Implantcast Polska Sp. z o. o.

Toruń

Opinie o Implantcast Polska Sp. z o. o.

Jasiek

Implantcast Polska ma opinię bardzo dobrego pracodawcy ale żeby tak było idealnie to aż dziwne. Może dowiem się coś o pracy?

t

no właśnie chce jak najbardziej się dowiedziec bo wiem że recepcjonistek jeszcze w czerwcu szukaliście do Warszawy i chcę się dowiedzieć czy to jeszcze aktualne i na jakich warunkach zatrudnienie, pozdro

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie Implantcast Polska Sp. z o. o.? Komentuj na naszym forum i uzyskaj odpowiedź od innych użytkowników.

Zostaw opinię o Implantcast Polska Sp. z o. o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Implantcast Polska Sp. z o. o.