DRAMERS S.A.

2.7 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy DRAMERS S.A.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jaki jest wkład kierownictwa DRAMERS S.A. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

4
Łucja Nowy wpis

No nieźle, to już poważne oskarżenie, a możesz podać jakąś konkretną sytuację? Bo takie pisanie że jest źle ale bez podawania konkretów jest mało wiarygodne. Jeśli rzeczywiście coś takiego się odbywa w firmie to czy było już gdzieś zgłaszane?

1
Łukasz
Kandydat
 Pytanie

Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. Technicznego Przygotowania Produkcji w dziale Utrzymania Ruchu. Czy firma i warsztat się rozrasta? Jakie zarobki oferują i warunki pracy na tym stanowisku?

Helena Nowy wpis
@Łukasz

Dostałeś się? Bo ja chyba będę próbować, tak po prostu zaniosę cv na produkcję :) Może dam radę w takiej pracy.

Lepre
Były pracownik
 Pytanie

Pracowałem jakiś czasu temu w tej firmie. Czytam tutaj opinie i może tak bardziej merytorycznie. 1. Maszyny - park maszynowy jest spory... ale też jest duża awaryjność. Może to wynikać z tego, że są stosowane rozwiązania prototypowe, myślę, że każdy z mechaników działa na zasadzie prób i błędów. Zapewne wynika to z oszczędności w firmie, i faktu, że produkty produkowane są relatywnie tanie, a kasa musi się zgadzać. 2, Normy produkcyjne - są bardzo wysokie. I niestety te normy są przyjmowane przy potwierdzeniach wykonania dla klientów. Przy obecnym kryzysie na rynku blachy... itp. Terminy ciężkie do realizacji. 3. Kary finansowe za błędy. Mało przyjemne działania pracodawcy, ale takie podejście jest zastanawiające. 4. Na pewno w tej firmie i na produkcji i w biurach są ludzie którzy będą zadowoleni. Kwestia przyzwyczajenia do ciężkiej pracy, i też takiego podejścia. Są też pracownicy niezadowoleni i to jest też normalne. Bo troszkę to przypominać może (usunięte przez administratora). Mnóstwo osób pracuje na umowy zlecenia. To nie jest dobre świadectwo. 5. Kierownictwo prezes dyrektor kierownicy specjaliści. Nie dziwi mnie takie podejście. W każdej pracy każdemu zależy na wyniku, więc każdy pilnuje swojego podwórka. Wymagający są, bo muszą. Czepiają się, muszą, bo jak się przyjęło że czegoś się zrobi mln sztuk w tydzień... a wydajność na 5 dni to 800 tyś. To trzeba pracować i w sobotę i niedzielę, bo dochodzi awaryjność. 6. praca na kostce - zapach nie przyjemny ubranie mocno przesiąka tym zapachem. 7. Stawka jest ok zakładając 8h pracy, nie ok jeśli musisz pracować więcej a nie wypłacane są nadgoodziny. A dużo osób zajmuje się pracą również po godzinach. Końcowa ocena w skali od 1 do 10 to trudne ale mniej niż 4 bym nie dał więcej niż 6 również. Czy jakby mi zaproponowano powrót do tej firmy bym wrócił? Nie za stawkę za którą się przyjąłem. Wyższa jednak to dla tej firmy pewien próg trudny do przekroczenia. I wiem, że wiele osób z biura często pracuje więcej niż się nam wydaje. Jest zmęczona sytuacją, ale część osób to osoby które cóż dobrze się ustawiły. I kończąc - te 5 zasad które są czytane na odprawach... Można je wyrzucić do kosza, nie zauważyłem by były stosowane :)

Gość
Kandydat
 Pytanie
@Lepre

A co możesz powiedzieć o wynagrodzeniu,przysługuje premia?

Lepre
Były pracownik
@Gość

Tak, ale jak kolega napisał, rzadko spotykana :)

Helena Nowy wpis
@Lepre

Siedzicie cicho czy staracie się regularnie upominać o premię? :)

anonim
Kandydat
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Buła
Pracownik

Z deszczu pod rynnę

 Rozmowa kwalifikacyjna
Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy DRAMERS S.A.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Główny Operator? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Jak wygląda wynagrodzenie w firmie,jakaś premia przysługuje?

Klik
Kandydat
 Pytanie

O co chodzi w dziale utrzymania ruchu? Czemu jest tam taka rotacja? Czemu odszedł kierownik?

Kiki
Pracownik
@Klik

Ponieważ nad działem technicznym czuwa dyrektor operacyjny i on jest człowiekiem który zbudował to (usunięte przez administratora) Idź i zobacz o co tam chodzi, kilka dni i wiesz w jakim miejscu się znajdujesz. Poziom wykonania maszyn, instalacji itd mówią wiele o firmie. Grubo poniżej dna.

Joachim
Kandydat
 Pytanie

Do utrzymania ruchu stale kogoś potrzebują. Dział się rozrasta czy mega rotacja w dziale?

Adam
Pracownik
@Joachim

Mega rotacja, traktują pracownika jak (usunięte przez administratora) szczególnie kierownik, który nie ma absolutnie żadnego pojęcia na tematy techniczne. Maszyny samoróbki, które nie spełniają żadnych norm, brak schematów a jak stanie jakaś maszyna to kierownik stoi nad tobą z „batem” praca w mega stresie.

Ciekawski
Kandydat
 Pytanie
@Adam

A możesz opowiedzieć coś więcej? Jakie masz zadania oprócz awari? Ciekawe ambitne? Nie wiem czy się na rozmowę wybrać. Jakie mają narzędzia i cały sprzęt do ur? I co takiego stresującego? Awarie? Tak to jest w ur że awarie nerwowe chyba wszędzie.

Dozo
Kandydat
 Pytanie

Na początku witam wszystkich. Dostałem propozycję rozmowy w firmie dramers na stanowisko automatyk. Proszę państwa o garść przydatnych informacji. Jak wygląd cały dział podtrzymania ruchu? Jaki kierownik, zespół itp? Czy automatycy mają dostęp do najnowszych technologii? Dużo pracy jest na zmianach? Od razu głęboka woda, czy porządny okrez wdrożeniowy?

Zyga
Pracownik
@Dozo

Cześć na ta chwile kierownika nie mamy dopiero co odszedł a nowy będzie za miesiąc. Co do ilości pracy na zmianach to różnie to bywa. Standard w pracy automatyka raz taki nawał pracy ze nie masz kiedy zjeść śniadania a w inny dzień robisz spokojnie projekty bo na halach spokój. Cześć maszyn z Chin bez dokumentacji wiec trzeba szukać po kabelkach. Jak chcesz tutaj pracować musisz być ambitny i mieć trochę doświadczenia.

Irek
Były pracownik
 Pytanie
@Zyga

Zyga brachu do ty gadasz. Jesteś zbyt łaskawy. (usunięte przez administratora) jakich mało, maszyny nie spełniajom norm. Wypadki na częste i to że względu na brak odpowiednich maszyn. Jak to jest możliwe że ten złom z chin stawiają na hali i dopuszczają do tego ludzi? Gdzie i dzień nie do pomyślenia. Gdzie tu bhp?

Adam
Pracownik
@Zyga

Nowy kierownik nic nie pomoże bo to prezes ma nierówno i szybko ustawi kierownika, żeby traktował ludzi jak (usunięte przez administratora)

Glodny$$$
Kandydat
 Pytanie

A jak z zarobkami m/w ??słyszałem że można ..z nadgodzinami nawet 6na łapkę..prawda??

DŻEJZI
Kandydat
 Pytanie

Witam. Chce zaczac prace na produkcji kostki, ktos cos wie czy jest tam okej ?

wesoły ptaszek
Były pracownik
@DŻEJZI

Człowieku! Jak najdalej od kostki! Tam jest smród, wieczny zapieprz, brak podstawowych zasad bhp i bezpieczeństwa pracy, jak za często chodzisz do ubikacji to cię zwolnią! (usunięte przez administratora)

DŻEJZI
Kandydat
 Pytanie
@wesoły ptaszek

Czyli nie warto nawet spotykać się z nimi za rozmowę? Bo gadałem przez tel z jedną Panią, chyba to była jakaś przewodnicząca. Młoda była po głosie i bardzo mądre rzeczy mówiła. Ale na ten moment na 300 opin o Dramersie widzę 2 pozytywne więc nie wróży to nic dobrego

1
Dlc
Były pracownik
@DŻEJZI

Nie warto. Na 15 lat pracy zawodowej nigdy gorzej nie trafilem...

Buła
Pracownik
@wesoły ptaszek

Dziwi mnie czemu do tego zakładu jeszcze inspekcja pracy się nie uczepiła, tyle ciężkich wypadków! Prokuratura to już chyba z 10 razy tam była, muszą albo nieźle dawać w łapę albo nie wiem o co chodzi! Brak jakichkolwiek przepisów BHP, człowiek siedzi na człowieku bo tyle jest naupychanych maszyn że ledwo podłogi dla pracownika wystarcza! Mobbing na pracownikach. Pracownik nie może skorzystać z toalety bo się na ciebie krzywo patrzą albo musisz się prosić o zastępstwo! (usunięte przez administratora)!

Markowy
Pracownik
 Pytanie
@Buła

Jakie BHP? Jak chcesz żeby w firmie ktoś przestrzegał BHP jeśli BHPowiec nie ma czasu na to, tylko lata po firmie i robi zdjęcia kontenerów, analizując oczywiście kto i dlaczego wyrzucił papier od lizaka do kontenera ze złomem... Człowieku, najpierw idź w te warunki, popracuj kilka lat a zobaczysz co tam się dzieje... Jedna wielka prowizorka! Dyrektor, szkoda słów, jego lizus, wielki Radosław jeszcze gorszy, a ta blond koordynatorka z blacharni to już woła o pomstę do nieba! Gdyby było trochę więcej pracy na rynku, to bym od razu odszedł z tego syfu! Eh, jeszcze chwilę trzeba tam siedzieć :-/

nata
Pracownik
@DŻEJZI

prawda. jak najdalej od kostki

Nowa123
Kandydat
 Pytanie
@nata

Dlaczego?

Mieszalnik
Pracownik
 Pytanie
@Nowa123

Bo śmierdzi na kilometr. Byłaś na rozmowie? Proponuję test. Po rozmowie o pracę nie nosić ubrań dopóki nie przestaną "dawać" kostką. Podejrzewm ze nie przestaną (usunięte przez administratora)a ty już będziesz wkładać agenty w koszyki.

1
Nowa123
Kandydat
 Pytanie
@Mieszalnik

Ale podobno fajny młody zespół i dobrze się tam pracuje, jakieś opinie? W każdej pracy na produkcji zapach może nie odpowiadać ;) akurat tego się nie boję.

Nowa123
Kandydat
 Pytanie
@Mieszalnik

Jakby się tak czepiac zapachu to na każdej produkcji śmierdzi, może lepiej śmierdzieć kostka niż np śledziami. Podobno młody, fajny zespół jest na kostce. Macie jakieś opinie?

1
Zocha
Pracownik
@Mieszalnik

Jak śmierdzi to się zwolnij i po problemie

3
Mądry
Klient
 Pytanie

A co się stało z wtryskownią??????

Hajoo
Pracownik
@Mądry

Michał rządzi. Za dużo ludzi, za dużo godzin, wiecznie nie pasuje, źle, za mało, za wolno. Jeszcze chwila i sam będzie startował w poniedziałkowe poranki grzać maszyny.

Anna
@Hajoo

No dobrze - widzę, że jesteś pracownikiem w DRAMERS. Mam więc do Ciebie ważną sprawę: na stronie GoWork znalazłam ofertę pracy od nich - właśnie chcą tam przyjąć portiera - brygadzisty. Wiesz, czy osoba przyjęta na to stanowisko będzie tam miała jakieś szkolenia wdrażające, czy raczej sama będzie musiała sobie poradzić?

hehe
Były pracownik
 Pytanie
@Anna

Szkolenia u nich? A może jeszcze czas na wdrożenie? :D

jupii
Pracownik
 Pytanie
@Anna

? Kordynatorka produkcji? Znowu robi śledztwo, tak jak w temacie kamer, zebrac informacje i szybciutko doniesć MD. W końcu tylko Ona wie jakie (usunięte przez administratora)lubi, a potem można liczyć na prezenty świąteczne, ale to tylko Gwiazdy produkcji.

Utrzymanie Ruchu
Kandydat
 Pytanie

Prawda że spora część załogi utrzymania ruchu właśnie rezygnuje? Kierownik, automatycy, mechanicy?

Odp
Pracownik
@Utrzymanie Ruchu

Dzięki Michael

1
Odpdodp
Były pracownik
 Pytanie
@Odp

MD zmotywował zespół tak jak niedawno wtryskownie? OMG kto mu kurła dał ta robotę???? Kapustę na etacie powinien kisić a nie za rządzenie się bierze

Swarzędz
Pracownik
 Pytanie

Dlaczego gowork bierze udział w tuszowaniu przestępstwa? Dlaczego posty są kasowane? Dlaczego gowork tak intensywnie współpracuje z firmą dramers? Czekam na opinie

Vlad
Pracownik
@Swarzędz

Widzę, że ostatnio wszystkie firmy są cacy... Tzn. aż chce się żyć...i pracować u nich-dla nich. Myślę, że portal ów odpłatnie kasuje informacje nawet te obiektywne i pomocne. Pieniądze mogą wszystko. Nie pierwszy raz się z tym tutaj spotykam. Zapewne te info też nie będzie miało długiego życia.

Obserwator
Kandydat
 Pytanie

Witam. Widzę że tylko mężczyźni się tutaj wypowiadają. Czy na produkcji są kobiety?

Ego
Kandydat
 Pytanie

czy to prawda o tych kamerach? Zamierzałem złożyć CV, ale nie chcę pracować w firmie która łamie prawo i nagrywa swoich pracowników w czasie pracy...

Alias
Kandydat
 Pytanie

Witam, chciałbym zapytać o warunki pracy na magazynie: - ludzi, temperaturę, tempo pracy, obowiązki. Czy warto aplikować?

7
Pytający
Kandydat
 Pytanie

Witam, firma poszukuje Mistrza zmianowego na 2 lub 3 zmiany, proszę o opinie w tym temacie, polecacie?

Man
Pracownik
 Pytanie

Proszę mi powiedzieć, jak to jest, że aż tyle ważnych ludzi w tej firmie zaczęło się zwalniać? Czyżby nagle zobaczyli w co wdepnęli?Kiedy wreszcie ktoś zobaczy,że rządy MD i AŚ to powolna śmierć dla tej firmy? Prezesie! Obudź się zanim będzie za późno!

3
Zeus
Pracownik
 Pytanie
@Man

Kto ważny niby się zwolnił w firmie?

Kto Siek
Pracownik
@Zeus

Zobacz na jakie stanowiska są rekrutacje, nie są to rekrutacje dodatkowe tylko 1do1... W tej firmie jest ewidentnie problem, jak ktoś kiedyś napisał, tylko kasa się tu zgadza, nic więcej...

Tak
Pracownik
 Pytanie

Witam co powiecie o pracy na magazynie wysokiego składowania w tej firmie ?

magazyn
Pracownik
@Tak

Pracy dużo, ale zgrany team, mała rotacja wszyscy sie znają, zawsze płacą na czas

Szymuś
Pracownik
 Pytanie

Witam kiedy są te owocowe poniedziałki co wisi plakat na stołówce? Już kurcze kilka tych poniedziałków było i jakoś nie mogę trafić na te super owoce. Kolejne pytanie czy na tą opiekę medyczną co nasza firma oferuje trzeba się zapisać? To jest polmed czy luxmed? Niby mógłbym zapytać lidera ale kurcze strach mnie zawsze obleci. Boję się że ta blondyna zauważy ze chwilowo nie pracuje tylko gadam z liderem i będzie krzyyyyyyk.

Odpowiedź
Pracownik
@Szymuś

Owocowe poniedziałki ze względów sanitarnych są wstrzymane na czas pandemii.

banan
Były pracownik
 Pytanie
@Odpowiedź

bo wiesz Szymuś - banany, gruszki i jabłka przenoszą koronawirusa w odróżnieniu od serwisantów firmy Vemat. Oni są bezpieczni więc mogą na bieżąco uzupełniać automaty na stołówce pracowniczej. Czego nie rozumiesz ?

Odpowiedź
Pracownik
 Pytanie
@banan

Porównujesz wolnostojące skrzynki z owocami do osobno zapakowanych produktów w maszynie?

banan
Pracownik
 Pytanie
@Odpowiedź

To ty nie myjesz owoców przed spożyciem ???

Zostaw merytoryczną opinię o DRAMERS S.A. - Swarzędz

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

DRAMERS S.A.