Opinie o Cosinus

Omijaj tę szkołę. Tu nie obowiązuje karta nauczyciela. Jest umowa o pracę albo zlecenie. Przy umowie o pracę obowiązuje cię 35 godziny tydzień pracy, czyli nie płacą nadgodzin! Za 35 godzin w tygodniu w szkole państwowej dostaniesz około 4900 netto, przy stawce 35 zł za godzinę. Tu za tyle samo godzin dostaniesz około 2900 netto! Różnica jest potężna.

jerzy Nowy wpis
@Anna

jest to kolejna opinia ktora czytam i potwierdzam ze rzeczywiscie tyle podobnie zaproponowali. szukaja nauczycieli z duzym doswiaczeniem a proponuja zarobki jak poczatkujacemu

@jerzy

A ile lat doświadczenia wymagali? No i jak możesz to napisz, bo jestem ciekawa jakie zarobki dawali i za ile godzin miesięcznie. Wychodził z tego cały etat? Wiesz od jakich przedmiotów nauczycieli najczęściej brakuje?

Inga Nowy wpis

Hej, widziałam, że jak szukali na stanowisko Sekretarz Szkoły, to dawali prace na część etatu. I mam pytanie, czy jest opcja dostania całego etatu po jakimś czasie? Czy np. po okresie próbnym dadzą te 40 godzin tygodniowo?

Kandydat Nowy wpis

Ile obecnie zarabia się w cosinus jako nauczyciel? Zwłaszcza w liceum cosinusa young pracując z młodzieżą od poniedziałku do piątku? Czy to pensja za etat czy stawka godzinowa?

Jak wygląda sprawa grafiku w Cosinus. Czy pracodawca idzie na rękę?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Cosinus? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Teresa

Cześć, widziałam informację od byłej pracownicy, że preferują śmieciówkę jako formę zatrudnienia. Czy cokolwiek się zmieniło w tej kwestii i można liczyć na umowę o pracę? Pozdrawiam, z góry dziękuję za informację.

@Teresa

Oczywiście ze tak ja byłam zatrudniona na umówię o prace

Dominika

hej, a proponowali Ci zlecenie w ogóle? Pytam, bo ciekawa jestem czy wybór po prostu dają. A czemu już nie pracujesz i po jakim czasie jeśli można spytać?

@Teresa

Proponują umowę o pracę za bardzo niską stawkę. Choć wiem, że zatrudniali też osoby na korzystniejszych warunkach. Czyli- za tę samą pracę płacą jednym mniej, innym więcej. Odsyłam do mojej odpowiedzi na pytanie Avalona.

Karolina. Jakiego przedmiotu uczyłam? Jak jest stawka przy umowie o pracę?

Avalon

Zgadzam się w 100% traktują ludzi z niższością, wymagają Bóg wie czego a płacą grosze. Papierów do wypełniania jest od groma, za to też powinni płacić, za pracę poza godzinami. Dyrekcja nie zna się na niczym, co chwilę zmienia zdanie. Do niczego. Nigdy więcej pracy w tym przybytku

@Piotr

Ja miałam 45 zł za godzinę na rękę. I teoretycznie była to umowa o pracę, ale w praktyce płacili za przeprowadzone lekcje. Proponowali stałe wynagrodzenie, ale za tek żenującą stawkę, że to się nie opłacało (2500 brutto za 17 godzin+wychowawstwo, rozmowa na ten temat toczyła się w październiku 2021 r.)

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Cosinus?

Czyli widzę, że nic się nie zmieniło. Ta szkoła nie przetrwa długo z tym podejrzanym "dyrektorem" bez portfolio artystycznego i podstawowych umiejętności interpersonalnych i pedagogicznych. Jeszcze może rok ze względu na tegoroczny wyżowy rocznik ósmoklasistów.

AndyMandy

Nie polecam pracy w tym czymś co nazywa się szkołą. Płacą grosze. Nie mają szacunku do pracowników. (usunięte przez administratora) papierów do wypełnienia, marnowanie czasu, za który nikt nie płaci. Sprawdzanie egzaminów też nie jest liczone. Robisz poza godzinami za darmo. (usunięte przez administratora) i krętacze

Joanna
@AndyMandy

Brzmi słabo... A te grosze to ile, najniższą czy coś więcej? W ogóle na jakiej zasadzie się tu pracuje, płaca tylko za godzinę przy tablicy czy jest coś więcej?

Ewelina

Jestem słuchaczką Szkół Cosinus i polecam każdemu.

Ina

Chaos organizacyjny, brak osób decyzyjnych, niskie wynagrodzenie ( obiecanych podwyżek nigdy nie ma), a do tego pani koordynator strasząca byłych pracowników… nie wiem czy śmiać się czy płakać…

brak kontaktu ze szkołą w Warszawie ,ani tel ani mailowo

@Anna

Dzień dobry, opinia nie dotyczy zatrudnienia w firmie. Obecnie mamy wzmożony okres naboru i kolejki ludzi - to jest priorytet. Prosimy o ponownego maila.

Krysta
@Anna

Zgadza się w ogóle nie można się dodzwonić. Dzwonię od 2 dni. Zamawiam rozmowę nikt nie oddzwania. Dzwonię nikt nie odbiera. To jakaś kpina z ludzi.

Ares

Żenujące zarobki 13,91 za godzinę dydaktyczną to jak (usunięte przez administratora) Do lekcji musi być zrealizowane przygotowanie, materiały i dokumentacja to wychodzi max 4 zł za waszą realną pracę. Tylko dla tych co chcą pracować charytatywnie.

Edyta
@Ares

no ale jednak ktoś tam pracuje, to chyba nie jest aż tak ciężko? Ty tam pracowałeś że tak oceniasz?

Ares
@Edyta

Tak pracowałem, nie polecił bym wrogowi, nawet (usunięte przez administratora) za tyle nie robi więc cya !!!

Renata
@Ares

A nie da rady nic zrobić żeby wywalczyć sobie podwyzke?

Małgosia
@Ares

Popieram w 100% procentach. Ma Pan rację.

@Małgosia

Ciekawa jestem jak wobec tego wygląda tu sytuacja z zatrudnieniem?

Adrin2299

Nic nie mozna zalatwic, nie odbieraja telefonow, ani nie odpisuja na e-maila. Szkola tragedia a sekretariat jeszcze gorszy

@Adrin2299

Jeszcze? Co może być gorszego od braku kontaktu? :/

@Adrin2299

potwierdzam

Karol

Jak najbardziej polecam cosinusa

Renata
@Karol

A za co konkretnie polecasz?

Sławomir

Na jakich umowach firma zatrudnia? I zarobki rzeczywiście dalej są takie jak opisał Ares poniżej?

Polecam Opiekuna Medycznego w Cosinus Radom

rak

Mega dlugie kolejki, nic praktycznie nie da się załatwić. Rezerwacja terminu przez internet to jakaś fikcja. Niby niewiele dokumentów na miejscu do podpisania a trwa to wszystko dłużej niż w urzędzie...

@rak

Prosimy o opisanie sytuacji na zglosproblem@cosinus.pl, jakiego miasta dotyczyła, dziękujemy

Kitor

Zastanawiający jest taka niska ilość gwiazdek w porównaniu do wysypu dobrych opinii o Cosinusieod od uczniów

Leo

Cześć wszystkim. Chciałem się podzielić opinią na temat szkoły cosinus w Radomiu. Jestem uczniem tej szkoły jestem zadowolony nie ma ukrytych opłat, zjazdy można pogodzić z pracą. Polecam

Wika

Obecnie uczę się w Cosinusie w Radomiu na kierunku Opiekunka Dziecięca. Serdecznie polecam tą szkołę.

Zostaw merytoryczną opinię o Cosinus - Warszawa

• Jak się pracuje w Cosinus?

Zobacz opinie na temat firmy Cosinus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cosinus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 5 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!