Pan/Pani ma dodatkowe pytania, zapraszamy na kontakt pod adresem rekrutacja@wwf.pl, chętnie opowiemy więcej.

RRR

Na: - wieczne niezadowolenie i brak zrozumienia ze stron przełożonych - nieskończoną ilość i niekończące się czasowo spotkania, w każdym absurdalnym możliwym temacie np. która jest teraz godzina? - traktowanie ulgowo grupy lizusów, pacynek na sznurkach - zielony terror (spróbuj zjeść kawałek mięsa raz w tygodniu - zabiją Cię wzrokiem i staniesz się głównym tematem "kuchennych" plotek). Coś takiego jak Twój wybór kończy się na progu wejścia do biura i zaczyna się gdy stamtąd wyjdziesz. - brak refleksji nad wydatkowaniem pieniędzy darczyńców - kolesiostwo i kumpelstwo - upolitycznienie (tak organizacja szczyci się, że jest apolityczna, ale to chyba tylko ślepy nie zauważy jaka opcja jest wspierana przez WWF Polska) - brak decyzyjności - ludzie na wyższych stanowiskach boja się podejmować odważnych decyzji, boją się brać za nie odpowiedzialność dlatego jest paraliż. Brak przysłowiowych jaj - idea pracy "weźmy i zróbcie", czyli góra decyduje a ty robisz, nawet jak są to pomysły nie do zrealizowania - brak trzeźwego spojrzenia na otaczający świat - większość osób żyje w jakiejś bańce, zaślepiona ideałami bez pomysłu ich realizacji Mam nadzieję, że pomogłam :)

Jaka umowa obowiązuje w Fundacja WWF Polska podczas okresu próbnego?

Standardowo 3 miesięczna umowa o pracę na okres próbny

lele

Umowa na okres próbny :)

Łukasz
@lele

A po tych 3ech miesiącach można liczyć na stałą współpracę ?

@Łukasz

Po umowie na okres próbny proponujemy umowę na 1 rok. Następnie, w zależności od wyników pracy, proponujemy umowę na czas nieokreślony.

Iza

Fundraiser uliczny poszukiwany przez WWF do Gdańska: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/fundraiser,praca.gov.pl4f8bdf3c98c031c868b04a33c4cf839e,gdansk Studenci, podpowiedzcie, czy ten grafik ustalany na tydzień z góry, można elastycznie zmieniać w "ostatniej chwili" w trakcie trwania tygodnia? Z wdzięcznością za pomoc!

Czy urlop w Fundacja WWF Polska jest płatny 100%?

WWF Polska

Urlopy w Fundacji są płatne zgodnie z prawem pracy :)

Hanna

Nie wiem jaka jest struktura WWF Polska. Czy ktoś z pracowników mógłby mi podać więcej informacji na temat pracy w poszczególnych działach? Jedyny kontakt jaki miałam z tą fundacją to spotkane osoby na ulicach zbierające pieniądze- czy taki pracownik dostaje wynagrodzenie?

Magda
@Hanna

Cześć Haniu! Fundacja składa się z kilku działów: Ochrony Przyrody, Komunikacji, Operacyjno-Finansowy, People&Culture i Fundaraisingu i to właśnie w ramach działu Fundaraisingu zatrudniani są odpłatnie fundraiserzy, z którymi miałaś kontakt. Jeśli masz więcej pytań to napisz proszę email na adres: rekrutacja@wwf.pl, udzielimy więcej szczegółów i wyjaśnimy co i jak ????

Czy można liczyć w Fundacja WWF Polska na prywatną opiekę medyczną?

Kasencja

Tak, WWF dofinansowuje swoim pracownikom pakiety medyczne w Luxmed.

@Kasencja

Hej @Kasencja, a jakieś inne bnefity? Nie wiem, czy system wynagrodzeń w WWF Polska jest podobny do tego w korporacjach? Podaj proszę więcej szczegółów.

Fundraising

WWF jest trzecią organizacją pozarządową, w której pracuję. Pracowałam również przez kilka lat w dużej korporacji, więc mam porównanie zawodowe z kilku światów. Nigdzie nie spotkałam się z taką otwartością na potrzeby pracownika, na jego opinie i na wnoszoną przez niego wartość. Pracuję w dziale fundraisingu, który dotyka tematu w Polsce nadal nowego, tematu tworzenia społeczności, która wspiera organizację finansowo. Dzięki temu organizacja może poruszać tematy nie zawsze zgodne z polityką rządu (bo nie zależy od rządu finansowo), co jest ogromnie ważne w walce o wysłuchanie przez polityków głosu społeczeństwa. Organizacja wychodzi naprzeciw potrzebom rozwojowym, organizuje regularne szkolenia z ekspertami ochrony przyrody, warsztaty z certyfikowanym coachem, stara się integrować zespoły nawet w czasach pandemii (online ;) ) Ze współpracy z zespołem i przełożonymi jestem bardzo zadowolona, planuję zostać w organizacji jeszcze wiele lat.

@Fundraising

Hej, bardzo mnie zainteresowałaś @Fundraising. Wiesz może, czy istnieje jakaś szansa na odbycie stażu w WWF Polska? Jeżeli tak, to na jakich warunkach.

Czytam opinie zamieszczone tutaj i przyznam, że w życiu nie czytałam większych głupot. Przez prawie 20 lat pracowałam zawodowo doskonaląc swoje umiejętności. Przez większość tego czasu audytowałam projekty realizowane przez organizacje pozarządowe. Miałam wyrobione zdanie o większości podmiotów funkcjonujących na rynku. Zawsze starałam się wykonywać swoją pracę skrupulatnie i drobiazgowo, w myśl zasady "każdą złotówkę oglądamy dwa razy, a później trzeci, jeśli trzeba". W tak zwanym międzyczasie prowadziłam szkolenia dla NGO i pracowników administracji w zakresie administrowania i rozliczania zadań zleconych. Działałam również w sferze społecznej odpowiedzialności biznesu, dla lepszego poglądu na rzeczywistość i własnego rozwoju. Wczesną wiosną postanowiłam zmienić pracę (może okres pandemii zrewidował moje plany zawodowe). Moje aplikacje spotkały się z szerokim odzewem, niemniej jeden z podmiotów, które odpowiedziały na moją ofertę pracy, szczególnie mnie ujął. A konkretnie zaciekawił mnie już sam kontakt z rekruterką. Pełen szacunku, serdeczności i takiej... normalności. Rozmowa rekrutacyjna była spotkaniem idealnym. Merytoryczna, ciepła acz profesjonalna, przyznam, że mnie oczarowała. Jasno i klarownie przekazano mi zasady ewentualnej współpracy, możliwości rozwoju i omówiono kwestie związane z kulturą organizacji. Zdecydowałam się, a rzeczywistość przerosła moje oczekiwania. Trafiłam do miejsca, w którym każda jednostka jest szanowana, panują jasne zasady współpracy i przede wszystkim zaufanie, które procentuje motywacją. Tu liczy się każda złotówkę, tak by jak najwięcej środków spożytkować na działania statutowe, to miejsce, w którym mogę się rozwijać, miejsce, które szanuje swoich interesariuszy, zarówno tych wewnętrznych jak i zewnętrznych, miejsce w którym pracują fantastyczni ludzie, pełni pasji i gotowi zaangażować się maksymalnie w realizację misji Fundacji. Nigdy jeszcze nie pracowało mi się tak dobrze, nigdzie też nie nauczyłam się tak wiele w tak krótkim czasie. Biorąc pod uwagę doświadczenie, wiedzę i umiejętności, mogłam wybierać w ofertach, ale decyzja o rozpoczęciu pracy w WWF Polska była jedną z lepszych w moim życiu. Przez lata kontrolowania realizacji zadań zleconych NGO widziałam wiele, wiem czym są złe praktyki i łamanie prawa. Całe życie zajmuję się finansami, staram się być uczciwym człowiekiem, tak by móc spojrzeć w lustro i zobaczyć człowieka. Praca w WWF mi w tym bardzo pomaga. Działania WWF są transparentne, stosowane są procedury, badana efektywność, opracowywane są ewaluacje wdrożonych mechanizmów, wszystko po to, by jak najefektywniej realizować misję i cele Fundacji. To uczciwa organizacja.

Tykwa

Miejsce, do którego przychodzi się z uśmiechem i czerpie motywację, energię, wiedzę! WWF dba o pracowników, o czym może świadczyć m.in. demokratyczna atmosfera, otwartość na odmienne opinie, wspieranie w trudnych chwilach (wewnętrzna grupa wsparcia, pandemiczna grupa wsparcia, współpraca z kwalifikowanymi coachami), dbanie o rozwój kompetencji miękkich (szkolenia z NVC, inteligencji emocjonalnej, wartościowego feedbacku) oraz inne benefity (dofinansowanie do karty sportowej, do prywatnej opieki medycznej). Jednak nie w tych wszystkich benefitach tkwi siła WWF. Siła WWF to ludzie, którzy są dla siebie niczym rodzina - wspólnie rozwiązujemy problemy, szukamy wyjść z trudnych sytuacji, dbamy o siebie, spotykamy się poza pracą i co najważniejsze razem staramy się zmieniać świat na lepsze.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Fundacja WWF Polska? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

WWF Polska

Witam, przede wszystkim zwracamy uwagę Pani/Pana, że nadgodziny są dopuszczalne w kodeksie pracy tylko w wyjątkowych przypadkach, a my szanujemy prawo pracy i bardzo poważnie podchodzimy do tematu work-life balance. Nasi pracownicy pracują projektowo, więc w Fundacji obowiązuje zadaniowy system czasu pracy, i pracownicy sami planują sobie zadania w taki sposób, aby w okresie rozliczeniowym nie przekraczać 40 godz. średnio w tygodniu, z uwzględnieniem wszystkich wymogów prawa pracy. Pozdrawiamy serdecznie, dział People&Culture

WWF Polska

Witam, już nie raz mówiliśmy o tym że nasza działalność jest transparentna, a raporty można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Czy w Fundacja WWF Polska panuje luźna atmosfera?

WWF Polska

Witam, trudno odpowiedzieć na to pytanie, bo "luźną atmosferę" każdy z nas może rozumieć inaczej :). Na pewno mamy demokratyczną atmosferę, gdzie między pracownikami a managerami budujemy relacje partnerskie, uczymy się nawzajem słuchać i wspólnie podejmować ważne dla organizacji decyzje. Na pewno potrafimy się cieszyć życiem i pracą w zespole, który jednoczą wspólne wartości oraz silna misja. Na pewno mamy ciężkie chwile kiedy coś się nie udaje, kiedy otrzymujemy kolejny niepokojący raport o zagrożeniu środowiska i przyrody, a osoby decyzyjne to lekceważą. Ale ogólnie, regularnie zbierając feedback od naszych pracowników jak się czują w organizacji byśmy powiedzieli że jest dobrze :)

Dyron

(usunięte przez administratora) możesz obijać się od ścany do ściany nikt Ci nic nie powie dopóki masz 2 wpisiki żeby wszystko się korowi zgadzało i premia wpadła, za wynik zespołu to możesz (usunięte przez administratora)jak przyjdzie zakończenie roku finansowego to koor sam sobie uściśnie rękę i powie że wynik jest jego zasługa bo siedział w kawiarni i pił kawę i wciągu roku,zespół natrzaskal 1000 wpisów koor 4 i zatrudnił 2 osoby. Jak chcesz łatwo zarobić to luźna guma tak na miesiąc paru jeleniów nieasertywnych łatwo jest wpisać, z pitem 0 23.30 zł netto piechotą nie chodzi jak masz mniej niż 26 lat. Praca na miesiąc 2, pracowałem 2 lata i nigdy w życiu nie wrócę do takiej sekty i kółka wzajemnej adoracji. Nie chwal się tylko że posiadasz mięso, mieliśmy takiego to za plecami ostro go wyśmiewali i(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja WWF Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Fundacja WWF Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja WWF Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja WWF Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 8 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fundacja WWF Polska?

Kandydaci do pracy w Fundacja WWF Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fundacja WWF Polska
3.6/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Mahatmy Gandhiego 3
    02-645 Warszawa