Opinie o Gwarant Grzegorz Zdunek w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Gwarant Grzegorz Zdunek. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gwarant Grzegorz Zdunek o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gwarant Grzegorz Zdunek w Warszawa

Arek

Czy są jakieś premie dla pracowników?

123 Nowy wpis
@Arek

Zapomnij o premii , co najwyżej z twojej wypłaty sami sobie zrobią premie bo coś ci obetną Uciekaj z tamtąd ????????

Luki

Polecam. Chcesz pracować to i zarobisz. Dobra współpraca z kierownikiem. Kasa na czas.

@Luki

Ale już UoP się nie uświadczy w tej pracy? To, że kasa na czas, to jedno, ale ile się tam płaci, bez nadgodzin?

Patryk Nowy wpis

Umowa zlecenie. Bez szans na UOP. Żeby zarobić 3 tys, trzeba pracować prawie 200h. A na rachunku i tak wystawiają zaniżone kwoty żeby tylko zapłacić jak najniższe podatki. I tak z każdym pracownikiem, a trochę ich jest. Przemiał ludzi też spory. Że tą firmą nie zajął sie jeszcze żaden urząd. Polecam omijać szerokim łukiem. Przy zdejmowaniu azbestu oferują lepsze warunki pracy.

Halina Nowy wpis
@Patryk

Czyli dobrze rozumiem że część wypłaty jest na konto a część do ręki ? Przykre , że nie można tutaj liczyć na umowę o pracę ... Totalnie nikt jej tu nie ma ? I że trzeba pracować tyle godzin żeby zarobić 3tysiace... No porażka

Basia

Praca ok. Polecam

@Basia

Hej, napisz od jak dawna tutaj pracujesz? Zauważyłam, że najnowsze są 3 pozytywne komentarze (w tym Twój), ale pozostałe są negatywne i jest ich dużo. Zastanawiam się, z czego to wynika, w ostatnim czasie zaszły jakieś pozytywne zmiany w firmie? Dużo osób narzekało na zarobki, ile obecnie można zarobić?

Firma Gwarant Grzegorz Zdunek poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Tom P

jest ok. Kasa na czas

Kamil

Kto szuka pracy niech omija szerokim łukiem wyzysk umowy śmieciowe praca niewolnicza żeby zarobić trzeba ryć jak osioł Odradzam

Olek

Działacie bez zmian a ten spokój to wynik zadowolenia z pracy w firmie? Warto składać cv?

Zenek
@Olek

Składaj jak chcesz być dymany ????????????

Zenek

Nie polecam . Chcesz zostać niewolnikiem i zobaczyć co to wyzysk ta praca jest dla ciebie ... Praca jako kierowca zarobki mizerne pracownik myjni - (usunięte przez administratora).

@xyz nadal nie rozumiem w jaki sposób jest liczona stawka ?

Darecki

Może wiecie czy firma potrzebuje teraz kogoś do pracy? Na jaką umowę można liczyć?

Stefan

Jaka jest podstawa w tej firmie na stanowisku kierowcy, średnio w miesiącu ile można zarobić? Czy to praca bardziej dla studenta, czy można się z tego utrzymać?

xyz
@Stefan

Zarobisz tyle ile wyjeździsz. Godziny nieregularne więc druga praca raczej odpada, Jakiś czas temu przekroczyć 1500 to był cud przy codziennej pracy po 8h

Szympans

Nie polecam a nawet odradzam

Odradzam komu kolwiek pracę w tym (usunięte przez administratora). O umowie o pracę możecie zapomnieć , obiecują kokosy i złote góry ale słowa nie dotrzymują. L4 jest oczywiście płatne 30zl dniówka , normalny (usunięte przez administratora). Wypłaty na konto nie ma , trzeba jeździć do Wawy do siedziby firmy i tam co miesiąc odbierać swoje pieniądze . Oczywiście wymyśla coś żeby obciąć jak najwięcej . Najgorsza firma w jakiej dotychczas pracowałem . A wynagrodzenie za ciężką pracę znikome , tyrasz jak niewolnik za grosze. Jeśli ktoś ma ochotę na pracę na myjni w tej firmie odradzam , szkoda nerwów na tych wyzyskiwaczy , napewno nie dorobicie się . Z poważaniem dla p. Bogdana .???? Były pracownik (usunięte przez administratora) ????????

Zostaw merytoryczną opinię o Gwarant Grzegorz Zdunek - Warszawa

• Jak się pracuje w Gwarant Grzegorz Zdunek?

Zobacz opinie na temat firmy Gwarant Grzegorz Zdunek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gwarant Grzegorz Zdunek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gwarant Grzegorz Zdunek
2.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Puławska 228 lok. 71
    02-670 Warszawa