Cosinus

Opinie o Cosinus

PawełzGawłem

(usunięte przez administratora) poziom legendarny. Wszystko zależy od tego jak mocno uda Ci się wejść po palcu do 4 liter...wiadomo kogo. Niezależnie od tego jak będziesz pracować i wykonywać swoje obowiązki. Jeśli komuś to odpowiada: śmiało.

Nick

Stawka to śmiech na sali

tyrka

właśnie różnie to bywa z terminami wypłacania, ale koniec końców wypłata prędzej czy później sie znajduje na naszym koncie, więc nie ma sie czym martwić. W Cosinusie aktualnie szukają osób na stanowisku specjalisty do spraw marketingu (http://www.pracuj.pl/praca/specjalisty-ds-marketingu-szczecin,oferta,3970208) oraz jako nauczyciel - technik masazysta (http://www.pracuj.pl/praca/nauczyciel-technik-masazysta-krakow,oferta,3936998)

?

Wypłacalna? To chyba kpina! Są niewypłacalni - mówię tu o Chorzowie, mówią że przelew poszedł a nie ma kasy na koncie. NIe polecam! Do dziś nie mam pieniędzy!

Emilia

Nie jest źle. Czasami bywają problemy z dostaniem się do pracy. Do wyboru umowy o pracę, zlecenie, współpraca. Szkoła zorganizowana, wypłacalna i terminowa. Oceniam bardzo pozytywnie.

Zostaw opinię o Cosinus - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cosinus