Medac GmbH Sp. z o.o.

Opinie o Medac GmbH Sp. z o.o.

Eryk

Jest oferta na stanowisko repa na szn/gorzow, ktoś wie jaki szmal, jakie fury, atmosfera, czy są GPS y?

Kandydat

Na pracuj.pl jest ogłoszona rekrutacja na Junior Key Account Manager region Białystok/Olsztyn. Mam pytanie, na ile praktycznie jest wymagana znajomość j.angielskiego ? Na jaką pensję zasadniczą brutto można mniej - wiecej liczyć ?

RK
@Kandydat 24.10.2016, 19:51

I coś wiadomo?

anka
użytkownik zarejestrowany

Aplikował ktoś z Was już na stanowisko asystentki ds. handlowych w Warszawie?

Jeżeli pracujesz lub pracowałeś w firmie Medac GmbH Sp. z o.o. to wypowiedz się na naszym forum. Wielu użytkowników czeka na twój komentarz.

Zostaw opinię o Medac GmbH Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Medac GmbH Sp. z o.o.