Opinie o DRAMERS S.A.

Alicja

Dużo osób jest zainteresowanych pracą w DRAMERS S.A. Co Was skłoniło do aplikacji? Czy dowiadywaliście się już wcześniej czegoś o firmie? Gdyby nikt Wam nie odpowiedział to proponuję skontaktować się bezpośrednio z firmą, umówić się na rozmowę i wyjaśnić wszystkie wątpliwości już bezpośrednio z pracodawcą.

Ep

Witam. Jak wygląda praca w dziele utrzymania ruchu? Jak atmosfera? Maszyny mocno awaryjne? Większość prewencji, czy raczej usuwania awarii?

brajtt

Witam Wszystkich Pojawiło się ogłoszenie na PH teren lubelszczyzna: -jaka podstawa netto? -jaka max premia netto? -ile wizyt dziennie? -targety realne? -jakie auto/można jeździć prywatnie/obklejone/z gps? -jakiś deputat? Proszę tylko o konkretne odpowiedzi

braitt

Witam Wszystkich Pojawiło się ogłoszenie na PH lubelskie: -jaka jest podstawa netto? -jaka premia netto? -ile wizyt dziennie? -targety realne? -jakie auto? można jeździć prywatnie, obklejone, jakieś limity, gpsy? Proszę tylko o konkretną odpowiedź

Becia

Witam od poniedzialku zaczynam prace w Dramersie kto ma tez na rano?

Alicja

@amebowiec chodzi Ci o za szybkie tempo w DRAMERS S.A.? Dlaczego kierownicy nie dają sobie rady? Możesz bardziej szczegółowo opisać o co dokładnie chodzi? Każda dodatkowa informacja może dużo wyjaśnić.

amebowiec

Firma bardzo dobra na start kariery - w krótkim okresie można przejść prawdziwą szkołę życia czyt. kombinowania. Sukces tej firmy przerasta jej kierowników. Bardzo się to przydaje, idąc później do NORMALNEJ firmy, jest łatwiej To nie jest miejsce dla doświadczonych managerów, wylatują już w trakcie okresu próbnego - szczególnie szefowie produkcji czy sprzedaży.

Alicja

@Obserwator administrator usuwa tylko te komentarze, które naruszają regulamin forum gowork.pl: http://www.gowork.pl/regulamin. Są na forum aktualni pracownicy, którzy użytkownikom mogą opowiedzieć więcej o pracy w DRAMERS ? Jest teraz wiele ofert pracy http://www.gowork.pl/praca/dramers-s.a.;pr, więc sporo osób zainteresuje temat.

Obserwator

Jednak znowu się potwierdza, że opinie są usuwane. Mój post jest 121 opinią na tym forum.

Kaisen

Pracodawca usuwa posty... Wszystko na temat. Już od pierwszego dnia w pracy na produkcji, w utrzymaniu ruchu czy w biurze zobaczycie co to znaczy!;)

Dżejms

Tak to jest jak (usunięte przez administratora) czyta o zaawansowanych systemach zarzadzania nie czytając wcześniej "podstaw zarządzania" skąd mógłby się dowiedzieć o m.in. budowaniu struktur i delegacji obowiązków. Jak (usunięte przez administratora) własnych podwładnych... (usunięte przez administratora)

Alicja

Firma na swojej stronie internetowej pisze między innymi o tym, dlaczego warto do nich dołączyć. http://dramers.com.pl/kariera/ - zapraszam do lektury, co sądzicie?

ooo

hej. Jak tam wygląda praca kontrolera jakoś ?

max

kilka słów o dramers... Eldorado się skończyło i trzeba zap...., koniec nadgodzin i weekendów i nocki tez sie kończą, Nowy dyrektor... musi na siebie zarobić... żyłuje normy gdzie sie da i ile się da a stare maszyny piszczą... pracownicy też. Koordynatorka Anna tylko przytakuje i lata jak piesek, tylko słoma jej z butów wystaje. Nie wiem jak ona tam się utrzymała... z jej stylem zarządzania... troche pokrzyczy , powie kilka razy "kufa" Brygadzistki Spoko chociaż Ewelina... usmiech kajmana /:) może iść do dentysty :D Co do zarobków. konfekcja, kostka- na podstawie najniższa krajowa- czasami trochę więcej- jak dobrze liżesz. Jadą głównie na ukraińcach, którzy są najbardziej spoko z całej ZAŁOGI - reszta- same kable i podpier... doniosą wszystko wszystkim nawet na samego siebie. w razie pytań... chętnie odpowiem

Nazir
@max 17.01.2017 22:17

Czesc mam zamiar pracować w tej firmie co mozesz powiedzieć polecasz ?

Piciu
@max 17.01.2017 22:17

Mam pytanko czy jako osoba z zewnatrz moge zakupic jakies produkty w nizszych cenach?

posejdon

Na kostce pracowalem jakies 2mies i powiem ze maja tam mega fajna brygadzistke :-) bardzo slodka.otwarta na kazda pomoc. Pani kordynator tez :-)

pan Cezary

Nie wiem jak się w "Dramersie" traktuje pracowników ale potencjalnych klientów olewa się totalnie. Napisałem maila do nich - brak odpowiedzi. Po 10 dniach powtórny mail - także bez odzewu !!! Tak że dziękuję bardzo. Zdanie o nich już mam wyrobione !!!

mikser

Ja tam widziałem, że szukają automatyka, mechanika i narzędziowca @mango nic tam raczej o praktykach nie widziałem ale jak jesteś na jakim ostatnim roku studiów to podejrzewam, że na pewno cię przyjmą, raczej nie robią problemów młodym, którzy są pracować

pawel

Na nastawni kostki to jest najlepsza robota polecam. A i fajne laseczki ze stalych pracownikow robia na kostce. Polecam pania brygadzistke

Ola

Jedno slowoasakra

JAJO

bzdury piszecie firma jest okey POLECAM

Miś

Tylko czy tak samo wygląda przy pracy przez agencję pracy ?

Miś

Dobrze rozumiem? Po jakimś okresie oferują stałą współpracę zatrudnienie przez DRAMERS czy jak ?

do w3

A Ty pracujesz akurat czy pracowałeś/aś ? A przyjmują przez agencję czy normalnie?

Miś

Jak tam wygląda praca na dziale konfekcji? Warto aplikować czy też szukać czego innego? :-)

Shane

Słyszałeś dużo dobrego o tej firmie? Od kogo? Chyba rozmawiałeś z samym prezesem. Bo nie ma człowieka który tam pracuje i wypowie się na temat tej firmy pozytywnie.

On

Osobiście zgadzam się z opinią Pani która pisała że źle się dzieje firma bardzo wykorzystuje pracowników za grosze

xskas;

witam, jestem byłym pracownikiem firmy osobiście mówię wam źle się dzieje od kiedy wróciła pewna pani i zaczęła się panoszyć ja osobiście nie wytrzymałam i się zwolniłam, ludzie we firmie Ci pracujący na produkcji bardzo pozytywni szkoda mi właśnie ich bardzo przyjaźni i brakuje mi ich ale ile mozna hapać za 1400 zł i prosić się rok o podwyżkę i zmianę umowy na operatora skoro od początku zapierdziela się na maszynie !! NIE PO LE CAM !!!!!! :) Pozdrawiam całą kostkę ;)

insidon

W poniedzialek zaczynam prace w dziale konfekcji.. Jak tam wyglada praca, jaka atmosfera? Proszę o opinie! Zatrudnienie przez firme zewnetrzna..

insidon

@mix oferty pracy są przez firmę rekrutacyjną Fallwork... Czy jakiś pracownik wypowie się na temat systemu pracy/ zmian ?

Jacol

Wszystkie prawdziwe komentarze o firmie zostają natychmiast usunięte! Dlaczego? Skoro nie są obraźliwe tylko pokazują prawdę o zakładzie. W firmie dzieje się źle i nikt temu nie zaprzeczy,w tym roku mnóstwo osób odeszło i to naprawdę dobrych pracowników. Może jak już nikt nie będzie chciał tam pracować to dopiero oczy się wam otworzą.

czujesz?

podnieście stemy

insidon

hej! jak wygląda czas pracy? pracuje się po 8 godzin czy 12 godz. Jest ogłoszenie na produkcji i pisze, że system zmianowy -2 zmiany?

pawel

Tytus na kostce pracuje na maszynie opalona czarnulka. Ona to lubi z APT :-)

Do Mnicha

Czy jest tam zaj*EB ? Jaka atmosfera czy idzie się dogadać z brygadzistkami żeby chodzić np na jedną zmianę? Pozdrawiam

Patyk juz wcześniej robiłem w dramersie ale nie na dziale kostki. Dlatego pytam bo zastanawiam się nad aplikacją właśnie na kostkę. Pozdrawiam

Co możecie powiedzieć o pracy na kostce? :)

oj sie zacznie

podobno wraca kaluza? koniec sielanki

Tytus

Co za akcje Paweł? Jakies bajery?

Praca

Tylko wiesz mi bardzo by zależało na pracy tylko ze na same nocki bo mam ciężką sytuacje w domu. Dałoby radę na same nocki? Juz mi nie chodzi o te dodatkowe pieniądze za nocki byle żeby mieć tą pracę.

Praca

Witam serdecznie mam pytanie czy ktoś wie jaka agencja szuka pracowników do Dramersa na kostkę?

To ja

@ghost masz rację idzie się przyzwyczaić ale za te pieniądze co tam są to twierdzę że to trochę jest wyzysk

To ja

Na dziale areozoli idzie się zaje... z jednej strony dobrze bo szybko czas leci a z drugiej strony roboty od groma. Także na areozolach jest spokojnie to nie to samo co na kostce bo na kostce jest zaj*b kompletny. Wg mnie najspokojniej jest na konfekcji.

Paula

Tez bym chciała coś wiedzieć. Jutro pierwszy dzień do pracy to się zobaczy.

rafals741

czy ktos cos wie o pracy na wydziale areozoli

Ron

M-Serwis mieści się przy ulicy Mickiewicza 27 w Poznaniu, a nie na ul. Słowackiego, mój błąd.

Ron

Jak ktoś jest zainteresowany pracą w dramersie, to wczoraj 02.04.2015 ukazało się ogłoszenie na olx, rekrutację prowadzi agencja pracy M-Serwis ul. Słowackiego w Poznaniu, wysłałem CV, może oddzwonią.Albo zawsze można zadzwonić do nich, pozdrawiam.

XXX

Ja obecnie pracuje w tej firmie, powiem szczerze, że nie jest źle, faktycznie napracujesz się tam bardzo ale to praca jak każda inna nie ma ściemniania co do zarobków to nie są b. duże około 2000 brutto +premie a za nocki dodatek w wys. ok 20 zl za 8h, soboty są płacone 100%. Ja osobiście mam super brygadzistkę bardzo dobrze się z nią dogaduje. Ja osobiście POLECAM na pierwszy rzut oka wydaje się (przynajmniej mi się tak wydawało) że to praca nie dla mnie ale jest ok zostałam i jestem zadowolona!

ja,

co wy tu(usunięte przez administratora), firma jest na poziomie, która pilnuje swojej roboty, zdarzają się wzloty i upadki, czasami jest napięcię między ludźmi, ale to jest normalne, sam jestem pracownikiem tej firmy i nie narzekam, a co do zarobków, to każdy zarabia tyle ile potrafi, za samym początku średnia krajowa, ale jak ktoś sie postara to można zarobić, wystarczą chęci i zapał do pracy!

easy
@ja, 14.01.2015 20:09

Średnia krajowa to ponad 3,5 tys. Tutaj pracując w pełnym wymiarze godzin zarabia się płacę minimalną 1400 zł.

werni

kasa na czas , płace na produkcji zaczynają się od ok. 1400netto , wszystko zgodnie z kodeksem pracy , możliwość pracy w nadgodzinach ale bez takiego obowiązku, praca monotonna ale stabilna , zakład zatrudnia osoby niepełnosprawne.Jednym się podoba innym nie jak wszędzie. Bezpłatny dojazd z Poznania . Ogólny zarys dla zatrudnionych przez Dramers

salik

widzę, że niestety nie można tutaj na nikogo liczyć. coz my polacy to chyba mamy w genach cos takiego ze odzywamy sie tylko jak jest beznadziejnie i mozemy sobie ponarzekac a jak jest cos fajnie i przyjemne to neistety milczymy, nie mam pewnosci ze tutaj tak jest ale to jest jedna z wesji ktora przyjmuje, coz pozostaje szukac dalej

Zostaw opinię o DRAMERS S.A. - Rabowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DRAMERS S.A.