DRAMERS S.A.

Opinie o DRAMERS S.A.

salik

widzę, że niestety nie można tutaj na nikogo liczyć. coz my polacy to chyba mamy w genach cos takiego ze odzywamy sie tylko jak jest beznadziejnie i mozemy sobie ponarzekac a jak jest cos fajnie i przyjemne to neistety milczymy, nie mam pewnosci ze tutaj tak jest ale to jest jedna z wesji ktora przyjmuje, coz pozostaje szukac dalej

słabo strona działą

Widzicie, ja szukam pracy mówie wejdę na ich stronę internetową, a tam neistety jak już znalazłem że jest ogłoszenie i w nie klikam to się okazuje, ze nie ma takiej storny. Może mi podpowiecie jak można aplikować na pracownika produkcyjnego (produkcji) bo niestetty rozwinięcia na stronie nie widzę, a praca jest potrzebna.

stary illig

nie żartuj, to co z Ciebie za narzędziowiec jak w takiej koopie szukasz pracy?

mała
@stary illig

Hejka!!!! Powiedzcie gdzie aplikować na pracownika produkcji...????? Przyjmują wogóle...?

gość

Wiem, ze szukają głównego technologa i zastanawiam się czy warto. Jak wygląda rotacja na takich stanowiskach?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie DRAMERS S.A.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Ania a dlaczego ?

ania

praca w dramersie to porażka. nie polecam ich nawet najgorszemu wrogowi.

marcin

ja osobiscie zaczynam prace od jutra na Olszynowej dostalem ta prace od zaraz dzieki firme m-serwis co do zarobkow to mam miec 8,20 brutto za h ale m-serwis odprowadza podatek za mnie wiec mam 7 za h na reke :) estem ciekawy czy mi sie ta praca spodoba :D

Sam chce pracować w Dramersie

Nikt nic nie pisze :(

Miłosz

Ile można zarobić na produkcji??? I kiedy beda przyjmować ? Proszę o info :)

arek

Sam nie wiem co juz myslec o Dramers, myslałem, że jest troche lepiej, ale wasze opinie trochę mnie przeraziły.

mc

gratulacje - odstąpię swój etat ; firma zamiast motywować tylko mówi, że motywuje

@mc

zamiast odstąpic etat ... zwolnij sie ktoś inny skorzysta

fds

Jakie doswiadczenie w czym?? w pakowaniu?? smiech na sali:D:D ta placa(usunięte przez administratora):D

xxx

Witam skoroDramers to spółka akcyjna to gdzie można znaleśc jej notowanie i pod jaką nazwą Pozdrawiam Kolegów

Poz
@xxx

Cepie spółka akcyjna nie oznacza że jest gdzieś notowana. Dzieje się tak tylko jeśli wchodzi na Giełdę Papierów Wartościowych. Spółka akcyjna oznaczą że masz 100% akcji spółki i możesz je sprzedać itd. Proste?

maluch

firma jak firma, ale mógłby ktoś ujawnić zarobki w niej. To mogłoby bardzo ułatwić decyzję o aplikowaniu do Dramers

ea

czy warto a czy sie oplaca to dwie rozne rzeczy... na oba pytania odpowiedz brzmi NIE!

barnaba

chciałbym pracować w Dramersie ,powiedzcie czy warto zachodu?

nnn

to znaczy ?

owijarka z kostki 4

wszyscy szlachetni już odeszli...

w

A jakie place na mistrz zmiany ?

Zostaw merytoryczną opinię o DRAMERS S.A. - Swarzędz

• Jak się pracuje w DRAMERS S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DRAMERS S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DRAMERS S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DRAMERS S.A.