Opinie o CNH Płock w Płock

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie CNH Płock. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CNH Płock o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CNH Płock w Płock

Filip 112 .@.pl Nowy wpis

Witam co się dzieje u metalowcow związek budujacy się na (usunięte przez administratora) i obłudzie a ten ich przewodniczący nic dodać nic ująć taki czysty krystaliczny ludzie jak myślicie to się wypisujcie z tego pasztetu

Zwracam się do przełożonego Pana Przemysława Ziółkowskim . Z Prośbą o to żeby Pan Przemysław zaprzestał demonstracji i rozgłaszania danych ,ten człowiek w godzinach pracy jeździ śledzi obcych ludzi i nęka była partnerke Panie Mariuszu Proszę że y pan zareagował na to ponieważ ten człowiek dostał urlop a jest jeszcze gorszy wiem że to prywatne sprawy ale jak taki człowiek może być kierownikiem , nachodzi w domu partnerkę pod wpływem alkoholu i ja bije w jej własnym domu na oczach dziecka ... Gdzie jest prawo że taki człowiek jest bezkarny za każdym razem ... Opowiada że jest na magazynie a mam filmy i zdjęcia jak w służbowym stroju nachodzi w domu.prosze o pomoc z psychopata .

@Ewa

To co piszesz jest przerażające. Aż trudno uwierzyć, żeby ktokolwiek mógł w ten sposób się zachowywać, bo jaki to ma sens niby. Ale te zdjęcia i filmy skąd tak właściwie masz? Bo już bezpośrednich dowodów na to co opisujesz nie posiadasz? zastanawiam się czy to w ogóle prawdziwe

@Marta

Witam czy menadżerowie to są właścicielami firmy bo tak się zachowują jeśli daje się rozporządzenie żeby wszyscy na spawalni pracowali od szóstej to chyba nie ma wyjątku a mówi się toci którzy pracują po godzinach to mogą przychodzic do pracy na 2czy 4 w rano sama nazwa mówi nad godziny czy to nie powinno pracować się od 14 do 18 a nie od 2w nocy proszę o interwencję w tej sprawie u menadżera spawalni jestem ciekawy co by powiedzieli w inspekcji pracy to nie jest z godnie z umową i kodeksem pracy

Pl Nowy wpis
@Lop

Gdzie są panowie z BHP jak obcokrajowcy nie mają szkolenia BHP nie obowiązują ich minuty ani kasku jak obsługują suwnice buty nie odpowiednie do spawania a pracownika cnh się karze za wyższe podane przykłady wspomnę o kontroli jakość że nie sprawdzają ich pracę a później odbija sie to na pracowniku cnh

Wiecie może, czy w CNH Płock szukają chętnych na staż?

Olo Nowy wpis

Na pewno szukają chętnych do pracy za niewielkie pieniądze.

Pracownik podwykonawcy

Jak u was z produkcją w Płocku?Jest zapotrzebowanie na kombajny,czy zamówienia spadają?

@Pracownik podwykonawcy

Zamówienia spadają a ludzi ganiają i pracują po 12 h a na placu produkty skręcone w pięćdziesięciu procentach

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w CNH Płock? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Kelner/kelnerka
Bartłomiej Białaszek Jbm Turystyka
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Płock
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Olo

Mam takie pytanie do dyrekcji. Dlaczego nas się zmusza do pracy w sobotę na nowej hali, gdy nie ma produkcji a my mamy robić już na poniedziałek. A w poniedziałek chodzimy i się nudzimy bo mamy narobione moim zdaniem chodzi o to żeby kadra mogła przyjść w sobotę dlatego my musimy być.

Olga
@Olo

A w umowie macie napisane, że pracujecie od poniedziałku do piątku i musicie, i tak przychodzić w sobotę?

Koko
@Olga

W soboty są tylko dla wybrańców żeby zarobić a zwykły robol ma w tygodniu tyrać nawet po 12 godzin

@Koko

A czemu te soboty tak są jakoś zorganizowane? chodzi mi o to, że jeżeli każdy pracuje w inny dzień to w czym problem? to w dzień powszedni ile osób pracuje w sumie a ile w soboty dopuszczają?

Bo
@Marta

Soboty przychodzą ludzie do układania detali na spawalni a nie na produkcję

@Bo

Aha czyli chodzi tu o organizację pracy według harmonogramu ustalonego przez firmę a nie jakąś faworyzację? I oni faktycznie przez to założenie mają szansę na lepszą kasę? I nie mają wyjścia?

@Marta

Że by jeszcze był jakiś rezultat tego przychodzenia w soboty jest bałagan taki jaki jest pochodzą i posiedzą i kasa jest a my mamy pracować po godzinach i z każdej minuty jesteśmy rozliczni

Olek
@Marta

Tu nie chodzi o organizację tylko aby dobrze zarobić w soboty i się nie narobić

Koko
@Olek

Organizacja w tej firmie niema sobotę przyjdziesz to ci mówią że trzeba więcej minut zdać to jak z tym jest nie narobić a zarobić brakuje na to co tu się wyrabia dyr świerszczyka a tak jak jest to tylko kwestia czasu jak Włosi wymienią ta nieudaczną kadrę to tak jak młodzież rządzi bez doświadczenia i znajomością produkcji tylko kolesiostwą

Dorota
@Bo

Ci ludzie od układania detali zarabiają tyle samo, co spawacze? a kobiety to też są, czy tutaj tylko męska załoga w 100 pocentach?

Jakie godziny pracy obowiązują w CNH Płock?

Co

Przychodzisz na którą chcesz 2 w nocy czy 4 czy 5 rano jeden jedyny zakład w Płocku a może i w Polsce że ludzie przychodzą na takie godziny a dyrekcja się na to godzi

@Co

Ty serio tak mówisz? A jak już się przyjdzie to ileś godzin trzeba wyrobić? Czy też sie robi ile się chce? W ogóle to jakie są mniej więcej stawki godzinowe?

@Karolina

Stawki są słabe tyko ludzie przyjmowani po znajomościach i ustawiani są na letnich stanowiskach ogólnie ludzie nie chcą się przyjmować nawet Ukraińcy omijają tą firmę bo już się przejechali

Aha
@Karolina

Nie słuchaj go ten gość to kretyn, można przyjść na 2 jeśli robi się nadgodizny, ewentualnie jak jest wolne stanowisko można się dogadać i przyjść np na 9:30 do 17:30, stawki spoko

Jaka jest kultura pracy w CNH Płock?

Koo

Nie ma kultury kadra pracownika traktuje jak przedmiot i jak kartkę papieru sami uważają się za wielkich inteligentów a rzeczywistość nie mają pojęcia o tym co robią układy i kolesie jeden drugiego popiera i kryję a co się wyda i dojdzie do dyrekcji to obwiniają pracownika ludzie po zawodówka są na stanowiskach a pracownicy po studiach pracują na produkcji bo nie mają poparcia i układów a dyrektor na to zezwala i co tu zrobić niema komu powiedzieć prawdy

@Koo

Słabo to wygląda ale może jest tu coś w rodzaju oczekiwania, żeby taki typowy student najpierw praktykę na każdym ze stanowisk poznał? Bo jednak studia stricte merytoryczne są. O jakie kierunki studiów tak właściwie chodzi?

@Marta

Dlaczego kryje się ludzi którzy są na etatach fizycznych a siedzą z biurkami a pracownik musi na nich zdawać minuty dlaczego dyrekcja niechce ich zakwilikowac jako umysłowych mają uprawnienia spawalnicze i byli spawaczami a teraz chodzą z kartkami mimo że nie mają odpowiedniego wykształcenia trafiają się po zawodówkach tylko że kolega jest menadżerem to jest się na stanowisku

@Lop

No dobrze trochę nietypowo to wygląda ale to chyba nie do mnie te pytania, ja to właśnie się dopiero o tym dowiedziałam. Pewnie szefa trzeba spytać?

Co
@Marta

Jak by szefa interesowało co się dzieje na dole to by takiego bałaganu i układów nie było a dlaczego nie było tego za dyrektora świerszczyka,,?

Bo
@Co

Dziś szefowa zeszło na dół poparzeli się na monitor ktory stoi na P1 i poszli cała robota dla menadżera wygladalo to nie normalne idiotycznie a nik niezwraca uwagi że detale są porzucane po spawalni bo nie działa wcm i niema lokalizacji i pracownicy szukają i przynoszą sobie detale bo kierownictwo się nie interesuje w cale produkcją magazym niewie gdzie ma detale i o tym się nic nie mówi tyko mówi się że ludzie nie pracują a armia ludzi na magazynie nic nie robią tyko biorą się dostawia P1 produkują detale które sa nie potrzebne

Pl

Jaka kultura jak przełożeni nie potrafią się wysłowić i zadania ułożyć tylko wyrobienie i minuty tylko to potrafią mówić mało tego jeśli jest się po zawodówkach budowlanych i rolniczych to czego można się spodziewać jechać i krzyczeć na pracownika każdy potrafi gdzie minuty tyko to słychać to jak można dobrze pracę wykonać tylko sztuka się liczyć czy dobra czy nie i dyrekcja dobrze o tym wie i nic nie robi w tym kierunkiu

@Pl

wykształcenie samo w sobie raczej nie koniecznie musi iść w parze z charakterem czy usposobieniem? tu jeśli chodzi o podejście, które opisujecie to możliwe, że bierze się z jakiegoś głównego źródła? Bo wspomniane krzyki raczej do normalnych technik to nie należą

@Marta

Dlaczego jest tylu przełożony nie kapetetnych w tej firmie i jeden drugiego kryje czy trzeba mieć układy żeby chodzić z kartką mimo że się jest na etacie fizycznym i pracownik musi na nich pracować czy to jest normalne

@Pl

No jeśli tak by było jak opisujesz to nie mam pojęcia czym mogłoby to być umotywowane... wszelkie podejmowane rozmowy z kimkolwiek w tej kwestii stawały się bezskuteczne?

@Marta

I kulko się zamyka czyli układy i poparcia ludzi na stanowiskach krycie jeden drugiego czyli kolesi nie brane są umiejętności czy wykształcenie tylko znajomości czy to jest normalne i dlatego niema wykwalifikowanych korewnikow czy mistrzów nie wspomnę o menadżerach czyli układy górą brawo dyrekcjo

Irena

Możesz to przecież zgłosić do pip

Doska

Hej. Mam pytanko. Kto w cnh zajmuje się zaopatrzeniem w farby i lakiery do mowania maszyn.?? Potrzebuje choazby nazwisko.. Dziekuje

Drek

Przyjęcia do tej firmy tylko po znajomości trochę na stanowisku fizycznym potem odrazu awans niby na stanowisko umysłowe a kontrola poraraszka kupę sciemiaczy pojęcia niemaja to samo kierownictwo i menadżerowie normalnie benyhyl płacą marną jak na takie tyranię myśli że ludzie się przyjmo to nie jest te cnh co 10 lat temu czy szefostwo tego nie widzi czy tak dobrze to jest ukrywane nie radzę się tam przyjmować teplace są już wszędzie dostępne nawet w marketach

Groo

Czy dyrekcja niewie ilu pracowników fizycznych są na stanowiskach umysłowych co nic nie robio tylko z kartkami chodzo niema już gdzie biurek dostawiać a od pracownika fizycznego wymaga się wszystkiego potok żeby swoio dupę chronić niewspomne o sobotach że tacy pracownicy są w karzdo sobotę i mało tego jeszcze po godzinach paranoja co się dzieje w tej firmie w zakładzie karnym lepiej się traktuje ludzi tak to wychodzi jak niema wykwalifikowanej kadry czy ten Włoch niewie tego niedługo zrówna się płacą z najniższą krajową brawo

pan s

Przepracowałem w zakładzie 6 lat i z dniem 30czerwca zostaje wyrzucony na bruk. Z czystym sumieniem mogę napisać że bylem sumiennym pracownikiem co potwierdza moi koledzy po fachu. Nie chorowałem, nie piłem, nie spoznialem sie do pracy, o zakładowe mienie dbalem jak o swoje prywatne i co ? Zostalem potraktowany jak. Widzialem listę osób którym przedłużono umowy. Dokladnie 20 osób z hali produkcyjnej i 9 osób z biur. Te 9 osób zostalo przeniesione z agencji do cnh...skandal !!! Same pocioty i rodzina.

Zostaw merytoryczną opinię o CNH Płock - Płock

• Jak się pracuje w CNH Płock?

Zobacz opinie na temat firmy CNH Płock tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CNH Płock?

CNH Płock