STALMECH Bogumił Księżakowski

Nowa Biała

Opinie o STALMECH Bogumił Księżakowski

True

Zdecydowanie nie polecam, strata czasu, niedoceniająca pracowników częsta rotacja nowo zatrudnionych i zwolnienie pracowników po 1 roku czasu. Wynagrodzeni nie zgodne co miesząc, brak stabilnej pracy.

anka

a na sprataczke daja wogole jakas umowe o prace czy nie? czy zlecenie albo dzielo ja moge isc sobie dorobic

niekicia

adka a skąd wiesz. masz chyba informacje o innej firmie

malarz-samouk

kierownik lakierni powinien mieć wykształcenie ścisłe

stracony
@malarz-samouk 18.10.2014 14:23
kierownik lakierni powinien mieć wykształcenie ścisłe

Wystarczy bat do poganiania bydła

lakiernik

dwoje kierownikow lakierni?poco tyle wierchuszki.ośmioro kierownikow wciągu 28 miesięcy.gdzie tak jest?patologia.MOZE TO 5S

angelo

Dzięki , chciałem tam zadzwonić ! angelo

Zostaw opinię o STALMECH Bogumił Księżakowski - Nowa Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STALMECH Bogumił Księżakowski