Opinie o Kakadu (Super Zoo Sp. z o.o.) w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kakadu (Super Zoo Sp. z o.o.). Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Kakadu (Super Zoo Sp. z o.o.) o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych
Sprzedaż artykułów ogrodniczych Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kakadu (Super Zoo Sp. z o.o.) w Warszawa

Czy to prawda ze w grudniu ciężko dostac w tej firmie urlop?

Tak. Nie ma szans.

Legolas

Tak, nie masz co nawrt prosić. Z miejsca usłyszysz odmowę.

Bla

Co roku w grudniu mam urlop .... więc jakoś się da ....

A.
@Bla

Może jesteś kierownikiem? :')

G

W grudniu nie ma urlopów

Były pracownik Anonim

Nie mam siły pisać wszystkiego co w tej firmie jest nie tak, wszystkie negatywy poniżej to prawda xD Firma karze ci zamykać dzień po godzinach pracy i nie płaci za nadgodziny co jest niepoważne i jest łamaniem kodeksu pracy. Można sobie cokolwiek dodać na stan jak tego nie ma co też jest niepoważne i jest łamaniem prawa. Bo przecież wszystko na fakturach musi być udokumentowane skąd się wzięło w firmie, a nie nagle jakiś produkt widmo nie wiadomo skąd. Np. z rzeczy, które sprzedały się na schronisko żeby sklep miał zyski. Oczywiście najniższa krajowa. Za tyle to sobie weźcie Mietka alkoholika z ulicy, a nie wymagacie zootechnika najlepiej czy tech wet. Jakie niby możliwości awansu? xD Ktokolwiek chce być kierownikiem za śmieszne 3k do ręki gdy w konkurencji mam więcej na zwykłym stanowisku? Zwierzęta przychodzą chore, weterynarz jest za mało razy żeby coś z tym zrobić, a oczywiście jak zwierzątko chore to koszty uśpienia przewyższają koszty sprzedaży takiego zwierzaka więc co się robi? W worek i o ścianę. Na prawdę już dawno ktoś powinien się tym zająć. Żałuję, że nie spisywałam wszystkich nadgodzin za które mi nie zapłacili to bym firmę po prostu pozwała o wypłacenie tych pieniędzy. Nie wspomnę o bólu (usunięte przez administratora) jak ktoś zachorował i musiał wziąć l4. Lepiej przychodzić choremu do pracy i wszystkich zarażać. Dodam tylko, że nie byłam zwykłym szarym pracownikiem tylko miałam stanowisko wyżej i popracowałam tam około roku. 0 doceniania pracownika i jego wiedzy. W dodatku akwarystyka to tragedia. Brak wody ro, brak zasadzonych roślin w akwariach tylko same w koszykach. W taki sposób nie powstanie cykl azotowy i rybki będą się truć i umierać. Konkurencja jakoś potrafi to zrobić żeby to miało ręce i nogi :)

Lubie masło

Praca na 1/2 etatu, czujesz się jakbyś pracował 3/4 etatu, a wypłatę dostajesz jak za 1/3.

Joanna
@Lubie masło

A to w umowie masz wpisaną kwotę w wysokości jak za 1/2 etatu, a dostajesz mniejszą pensję, taką jaką by się dostawało za pracę na 1/3? Czy już jest wpisana taka jak za 1/3? Chodzi mi o to, czy pensja zgadza się z tym, co było pracownikom przedstawione w trakcie podpisywania umowy.

@Lubie masło

Zasiłek dla bezrobotnych wynosi więcej niż 1/2 etatu w kakadu więc w sumie na co komu taka praca xD

Jakie są mocne strony pracodawcy Kakadu (Super Zoo Sp. z o.o.)?

........

Jeżeli mobbing można nazwać mocną stroną to jak najbardziej ✌️✌️

Agata
@........

Wiesz co, punkt za kreatywność ale nie wydaje mi się, żeby tak było. :/ A jaką tak wgl masz definicję tego słowa? Bo zauważyłam, że jest często dość błaho nadużywane

@Agata

Czytałaś e-maile regionalnych? Straszenie pracowników, również podlega pod mobbing. Wiele ludzi nie wytrzymało tej presji i nacisku z góry na te ich śmieszne narzuty, przez co odeszło, i nie mówię tu o pieniądzach tylko o psychice. Nie wiem czy miałaś kiedyś poważniejszą rozmowę z regionalnym. Podejrzewam, że nie. Ja miałam i śmiało mogę Ci powiedzieć, że żałuję że tego nie nagrałam, bo mogłabym iść z tym do sądu pracy i sprawa byłaby wygrana.

@........

To ile osób wygrało z Kakadu w sądzie pracy?

Legolas
@........

Mobbing to mało powiedziane. To jest katorga co się dzieje w tym (usunięte przez administratora) i umieralni. Kto chce się tam zatrudnić niech to dokładnie przemysli. Zwierzęta chore, zagrzybiałe umierające w męczarniach. Żeby klienci nie widzieli wynoszone na zaplecze do byle jakiej klatki, a niekiedy i kartonu by "zdechly", bo pseudo weterynarz jest tylko raz w tygodniu. Wymagania w tym miejscu to jest jakieś nieporozumienie. Za bycie księgowa, magazynierem, sprzedawca, sprzątaczką, menagerem, weterynarzem, i Bóg wie Jeszcze czym płacą ochłapy, niekiedy poniżej najniższej krajowej. Zastraszanie pracowników przez kierownictwo, traktowanie jak zwykle (usunięte przez administratora) Za posiadanie własnego zdania i wyrażanie go ucinanie ocen, wyżywanie się oraz szczucie na siebie pracowników. To tylko mała cześć pracy w tym miejscu. Trzymajcie się z daleka. Mówię to jako były pracownik

leo
@?

Nikt, można to sprawdzić.

@leo

:-) To było pytanie retoryczne

Ta firma nie ma.zadnych mocnych stron

Łukasz

Czemu tak uważasz? Aż tak złe zdanie masz serio? Nic pozytywnego nie wymienisz?

@Legolas

Obecnie tam pracuję i wielokrotnie rozmawiam z regionalnym. Nie jestem typowym lizodupem i mam normalnego kierownika... Zastanawiam się czy ludzie w ogóle zdają sobie sprawę z tego, że takie rzeczy jak (usunięte przez administratora) po prostu dzieje się po tym kiedy to my nawalamy. To jest sieć i tu jest dużo pracy, zarobki takie sobie. My mamy super regio i super kierownika. Atmosfera pracy to malina. Jedyne co bym zmienił to pensje bo to naprawdę mocno odbiega od normy za naszą wiedzą. Jesteśmy specjalistami a płacą nam, jakbyśmy byli sprzątaczami :(

A w jakim rejonie Polski pracujesz?

@........

To zapewne dlatego teraz szukają regionalnych na kilka regionów ...

Evelina

Dar werbowania roszczeniowych małolatów bez wykształcenia - to po opiniach.

Sprzedawca

Śmieszkowanie, że nie można pracować w każdą sobotę, bo nie będzie się miało czasu na życie prywatne. Brak możliwości zadania pytania o to czy w zespole gdzie kierownikiem jest mężczyzna, a pracownice to kobiety nie będzie dochodziło do mobbingu.

1) Kolega wynoszac (usunięte przez administratora) kradnie duza czesc asortymentu. Czy doniesiesz na noego czy nie? 2) Bardzo manipulacyjne pytanie o oczekiwania finansowe w okresie próbnym- po już nikt nie pyta...

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Zofia

Na stronie Kakadu jest ogłoszenie o naborze na stanowisko kasjer- sprzedawca. Czy jest tu jakiś pracownik Kakadu, aby doradzić czy osoba bez doświadczenia w sprzedaży ,ale za to z wielkim sercem dla zwierząt ma szansę na pracę?

xyz

Oczywiście, że tak!

Zofia
@xyz

To świetnie! Super, wiedzieć, że w Kakadu jest miejsce dla osób, które jeszcze nie posiadają jakiegoś bogatego doświadczenia zawodowego. A czy taki właśnie pracownik może liczyć ze strony firmy na szkolenia, które przygotują go do pracy?

Pracus
@Zofia

Wiekszosc sklepow zatrudni ,bo braki kadrowe,duza rotacja pracownikow.Pracuje od 2013r.

xyz
@Zofia

Szczerze? Nie ma na to czasu. Dostaniesz skrypty i ucz sie sam.

Shizu
@Zofia

Masz szansę. Przyjmą od razu. Ale nie próbuj. Zniszczysz sobie nerwy. Ponad rok w firmie, nerwica i lęk przed pójściem do pracy codziennie rano.

awn
@Zofia

Stanowczo nie. Jeśli kochasz zwierzęta, to zatrudnij się z dala od tej firmy. Zwierzęta często przyjeżdzają chore, za młode; rozmnaża się ze sobą spokrewnione gatunki, a to powoduje szereg chorób genetycznych, przez które zwierzaki się męczą. Trudno jest pracować i na to patrzeć na każdej zmianie.

sylwix
@Zofia

Jasne! Wszystkiego można się nauczyć nie trzeba mieć doświadczenia :)

Kuba
@Zofia

jest możliwość wszystkiego cie naucza obsługi kasy i terminala płatniczego ne jest to takie straszne a ja się bardzo bałam kasy a jak się okazało to nie taki diabeł straszny jak go malują później nie miała problemu podejs do klienta i obsłużyć go na kasie w kakadu kasa jest komputerowa i wszystko masz na monitorze

Roborowski
@Zofia

Nie, bo nikt się nie liczy że zwierzętami.

Malutka

Ma szanse ????

Jagoda
@Zofia

Ja pracowałam wielkie serce do zwierząt i technik weterynarii. Przyszłam myslam że wszystko dobrze robię pytałam się jak coś nie wiedziałam. To mi mc mnie zwolnili regionalna stwierzila po komarmerach ze przeszłam po alejach i nic nie robię A ja przeszłam żeby zobaczyć congdzue dołożyć z towaru. Puzniej że na kompie nie ogarniam szybko wysyłania raportów pierwszy przed 9 rano jak pracę zaczynasz potem 12 ,14 ,16,18,21jakzamykasz dzień. Poczułam się jak nieudacznik jakiś (usunięte przez administratora) 12 godz idź sprawdz ja miałam umowę do końca roku to po 3 tyg zostałam zwolniona tak jak 3 dziewczyny co były przede mną.Ogulnie to w sumie nie wiem za co mm zwolniono regionalna była tylko raz jak byłam.3 dzień w pracy. Nie traktują ludzi poważnie to jest moje zd

Zdenek Hromolek
@Jagoda

Będziesz miała czas popracować nad ortografią.

Evelina
@awn

Byłeś/łaś świadkiem tego typu zdarzenia? to już podchodzi pod łamanie prawa - znęcanie się nad zwierzętami. Dlaczego nie zgłosiłeś/łaś?

Wolny od mobbingu

(usunięte przez administratora) e-mail od regionalnych typu " będziemy robić wiosenne porządki" są na porządku dziennym, liczę że w końcu ktoś się na poważnie weźmie za tą pseudo firmę........

***
@Wolny od mobbingu

Pewno z przed 6lat ale najbardziej utkwilo mi w pamięci.. -kto nie ma swojego klienta jest pechowcem. A pechowców nie lubimy. Gdzieś cały segregator mam takich e-maili z mobbingiem od regionalnych. 9lat zbieractwa na wszelki wypadek.

KATE

CZY OD RAZU OTRZYMALIŚCIE UMOWĘ, CZY PO KILKU DNIACH, PO TZW. SPRAWDZENIU?

@KATE

Oczywiście od razu. To był obowiązek pracodawcy.

Trauma

Nie polecam ani tam pracować ani kupować. Smród, choroby i trupy a wszystko pod płaszczykiem pseudo profesjonalizmu

Zdziwiony34

Ja znam sytuacje gdzie kierownik i regionalny wyśmiali skargę na temat kierownika który stosował mobbing względem pracowników... na dodatek podczas gdy byłem w sklepie.. widać że każdy kto jest wyżej niż zwykły pracownik może wszystko..

Mia
@Zdziwiony34

Dokładnie, straszne są zachowania niektórych "kierowniczek", które nigdy nawet nie miały do czynienia z takim stanowiskiem. Potem dowiaduję się od innych jakie to nawymyślała na niektórych plotki, ale jak powiesz źle o niej to odrazu wielkie zdziwienie i godzinne monologi ze strony kierownika. Nie polecam pracy w kakadu dla ludzi o słabych nerwach. Niezły (usunięte przez administratora).

Nie polecam pracy tutaj pracowałem kilka miesięcy potem zwolnili mnie bo ktoś nie miał na mnie wpływu itd radzę unikać z daleka niedość że trzeba użerać się z klientami bo np żwirek kosztuje 57zł a u konkurencji 29zł firma bez przyszłości na rynku z takimi cenami długo się nie utrzyma otrzymanie premi nie możliwe bo trzeba wykonać plan miesięczny niedość że jesteśmy rozliczani też z ilości wejść do sklepu a ile osób zrobiło zakupy a teraz doszły aplikacje i jesteś z tego rozliczany przez cały dzień w niektórych sklepach jest pusto bo większość przyjdzie obejrzeć zwierzęta a nie którzy na zakupy niektóre sklepy je przekarmiaja moim zdaniem w sklepach nie powinno być zwierząt bo się męczą firma teraz wprowadziła że stare ceny są z aplikacją a jak ktoś nie ma to płaci inna cenę kierowniczy każą robić jak małe samochodziki kilka palet dostawy każą robić w jeden dzień

Wypowiedzenie

W jaki sposób w tej smiesznej firmie mogę złożyć wypowiedzenie? Skladalam przez porozumienie stron bezpośrednio u kierownika to powiedziała ze mam okres wypowiedzenia 2 tygodnie i przyniesc mam z dobra data. Czyli ze mam do cholery sama Sobie obliczyć okres wypowiedzenia? To jest chore ze nie mogę się zwolnić.. Chyba ze jakos bezpośrednio do kadr mogę napisać?

@Wypowiedzenie

Na umowie masz napisane jaki masz okres wypowiedzenia. I tak. Ona ma rację, to jest w Twoim obowiązku zrobienie tego dobrze i wcale nie musi się godzić na porozumienie stron.

@Wypowiedzenie

Składasz wniosek o rozwiązanie umowy o pracę z zachowaniem terminu wypowiedzenia. Porozumienie stron to inna bajka.

Nieznajomy888

Z calego serca życzę wszystkim, którzy zastanawiają się nad pracą w kakadu o przemyślenie tego kroku. Wyzysk ludzi na wielka skalę, okłamywanie pracowników na temat podwyżek, premii itd. Testy, których nie da się zdać, to jakaś kpina. Pracowałem o 2 lata za dużo. Psychika mi siadła dosadnie... Najgorsze miejsce jakie mnie spotkało w życiu. Za te marne grosze, jakie idzie zarobić, lepiej się w to nie pchać. Szkoda zdrowia psychicznego i fizycznego. Serio, nie pakujcie się w to!!! Wszystkie komentarze, które tutaj się znajdują, to czysta prawda!!! Omijajcie szerokim łukiem!!!!

Hanna
@Nieznajomy888

A co konkretnie robią? W jaki sposób okłamują? Obiecują podwyżki i ich nie dają czy jak?

@Hanna

Premia oczywiście idzie cała do kierowników (jeśli takową się wyrobi, ja pracowałam rok i dosłownie 1x się udało xD) i oni to rozdzielają po pracownikach według tego kto ich zdaniem na ile zasłużył. I wygląda to tak, że pracownicy dostają po 100-200zł max, a kierownicy zgarniają co 1-2 tysie dla siebie :)

Teraźniejszy pracownik

Większej bzdury nie słyszałam.

Kornelia

Masakra, królik ma zakarzenie, zwierzęta nie mają nawet czystej wody ani nic okropne warunki

Paulina
@Kornelia

Zgłosiłaś to pracownikom?

Ruda

W przeciągu 2lat awansowałam na eksperta. Przez9lat pracy mogłam być zastępcom, może później i kier. Kiedyś było tak, że lepszą premie od zastępcy miał ekspert zoologiczny. Nikt nie chcial awsnsowac na to zaszczytne stanowisko i dokładać sobie obowiązków. Dlatego też skasowane zostały ekspertom lepsze premie( premia taka sama dla wszystkich bez względu na wiedzę i staz,doswiadczenie), jednocześnie poniekąd niektórych przumuszajac do tkz"awsnsu na zastępce". Wniosek z tego taki,że... zbyt długo tam siedziałam myśląc, że dobrze tam mam,bo jak zmieniłam robotę i przeszlam do konkurencji" nie w sieciówce" do normalnego gościa, bez krzykow, darcia mordy, mobbingu,to w szoku byłam,że na start dostałam o 1/3 więcej, niż po 9latach ciężkich robót w kakadu. Przez te wszystkie lata dla własnego bezpieczeństwa zapobiegawczo drukowalam wszystkie maile mobbingowe wysyłane do sklepów. Jakbym była zawistna, to sprawa w sądzie wygrana po mojej stronie. Dla świętego spokoju olalam to. Tak,czy siak wszystkim odradzam prace w Kakadu. Jeżeli jesteś osobą która ma pojęcie o zoologii,to małe sklepy przyjmą Cię z otwartymi ramionami i przyzwoicie(nie kokosy) zapłacą, bo takim by utrzymać się na rynku zależy na kliencie i jakości obsługi, by taki ponownie wrócił i był zadowolony.

Janusz Nosacz
@Ruda

Zastempcom chyba?

lena
@Janusz Nosacz

zastępcom

Efendi

No przecież mogła być to wie chyba lepiej :-) Swoją drogą aż dziw, że osoby mające problem z j. polskim i ortografią co widać nie tylko w tym konkretnym wpisie mają tak wygórowane mniemanie o swoich kompetencjach.

Aldona
@Efendi

Mają wiedzę więc tak . Dopóki nie słyszysz zza lady ' siema mordo jaka dziś karma . Tamta dobre nie?z mlekiem można jeść . Wiem bo jem hee z psem swoim nie?' to nie ma się co czepiać . Przeciętny Kowalski używa fachowej nomenklatury ... Dlaczego? Bo jej najzwyczajniej w świecie nie potrzebuje. Pracownik ma rozmawiać z klientem a nie pisać mu esej

TakiTam
@Aldona

xD. Wojna gigantów i żaden nie ma racji. Po pierwsze kim? czym? Zastępcą, -om byłoby w przypadku l.mnogiej ;). Co do naszych alf i omeg, którzy broną lwimi pazurkami tej firmy obrażając przy tym komentujących. To są to albo jak ktoś już pisał ludzie z biura, którym ewidentnie nudno, albo jeden z tych lizusów, którzy jeżdżą na "delegacje" (przeszpiegi i harowanie w innych sklepach) po całej Polsce. Biedaczki nawet twierdzą, że piastują jakieś nieistniejące stanowiska. Co do samej pracy nie potrafię znaleźć żadnych plusów. I tak w mojej, na szczęście byłej ekipie wszystkie ogarnięte osoby, które znały się na zwierzętach poszły w świat ze swoją wiedzą i doświadczeniem (absolutnie nie zdobytymi w tej sieci). Dzisiaj pracują u konkurencji jako kierownicy, mają własne działalności albo wylądowali w lecznicach lub jako przedstawiciele firm zoologicznych. Ostali się tylko ci bez kompetencji i ambicji, którym nie przeszkadzał brak perspektyw na awans. Natomiast tak to było u mnie, być może gdzieś w Polsce jest zupełnie inaczej, chociaż większość komentarzy tego nie potwierdza .

Były sprzedawca
@TakiTam

A na delegacjach jak chcesz awans to musisz uklęknąć i szczycić króla. Każdy wie o kogo chodzi ! PC!

Mobing

Okropne warunki i chorzy ludzie robisz wszystko na raz później sam siecwctym gubisz co robisz Robią ci zdjęcia i nyguja twoja pracę zero jakiegokolwiek wytłumaczenia kiedy przychodzisz pierwszy raz do sklepu Brud syf okropna praca......

Hanna
@Mobing

No jak jest bałagan, to nic dziwnego, że można się pogubić. A czemu robią Ci zdjęcia?

Patryk

Najgorsza możliwa praca. To zabawa jedynie dla ludzi którzy nienawidzą zwierząt. Zwierzęta chore, zagryzające się na śmierć to codzienny widok. Zwierze chore? O jak szkoda nie mamy kasy żeby mu pomóc wiec idzie na straty. Wypłata to naprawdę śmieszna suma. Chcesz harować za najniższą lub mniej niż najniższa krajowa? Zapraszamy Dźwiganie worków po 15/20kg ja sam nie miałem ochoty robić tego codziennie, nie mówiąc już o moich koleżankach z pracy. Obiecywanie premii której nigdy nie zobaczysz. Szybkie zabieranie martwych zwierząt tak aby klient nie zauważył, piski, krew i śmierć na każda możliwa chorobę to rzecz która spotkasz na codzień. 12h na nogach gdzie nie masz prawa usiąść na sklepie. Wygórowane oczekiwania których nie da się spełnić. Gnojenie za każdy błąd. Wiedza o zwierzętach egzotycznych leży i kwiczy nawet nie znają ich prawidłowej diety. Gekon lamparci który marźnie przez źle dobrane oświetlenie a pracownicy nawet nie potrafią rozróżnić jego płci. Chomiki trzymane razem które zabijają się nawzajem. Najbardziej (usunięte przez administratora) karma jaką da się podać zwierzakowi. Nieodpylone ściółki przez które 3/4 gryzoni ciagle kicha. Dostawy w których są zwierzęta martwe, chore bez łap czy oka, w zimie zamarzają w transporcie, w lato kiszą się jak ogórki. (usunięte przez administratora) a nie praca jedynie cyrk na kółkach. Psychika nie tylko siada ale leży.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Kakadu (Super Zoo Sp. z o.o.)? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Kama

Jedyne co było spoko, przez te trzy miesiące to pan przez telefon. P otem było coraz gorzej.

Agata
@Kama

A powiesz coś więcej? Odbierasz to tak, że ten Pan z natury był miły czy już od samego początku jakoś manipulował?

Na szczęście z dniem dzisiejszym kończy się moja udręka w tej firmie. Wszystkie powyższe komentarze są niestety prawdziwe. Jeżeli szukasz pierwszej pracy, bądź będzie to Twoja praca przejściowa jak najbardziej możesz próbować na dłuższą metę - nie polecam! Poniżej przedstawię parę plusów i minusów do samodzielnej oceny: + pensja zawsze na czas + ludzie (jeżeli oczywiście trafisz na fajny zespół z ogarniętym kierownikiem mój niestety zamiast traktować ludzi po równo obrał sobie pupili a resztę gnębił) + jeżeli kochasz zwierzęta są oni częstymi klientami I to koniec plusów, czas na minusy: - pensja nie współmierna do umiejętności i stażu, o Twoim awansie zadecyduje test gdzie wystarczą 2 błędy a już jest oblany, dodatkowo nigdy nie dowiesz się gdzie popełniłeś błąd bo dostajesz tylko informacje "zdałeś/ nie zdałeś" - klienci często oczekują od Ciebie wiedzy podchodzącej pod wiedzę weterynaryjną a jak nie wiesz dlaczego kotka boli brzuszek to usłyszysz, że nie nadajesz się do pracy w tym sklepie - szkolenia wyobrażasz sobie, że dostaniesz chociażby broszury czy jakikolwiek materiały, aby w spokoju poczytać o karmach co zawierają jakie składniki i co najważniejsze jakie mogą mieć alergeny, ZAPOMNIJ jeden z pracowników oprowadzi Cię po sklepie i w tempie ekspresowym opowie co nie co o wszystkim i niczym - presja z góry, niewykonalne targety narzucane sklepom, wizytację gdzie regionalni mogą zrobić Ci awanturę nawet, że poszedłeś do toalety nie w czasie swojej przerwy - czas pracy, 12h ... dużo, zdecydowanie za dużo - targanie ciężkich 12kg karm w dużych ilościach i o ile mężczyźnie nie sprawia to trudności tak koleżanki miały już problem to oczywiste - jeżeli jesteś wrażliwy to uważaj patrzenie na dostawę biednych chorych zwierzaków nie jest przyjemne i mimo, że my jako pracownicy robiliśmy wszystko co mogliśmy czasami się po prostu nie udawało Podsumowując jeżeli ma być to praca na chwilę spoko, ale jako dłuższe zatrudnienie to już nawet w firmie konkurencyjnej proponują lepsze warunki swoim pracownikom. Przemyśl to sam

Otwórzcie oczy

Pozwolę sobie napisać króciutką opinię o tej pseudo firmie. Nie jestem pracownikiem, ale ktoś z mojej rodziny pracuje w Kakadu. Można odnieść wrażenie, że gorszych warunków pracy nie ma nigdzie. Nawet konkurencja ma socjal. Zarobki żenada.Niewątpliwie problemem jest góra, pan C. Bardzo dziwne, że do tej pory właściciel nie zrobił z nim porządku. Utrzymujemy tylko zbędnych ludzi, którzy niewiele wnoszą a kosztują firmę krocie. Bardzo mi szkoda ludzi, którzy lubią tę pracę, a muszą funkcjonować w tak fatalnych warunkach.

@Otwórzcie oczy

Firma opiera się na takich ludziach jak P.C. Do zarządzania kierownikami muszą być osoby, które nie mają skrupułów. Nie jednokrotnie spotkałem się z opinią, że pracownicy tej sieci czyli Ci co robią najwięcej to są zwykłe KADŁUBY i jak się im nie podoba to jest kilkanaście na ich miejsce. Brak poszanowania, brak zwykłego słowa DZIĘKUJĘ. Po prostu (usunięte przez administratora) do roboty. Flaki możesz z siebie wypruwać, ich to nie obchodzi. Ludzie pracują po 20h czasem jak potrzeba kogoś żeby został na nockę. Więc zostaje po całym dniu pracy i na noc.

Zostaw merytoryczną opinię o Kakadu (Super Zoo Sp. z o.o.) - Warszawa

• Jak się pracuje w Kakadu (Super Zoo Sp. z o.o.)?

Zobacz opinie na temat firmy Kakadu (Super Zoo Sp. z o.o.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kakadu (Super Zoo Sp. z o.o.)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 1 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kakadu (Super Zoo Sp. z o.o.)?

Kandydaci do pracy w Kakadu (Super Zoo Sp. z o.o.) napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kakadu (Super Zoo Sp. z o.o.)