DRAMERS S.A.

Opinie o DRAMERS S.A.

Obserwator

Jednak znowu się potwierdza, że opinie są usuwane. Mój post jest 121 opinią na tym forum.

Kaisen

Pracodawca usuwa posty... Wszystko na temat. Już od pierwszego dnia w pracy na produkcji, w utrzymaniu ruchu czy w biurze zobaczycie co to znaczy!;)

Dżejms

Tak to jest jak (usunięte przez administratora) czyta o zaawansowanych systemach zarzadzania nie czytając wcześniej "podstaw zarządzania" skąd mógłby się dowiedzieć o m.in. budowaniu struktur i delegacji obowiązków. Jak (usunięte przez administratora) własnych podwładnych... (usunięte przez administratora)

Alicja

Firma na swojej stronie internetowej pisze między innymi o tym, dlaczego warto do nich dołączyć. http://dramers.com.pl/kariera/ - zapraszam do lektury, co sądzicie?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie DRAMERS S.A.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
ooo

hej. Jak tam wygląda praca kontrolera jakoś ?

max

kilka słów o dramers... Eldorado się skończyło i trzeba zap...., koniec nadgodzin i weekendów i nocki tez sie kończą, Nowy dyrektor... musi na siebie zarobić... żyłuje normy gdzie sie da i ile się da a stare maszyny piszczą... pracownicy też. Koordynatorka Anna tylko przytakuje i lata jak piesek, tylko słoma jej z butów wystaje. Nie wiem jak ona tam się utrzymała... z jej stylem zarządzania... troche pokrzyczy , powie kilka razy "kufa" Brygadzistki Spoko chociaż Ewelina... usmiech kajmana /:) może iść do dentysty :D Co do zarobków. konfekcja, kostka- na podstawie najniższa krajowa- czasami trochę więcej- jak dobrze liżesz. Jadą głównie na ukraińcach, którzy są najbardziej spoko z całej ZAŁOGI - reszta- same kable i podpier... doniosą wszystko wszystkim nawet na samego siebie. w razie pytań... chętnie odpowiem

michael
@max

witaj,mam pytanie,czy obecnie przyjmują kogoś?

max
@michael

na wydział blacharni potrzeba ludzi

@max

Pana kierownika produkcji juz nie ma a nadgodz od h#%@ jest. No pani koordynator zamotana ale mogla by dostac na w magazynku. A co z brygadzistka ania?

Maxi Max
@max

Zgadzam sie z opinia ! Koordynator kostki (A.Ś) to jakas masakra . ONA tylko z Chlopakami dobrze gada . Ogolnie wiesniara ! Nie wiem co jeszcze tam robi .. firma fatal total tzn nie szanuja w ogole pracownika ! Wazny jest tylko zysk z firmy Ty z przepracowania padniesz na ryj a Oni nawet dziekuje nie powiedza . Tragedia nie Polecam . Ludzie tam falszywi zawistni patrza tylko na Siebie i jak kogos podjebac ! NIE POZDRAWIAM

@Maxi Max

Nie tylko gada :-) pani koordynator jest super ma to.....

Nazir
@max

Czesc mam zamiar pracować w tej firmie co mozesz powiedzieć polecasz ?

Piciu
@max

Mam pytanko czy jako osoba z zewnatrz moge zakupic jakies produkty w nizszych cenach?

posejdon

Na kostce pracowalem jakies 2mies i powiem ze maja tam mega fajna brygadzistke :-) bardzo slodka.otwarta na kazda pomoc. Pani kordynator tez :-)

pan Cezary

Nie wiem jak się w "Dramersie" traktuje pracowników ale potencjalnych klientów olewa się totalnie. Napisałem maila do nich - brak odpowiedzi. Po 10 dniach powtórny mail - także bez odzewu !!! Tak że dziękuję bardzo. Zdanie o nich już mam wyrobione !!!

mikser

Ja tam widziałem, że szukają automatyka, mechanika i narzędziowca @mango nic tam raczej o praktykach nie widziałem ale jak jesteś na jakim ostatnim roku studiów to podejrzewam, że na pewno cię przyjmą, raczej nie robią problemów młodym, którzy są pracować

pawel

Na nastawni kostki to jest najlepsza robota polecam. A i fajne laseczki ze stalych pracownikow robia na kostce. Polecam pania brygadzistke

Ola

Jedno slowoasakra

Miś

Tylko czy tak samo wygląda przy pracy przez agencję pracy ?

Miś

Dobrze rozumiem? Po jakimś okresie oferują stałą współpracę zatrudnienie przez DRAMERS czy jak ?

do w3

A Ty pracujesz akurat czy pracowałeś/aś ? A przyjmują przez agencję czy normalnie?

Miś

Jak tam wygląda praca na dziale konfekcji? Warto aplikować czy też szukać czego innego? :-)

Shane

Słyszałeś dużo dobrego o tej firmie? Od kogo? Chyba rozmawiałeś z samym prezesem. Bo nie ma człowieka który tam pracuje i wypowie się na temat tej firmy pozytywnie.

On

Osobiście zgadzam się z opinią Pani która pisała że źle się dzieje firma bardzo wykorzystuje pracowników za grosze

xskas;

witam, jestem byłym pracownikiem firmy osobiście mówię wam źle się dzieje od kiedy wróciła pewna pani i zaczęła się panoszyć ja osobiście nie wytrzymałam i się zwolniłam, ludzie we firmie Ci pracujący na produkcji bardzo pozytywni szkoda mi właśnie ich bardzo przyjaźni i brakuje mi ich ale ile mozna hapać za 1400 zł i prosić się rok o podwyżkę i zmianę umowy na operatora skoro od początku zapierdziela się na maszynie !! NIE PO LE CAM !!!!!! :) Pozdrawiam całą kostkę ;)

insidon

W poniedzialek zaczynam prace w dziale konfekcji.. Jak tam wyglada praca, jaka atmosfera? Proszę o opinie! Zatrudnienie przez firme zewnetrzna..

insidon

@mix oferty pracy są przez firmę rekrutacyjną Fallwork... Czy jakiś pracownik wypowie się na temat systemu pracy/ zmian ?

Zostaw merytoryczną opinię o DRAMERS S.A. - Swarzędz

• Jak się pracuje w DRAMERS S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DRAMERS S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DRAMERS S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DRAMERS S.A.