DRAMERS S.A.

Opinie o DRAMERS S.A.

Operator

A ja powiem tak, jak komus się nie chce pracować, to zawsze znajdzie milion rzeczy, które będą mu przeszkadzać... Na szczęście w Dramersie jest sporo osób ambitnych, z którymi chce się pracować każdego dnia, a Ci którzy ambicji nie mają piszą tu wredne komentarze :) Nie masz ambicji to omijaj ta firme szerokim łukiem, bo takich osób tam nie potrzeba :D

Mikołaj
@Operator

A czy Ty jesteś zadowolony z pracy w DRAMERS? Jakie według Ciebie są największe plusy pracy w tej firmie?

@Kandydat
@Operator

dobrze to opisałeś. Praca to nie wczasy, za coś pracodawca cię lubi :-) i co m-c zasila twoje konto.

Wacek

Mam pytanie odnośnie pracy na stanowisku Mistrz zmianowy, jakie warunki?! Czego można się spodziewać

Narzędziowiec?

Witam, dziś przeczytałem ogłoszenie firmy Dramers S.A. w sprawie pracy na stanowisko " narzędziowiec" i cóż ja tam czytam. Wymagania obowiązkowe: wykształcenie zawodowe, œśrednie techniczne, uprawnienia i umiejętnośœć obsługi obrabiarek, znajomoœść spawania Mig, Tig, El, znajomośœć tworzyw sztucznych, doœświadczenie 3-5 lat w pracy na narzędziowni lub wtryskowni, znajomośœć branży: œślusarskiej, regeneracji form wtryskowych, rozdmuchowych, znajomoœść maszyn: wtryskarek, szlifierek, tokarek uniw. i cnc frezarek uniw. i cnc, elektrodrążek, wiedza z zakresu: obróbki i praktycznego zastosowania metali i niemetali, zastosowania tworzyw sztucznych do wtrysku z zakresu proces wtrysku i obróbki materiałów, znajomoœść rysunku technicznego. JA rozumiem rysunek techniczny, rozumiem , obsługa frezarki konwencjonalnej, i takiej że tokarki, (choć to wykracza po za zakres obowiązków narzędziowca) ALE ...Elektrodrążarek, ? to ja mam pytanie ? na jakim stanowisku pracy będę w w waszej firmie pracował ? Tokarza? (życzę szczęścia w znalezieniu profesjoanalnego tokarza) czy może ( frezera) cnc i konwecjonalnego rezera, zapewniam (duża różnica)... a i pytanie czy znajomość z drążarką lub frezarką CNC wystarczy na poziomie " dzień dobry" czy musiałbym okrelsić czy dana drążarka, wydrążyła element , sztukę, matrycę, w sposób właściwy w zględem rysunku technicznego. idąc dalej czy ZAROBKI " NARZĘDZIOWCA" są adekwtane do wymagań Państwa firmy. tj. eletrodrążacz Ok. 4000zł Tokarz ok 3500zł Frezer ok. 3500zł Szlifierz ok 3500zł no i Ślusarz narzędziowy skromnie . około 3000zł oczywiście są to sumy netto.. No i jeszcze rozumiem że dobry narzędziowiec musi obsługiwaz wyżej wymienione obrabiarki nie tylko konwencjonalne ale także CNC . no nic ale odnoszę wrażenie że szukacie Państwo IDIOTY pracującego na wszystkich stanowiskach. w/w . na pewno nie narzędziowca co kolwiek miało by to znaczyć.. no czyba że proponujecie aństwo pensję NETTO ok 15000 tys złoty no ale to już tylko dla orłów z technologi i zarządzania.. A może jeszcze obskoczy narzędziowiec , zgodność rysunków tech. z polityką jakości firmy pod kątem czy nie "oby nie pomyllił się technolog".. ŻENADA TE OGŁOSZENIE O PRACĘ... Ogłoszenie powinno brzmieć: poszukujemy" mega czowieka renesansu który potrafi zrobić wszystko i zadowolić wszystkich... CNC .. A frezeraka konwencjonalna.. tokarka numeryczna.. . a tokarka konwecjonalna ... nie mówiąc już o drążarkach .. to zupełnie inne sprawy... no i do tego na deser narzędziowiec... EEEEE ale jak znajdziecie takiego człowieka do pracy to dajcie znać.. może wiele się od niego nauczę. bo jako skromny narzędziowiec z frezarką i tokarką nie wspominąjac o szlifierce (do plaszczyzn oczywiście) to z CNC nie mam szans.... musi być ciekawie u was .. pewnie z 3000 tyś netto hhehhheehhe bo im więcej wymagań ze strony osób nie mających pojęcia o czym mówią .. tym mniejsze zarobki dla specjalistów.. ... no nic pozdrawiam.. drames ( z małej litery)

AgentMax
@Narzędziowiec?

Tak kolego. Dyrektor na pewno szuka osób równie wybitnych jak on sam. Wszystko wie najlepiej i zrobiłby to szybciej i dokładniej. O zgodność rysunku z wykonaną sztuką nie musisz się bać, ponieważ rysunki nigdy się nie zgadzają i są poprawiane po 100 razy o co dba Kierownik Narzędziowni. Na tym stanowisku będziesz toczył, frezowal, spawal coś w kontenerach, drązył, szlifowal, wiercil, ciał na water jet itp. Ale przede wszystkim będziesz bał się tego czy osoby decyzyjne podglądają Cię w tej chwili na KAMERACH, których na samym warsztacie jest z 5 szt. "Biuro" uwielbia patrzeć się w obraz monitoringu i wygarnąć później ile czasu zmarnowałeś na dlubanie w nosie. Będziesz miał również odliczany czas na oddanie moczu, w końcu jesteś dorosły.

narzędziowiec?
@Narzędziowiec?

Czyli taka TELENOWELA DLA UBOGICH... wieczna obserwacja czy aby pracownik nie podrapał się po tyłku... w czasie kiedy sumiennie powinien obsługiwać 3 etaty... Heh.. A miałem taką nadzieję. U mnie w dotychczasowej pracy, prezes zdaje sobie sprawę że narzędziownia jak i utrzymanie ruchu jest sercem firmy. Dla tego Szlifierz to szlifierz, drążacz to drążacz, i tyle jego nie interesuje ślusarnia czy wydajnia narzędzi, nie mówiąc o tokarzu. A całość nadzoruje nie kierownik, tyko majster, kierownik jest łącznikiem między technologią a narzędziownią. jednym słowem bajzel w dramersie, no i kupa półgłółwków przed monitorem ryczących ze śmiechu , ( w trakcie pracy) wydającym się że są w tej lepszej "kaście". Ale pomijając to wszystko ,ciekawe czy dramers zachowuje przepisy odnoszące się do monitoringu w miejscu pracy i osób upoważnionych do jego dostępu, wprowadzone w 2018r. Jeśli nie to nadje się tylko do podjęcia działań procesowo -prawnych. Szkoda, ale to jaką uzyskałem tutaj informację odnośnie funkcjonowania firmy, (nie wspomnę o ogłoszeniu na stanowisko narzędziowca na oficjalnej stronie dramers) to tylko może zniechęcić .

Monitoring

Kamer więcej tam niż w niejednym zakładzie karnym. Pasją właściciela i dyra jest chyba oglądanie pracy podwładnych. Liderzy też ciągle "na kamerach". (usunięte przez administratora) jakich mało. Zakład typowo chiński-ukraiński. Dla tych ostatnich ogromne pozdrowienia, bo dla nowych osób są dużo bardziej wporzadku niż pracownicy z PL.

@Monitoring

To prawda, bycie pod ciągłą obserwacją w swoim miejscu pracy jest bardzo uciążliwe, może też być sygnałem, że pracodawca nie ma zaufania do swoich pracowników. Dlaczego uważasz, że "szefostwo" jest bardziej przystępne dla osób z Ukrainy? Byłoby super gdybyś dokładniej opisał/a tę kwestię.

kostka rings
@Marcin

Marcin , w którym miejscu Monitoring napisał że szefostwo jest bardziej przystępne dla osób z Ukrainy ? Byłoby super gdybyś nam wszystkim wyjaśnił Twój tok myślenia.

@kostka rings

Rzeczywiście, wychodzi na to, że osobie, która podpisała się jako Monitoring chodziło o traktowanie się wzajemne między pracownikami. Marcin musiał źle to odebrać. Jednak pomijając już tą kwestię - jak Ty sam oceniasz pracę w DRAMERS?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie DRAMERS S.A.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Maja

Cześć, jak wygląda praca w dziale jakości? w ogłoszeniu było napisane, że jest to praca zmianowa. Czy pracuje się 24/7, czy weekendy i święta wolne? Jak traktowani są pracownicy? Będę bardzo wdzięczna za każdą informację :)

Janusz
@Maja

Próbowałem znaleźć aktywne ogłoszenie w dziale jakości firmy DRAMERS, jednak nic nie znalazłem. Postanowiłem dlatego, że zapytam Cię, gdzie widziałaś prowadzony nabór na to stanowisko? Jest to na pewno aktualne ogłoszenie? Na oficjalnej stronie internetowej firmy brak jest informacji o tym stanowisku.

@Janusz

Tak, jest to nieaktualne ogłoszenie, ale chciałabym uzyskać informacje odnośnie pracy na tym stanowisku, żeby i tak złożyć CV. Może jakieś miejsce by się znalazło :)

Janusz
@Maja

Nie tak dawno firma szukała specjalisty do spraw kontroli jakości. Czy o takie stanowisko Ci chodziło? Zakres obowiązków to kontrola jakości dostaw i bieżącej produkcji, pobieranie próbek do badań laboratoryjnych, kontakt z dostawcami, prowadzenie reklamacji. Obecnie DRAMERS szuka automatyka, narzędziowca i mechanika. Możesz aplikować na stronie http://dramers.com.pl/kariera/oferty-pracy/. Napisz jeśli uda Ci się zdobyć pracę w dziale jakości.

@Maja

Rotacja pracowników ogromna szczerze? Odradzam tam prace

@Maja

Praca w kontroli jest od poniedziałku do piątku + ewentualnie nadgodziny w sobotę. Zespół młody, zgrany, super atmosfera. Istnieje również możliwość awansu i rozwijania się w wybranych tematach. A kierowniczka jest naprawdę w porządku.

Zla
@pracownik

Super atmosfera ? Jak kto uważa . Wyzysk czlowieka nad czlowiekiem- to super atmosfera. Zgrany zespół - jeden donosi ma drugiego - nie!!!no szacun za takie coś. A o awansie w snach można pomarzyć a nie w realu . Widze ze dobrze się czujesz w takim towarzystwie pozdrawiam

Marzena
@Zrozpaczona

Rotacja pracowników może mieć na prawdę różne przyczyny. Niekoniecznie wynikają one z winy samego pracodawcy - warto mieć to na uwadze. Stwierdziłaś dosyć lakonicznie, że odradzasz nam pracę w DRAMERS. Nie wyjaśniłaś jednak, dlaczego nie polecasz tego pracodawcy. Czy chodzi o niezbyt wysokie zarobki, bark świadczeń socjalnych, niewłaściwe traktowanie pracowników, a może coś zupełnie innego? Proszę, wyjaśnij nam, z czego wynika Twoja niechęć.

@Marzena

Moja droga wystarczy śledzić ogłoszenia o prace ! Wciąż te same się pojawiaja wiec odpowiedz sama ciśnie się na usta . Trzeba mieć trochę inteligencji by to zrozumieć ???? ale cóż !

Ona
@Zrozpaczona

Zacznijmy od początku. Idziesz na badania i bada cię tylko 1 lekarz. Nigdy czegoś takiego nie widziałem. Żaden mocz krew, laryngolog, nic. Nie ma badań do pracy powyżej 3m a pierwszego dnia już musisz jeździć wózkiem i ciągnąć węże z powietrzem. Nikt nawet nie zapyta czy masz uprawnienia, nikogo to nie interesuje. Ciuchy najniższej jakości. Jeden t shirt na ROK więc wszytcy chodzą w swoich i wyglądają jak mopsu. Po 8 godzinach w ich butach masz jezioro i odciski. Mwzyny porażka. Albo własnej roboty albo Chiny. Panele operatorskie z chińskim językiem nikt nie wie o co chodzi. Stan maszyn fatalny grzyby nie działają, nie ma osłon bezpieczeństwa. Nie polecam nikomu, wszystko jak najtaniej i jak najszybciej na wczoraj. Wypadki na porządku dziennym, zero wniosków.

Marzena
@Zrozpaczona

Owszem - firma DRAMERS dosyć często wystawia ogłoszenia, które dotyczą tych samych stanowiska. Ale na prawdę nie jest to jeszcze nic, co mogłoby wzbudzać jakieś podejrzenia. Może być przecież tak, iż jeszcze nie znaleziono tam odpowiednich kandydatów, którzy pasowaliby do profilu firmy. Wcześniej napisałaś, że odradzasz nam tam pracę. A zechcesz w końcu wyjaśnić, dlaczego? Chodzi o zarobki?

Dra
@Marzena

Przecież masz napisane powyżej jak wygląda sytuacja i dlaczego jest taka rotacja. Czego jeszcze nie wiesz? Przecież pewnie i tak tam pracujesz i węszysz na zlecenie 'góry'. Z tego co wiem kasa jest dobra, na stanowiskach trochę lepszych niż produkcja. Inna kwestia jest taka, że każdy kto odszedł w ostatnim czasie nie miał najmniejszej ochoty negocjować z tymi ludźmi.

Wesola
@Dra

(usunięte przez administratora)- popieram Twoja wypowiedz w 100% szacun dla Ciebie

Jacek
@Dra

Wiesz może, czy za osoby, które zdecydowały się odejść z pracy w firmie DRAMERS znaleziono już nowych pracowników? Pytam, ponieważ może jest jeszcze szansa, aby aplikować i dostać się do pracy u tego pracodawcy. Mam nadzieję, że odpowiesz i tym samym pomożesz wielu czytelnikom.

@Maja

Kontrola jakości to jeden z lepszych działów w firmie - pracownicy często awansują na inne stanowiska . Szefowa bardzo kompetentna i miła.

@Janusz

Janusz - serio proponujesz osobie która aplikowała do kontroli jakości aplikację na automatyka albo narzędziowca ? Chciałbym Ciebie poznać . Musisz być oryginalną osobowością :)

Jacek
@ano

Czy trzeba mieć długi staż pracy, żeby myśleć o awansie. Wiąże się on z podwyżką? Można brać udział w szkoleniach i kursach, które dadzą nowe umiejętności i podniosą kwalifikacje zawodowe. Chętnie o tym posłucham.

@Jacek

Jak chętnie posłuchasz to i ja chętnie odpowiem . Staż pracy nie ma znaczenia - liczy się osoba lub potrzeba. To raczej kwestia przypadku albo jesteś wybitną jednostką albo akurat firma postawiona jest pod ścianą i MUSI Ciebie awansować. W szkoleniach i kursach można brać udział pod warunkiem że zaliczasz się do kierownictwa. Awans nie wiąże się z podwyżką. Ostatnio wszelkie benefity (podwyżki , premie) zostały mocno ograniczone przez właściciela. Bez jego osobistej zgody nie ma szans na dodatkowy wpływ na konto.

@ano

Super, że zechciałeś nam dokładnie wyjaśnić te kwestie. Nadmieniłeś, iż DRAMERS oferuje kursy i szkolenia tylko osobom, które obejmują kierownicze stanowiska. A co z pracownikami, którzy mają dopiero rozpocząć tam pracę? Czy firma zapewnia im jakieś odpowiednie wdrożenie do późniejszych obowiązków? To ważna sprawa dla osób aplikujących do tej firmy, dlatego też liczę na rzetelną odpowiedź.

@Anna

Zapewnia tylko to co musi (zgodnie z przepisami prawa) - szkolenie BHP i PPoż .

@ano

Bardzo serdecznie dziękuję Ci za odpowiedź. Szkoda zatem, że DRAMERS oferuje swoim pracownikom jedynie podstawowy "pakiet" szkoleń. Z uwagi na to, iż - jak wiadomo - firma ta często przeprowadza rekrutację chciałabym Cię zapytać, czy zatrudnianie są tam osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności?

@Anna

DRAMERS zatrudnia osoby niepełnosprawne ALE nie jest już zakładem pracy chronionej. Oznacza to, że od osób niepełnosprawnych wymaga się dokładnie tego samego co od osób pełnosprawnych .

@ano

Ciekaw jestem jak na ten fakt zareagowały osoby bezpośrednio dotknięte tymi zmianami. Czy stawka dla osób pełnosprawnych i niepełnosprawnych jest w tym momencie na tym samym poziomie?

inteligent

odpusc sobie ta firme

As
@Maja

Gdzie jest prowadzony nabór?

Nie polecam. Zarobki może i ok ale czas na podjęcie decyzji przez Pana Dyrektora o zatrudnieniu troszkę długi ( trzy tygodnie). Jeżeli masz czas i pieniądze by jeździć parę razy na rozmowę to zapraszam w innym przypadku nie warto. Po za tym radzę nagrywać rozmowy, to co obiecują na rozmowie to jedno, a w praktyce to co innego. Pozdrawiam

Bardzo chciałabym odradzic pracę w firmie Dramers. Organizacja pracy- totalny dramat, ciągłe pretensje o normy, brak podstawowych narzędzi do pracy takich jak nożyczki, ustawianie palet np. Z kartonami zbiorczymi najlepiej na drugim końcu hali. Ustawienie maszyn obok siebie tak blisko, że jak idą 3 linie obok siebie to nawet nie ma jak I gdzie przejść żeby np swobodnie dostać się do palety. BHP- wystające kable na wierzchu,o które można się przewrócić, ustawianie karuzeli np. nr 2 tak blisko transportera, że osobie nakładającej koszyczki transporter cały czas trąca noge ,cud że jeszcze nikomu się noga tam nie wkrecila. PRACA - praca nie jest ciężka. Jest szybko, natomiast osoba będąca na palecie musi niekiedy robić 5 rzeczy naraz : odkładać kartony na paletę,dokładać podkładki, szykować tacki i kartony zbiorcze. Atmosfera I ludzie - od osób z biur po pracowników produkcyjnych przez magazynierow i mechaników brak szacunku,kultury, wyrozumiałości, zrozumienia i empatii do drugiego człowieka. Atmosfera i Ci ludzie tam sprawiają, że od wejścia człowiek się denerwuje. Wymagają, że od pierwszego dnia człowiek będzie potrafił wszystko. Pracownicy produkcji są bardzo nie wyrozumiali i bardzo nie wielu potrafi pracować w zespole. Odzywanie się do starszych od siebie osób, przerwacanie oczami gdy dana osoba mówi mimo ,że jest się brygadzista/koordynatorem świadczy samo o sobie. Powyższe przypadki opisane są szczególnie na jednym z działów, aczkolwiek pozostałe niczym się nie różnią . Jedynym plusem tej firmy są osoby z Ukrainy,którzy są wyrozumiali i pomocni, oczywiście zdarzają się wyjątki, ale i tak są lepsi niż Polacy. Nie polecam tej pracy szczególnie osobom młodym, które po szkole bądź na wakacje chcą gdzieś zarobić, można bardzo szybko się zrazić. (usunięte przez administratora) totalny

Polonista

Jeżeli ktoś wystawia ogłoszenie i jest w nim napisane, że do obowiązków będzie należało "ustawianie tępa" :):):):):) to sam jest ..... więc podziękuję.

@Polonista

Nie do końca jasne pozostaje to, o jakim ogłoszeniu nadmieniłeś w swoim powyższym poście. Dobrze byłoby zatem, abyś nam to jeszcze wyjaśnił. DRAMERS powstała w 1992 roku jako mała firma rodzinna. Od początku swojego istnienia robi to, co potrafi najlepiej – dostarcza klientom produkty najwyższej jakości. Pracujesz w niej, czy dopiero rozglądałeś się za pracą? Jak już wyjaśnisz nam tę kwestię, to będziemy mogli dyskutować na tematy bardziej szczegółowe. Dlatego bardzo zachęcam Cię do dalszej aktywności na tym wątku.

Aerol
@Alicja

Czy perfum za 10 zł jest produktem najwyższej jakości? Gratuluję gustu. Odkąd tutaj pracuje (nie całe 3 lata) na stanowisku lidera produkcji przewinęło się już z 15 osób. Kiedyś chciałam policzyć ilu było automatyków ale nie jestem w stanie tylu ich było. Praca dla ludzi szukających mocnych wrażeń. Wrażenia te nie należą do przyjemnych.

@Aerol

O gustach raczej nie powinno się dyskutować - nierzadko za niską ceną stoi i także dobra jakość. Sama w DRAMERS pracujesz od trzech lat co daje już dosyć dobry wynik. I trzeba też pamiętać, że powodów dużej rotacji może być naprawdę wiele i nie zawsze jest to bezpośrednia wina pracodawcy. Pozostawmy może już tę kwestię i przejdźmy do ogólnych warunków pracy w tym przedsiębiorstwie. Powiedz nam, czy oprócz pensji podstawowej możecie liczyć na jakieś premie uznaniowe?

@Alicja

DRAMERS powstała - LOL :)

Maja

Cześć, jak wygląda w Dramers praca jako specjalista ds. kontroli jakości. W ogłoszeniu było napisane, że jest to praca na 3 zmiany. Czy jest to ruch ciągły 24h/7 dni w tygodniu + wszystkie święta? Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.

BossaNova

Absolutnie nie polecam. Pracowników traktują jak w chinach: wyeksploatowac do bólu i do wymiany. Rotacja na stanowiskach: mistrz produkcji, lider, mechanik, automatyk itp. ogromna. Ludzie przychodzą i uciekają w ciągu kilku tygodni. Totalny brak szacunku dla podwładnych. Najważniejszy i jego azor są najgorsi. Do wszystkich ciągle pretensje o terminy itp., a chyba zapominają, że to oni rządzą tym bałaganem i to właśnie ich podejście jest skutkiem obecnej sytuacji.

Zdecydowanie nie polecam

Alicja

DRAMERS ogłosiła wczoraj rekrutację na stanowisko Specjalisty ds. Technicznego Przygotowania Produkcji w dziale Utrzymania Ruchu. Praca odbywa się w godzinach od 8 do 16, oferowana jest umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy oraz opieka medyczna 24h na dobę na terenie zakładu. Czy interesuje Was praca w firmie dostarczającej chemię gospodarczą i kosmetyki?

@Alicja

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. Rozmowa przebiegła w pozytywnej atmosferze ciekawe propozycje ,zarobki ale niestety jedna wielka KLIKA ręka rękę myje porażka nie polecam ze względu na układy jakie tam sa

Warm apple

Jak to jest ze Prezesowi przeszkadza kazda osoba wiecej na linii i sa eliminowane przez co reszta nie wie w co rece wlozyc, a stado rzadzacych nie miesci sie przy biurku i z nudow nie wiedza co robic, to jest dopiero ambaras

T
@Warm apple

Widzę, że po takim czasie nic się tam nie zmienia. Dla szukających opinii - zwróćcie uwagę jak często szukają liderów/kierowników zmian. Zdecydowanie odradzam prace tam na jakimkolwiek stanowisku.

Brzydal
@Warm apple

Najważniejsze,że Perełeczka (usunięte przez administratora)jest... A to że mistrzowie się zwalniają to nie ważne-jak to mówią... Słabe ogniwa.

Perkusista

Jerzy wstydu oszczędź. Albo nie.... Puść ponownie z dymem.

Trolen

Firma nieciekawa...

nie zadowolony

Nie jest chyba tak źle że ludzie odchodzą a wszyscy to mają gdzieś ? Na zachodzie Europy jest tak jak zwalnia się 1 pracownik w miesiącu to szef pyta się przełożonego pracownika dlaczego się zwalnia jak odchodzi w przeciągu 3 miesięcy kilku pracowników to szef zwalnia kierownika bo nie nadaje się na to stanowisko i nie współpracuje z pracownikami. Ale Dramers to Chińska firma i tu myślą że można traktować pracowników jak w Chinach. Ale to wszystko do czasu jest takie powiedzenie ,, Tak długo dzban nosi wodę aż mu się ucho nie urwie" A opinie w regionie o Dramersie są

W Dramersie jest bardzo dobrze tylko dlaczego znów zwalnia się dwóch mechaników czyżby znowu (usunięte przez administratora)miał coś do powiedzenia dlaczego on nigdy się nie wypowie w tej sprawie. Ale widać władzą firmy to odpowiada

Hej
@były pracownik

Wszystko jest ok. Pan M bardzo lubi jak się dużo dzieje. Taka rotacja pracowników jest fajna, bo może kolejna osoba będzie lepsza od poprzedniej. Kto się zwalnia, ten się nie nadaje do Dramers ze względu na słabą psychikę i brak umiejętności.(usunięte przez administratora)kiedy pan przejrzy na oczy i zrobi porządek w ur. Jak żyję takiej patologi jeszcze nie widziałem.

O P

W tym miesiącu kolejne 2 osoby z ur odchodzą. Jest tylko gorzej. Liczy się tylko KAIZEN. Do zobaczenia w herbaciarni :)

pracownik produkcja

moim zdaniem praca jest naprawdę w porządku, wypłata zawsze na czas, co do zmiany zmian można się dogadać z brygadzistą. na dziale, w którym pracuję jest dobra atmosfera. nie ma co narzekać, bo uważam że ta praca jest o wiele przyjemniejsza niż w poprzednich zakładach, w których pracowałem.

Dżony
@pracownik produkcja

zgadzam się z tą opinią. pracuję tu już kilka lat i jestem zadowolona. ;)

Dobosz
@Dżony

I grasz na bębnach haha?

W. S

W dziale UR również fajnie. Stała paczka mechaników i automatyków, praktycznie brak rotacji. Wszyscy pozytywnie nastawienie do siebie i pracy. Na codziennych spotkaniach ogromne podziękowania ze strony przełożonych za trud włożony w pracę. Praca bardzo rozwojowa, pełna wyzwań. Dziesiątego (tutaj raczej czwartego) uśmiech na twarzy. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o DRAMERS S.A. - Swarzędz

• Jak się pracuje w DRAMERS S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DRAMERS S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DRAMERS S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DRAMERS S.A.