DRAMERS S.A.

2.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o DRAMERS S.A.

Łukasz Nowy wpis
Kandydat

Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. Technicznego Przygotowania Produkcji w dziale Utrzymania Ruchu. Czy firma i warsztat się rozrasta? Jakie zarobki oferują i warunki pracy na tym stanowisku?

@Łukasz

Dostałeś się? Bo ja chyba będę próbować, tak po prostu zaniosę cv na produkcję :) Może dam radę w takiej pracy.

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w DRAMERS S.A.?

były pracownik
@Administrator

Mogę podzielić się wrażeniami pytanie tylko po co - i tak ocenzurujecie :(

@były pracownik

Z moich obserwacji wynika że cenzurują wtedy gdy ktoś łamie regulamin, używa nazwisk albo przekleństw, więc pisz kulturalnie :)

Lepre

Pracowałem jakiś czasu temu w tej firmie. Czytam tutaj opinie i może tak bardziej merytorycznie. 1. Maszyny - park maszynowy jest spory... ale też jest duża awaryjność. Może to wynikać z tego, że są stosowane rozwiązania prototypowe, myślę, że każdy z mechaników działa na zasadzie prób i błędów. Zapewne wynika to z oszczędności w firmie, i faktu, że produkty produkowane są relatywnie tanie, a kasa musi się zgadzać. 2, Normy produkcyjne - są bardzo wysokie. I niestety te normy są przyjmowane przy potwierdzeniach wykonania dla klientów. Przy obecnym kryzysie na rynku blachy... itp. Terminy ciężkie do realizacji. 3. Kary finansowe za błędy. Mało przyjemne działania pracodawcy, ale takie podejście jest zastanawiające. 4. Na pewno w tej firmie i na produkcji i w biurach są ludzie którzy będą zadowoleni. Kwestia przyzwyczajenia do ciężkiej pracy, i też takiego podejścia. Są też pracownicy niezadowoleni i to jest też normalne. Bo troszkę to przypominać może (usunięte przez administratora). Mnóstwo osób pracuje na umowy zlecenia. To nie jest dobre świadectwo. 5. Kierownictwo prezes dyrektor kierownicy specjaliści. Nie dziwi mnie takie podejście. W każdej pracy każdemu zależy na wyniku, więc każdy pilnuje swojego podwórka. Wymagający są, bo muszą. Czepiają się, muszą, bo jak się przyjęło że czegoś się zrobi mln sztuk w tydzień... a wydajność na 5 dni to 800 tyś. To trzeba pracować i w sobotę i niedzielę, bo dochodzi awaryjność. 6. praca na kostce - zapach nie przyjemny ubranie mocno przesiąka tym zapachem. 7. Stawka jest ok zakładając 8h pracy, nie ok jeśli musisz pracować więcej a nie wypłacane są nadgoodziny. A dużo osób zajmuje się pracą również po godzinach. Końcowa ocena w skali od 1 do 10 to trudne ale mniej niż 4 bym nie dał więcej niż 6 również. Czy jakby mi zaproponowano powrót do tej firmy bym wrócił? Nie za stawkę za którą się przyjąłem. Wyższa jednak to dla tej firmy pewien próg trudny do przekroczenia. I wiem, że wiele osób z biura często pracuje więcej niż się nam wydaje. Jest zmęczona sytuacją, ale część osób to osoby które cóż dobrze się ustawiły. I kończąc - te 5 zasad które są czytane na odprawach... Można je wyrzucić do kosza, nie zauważyłem by były stosowane :)

Gość
@Lepre

A co możesz powiedzieć o wynagrodzeniu,przysługuje premia?

Teoretyk
@Gość

Teoretycznie tak, ale na każdym kroku patrzą żeby ja zabrać :)

Lepre
@Gość

Tak, ale jak kolega napisał, rzadko spotykana :)

@Lepre

Siedzicie cicho czy staracie się regularnie upominać o premię? :)

Jak to jest

Witam. Jak to jest ze od tyłu lat problem i prezes nic z tym nie robi. Nikt nie wytrzymuje rządzenia md. Wszystkie odejsca, zwolnienia, brak przedłużenia umowy to jego wina. Teraz spokokjny na hali z podkulonym ogonem chodzi. Poczekajmy na kolejny mini sukces i znowu go w akcji zobaczymy. Panie jerzy weź to zmień. Pomyśl czy nie lepiej pozbyć się tej śliwki robaczywki i zbudować prawdziwa firmę z prawdziwym zarządem, managerem z prawdziwego zdarzenia itp. Md nie ma pomysłu na prowadzenie tej firmy. Buja się w skrajnych nastrojach. Raz udaje kolegę, zaraz wszystko twoja wina. Jerzy przemysl gdzie jest problem i kto od wieluuuu lat mydli oczy. Oczywiście zaangażowania temu panu nie można odmówić, ale umiejętności managera 0.0.

Rozmowa kwalifikacyjna
Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy DRAMERS S.A.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Główny Operator? Podziel się swoimi doświadczeniami.
herbatka gorzka
Kandydat

witam chciałem się dowiedzieć jak wygląda praca na magazynie. podejście liderów kierowników do ludzi. pracuje obecnie w twinings A tam niezła (usunięte przez administratora) myślę nad zmianą. w dramersie pieniądze większe dają na start niż ja mam po 8 latach pracy

Buła
@herbatka gorzka

Z deszczu pod rynnę

Kandydat

Jak wygląda wynagrodzenie w firmie,jakaś premia przysługuje?

Klik
Kandydat

O co chodzi w dziale utrzymania ruchu? Czemu jest tam taka rotacja? Czemu odszedł kierownik?

Kiki
@Klik

Ponieważ nad działem technicznym czuwa dyrektor operacyjny i on jest człowiekiem który zbudował to (usunięte przez administratora) Idź i zobacz o co tam chodzi, kilka dni i wiesz w jakim miejscu się znajdujesz. Poziom wykonania maszyn, instalacji itd mówią wiele o firmie. Grubo poniżej dna.

Joachim
Kandydat

Do utrzymania ruchu stale kogoś potrzebują. Dział się rozrasta czy mega rotacja w dziale?

Adam
@Joachim

Mega rotacja, traktują pracownika jak (usunięte przez administratora) szczególnie kierownik, który nie ma absolutnie żadnego pojęcia na tematy techniczne. Maszyny samoróbki, które nie spełniają żadnych norm, brak schematów a jak stanie jakaś maszyna to kierownik stoi nad tobą z „batem” praca w mega stresie.

Ciekawski
@Adam

A możesz opowiedzieć coś więcej? Jakie masz zadania oprócz awari? Ciekawe ambitne? Nie wiem czy się na rozmowę wybrać. Jakie mają narzędzia i cały sprzęt do ur? I co takiego stresującego? Awarie? Tak to jest w ur że awarie nerwowe chyba wszędzie.

Dozo
Kandydat

Na początku witam wszystkich. Dostałem propozycję rozmowy w firmie dramers na stanowisko automatyk. Proszę państwa o garść przydatnych informacji. Jak wygląd cały dział podtrzymania ruchu? Jaki kierownik, zespół itp? Czy automatycy mają dostęp do najnowszych technologii? Dużo pracy jest na zmianach? Od razu głęboka woda, czy porządny okrez wdrożeniowy?

Zyga
@Dozo

Cześć na ta chwile kierownika nie mamy dopiero co odszedł a nowy będzie za miesiąc. Co do ilości pracy na zmianach to różnie to bywa. Standard w pracy automatyka raz taki nawał pracy ze nie masz kiedy zjeść śniadania a w inny dzień robisz spokojnie projekty bo na halach spokój. Cześć maszyn z Chin bez dokumentacji wiec trzeba szukać po kabelkach. Jak chcesz tutaj pracować musisz być ambitny i mieć trochę doświadczenia.

Irek
@Zyga

Zyga brachu do ty gadasz. Jesteś zbyt łaskawy. (usunięte przez administratora) jakich mało, maszyny nie spełniajom norm. Wypadki na częste i to że względu na brak odpowiednich maszyn. Jak to jest możliwe że ten złom z chin stawiają na hali i dopuszczają do tego ludzi? Gdzie i dzień nie do pomyślenia. Gdzie tu bhp?

Adam
@Zyga

Nowy kierownik nic nie pomoże bo to prezes ma nierówno i szybko ustawi kierownika, żeby traktował ludzi jak (usunięte przez administratora)

Glodny$$$
Kandydat

A jak z zarobkami m/w ??słyszałem że można ..z nadgodzinami nawet 6na łapkę..prawda??

PRAWICZEK

Ja zamierzam podjąć pracę w firmie .Dlaczego ktoś powie dlatego że dużo fajnych lasek tam pracuje

Laska
@PRAWICZEK

Same fajne laski tam pracują, a nie dużo ????

Acdc
@PRAWICZEK

W tej firmie nie ma czasu na flirty tylko zasuwasz od rana do wieczora.

DŻEJZI
Kandydat

Witam. Chce zaczac prace na produkcji kostki, ktos cos wie czy jest tam okej ?

wesoły ptaszek
@DŻEJZI

Człowieku! Jak najdalej od kostki! Tam jest smród, wieczny zapieprz, brak podstawowych zasad bhp i bezpieczeństwa pracy, jak za często chodzisz do ubikacji to cię zwolnią! (usunięte przez administratora)

DŻEJZI
@wesoły ptaszek

Czyli nie warto nawet spotykać się z nimi za rozmowę? Bo gadałem przez tel z jedną Panią, chyba to była jakaś przewodnicząca. Młoda była po głosie i bardzo mądre rzeczy mówiła. Ale na ten moment na 300 opin o Dramersie widzę 2 pozytywne więc nie wróży to nic dobrego

Dlc
@DŻEJZI

Nie warto. Na 15 lat pracy zawodowej nigdy gorzej nie trafilem...

Buła
@wesoły ptaszek

Dziwi mnie czemu do tego zakładu jeszcze inspekcja pracy się nie uczepiła, tyle ciężkich wypadków! Prokuratura to już chyba z 10 razy tam była, muszą albo nieźle dawać w łapę albo nie wiem o co chodzi! Brak jakichkolwiek przepisów BHP, człowiek siedzi na człowieku bo tyle jest naupychanych maszyn że ledwo podłogi dla pracownika wystarcza! Mobbing na pracownikach. Pracownik nie może skorzystać z toalety bo się na ciebie krzywo patrzą albo musisz się prosić o zastępstwo! (usunięte przez administratora)!

Markowy
@Buła

Jakie BHP? Jak chcesz żeby w firmie ktoś przestrzegał BHP jeśli BHPowiec nie ma czasu na to, tylko lata po firmie i robi zdjęcia kontenerów, analizując oczywiście kto i dlaczego wyrzucił papier od lizaka do kontenera ze złomem... Człowieku, najpierw idź w te warunki, popracuj kilka lat a zobaczysz co tam się dzieje... Jedna wielka prowizorka! Dyrektor, szkoda słów, jego lizus, wielki Radosław jeszcze gorszy, a ta blond koordynatorka z blacharni to już woła o pomstę do nieba! Gdyby było trochę więcej pracy na rynku, to bym od razu odszedł z tego syfu! Eh, jeszcze chwilę trzeba tam siedzieć :-/

nata
@DŻEJZI

prawda. jak najdalej od kostki

@nata

Dlaczego?

Mieszalnik
@Nowa123

Bo śmierdzi na kilometr. Byłaś na rozmowie? Proponuję test. Po rozmowie o pracę nie nosić ubrań dopóki nie przestaną "dawać" kostką. Podejrzewm ze nie przestaną (usunięte przez administratora)a ty już będziesz wkładać agenty w koszyki.

@Mieszalnik

Ale podobno fajny młody zespół i dobrze się tam pracuje, jakieś opinie? W każdej pracy na produkcji zapach może nie odpowiadać ;) akurat tego się nie boję.

@Mieszalnik

Jakby się tak czepiac zapachu to na każdej produkcji śmierdzi, może lepiej śmierdzieć kostka niż np śledziami. Podobno młody, fajny zespół jest na kostce. Macie jakieś opinie?

Zocha
@Mieszalnik

Jak śmierdzi to się zwolnij i po problemie

Stefan

Dramus Ty chyba pracujesz w innej firmie albo każą Tobie pisać takie bzdury żeby ktoś chciał tam pracować. Z tego co wiem to większość ludzi z ur zostaję dłużej bo mają jakieś nikomu nie potrzebne odprawy z których nic nie wynika. Firmy nie polecam elita płaszczy się przed ludźmi jak czegoś potrzebują a tak mają ludzi w du...

Mądry
Klient

A co się stało z wtryskownią??????

Hajoo
@Mądry

Michał rządzi. Za dużo ludzi, za dużo godzin, wiecznie nie pasuje, źle, za mało, za wolno. Jeszcze chwila i sam będzie startował w poniedziałkowe poranki grzać maszyny.

Anna
@Hajoo

No dobrze - widzę, że jesteś pracownikiem w DRAMERS. Mam więc do Ciebie ważną sprawę: na stronie GoWork znalazłam ofertę pracy od nich - właśnie chcą tam przyjąć portiera - brygadzisty. Wiesz, czy osoba przyjęta na to stanowisko będzie tam miała jakieś szkolenia wdrażające, czy raczej sama będzie musiała sobie poradzić?

hehe
@Anna

Szkolenia u nich? A może jeszcze czas na wdrożenie? :D

jupii
@Anna

? Kordynatorka produkcji? Znowu robi śledztwo, tak jak w temacie kamer, zebrac informacje i szybciutko doniesć MD. W końcu tylko Ona wie jakie (usunięte przez administratora)lubi, a potem można liczyć na prezenty świąteczne, ale to tylko Gwiazdy produkcji.

Utrzymanie Ruchu
Kandydat

Prawda że spora część załogi utrzymania ruchu właśnie rezygnuje? Kierownik, automatycy, mechanicy?

Odp
@Utrzymanie Ruchu

Dzięki Michael

Odpdodp
@Odp

MD zmotywował zespół tak jak niedawno wtryskownie? OMG kto mu kurła dał ta robotę???? Kapustę na etacie powinien kisić a nie za rządzenie się bierze

Produkcja

Czy nowy kierownik już się pojawił. Co się stało z poprzednim i ile pracował lat we firmie

Tydzień
@Produkcja

Nowy kierownik produkcji popracował standardowy okres czasu jak na dramersa - tydzień

Swarzędz

Dlaczego gowork bierze udział w tuszowaniu przestępstwa? Dlaczego posty są kasowane? Dlaczego gowork tak intensywnie współpracuje z firmą dramers? Czekam na opinie

Vlad
@Swarzędz

Widzę, że ostatnio wszystkie firmy są cacy... Tzn. aż chce się żyć...i pracować u nich-dla nich. Myślę, że portal ów odpłatnie kasuje informacje nawet te obiektywne i pomocne. Pieniądze mogą wszystko. Nie pierwszy raz się z tym tutaj spotykam. Zapewne te info też nie będzie miało długiego życia.

Obserwator
Kandydat

Witam. Widzę że tylko mężczyźni się tutaj wypowiadają. Czy na produkcji są kobiety?

jojo

Cos mi sie wydaje ze maja tam paru (usunięte przez administratora)Ot co

Ego
Kandydat

czy to prawda o tych kamerach? Zamierzałem złożyć CV, ale nie chcę pracować w firmie która łamie prawo i nagrywa swoich pracowników w czasie pracy...

Zostaw merytoryczną opinię o DRAMERS S.A. - Swarzędz

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w DRAMERS S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DRAMERS S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DRAMERS S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 0 to opinie pozytywne, a 7 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie DRAMERS S.A.?

Liczba opinii klientów firmy DRAMERS S.A., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

DRAMERS S.A.