Opinie o CNH w Płock

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy CNH. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CNH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CNH w Płock

P30

4 planistów skoro jest 4 brygadowy system pracy trzeba było się uczyć szkolić to byś nie musiał na nich pracować ????????

??
@P30

O jakiej szkole ty piszesz? Większość tam to ledwo zawodówki zakończyła.....

Koko

Protest przy bramie i nie pracować po godzinach wcześniej czy później szydło wyjdzie nawierzchni przydał by się dyrektor świerszczek on by ich usadził

@Koko

Panowie sami na to pozwalamy musimy się zjednoczyć jak z podwyżkami to może ten beton i kolesitwo zatrzymamy też muszą interweniować związki powinny wystosować odpowiednie pismo do Włoch podejrzewam że boczek czy laterski by to robili kiedyś była taka sytuacja jak tak dalej będzie to stracimy prace

Teofil z p4

Orientuje się ktoś od kiedy do kiedy przestój dla pracowników cnh? Bo wiadomo że swołocz z agencji (usunięte przez administratora) wcześniej

Teofil z p4

twoja stara to leży pijana obok wersalki przechyliła 2 żubry na szybko i ją zdjęło, życie na zasiłku jej nie służy

Ty

Pytanie od czego są menadżerowie i czym oni się zajmują

Info

Czy to prawda ze ziółka zamknęli w psychiatryku?

@Info

Dobrze by było bo to co wyczynia w swoim życiu to podlega jedynie pod prokuraturę albo sąd pracy. Dziwie się że jeszcze nikt nie zrobił z tym panem porządku. Gość czuje się bezkarny.

@Info

Płytkarz też niedługo tam wyląduje

?
@Olek

A ten za co? Może za mało wypalonego zi*lka

Niestety

Podobno do czerwca wygaszanie produkcji i robienie sztuk jeszcze z zeszłorocznych zamówień, od czerwca do września zakład stoi, rusza w październiku ale bardzo małe ilości będą produktowane, nowych zamówień brak.

Nadzieja
@Niestety

Można teraz jak spadnie produckja to zwolnią tych łazików od WCM

Dyrektor z opuszczonymi gaciam

Powolne bedze wygaszanie zakładu trza było się starać a nie chałę produkuowac będą więcej produkuwac w Belgi.

Kontrol
@Dyrektor z opuszczonymi gaciam

Taki bubel kazali pchać nasi menadżerowie i dyrektor, bez KTL kombajny poszły do klienta. Kombajny ponad 1mln zł a na placu już rdza leciała, przecież za to grozi wiezienie.....

Menadzer

Jakby powiedzieli ludziom to by zaczęli szukać roboty i by odchodzili a do czerwca jeszcze produkcja musi iść

@Kontrol

I tak to się odbywa w tej fabryce kombajnów aby sztuka się liczyć a ludzie ten bubel kupują niema profesjonalnej kadry i niema dobrego wyrobu jak to jest wszystko ukrywane przez dyrekcję ciekawe do puki w tej firmie będą ludzie zarządzający bez pojęcia co robią i liczą się układy to taki złom do ludzie ptodukowany

@Co

Kadra nie nadaje się do niczego naj lepiej wychodzi im branie pieniędzy i przychodzenie w soboty i nic nie robić zero odpowiedzialności i zainteresowania co wydarzy się przed ich niewiedzę to rzucane jest na pracownika przychodzić do pracy i nic nie robić tyko przechodzić gdzie jest tak

HR

Nieprawda, od sierpnia wprowadza się pracę na montażu na trzy zmiany.

Ko
@HR

A co robią menadżerowie że taki jest nieład i bałagan przecież to był ich pomysł pan Rych,,,, i pan Baru,,, a teraz obwinia się pracownika że jest bałagan i nie dba o mienie zakłady a co robią te regały wystawione za halą przecież oni to wymyślili i brali nagrody a teraz się o tym nie mówi czy te blachy na których stali ludzie czy to nie jest niszczenie mienia zakłady jak zwykle wszystkiemu jest winny pracownik a może by ktoś zatrzymał dyrektora jak będzie na dole i mu powiedzieć prawdę nie wspomnę o magazynie W P1 jeden wielki bałagan i brak zainteresowania u menadżerów i kierowników z P1 czy P4

@HR

A może zorganizujemy protest o odwołanie Tomaszewskiego i całej kadry na dole przebijmi ten beton ich kolesi może przez ten protest dotrze informacja do szefostwa co się tu dzieje jak tak można wszystko ukrywać

Mietek z P1

Żądam żeby zalegalizować spożywanie alkoholu na całym zakładzie bo martwie sie o swoje bezpieczeństwo. Jak (usunięte przez administratora)ne 200ml przed robotą to wchodze na zakład i boje sie ze cos mi sie stanie przy pracy, stres itd a jak 200 wjedzie na krwiobieg to od razu człowiek czuje że żyje bardziej uważny i skupiony na wykonywanej pracy. Mój giermek łapka przyszedł kiedys trzeźwy do pracy to mu palce ujebało. To jedyny minus tej pracy

Mam dość Patrzenia , trudno jak Przemek Ziółkowski kradnie towar z CNH proszę się zainteresować co ma.na działce kable tarcze i inne rzeczy z firmy cnh oczywiście mam dowody z nagrań jego kamer ...wyśle jak ktoś zainteresowany.

Może najlepiej było by zanieść te nagrania do kadr ??

Co

Kadry i Tomaszewski o tym wie i co stało jak to są układy trzeba bezpośrednio do sądu pracy z prawnikiem

Bardzo Proszę żeby ktoś się zainteresował kierownikom magazynu Przemysławem Ziółkowskim w godzinach pracy jeździ w służbowym ubraniu po miesiące śledzi ludzi i nęka. Niby kierownik magazynu a nęka kobietę i nękał te byłą żonę proszę o to żeby ktoś się tym zainteresował z biura bo chyab tak nie może być że on w godzinach pracy jedzi po domach

Ooo
@Ewa

Niezle, ziolek za bramę

lescz
@Ewa

po miesiaczce jezdzi ciekawe :)

Olaf

Kaszlecie wszyscy w komentarzach, a ryja nie umiecie otworzyć i sami dajecie się jakimś lapsom traktować jak (usunięte przez administratora) trochę godności, jak jakiś z metra cięty łeb skaczę na wysokość podeszwy to się go gasi, nawet kosztem pracy, gwarantuje, że nie zgłosi jak zostanie wyjaśniony w sposób adekwatny do zachowania.

Nie warto
@Olaf

Zgasisz go a ten poleci do dyrektora na skargę lub mu doniesie jak będzie robił mu remont w godzinach pracy.

Olo

Jak się ludzie zbioro za te jego ubliżanie i darcie mordy to moment go się ruszy, chodził po hali i się buja, każdy się z niego śmieje, co tylko potrafi to pompować sobie godziny i soboty.

??
@Olo

O kim piszesz?

@??

Nadal Przemysław Ziółkowski jest bez karny czy dyrektor Tomaszewski wie jak traktuję ludzi niedawno zwolnili spawacza za wcześniejsze wychodzenie z pracy a pan Żółkiewski wychodzi sobie z pracy może panie Tomaszewski trzeba zainteresować się takimi łudzimy czy musi się coś wydarzyć ostatnio zamieciono sprawę pod dywan z Ziółkowski teraz tak nie będzie

Książę

Także robole powoli zwijać swoje zapocone koszule bo zakład staje ! Pracować będą tylko nasi bracia ze wschodu Ukraińcy i Bangladesz ! Reszta won ! Wracać do pługów na wieś i więcej nie wracać. Dobrze ze każdy zostanie wyczyszczony z banku godzin to starczy na premie moja i Adasia Rycharskiego, nam nic nie grozi chodzimy jak chcemy a zarabiamy w miesiąc tyle ile wy przez rok. Pachu bierz szwagra i w weekend jedziemy na ryby ! A wy łapcie soboty bo już niedługo nie zostanie nic !

@Książę

Zbliża się dla was też ten czas robol szybciej znajdzie pracę a wy nic nie potraficie chodzenie z kartką się wam kończy posmakuje cię prawdziwej odpowiedzialnej pracy

Książę
@Koo

Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz ? Zanim zgaśnie ostatnie światło na zakładzie minie jeszcze trochę czasu, być może przyjdzie inny inwestor który będzie chciał wpompować i stracić trochę kasy, a jak myślisz kogo zostawi ? Nas najlepszych managerów, ostoję tej upadającej firmy, Także jak chcesz zostać trochę dłużej to leć na stołówkę po kanapki sałatkę i świeżo wyciskany soczek i przynieś mi do biura !

Lo
@Książę

Zmienia się właściciel firmy i menadżerów ma nie być jak to było za przednich dyrektorów więc nachapcie się kasy za darmo bo za chwilę się to wam skończy i układy wam nie pomogo

@Lo

Same ruskie trole tu chyba sa . Produkcja idzie pełna parą. Roboty masa , ludzi braki . Nawet ukraincy nie chca robic za te pieniądze tylko mongołów zatrudniaja .

Czytam te opinie i ogarnia mnie przerażenie jestem rolnikiem miałem kupić kombajn i raczej zrezygnuje ma też znajomych co pracują w cnh i to się potwierdzą że to złom jak przełożonym nie zależy na dobrym produkcie to w głowie się nie mieści ktoś wspomniał że liczy się sztuką

Irena

A jest w tej firmie chociaż jakieś wsparcie serwisowe w razie gdyby coś się stało z maszyną?

Spawacz

Ktoś powie ile dają w fabryce na początek po przejściu z agencji z 2.5 letnim stażem .

Luka

arkadiusz (specjalnie z małej) z p7 który jest niby kierownikiem to życiowy nieudacznik sam do niczego nie doszedł i nie dojdzie, pracę załatwiła matka z teściem(którzy tu pracowali/pracują) auto zawsze po teściu mieszkanie po teściach ten człowiek nie potrafi zarządzić swoim portfelem a co mowa wydziałem, przykładów mogę podać więcej...

Ty

Chciałbym skomentować przypadek na mątarzu osoba dostała udar a przełożony nie przyjmował informacje od tej osoby że źle się czuje tylko kierownik kazał mu pracować to nadaje się pod prokuratore rodzina tej osoby powinna to zgłosić Mo to by coś pomogło na ten beton i układu tej sitwy

Normalny
@Ty

Zgadza się za to co się stało całą elita która zarządza na tym wydziale powiedzmy montarzem powinna ponieść konsekwencje nie jedna osoba ...

?

Który wydział?

@Normalny

Chyba musi ktoś umrzeć w pracy żeby w końcu dotarło do odpowiednich władz zeby te betony musiały się przełamać i spadli że stołka ci którzy doprowadzają do tego co jest

Olo
@Normalny

Związki powinni zgłosić to do prokuratury tylko w tym zakładzie nie ma już związków. Tu na dole nas czarują a do biura się uśmiechają.

Stalmech
@Olo

Związki spawaja w stalmechu nie maja czasu na głupoty

@Ty

Niech ktoś napisze z którego to widział żeby wszyscy wiedzieli i patrzyli na tego kierownika jako oprawce

@Olek

Od czasu podwyżek związki ucichły nie ma żadnego zainteresowania siedzą na tyłkach i udają że niema żadnych problemów tak jak dyrektor czy kierownicy wydziałów a dyrekcja zamiata wszystko pod dywan pamiętamy co wyszło z Przemysławem Ziu.........kowskim beton beton podwójnie zbrojony jeden drugiego kryje

Pro
@Ty

Z tego co wiem to już sprawa w prokuraturze, rodzina nie odpuści i dobrze. Raciniewski baj baj

@Pro

To jest taki twardy beton że bomba tego nie ruszy tu trzeba zacząć od p Tomasza T ale to cała załogo powinna zatrzymać się z roboto do czasu usunięcie go z tej funkcji i rozmowy z w głównej centrali

Taśma

Za to co się stało na tym wydziale konsekwencjie powinni ponieść wszyscy odpowiedzialni a nie jedna osoba bez wyjątku bo szkoda człowieka ,do tego jak ktoś napisał rodzinna powinna zgłosić to na policję a ona znów przesluchac światków...

Janek
@Pl

Pan Ziółek to człowiek nietykalny. Chodzący pępek świata dla którego hajs jest na 1 miejscu a nie ludzie.

Sławek
@Janek

Pan Ziółek to już dawno powinien być wyrzucony ale to jest pierwszy na zakładzie który dostaracza informacje z ucha

AntyGroszek

Pytanie , czy na nowej hali w biurze nadal są nagrywane rozmowy pracowników które są przekazywane do Darka.S przez jednego(.......) czy już się uspokoiło ?? Bo pewnie po ostatnich wydarzeniach , ciekawe tematy były omawiane.

Olek

Ta sprawa powinna być oddana do prokuratury powinna być powiadomiona inspekcja Pracy człowiek walczy o życie

???

Prawda, majster G. poszedł już do szkoły co prawda jest to podstawówka zaocznie ale ma obiecane ze jak zda z czerwonym paskiem i przejdzie test płynnego liczenia do 20 i płynnego czytania zdania złożonego to ma kierownika w kieszeni.

????

Ja (usunięte przez administratora) majstrami zostają byli pracownicy którzy później (usunięte przez administratora)swoich byłych kolegów do kierownika . Co się dzieje ? Przecież to jest żadna funkcja spisać materiał i nieraz go przynieść . A tu co niektórzy wyżej srają niż (usunięte przez administratora) mają

????

Nie . Nie znam człowieka. Pracownicy z P4 napewno będą wiedzieć. Wiem że nie jednemu zalazł za skórę.

@????

I co mu to dało ta walka z ludźmi ten kto go zna to nie traktuje go jak człowieka a układ jego stryja nadal działa nawet że stryj nie żyje i takich układów jest sporo

P5
@Koo

O kim piszesz?

A co na to dyrektor

Pl

Kiedyś to się skończy w koncu ktoś się za tą Sitwę się ktoś weźmie i betony będą przełamane

Co

Dlaczego jest taki dyrektor komu jest na rękę że dyrektor niema pojęcia o zarządzaniu firmą i obsadzają stanowiska kolesiami

Palon

nie podszywajcie sie pod groszka dajcie mu srednia szkole zaocznie zrobic

wrona

zawsze byl masz slabe info

Eee
@wrona

Był samozwańczy kierownik teraz ma być oficjalnie, warunek to czerwony pasek na świadectwie ukończenia podstawówki

Janek
@Pl

A co na to szwagier dyrektora?

Karp

ocena czerwona umiejetnosci

Gościu

(usunięte przez administratora) się w łeb. Jak masz coś do niego to mu pow w oczy a nie wypisujesz na forum.

Zostaw merytoryczną opinię o CNH - Płock

• Jak się pracuje w CNH?

Zobacz opinie na temat firmy CNH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 447.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CNH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 411, z czego 53 to opinie pozytywne, 225 to opinie negatywne, a 133 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CNH?

Kandydaci do pracy w CNH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CNH