DRAMERS S.A.

2.7 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o DRAMERS S.A.

Lolo Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.
Kandydat
 Pytanie

Jakie zarobki na początek jako magazynier?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jakie narzędzia pracy zapewnia DRAMERS S.A.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Abc Nowy wpis
Były pracownik
@Pytanie

Tak, do odbierania telefonów po pracy z firmy :)

I Nowy wpis
@Abc

Nawiązanie do pracy w biurze? na których stanowiskach dostaniesz ten telefon? I czy ktoś pracował jako spec od planowania produkcji? Jest teraz oferta z oznaczeniem, że praca w tygodniu od 8 do 16, występują mimo wszystko nadgodziny?

Nowy
Kandydat
 Pytanie

Witam, mam propozycję pracy w dziale Utrzymania ruchu jako elektromechanik. Mógłby ktoś coś więcej powiedzieć?

Omas
Pracownik
@Nowy

Pracy sporo ale bardzo rozwojowo. Projekty, modernizacje maszyn, awarie. Jeśli masz doświadczenie w podobnej pracy i jesteś odporny na stres to dasz sobie rade.

Frania
Kandydat
@Omas

To na duzy plus taka możliwość rozwoju. No a jak wypada to pod względem warunków pracy, umowy? Nie ukrywam, że warunki finansowe jednak są dla mnie ważne przed podjęciem pracy. Był kom. tutaj coś wspominający o płacy minimalnej, ale w sumie ciężko coś z niego konkretnego wywnioskować.

Omas
Pracownik
@Frania

Umowa o prace od ręki. Stawka do dogadania. Minimalna płaca to jedynie na produkcji. Dział utrzymania ruchu to całkiem inna bajka i inne progi finansowe. Podajesz swoją stawkę i potem ewentualne negocjacje. Jak się sprawdzisz to podwyżka bez problemu

1
Mikser
Pracownik

Bareja wiecznie żywy. Zabrane ławki, oraz dołorzona druga kamera aby ludzie nie hodzili między przerwami na papierosa. Stoijsz osiem godzin minimum, a nawet na głupim papierosie nie morzna usiąść

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie DRAMERS S.A.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Pytanie
 Pytanie

Jaki jest okres rozliczeniowy w DRAMERS S.A.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Poniżej minimalnej
Kandydat

Minimalne wynagrodzenie w przyszłym roku będzie musiało wzrosnąć aż o ok. 18-20 proc. Rekordowy wzrost to skutek ustawowego mechanizmu ustalania płacy minimalnej, który z opóźnieniem uwzględnia niedoszacowaną inflację Minimalna stawka godzinowa dla samozatrudnionych i zleceniobiorców będzie musiała wzrosnąć co najmniej do 27,80 zł (a być może nawet do 28,20 zł).

Kateryna
Kandydat
 Pytanie

Czy macie wolne miejsca na najbliższe dni?

Lukrecja
Inne
 Pytanie

Jak wygląda praca liderów, brygadzistów,mistrzów? Czym się zajmują?jak z wynagrodzeniem?

1
Agata

Mógłby ktoś wyjaśnić o co chodzi z tą możliwością udziału w programie 800 +? W ogłoszeniu dla Nastawiacza wymienili taki benefit ale totalnie nie wiem na czym to polega. To jakieś dodatkowe pieniądze? Jeśli tak to kto się kwalifikuje? I czy firma oferuje szkolenia, żeby można było stale szlifować swoje umiejętności? :) Jak mniemam to by mi było potrzebne potem do ewentualnego awansu.

Łukasz
Kandydat
 Pytanie

Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. Technicznego Przygotowania Produkcji w dziale Utrzymania Ruchu. Czy firma i warsztat się rozrasta? Jakie zarobki oferują i warunki pracy na tym stanowisku?

Helena
@Łukasz

Dostałeś się? Bo ja chyba będę próbować, tak po prostu zaniosę cv na produkcję :) Może dam radę w takiej pracy.

3
.
Kandydat
@Łukasz

Kolejny Specjalista ds. Technicznego Przygotowania Produkcji w dziale Utrzymania Ruchu jest poszukiwany. Dział UR się rozrasta.

Nie polecam
Były pracownik
@.

Pod żadnym pozorem nie polecam działu ur w tej firmie. Lepiej poszukać chwilę dłużej i iść gdzie indziej. Przerwa 15min z zegarkiem w ręce - jak nie to upomnienie od dyra. Zadań tyle, że nie jesteś w stanie się wyrobić. Ciągłe pretensje i poszczekiwanie kundla.

3
Lidia
@Nie polecam

Z tej opinii nie brzmi jakby mieli się rozrastać... Może to jednak rotacja?

.
Kandydat
@Łukasz

Specjalista ds. Technicznego Przygotowania Produkcji w dziale Utrzymania Ruchu jest nadal poszukiwany.

jhy
Pracownik
@.

Rotacja, ciągła rotacja. Po 2 latach to już będziesz dinozaurem

Roman
Kandydat
 Pytanie
@Łukasz

Specjalista ds. Technicznego Przygotowania Produkcji w dziale Utrzymania Ruchu ogłoszenie do 13.01.2023 jest aktualne. Czy dział UR tak powiększa się?

1
alfons
Kandydat
@Helena

Radzę zatrudnić lepsze booty - cv nie zanosi się na produkcję.

1
Lidia
@jhy

czyli na młody zespół można liczyć? a z tego stanowiska to da radę gdzieś fajnie w te dwa lata awansować? na jakie inne byłaby opcja?

1
Sasza
Pracownik
@Lidia

Zespół młodziutki, po 2 latach masz szansę zostać kierownikiem działu TPP w pionie wdrożeń dywizji produkcyjnej

Asia
Kandydat
 Pytanie

Witam wszystkich. Widziałam ofertę na operatora maszyn, możecie powiedzieć jak to wygląda z umową? Jest szansa na stałe? Stawki macie godzinowe czy stałą pensję? I jeszcze tylko pytanko na start bez nadgodzin ile można zarobić ? Pozdrawiam

2
E
Były pracownik

Premia pojawia się i znika, za byle nic zabierana. Wartość jakieś 30l benzyny. Max. Socjalne na święta tak bardzo obiecywane, w tym roku nie ma, a pewno w następnych latach również nie będzie. Dodatek do urlopu, można za niego zaszaleć i kupić 3 paczki cukru dziennie. Atmosfera w pracy głównie robią sami pracownicy, zgrana ekipa. Maszyny starsze od Chrystusa, zimą zimno, latem upalnie. Klimy brak ale klimat jest. Liczy się głównie ilość niż jakość. Firma ma potencjał ale nie z takim nastawieniem do pracowników przez wyższych... Podwyżki wypłat ładnie nazwane wyrównaniem, nie adekwatne do stanowisk pracy, na zasadzie wyciszenia.

2
Mikołaj
Kandydat
 Pytanie
@E

Nieźle przeliczasz kasę na benzynę i cukier. W końcu to teraz dobra najbardziej pożądane. Czyli to wyrównanie było po to żeby uciszyć niezadowolonych pracowników. Spodziewałeś się więcej? Kierownictwo coś obiecywało i nie wyszło?

2
Zarobiona
Kandydat
 Pytanie
@E

Czyli pracujesz tylko dla kasy? Bo rozwój Cie nie interesuje jak domniemam czy nie ma możliwości rozwoju? Skoro tak źle to dlaczego nie odejdziesz tylko narzekasz? Kredyciki dociskają do gleby i musisz siedzieć cicho czy jak to wygląda?

3
Lidia
@Zarobiona

a on już były nie jest przypadkiem? czyli Ty czemu kandydujesz, też tylko dla kasy czy coś jeszcze w firmie jest interesującego?

Marija
Pracownik
@Zarobiona

Każdy tutaj robi dla pieniędz. Raczej njkt nie robio za darmo

Pytanie
 Pytanie

Jaki jest wkład kierownictwa DRAMERS S.A. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

8
Łucja

No nieźle, to już poważne oskarżenie, a możesz podać jakąś konkretną sytuację? Bo takie pisanie że jest źle ale bez podawania konkretów jest mało wiarygodne. Jeśli rzeczywiście coś takiego się odbywa w firmie to czy było już gdzieś zgłaszane?

2
Lidia

No a to nie tak jako ona zasugerowała, że skoro chcecie, żeby było lepiej to właśnie należy to zgłosić? Tylko w odpowiednie miejsce rzecz jasna

Pracodawca

 Aktualność
Coś na lato
Były
Były pracownik

Odradzam. Omijać szerokim łukiem ten (usunięte przez administratora). Wiem bo kilka lat spędziłem w tej firmie.

Pracodawca

 Aktualność
Nasze przesłanie

Pracodawca

 Aktualność
JM -  Jean Marc
Green Tea
Jedna z wielu naszych wód.
Administrator

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w DRAMERS S.A.?

były pracownik
Były pracownik
@Administrator

Mogę podzielić się wrażeniami pytanie tylko po co - i tak ocenzurujecie :(

Helena
@były pracownik

Z moich obserwacji wynika że cenzurują wtedy gdy ktoś łamie regulamin, używa nazwisk albo przekleństw, więc pisz kulturalnie :)

Lepre
Były pracownik
 Pytanie

Pracowałem jakiś czasu temu w tej firmie. Czytam tutaj opinie i może tak bardziej merytorycznie. 1. Maszyny - park maszynowy jest spory... ale też jest duża awaryjność. Może to wynikać z tego, że są stosowane rozwiązania prototypowe, myślę, że każdy z mechaników działa na zasadzie prób i błędów. Zapewne wynika to z oszczędności w firmie, i faktu, że produkty produkowane są relatywnie tanie, a kasa musi się zgadzać. 2, Normy produkcyjne - są bardzo wysokie. I niestety te normy są przyjmowane przy potwierdzeniach wykonania dla klientów. Przy obecnym kryzysie na rynku blachy... itp. Terminy ciężkie do realizacji. 3. Kary finansowe za błędy. Mało przyjemne działania pracodawcy, ale takie podejście jest zastanawiające. 4. Na pewno w tej firmie i na produkcji i w biurach są ludzie którzy będą zadowoleni. Kwestia przyzwyczajenia do ciężkiej pracy, i też takiego podejścia. Są też pracownicy niezadowoleni i to jest też normalne. Bo troszkę to przypominać może (usunięte przez administratora). Mnóstwo osób pracuje na umowy zlecenia. To nie jest dobre świadectwo. 5. Kierownictwo prezes dyrektor kierownicy specjaliści. Nie dziwi mnie takie podejście. W każdej pracy każdemu zależy na wyniku, więc każdy pilnuje swojego podwórka. Wymagający są, bo muszą. Czepiają się, muszą, bo jak się przyjęło że czegoś się zrobi mln sztuk w tydzień... a wydajność na 5 dni to 800 tyś. To trzeba pracować i w sobotę i niedzielę, bo dochodzi awaryjność. 6. praca na kostce - zapach nie przyjemny ubranie mocno przesiąka tym zapachem. 7. Stawka jest ok zakładając 8h pracy, nie ok jeśli musisz pracować więcej a nie wypłacane są nadgoodziny. A dużo osób zajmuje się pracą również po godzinach. Końcowa ocena w skali od 1 do 10 to trudne ale mniej niż 4 bym nie dał więcej niż 6 również. Czy jakby mi zaproponowano powrót do tej firmy bym wrócił? Nie za stawkę za którą się przyjąłem. Wyższa jednak to dla tej firmy pewien próg trudny do przekroczenia. I wiem, że wiele osób z biura często pracuje więcej niż się nam wydaje. Jest zmęczona sytuacją, ale część osób to osoby które cóż dobrze się ustawiły. I kończąc - te 5 zasad które są czytane na odprawach... Można je wyrzucić do kosza, nie zauważyłem by były stosowane :)

Gość
Kandydat
 Pytanie
@Lepre

A co możesz powiedzieć o wynagrodzeniu,przysługuje premia?

Lepre
Były pracownik
@Gość

Tak, ale jak kolega napisał, rzadko spotykana :)

Helena
@Lepre

Siedzicie cicho czy staracie się regularnie upominać o premię? :)

Jak to jest
Pracownik

Witam. Jak to jest ze od tyłu lat problem i prezes nic z tym nie robi. Nikt nie wytrzymuje rządzenia md. Wszystkie odejsca, zwolnienia, brak przedłużenia umowy to jego wina. Teraz spokokjny na hali z podkulonym ogonem chodzi. Poczekajmy na kolejny mini sukces i znowu go w akcji zobaczymy. Panie jerzy weź to zmień. Pomyśl czy nie lepiej pozbyć się tej śliwki robaczywki i zbudować prawdziwa firmę z prawdziwym zarządem, managerem z prawdziwego zdarzenia itp. Md nie ma pomysłu na prowadzenie tej firmy. Buja się w skrajnych nastrojach. Raz udaje kolegę, zaraz wszystko twoja wina. Jerzy przemysl gdzie jest problem i kto od wieluuuu lat mydli oczy. Oczywiście zaangażowania temu panu nie można odmówić, ale umiejętności managera 0.0.

Zostaw merytoryczną opinię o DRAMERS S.A. - Swarzędz

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w DRAMERS S.A.?

    Zobacz opinie na temat firmy DRAMERS S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w DRAMERS S.A.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DRAMERS S.A.
Przejdź do nowych opinii