opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.2/5

Na podstawie 802 ocen
Opinie(1331)
Dodaj opinię
Aktualności(1)
Wywiady(1)

Opinie(1331)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Wywiady(1)
Logo
  • Poznaj nas
  • .
  • Co nas wyróżnia?
  • .
  • Twoja kariera
  • .
  • OVB stories
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Kontakt

Poznaj nas

Co nas wyróżnia?

Twoja kariera

OVB stories

Częste pytania

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Bielsko-Biała - Biuro OVB
Gdynia - OVB HOLDING AG
Gorzów Wielkopolski - OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa z o.o.
Krosno - OVB Allfinanz Polska Gorlice
Olsztyn - Europejski Koncern Finansowy OVB Allfinanz
Radomsko - OVB Holding S.A.
Rzeszów - OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa z o.o.
Warszawa - OVB
Wrocław - OVB Allfinanz Sp. z o.o Polska Spółka Finansowa.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 9
    • 10
    • 11
    • 12
    • 13

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    wsiok

    08.07.2016 00:49

    Inne

    (usunięte przez adminisratora) a ja rezygnuję od przyszłego tygodnia wypowiedzeniem.... za 1 szkolenie i kilka pogawędek "nakierowujących" mogę im nawet zwrócić koszty, ale klientów im nie przyniosę i nie tylko dlatego, że widmo zwrotu prowizji mnie przeraża, nie nadaję się do takiej roboty, tu trzeba być gładkim, śliskim i bezwzględnym, a ja prosty chłopak ze wsi jestem :P
    ReviewUserIcon
    do_monia

    07.07.2016 19:00

    Inne

    pismaku - wyjmij nos z czyjegoś rowa i przestań banialuki wypisywać klakierze :)
    ReviewUserIcon
    blap

    01.07.2016 09:23

    Inne

    Krowa, która dużo ryczy mało mleka daje... http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,988040
    ReviewUserIcon
    blap

    29.06.2016 12:45

    Inne

    Krowa, która dużo ryczy mało mleka daje... http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,988040
    ReviewUserIcon
    blap

    28.06.2016 15:18

    Inne

    Krowa, która dużo ryczy mało mleka daje... http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,988040
    ReviewUserIcon
    blap

    28.06.2016 14:35

    Inne

    Krowa, która dużo ryczy mało mleka daje... http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,988040
    ReviewUserIcon
    blap

    28.06.2016 12:36

    Inne

    Krowa, która dużo ryczy mało mleka daje... http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,988040
    ReviewUserIcon
    Darek

    28.06.2016 12:31

    Inne

    WItam Ludzie kto to czyta . Jakieś bzdury. Gdyby z firmą było coś nie tak to nie istniałaby 46 lat w 14 krajach. Ludzie to narzekacze , którym nie chce się ruszyć " tyłka". Żyjemy jednak w kraju hejterów. masakra.
    ReviewUserIcon
    do_monia

    28.06.2016 10:25

    Inne

    Monia bo to mlm - musisz budować sobie grupę. Natomiast a samo prowadzenie rozmów kasy nie masz! Musisz najpierw zrobić odpowiedni stopień, a potem prowadzić rekruting i mieć kasę z nadprowizji. A możesz robić sporo rozmów i mieć okrąge 0zł!
    ReviewUserIcon
    do_monia

    27.06.2016 19:18

    Inne

    NIE ma czegoś takiego jak dział administracji i kadr! Będziesz akwizytorem ubezpieczeniowym i tyle. (usunięte przez administratora) Temida -> wrzuc coś nowego a nie spamuj ;) Bo rzeczy istotne ale nowości by sie przydały :)
    ReviewUserIcon
    krowa

    27.06.2016 13:33

    Inne

    Krowa, która dużo ryczy mało mleka daje... http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,988040
    ReviewUserIcon
    blap

    23.06.2016 10:28

    Inne

    Krowa, która dużo ryczy mało mleka daje... http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,988040
    ReviewUserIcon
    lepsze niz football

    23.06.2016 06:55

    Inne

    ciekawe jak się rozwinie? jakieś konkrety kolejne są?
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.06.2016 13:08

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    bangbang

    20.06.2016 08:46

    Inne

    Rychu kiedy C.D.? ;) ciekawie się robi ;)
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.06.2016 14:13

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    nickname

    16.06.2016 17:05

    Inne

    ojjjjj robi się coraz ciekawiej :)
    ReviewUserIcon
    Jeszcze nie zatrudniona.

    23.05.2016 18:52

    Inne

    Dziś dzwoniła do mnie Pani jedna o 12 pózniej o 16 Pan którzy proponowali dokłądnie to samo spotkanie . Po przeczytaniu opinii się nie zdecyduje bo firma jest dla mnie mało wiarygodna . To po prostu moja opinia i możliwość wyboru .(usunięte przez administratora) Natomiast przede wszystkim podejście firmy że na rozmowę rekrutacyjną dodam w Łodzi mam zabrać swoje CV jest śmieszne w dobie drukarek ,internetu czy skrzynek email. Pozdrawiam wszystkich którzy będą rekrutowani 24,05,2016 o godz 17:00
    ReviewUserIcon
    Anna

    13.05.2016 21:36

    Inne

    Witam. Chciałabym przeprosić Pana Piotra Płucieniczaka oraz podziękować panu Marcinowi Zieleniewskiemu w wyjaśnieniu sprawy dotyczących spornych punktów oraz mojej degradacji.Sprawa została wyjaśniona. Inna Polityka jest możliwa. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.05.2016 10:52

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    karol

    09.05.2016 09:28

    Inne

    Osoba inteligentna wie, że wystarczy wpisac dane z tekstu powyżej i tam znajdzie się cały artykuł. Ale róznica między zwierzęciem osłem udającym zwierze barana , a człowiekiem jako istotą rozumną jest bardzo duża, dlatego nie ma znaczenia czy zwierze baran udaje, że jest osłem czy też zwierze osioł udaje , że jest baranem
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.05.2016 18:45

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    t.banan

    20.05.2016 19:51

    Inne

    oj Rysio ty kanalio-pod różnymi nikami piszesz podszywając się pod osoby tobie znane i wypisujesz oszczerstwa wobec osób ,ktore wywaliły ciebie za morde za machloje ,które dokonywałeś pracując w ovb. brak słów na okreslenie takiego warchoła biznesu.Może przypomnieć twoja działalność u pana Mirosława C.??? Ile zgarneliście kasy oszukając firmę na wiele tys. zł. razem z D.???
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.04.2016 20:26

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    zółw

    02.05.2016 07:36

    Inne

    Tych kolesiów jest więcej . Jednym z nich jest Paweł J. z Wrocławia trzecia noga Marcina Z. z Wrocławia tytułujący się trójnogiem Marcina Z. Facet fałszował dokumenty i podpisy na zlecenie Marcina Z. dyrektora krajowego z Wrocławia, a ten w zamian za to zabierał jego na wycieczki fundowane przez towarzystwa ubezpieczeniowe i dodatkowo go opłacał. Byli tak zgrani , że wzajemnie sobie robili alibi jak zdradzali własne żony. Obrzydliwie skorumpowani.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o.

    ul. Ludwika Mierosławskiego 11A 01-527 Warszawa

    NIP:5221012197

    REGON:01022634000000

    KRS:0000022449

    https://www.ovb.pl
    Branża główna: Wsparcie ubezpieczeń

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconInstagramIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    Krysia

    12.04.2016 23:34

    Inne

    Nie rozumiem myślenia ludzi, którzy twierdzą że w OVB ktoś komuś coś wciska. Ja osobiście mam polisę na życie ale chociaż dobrze zrobioną przez mojego doradcę a nie osobę w banku, która sprzedaje produkty bankowe i nie obracając tu nikogo nie zna się na ubezpieczeniach. Nie dosyć, że doradca dopasuje produkt do Twoich wymagań to jeszcze źle. To jakbyśmy mieli wszyscy takie myślenie to po co wykupywać OC auta skoro firmy niektóre nie wypłacana albo padają. OVB to tylko pośrednik a umowy i tak podpisujemy z konkretna firma i każdy doradca jest inny nie ma co wrzucać do jednego worka wszystkich. Ja będę pracować w OVB jsk tylko synek pozwoli mi na to bo wiem że na etacie nie będę miła takich możliwości jakie daje OVB .
    ReviewUserIcon
    Zadowolony/ zorientowany w tenacie

    12.04.2016 10:42

    Inne

    Brednie tu wypisujecie, a robią to nieudacznicy. Jest tez druga grupa, ci którzy myśleli że przechytrzą system i oszukają firmę i przełożonych. No cóż takie kanalie są w każdej branży. Zwolnienie, boli? Oj boli co? Skoro tacy źli byli przełożeni OVB to pochwal się gdzie pracujesz! Nigdzie w branży ! Bo z oszustami nikt nie chce mieć odczynienia . A atak na fora i opluwanie OVB, przełożonych pod rożnymi Nicami jest bardzo słabe!
    ReviewUserIcon
    BlinOvb

    08.04.2016 09:18

    Inne

    Witam. Jestem w firmie od 3 lat i aktualnie cieszę się stanowiskiem BL-a. Większość wypisywanych tutaj rewelacji przemiliczę, chciałbym natomiast odnieść się do wpisu osoby, która sugerowała, że aby zarobić 4 000,00 zł trzeba się strasznie gimnastykowac i sprzedać ogrom produktów. Owszem, na pierwszym stanowisku aby zarobić taką kwotę trzeba się trochę przyłożyć, ale już na przykład na moim poziomie 4 tys to kwota którą dostaje za umowę życiową o przeciętnej składce. Po 3 latach rzetelnej pracy moje zarobki oscylują w granicach 10 000,00 zł miesięcznie. Wiec moja jedyna prośba jest taka - jeżeli jesteście nieudacznikami, którzy nie potrafili się wybić poza pozycję startową, to nie oceniajcie wszystkich swoją miarą. Być może wpis takiej życiowej ciamajdy przeczyta ktoś, kto mógłby odnieść tutaj sukces i zrezygnuje, wracając na swój stołek za 2 tys brutto. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Amanda

    07.04.2016 13:37

    Inne

    Jeśli chodzi o Lublin jest w porządku, podejście dyrektora oraz innych osób tam pracujących. Jestem zadowolona z obsługi, szybka reakcja w razie jak coś się stanie i pomoc w uzyskaniu odszkodowania. Każdemu z czystym sumieniem mogę polecić.
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.04.2016 17:47

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    t banan

    20.05.2016 19:30

    Inne

    Rysio dwojga nazwisk-daj spokoj z tymi kalumniami na osoby dalece niewinne tym bardziej po nazwisku szukasz sposobu na obronę wlasnej d... bo narobobiłeś dostatecznie duzo bajzlu w swoim oddziale w Poznaniu i c ie wylali z hukiem ,ze nawet nie zdążyli dac tobie kopniaka na pozegnanie.Sam jestes doswiadczoną szują mając na musli twoją przeszłość,
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.04.2016 15:47

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Misia

    03.04.2016 21:35

    Inne

    Dziękuję, przynajmniej Ktoś mnie popiera... No cóż rozumiem, ten cały sajgon tyle że można podkreślić w takim razie w wypowiedzi, iż chodzi o Wrocław. Prawda jest taka, że jeśli jakiś klient bądź przyszły pracownik to przeczyta to jest tak zrażony i zniesmaczony, że się w głowie nie mieści...
    ReviewUserIcon
    Misia

    31.03.2016 21:48

    Inne

    Pracuje w OVB już dosyć długo i nie wiem skąd macie te doświadczenia, z tego co widzę to głównie z Wrocławia czy z Warszawy. Ja osobiście mam świetnych przełożonych i nie spotkałam się nigdy czy to w stosunku do mnie czy moich współpracowników z jakimkolwiek podrabianiem podpisów, czy brakiem szkoleń. Prawda jest taka, że wszystko zależy od osoby która prowadzi dane biuro, a nie od firmy OVB. Można to trochę porównać do franszyzy, więc każdy oddział ma innych przełożonych i oni mają swoje indywidualne podejście do tej pracy oraz do ludzi. Myślę, więc iz owszem mogą mieć miejsce takie sytuację, ale nie można wrzucać wszystkich do jednego worka.Zawsze tak było jest i będzię, że są osoby które chcą zarobić na ludzkiej krzywdzie, ale też i takie które lubią swoją pracę i chcą ją robić profesjonalnie oraz z poszanowaniem dla klienta. W związku z czym nie oskarżajcie całego OVB, bo jak widzę każdy z Was tam pracował. Wyszło Wam czy też nie, ale nie osązajcie wszystkich poprzez pryzmat złych doświadczeń, gdyż jest to nie uczciwe.
    ReviewUserIcon
    wicia

    30.03.2016 14:50

    Inne

    Ale widzę , że zatkało ovb kako !!
    ReviewUserIcon
    xxx

    14.04.2016 15:00

    Inne

    chyba daty pomyliłeś bo firma jest od 1970 roku i jest na giełdzie jako duża korporacja finansowa , która co miesiąc raporty zdaje z działalności , drogie auta ? :-) człowieku każda firma je posiada od budowlanki do rybołówstwa, generujesz dochody to generujesz koszty utrzymania w które wchodzą tez auta , ZAZDROŚĆ i jeszcze raz ZAZDROŚĆ przez was przemawia , ale zawsze się ludzie dzielili na tych co nic nie robią i narzekają obwiniając wszystko w koło jak co nie którzy nasi politycy i druga część społeczeństwa co robią swoje od rana do wieczora aby mieli z czego żyć
    ReviewUserIcon
    Mateo

    09.03.2016 18:13

    Inne

    Mam wrażenienie, iz większość z Was nie czytało umowy którą podpisało z OVB, jest tam jasno napisane, że jest coś takiego jak STORNO, czyli dwuletnia odpowiedzialność za umowę, więc trochę myślenia. Druga kwestia, jak ktoś mi piszę,że sprzedawał umowy długoterminowe i po roku się sypie to kogo to jest wina?? Skoro tutaj wylewacie swoje żale to najpierw przyznajcie się sami do własnych błędów.!!! Jak można cokolwiek sprzedawać i nie wiedzieć co?? Na logikę. Dostajecie gotowe produkty, jedne z najlepszych prowizji i szkolenia i cały czas jest Wam źle wylewacie swoje flustracje w necie, przecież przy zatrudnianiu tłumaczy się warunki pracy oraz zatrudnienia. Prawda jest taka, że praca nie jest łatwa, bo to praca z ludźmi i jak ktoś rzeczywiście uczciwie pracuje to przez wasze opinie i komentarze tracą możliwość rozwoju... Co do pozwu to OVB nie ma tutaj wg winy tylko dana osoba, a to jest znacząca różnica, wszystko zależy od struktury a nie firmy
    ReviewUserIcon
    Nico

    03.03.2016 12:57

    Inne

    Teraz werbuję dla nich pracowników (usunięte przez administratora)Więc uwaga na ogłoszenia pracownik biurowy gdzie podany jest mail i kontakt do tej Pani.
    ReviewUserIcon
    1111

    20.02.2016 13:22

    Inne

    Pozew zbiorowy???? A to dobre:) się uśmiałem się:) Zachowujecie się jak frankowicze, którzy brali krechę we Franiu a potem się dziwili że może nastapić wahnięcie waluty!!!!Znam ludzi którzy są w tej firmie 5-10-15 lat, i co, da się? da się!!! Polecą głowy, posypie się kasa??? Przecież gdyby to był wał KNF nie dał by sobie strupa na głowie robić. Ale cóż niektórzy nie nadają się nawet do (jak mówi moja żona) pchania karuzeli do tyłu.
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.02.2016 07:24

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    lala

    02.04.2016 18:05

    Inne

    Co ?? 4000 za co ? Czy ty wiesz ile polis musisz sprzedać żeby tyle zarobić ?
    ReviewUserIcon
    konieczynka

    02.02.2016 22:47

    Inne

    Jak to czytam śmiać mi się chce. Każdy obwinia OVB a co jest temu winna firma jak może nie odpowiedni ludzie w niej pracowali. Chcecie robić pozwy zbiorowe po co?? Po patrzcie kto reprezentował tą firmę i dlaczego w niej już nie pracuje. Kto szuka pracy i jest uczciwy dzięki forum traci swoją szansę bo gdzieś ktoś się znalazł głupi i oszukiwał ludzi. Moja koleżanka pracuje w Lublinie i jest bardzo zadowolona. Ja też widzę ilu osobą pomogła i jak ją ludzie cenią. Każdy ma inne podejście do Klienta jeden chce pomóc drugi zarobić więc zauważcie różnicę. Też bym wierzyła w te rzeczy co piszecie ale nigdy nie uwierzę bo znam osobę z OVB.
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.01.2016 21:28

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Bartek

    04.04.2016 15:34

    Inne

    Szukam kontaktu z byłymi pracownikami OVB, któzy sprzedawali oferowane produkty. Zapraszam do kontaktu [email protected]
    ReviewUserIcon
    Karol

    08.12.2015 15:05

    Inne

    A jak jest z ubezpieczeniami komunikacyjnymi? Jakie kruczki czekaja na R I? Bo nie wystapi raczej zerwanie umowy OC/AC przed rokiem, wiec zwrotu prowizji nie mogą wymagać. Nie mylę się?
    ReviewUserIcon
    wujek

    08.12.2015 00:48

    Inne

    Dramat. Dlaczego tylko ludzie którzy już nie pracują w OVB wypowiadają się negatywnie ? A dlaczego ludzie którzy nadal tam pracują śmieją się do łez z tych komentarzy ? Pytanie retoryczne. Jeżeli nadal marzysz o zajebistej Audi A7 a pracujesz na etacie.... ZAPOMNIJ ! Chcesz zdobyć awans na etacie ? Pracuj 20 lat i dostaniesz 200 zł wiecej za przepracowane lata. Chcesz nadal narzekać na to co byś zrobił gdybyś tylko mógł to nadal tylko narzekaj. Firmy nie da sie poznac w tydzien, miesiac, a nawet rok. Więc ktoś kto był 2 lata w OVB na pewno nadal tam jest, chyba że grał nie uczciwie. A hejterom życzę powagi w życiu bo póki co wam jej brakuje, dlatego nie ma o czym z wami dyskutować.
    ReviewUserIcon
    arturek

    21.11.2015 18:33

    Inne

    Jeżeli są stawki prowizyjne to dostaniesz pieniądze gdy sprzedaz ubezpieczenia jako akwizytor
    ReviewUserIcon
    nosmokry

    13.11.2015 12:27

    Inne

    nie podadzą widełek bo wynagrodzenie jest prowizyjne i zależne od ilości polis ubezpieczeniowych , które sprzedaż swoim znajomym, a później jak Twoi znajomi przestaną płacić to oddasz prowizję lub będą Ciebie ścigać wezwaniami do zwrotu
    ReviewUserIcon
    nosmokry

    10.11.2015 13:13

    Inne

    wynagrodzenie jest prowizyjne zależne od tego ile polis ubezpieczeniowych zostanie sprzedane przez Twoją osobę albo ilu klientów dostarczysz z grona Twoich bliskich lub znajomych . Wtedy otrzymasz wynagrodzenie prowizyjne , a jeżeli klienci przestana płacić składki to oddajesz prowizję .
    ReviewUserIcon
    leo

    21.10.2015 17:22

    Inne

    Odpowiedź dla Gosc Proponuję uprościć Twoje wywody Szkolenie 152 godzinne musisz odbyć aby podejść do egzaminu licencyjnego . Następnie zdajesz egzamin i czekasz kolejny miesiąc na przysłanie uprawnień z KNF. Już dwa miesiące nie pracujesz nie zarabiasz. Co możesz w tym czasie robić : dać kontakty Twojemu Dyrektorowi lub kierownikowi od Twoich znajomych , a oni szybko tam pobiegną żeby dokonać sprzedaży gdzie zarobią bardzo duże pieniądze. Twoje kontakty okażą się spalone bo wcisna Twojemu klientowi lipę/ przeważnie dogorywające UFK gdzie klient traci w przypadku wycofania się cały kapitał / , za to Ty stracisz swoich znajomych bo oddałeś je w takie chwalebne ręce. Przed zawarciem umowy o świadczenie usług agencyjnych sprawdż dokładnie zapis w paragrafie 1 ust. 5 i ust. 6d bo tam podpisujesz , że zdałeś wcześniej egzamin i odbyłeś szkolenie oraz , że dostarczyłeś stosowne dokumenty na tą okoliczność . Takich ukrytych prawdziwków jest w tej umowie więcej .

    Zostaw merytoryczną opinię o OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.