Opinie o Krzysztof Kaźmierczak Ośrodek Wypoczynkowy Zacisze Bis Zacisze w Koszelówka

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Krzysztof Kaźmierczak Ośrodek Wypoczynkowy Zacisze Bis Zacisze. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Krzysztof Kaźmierczak Ośrodek Wypoczynkowy Zacisze Bis Zacisze na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Kaźmierczak Ośrodek Wypoczynkowy Zacisze Bis Zacisze w Koszelówka

Administrator Nowy wpis

Krzysztof Kaźmierczak Ośrodek Wypoczynkowy Zacisze Bis Zacisze jest w trakcie rekrutacji na stanowisko Sezonowa. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób rozważających pracę w firmie.

Hubert Nowy wpis

Praca w tym miejscu była jedną z lepszych. Miła atmosfera, ciekawi ludzie i elastyczny grafik. Bardzo dobrze wspominam czas spędzony pracując w tym ośrodku.

Matylda Nowy wpis

Pracowałam w ośrodku Zacisze Bis przez 2 sezony wakacyjne. To był dla mnie przede wszystkim czas nowych znajomości, a pieniądze na własne wydatki nie do przecenienia.

Zuzanna

A z perspektywy pracownika jak się pracuje u tego pana? Fatycznie taki nerwowy i gburowaty czy to tylko takie wrażenia z zewnątrz? Do wypłaty dochodzą jakieś korzyści typu możliwość darmowego jedzenia tam obiadów?

@Zuzanna

za obiad odlicza z wypłaty jeżeli pracujesz 5 dni i 5 dni chodzisz na obiady to odlicza 10 zł z dniówki. Tak jak u większości Polaków w pracy wyzysk i nic więcej robić najlepiej za darmo albo jeszcze dopłacać

@były pracownik

10 zl za obiad to nie jest tak duzo, w końcu za tyle obiadu na miescie nie zjesz, ale tez moglby byc taniej llub za darmo, gdyby pracodawca bardziej dbal o pracownikow ?

Elżbieta
@były pracownik

poważnie?? w szoku jestem... ja to myślałam że w tej firmie obiady są za darmo! czemu pracownicy się nie zbuntują?

Matylda Nowy wpis
@Elżbieta

Nie wiem skąd taka informacja. Nigdy nikt mi nie odliczył za jedzenie.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Praca nad morzem, sprzątanie w firmie Krzysztof Kaźmierczak Ośrodek Wypoczynkowy Zacisze Bis Zacisze? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Matylda

Klient

Powiem tak wszystko ładnie pięknie na obrazkach a w rzeczywistości no już nie tak super jedyny chyba plus to że blisko jest woda i można się schłodzić w upalny dzień tak to porażka za wszystko trzeba płacić nawet za głupie posiedzenie na ławce

Niedoszła klientka

Chciałam tam przyjechać z rodziną, ale czytając te opinie to chyba już mi się odechciało …

Bożena

Ośrodek wypoczynkowy Zacisze poszukuje do pracy kucharzy oraz kelnerki, w ofercie nie ma nic o wynagrodzeniu, może ktoś ma jakieś informacje na ten temat? Czy praca w weekendy jest dodatkowo płatna? :) https://www.gowork.pl/praca/krzysztof-kazmierczak-osrodek-wypoczynkowy-zacisze-bis-zacisze;pr

Natalia

Ile tam zarabiają pokojowe ?

@Natalia

Tyle co nic

Joanna

Niestety z przykrością muszę zgodzić się z poniższymi opiniami. Bardzo lubiłam przyjeżdżać do Zacisza, ale wulgarny ton właściciela, to wczasowiczów był nie do zniesienia. Chcąc skorzystać z łazienki, usiąść na ławce nakarmić dziecko przy stoliku trzeba płacić. Rzecz nie do pomyślenia... Idąc z ośrodka w stronę plaży, używał mnóstwo wulgaryzmów nie zwracając uwagi na przebywające małe dzieci. Przykro mówić, ale zero szacunku do wczasowiczów, pracowników oraz do całego otoczenia.

@Joanna

Teraz dodatkowo doszedl (usunięte przez administratora) w pokojach..

@Joanna

Jeszcze sie pomyliłem i dałem 5 gwiazdek zamiast jednej..

A jedna to i tak za duzo

Hania

Czy poszukują pokojówek lub kogoś na recepcję?

Dawid

Właściciel to Totalny pajac i (usunięte przez administratora) Nie potrafi odzywać się do ludzi przebywających na terenie ośrodka jak i do samych pracowników. Jak budowali na jeziorze dmuchany plac zabaw nie potrafił się zachować przy ludziach rzucał słowa na K,P,W do jednego z wczasowicza który nie wiedział że jeszcze nie skończyli. Pewnie chciał spytać jednego z pracowników który rozstawiał co to będzie za atrakcja i nagle z plaży słychać było cytuje : co Kur.. robisz Spier... stamtąd. Okolica fajna ale właściciel to totalny Gbur bez kultury po prostu głupek.

@Dawid

Mimo wszystko - nie powinieneś pisać w tak nieprzychylny sposób o Właścicielu Ośrodka Wypoczynkowego Zacisze Bis. Nie jest to bowiem zgodne z regulaminem GoWork.pl. Jak rozumiem - sam byłeś gościem tego ośrodka, a zatem mogłeś zwrócić uwagę jego Właścicielowi. Dlaczego tego nie zrobiłeś?

Józek

Fajna lokalizacja, piękne jezioro, ale cały pobyt popsuł właściciel obiektu. (usunięte przez administratora) i burak to mało powiedziane, nieświeży wygląd i nieuprzejmość, chodził po terenie i burczał na ludzi. Liczy się tylko jedno : kasa, kasa, kasa. Do Koszelówki jeszcze przyjadę , ale na pewno nie skorzystam z tego ośrodka. NIE POLECAM I ODRADZAM ZACISZE BIS.

Rower

Potwierdzam jedzenie smażone w starym oleju, niesmaczne, okolica ładna, jezioro brudne, żmije pływają, plaża pełna niedopałków nikt nie sprząta, ośrodek z zewnątrz wyremontowany a w środku ruina, cena wyposażenia roweru wodnego 30zł/h dodatkowo dostaliśmy rower niesprawny- dziurawy cudem przeżyliśmy tę wycieczkę, przed wypożyczeniem roweru zatrzymali nam dowody po czym włożyli do przegródki z szybą gdzie każdy co przyszedł miał dostęp do naszych danych to nazywa się RODO u nich. Nie polecam tego miejsca.

WW

zacisze to nazwa sprzeczna z tym co zastajemy , w nocy taki hałas że oka zmrużyć nie można , chyba że człowiek pijany. Jedzenie smażone w starym oleju, niesmaczne, okolica ładna, jezioro brudne, plaża pełna niedopałków nikt nie sprząta, ośrodek z zewnątrz wyremontowany ale sprzęt w środku pokoju niestety zniszczony- właściciel ośrodka mówi że może w przyszłym roku odnowi -wymieni materace z których połamane sprężyny wystają. Polecam na zlot pijaków i imprezowiczów rodziny chcących odpocząć ostrzegam nie warto

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Kaźmierczak Ośrodek Wypoczynkowy Zacisze Bis Zacisze - Koszelówka

• Jak się pracuje w Krzysztof Kaźmierczak Ośrodek Wypoczynkowy Zacisze Bis Zacisze?

Zobacz opinie na temat firmy Krzysztof Kaźmierczak Ośrodek Wypoczynkowy Zacisze Bis Zacisze tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Krzysztof Kaźmierczak Ośrodek Wypoczynkowy Zacisze Bis Zacisze
2.9/5 Na podstawie 7 ocen.
  • 1
    09-520 Koszelówka