Mileks

Szczecin

Opinie o Mileks

nak
użytkownik zarejestrowany

jano, a czy każdy od razu dostanie umowę o pracę /?

Nieznajomy

NIe polecam pracy w tej firmie. Warunki mieszkalne tragczne i praca jak w obozie po 10 godzin a nie raz po 20 godzin za smieszna stawke

robert

prawda

mileks

pracowalem rok temu nie po lecam nikomu zlodzieje i tyle za urlopy nie placa kaza ci zostac dluzej masz nie placone jest awarja na hali siedzisz dwie godziny albo dluzej masz nie placone o po dwyszce za pomnij po roku czasu nalezy ci sie pauza dwa miesiace zamiast odpoczywac jedziesz do calego szefa mileksu i daje ci tam prace na dwa tygodnie moze niesiac a robisz za jedzenie i spanie a jak tam nie pojedziesz to nie wracasz juz do pracy do niemiec'to sprawa dla prokuratora

witam co do zdrad to jest w triadzie pani agata ktora sprzata mieszkania i oczywiscie wystarczy zostac na mieszkaniu i mozna duzo zyskac agata to latwy cel bo bardzo lubi wypic sam widzialem jak prowadzila sie z dwoma w nocy z baru

harus
użytkownik zarejestrowany

moim zdaniem fajna firma jak ktoś naprawdę chce to może zarobić. A frustratów jest wszędzie pelno, nie ma co na nich zwracac uwagi

grazyna
użytkownik zarejestrowany

ja wlasnie jade z tej firmy do miasta sogel tunis flesz czy mozesz cos wiecej powiedziec

podszucki

ta firma to kompletne dno do wykorzystywania ludzi i robienia z nich białych murzynów a na temat tam brygadzisty to niema takiego słowa by określić co z niego za cham i i lizus zarobki to są tragiczne bo sześć ero za godzinę to jest śmieszne ciekawe ile by wytrzymał ten chudzielec brygadzista przy tej pracy bo siedzieć z dupą i nic nie robić to każdy tak potrafi tak że nie polecam tej firmy bo to bada złodziei

Zostaw opinię o Mileks - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mileks