Cosinus

3.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Cosinus

Nina Nowy wpis
Klient

Witam. Jestem po pierwszym zjeździe kierunek administracja w szkole cosinus w Radomiu. Jestem zachwycona, zajęcia ciekawie prowadzone zapowiada się bardzo dobrze. Na zjeździe odebrałam legitymację. Z tego co wiem jeszcze można się zapisać do szkoły dlatego polecam.

Tereska Nowy wpis
Klient

Witam. Dołączam się do polecenia szkoły cosinus w Radomiu. Ja również uczyłam się w tej szkole i jestem zadowolona. Dlatego wszystkim polecam i zachęcam do nauki

Basia Nowy wpis
Klient

Dzień dobry. Chciałam się podzielić opinią na temat szkoły cosinus w Radomiu. Otóż oczywiście polecam osobą, które pracują i chcą zdobyć zawód, albo uzyskać wykształcenie średnie. Zajęcia odbywają się w weekendy zazwyczaj co drugi. Za szkołę nic nie płaciłam, wszystkie egzaminy za darmo. Materiały były udostępniane przez nauczycieli. Także nauka od początku do końca bez ukrytych kosztów - za darmo. Pozdrawiam

Hania Nowy wpis
Klient

Zero opłat, stały kontakt z sekretariatem, do tego bezpłatna szkoła i do tego pozytywni ludzie i nauczyciele przyjaźnie nastawieni do pomocy uczniom.Polecam

Jula
Klient

Hej. Zachęcam do nauki w cosinus. Jeszcze niedawno sama miałam wątpliwości czy nie ma ukrytych kosztów. Dziś sama potwierdzam po 2 letniej nauce za nic nie płaciłam. Dodatkowy plus nauczyciele przyjaźnie nastawieni i bardzo pomocni. Panie w sekretariacie również chętnie pomagają. Polecam

Kaśka
Klient

Witam. Szukałam szkoły bezpłatnej gdzie po zawodówce mogłam zrobić maturę. W cosinusie udało się bez opłat na szczęście załapałam się na 3 letnie liceum. Jestem zadowolona, ponieważ osiągnęłam to na czym zależało mi czyli maturę. Dziękuję i polecam szkołę cosinus.

Kama
Klient

Chce polecić szkołę cosinus w Radomiu. Skończyłam kierunek opiekunka dziecięca, teraz zaczynam terapeutę zajęciowego. Potwierdzam, że szkoła bezpłatna za nic nie płaciłam.

Paula
Klient

cosinus warszawa burdzinskiego porażka nie szkoła zero kontaktu egzmiany zdane skreslowna z listy . wiele osób z tego roku to samo . nie polecam niby za darmo ale poświęconego czasu nie zwróci się i benzyny .(usunięte przez administratora)

Asia
Klient

Polecam cosinus Radom. Zostałam dobrze przygotowana do matury. Oczywiście matura zdana.

Majka
Klient

Chciałam polecić szkołę Cosinus w Radomiu. 1. za to, że jest bezpłatna 2. za to, że Panie w sekretariacie zawsze we wszystkim pomagają 3. za to, że mogłam uzyskać wykształcenie średnie i uwierzyłam w siebie udało się - zdać maturę Bardzo dziękuję :*

Jol
@Majka

Chciałabym zauważyć, że portal ten służy do wymiany informacji o PRACODAWCY, a nie szkole jako podmiotu szkolącego, gdzie jest moderator???

Sonia
Klient

Mogę z czystym sumieniem polecić szkołę Cosinus w Radomiu. Mi zależało na tym aby szybko zrobić florystę i właśnie w cosinusie w ciągu roku za darmo udało się.

X.3.4.5
Kandydat

Nie polecam. Na rozmowie kwalifikacyjnej powiedziano mi, że praca jest również w soboty i w piątki do późna. Warto takie sprawy od razu zaznaczać w ofercie pracy. Zadano mi również pytanie, czy posiadam lub planuje dzieci, co jest niezgodne z prawem. Myślę, że to najlepsze podsumowanie procesu rekrutacji.

Ania
Klient

Szkoła Cosinus dała mi zawód w którym się odnajduje, dzięki praktyka które odbyłam znalazłam pracę.

Mikołaj
Klient

W tym roku ukończyłem szkołę w Radomiu i jestem bardzo zadowolony. Bez względu na covid-a szkole udało się zorganizować wszystko jak należy, a zajęcia były prowadzone online. Zero opłat, bardzo profesjonalna kadra nauczycielska. Polecam!

Agnieszka
Klient

Jak dla mnie jest to czego oczekiwałam. Szkoła za darmo za nic nie płacę wszystko co potrzebuję typu zaświadczenia dostaje. Wydaje mi się że szkoła idealna dla osób pracujących, spokojnie można pracę pogodzić z nauką wystarczy pilnować minimum 50 procent frekwencji i zaliczać egzaminy przynosić prace domowe. Także śmiało polecam

Piotr
Klient

Polecam szkołę cosinus. Bezpłatna szkoła, ciekawe kierunki, zaświadczenia plus karta rabatowa. Nic tylko korzystać i zdobywać nowe zawody :D

Marcin
Klient

Cosinus w Radomiu mogę ocenić, ponieważ tam się uczę i polecam. Cieszę się, że miałem ukończyć tam szkołę średnią. W chwili obecnej jestem na kierunku technik masażysta. Dla każdego kto się waha niech przestanie i się zapisze nic to nie kosztuje a można wiele zyskać ;)

Matylda
Klient

hej polecam szkołę cosinus w Radomiu bezpłatna szkoła mają ciekawą ofertę kierunków. Obecnie jestem na kierunku technik usług kosmetycznych i jestem zadowolona

Tamara
Klient

Jestem uczennica cosinus w Radomiu przyjechała z Ukrainy. Jestem uczeń florysta. jestem zadowolona ze szkoły. znalazła prace w Polsce. Dziękuję i polecam

Nati
Kandydat

Witam Jeśli chodzi o mnie - polecam cosinusa w Radomiu mają ciekawą ofertę kierunków. Od września zaczynam drugi kierunek florystykę. Pierwszy to technik usług kosmetycznych. Szkoła bezpłatna co mnie motywuje do kolejnych kierunków. Lepiej mieć więcej uprawnień niż mniej nigdy nie wiadomo gdzie człowiek będzie pracował za 10 lat ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Cosinus - Warszawa