Opinie o CNH w Płock

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy CNH. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CNH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CNH w Płock

????

Ja (usunięte przez administratora) majstrami zostają byli pracownicy którzy później (usunięte przez administratora)swoich byłych kolegów do kierownika . Co się dzieje ? Przecież to jest żadna funkcja spisać materiał i nieraz go przynieść . A tu co niektórzy wyżej srają niż (usunięte przez administratora) mają

????

Nie . Nie znam człowieka. Pracownicy z P4 napewno będą wiedzieć. Wiem że nie jednemu zalazł za skórę.

Koo
@????

I co mu to dało ta walka z ludźmi ten kto go zna to nie traktuje go jak człowieka a układ jego stryja nadal działa nawet że stryj nie żyje i takich układów jest sporo

P5
@Koo

O kim piszesz?

A co na to dyrektor

Pl

Kiedyś to się skończy w koncu ktoś się za tą Sitwę się ktoś weźmie i betony będą przełamane

Co

Dlaczego jest taki dyrektor komu jest na rękę że dyrektor niema pojęcia o zarządzaniu firmą i obsadzają stanowiska kolesiami

Palon

nie podszywajcie sie pod groszka dajcie mu srednia szkole zaocznie zrobic

wrona

zawsze byl masz slabe info

Eee
@wrona

Był samozwańczy kierownik teraz ma być oficjalnie, warunek to czerwony pasek na świadectwie ukończenia podstawówki

Janek
@Pl

A co na to szwagier dyrektora?

Karp

ocena czerwona umiejetnosci

Gościu

(usunięte przez administratora) się w łeb. Jak masz coś do niego to mu pow w oczy a nie wypisujesz na forum.

Uko

Zauważcie jak traktują pracownika przełożeni po to żeby wykazywać się krzywdą ludzi

Cnh

Podobno przestoje od czerwca prawda?a kutno staje z hedrami prawda?

Co

I tak całą kadra i kontrola czy każecie i kierownicy . mają na wszystko(usunięte przez administratora)ważne żeby kasę brać i tak to się kręci a pracownik ma za wszystko odpowiadać

Koo

Myślę że tym zakładem i co tu się dzieje zainteresowała by się UWAGA można do nich napisać

???

Ktoś mi powie jak wygląda sprawa gdy jestem zatrudniony jako spawacz i posiadam uprawnienia na suwnice i oczywiście nią operuje to czy mogę ubiegać się o wyższa stawkę ?

Tak

Jest podwyżka 3 zł do godziny, tylko musisz mieć uprawnienia UDT

@???

Co ty mówisz za głupoty w tej firmie liczą się tylko układy jaka podwyżka

@???

Oczywiście możesz liczyć na podwyżkę jeżeli zaopatrzysz pewnego gościa piwnicę cebulą, ziemniakami, co tydzień dostarczysz jajka oraz co jakiś czas wieprzka.

@Olek

To prawda albo wiadro ryb i jesteś nieruszony że stanowiska i możesz liczyć na letkiie stanowisko żeby się obijać i przychodzić do pracy na taką godzinę jak ci pasuje nie wspomnę o nadgodzinach

Remont
@Co

Wiadomo ze jak się zrobi remont dyrektorowi i menadżerowi od magazynu to można nic nie robić i bawić się w majstra na p5 chyba wiadomo ze mowa o (usunięte przez administratora)ale jak masz uprawnienia do zgłoś do kierownika i powinni Ci podwyższyć 3 zł do godziny ja tak na montażu dostałem do godziny 3 zł tylko warunek uprawnienia UDT

Nikt wazny

Kiedyś pracowałem na hederze. Pracownicy zatrudnieni przez cnh traktowali pracowników agencyjnych jak (usunięte przez administratora) Sami Ne byli lepsi to w większości chamy ze wsi. Ciekawostką było to że dwaj przyjaciele z proboszczewic niejaki Mariusz r. I Tomasz p. Razem do pracy jeździli a jeden drugiemu dmuchał kobitę i jak opowiadał najbardziej lubił w te wielkie cyce Mariusza r. Kobicie

Zażenowany

Pracuje tu prawie rok . Ale ostatnie czasy co tu się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. Palniki popsute , nie można doprosić się o nowe . Nikt się tym nie interesuje. Czy ktoś mnie zniechęci bardziej i powie ile na chwilę obecną zakład daje na start do ręki po przejściu z agencji po 18 miesiącach dla spawacza?

@Zażenowany

10 Zeta do ręki he he

Mocno

Nie z nim tylko odrazu napisać e-mail.do centrali co tu się dzieje,w tym zakładzie ..

@Mocno

Tylko protest coś pomoże tyko głośny protest przy bramie wjazdowej i nagłośnić w mediach ten beton trzeba przełamać ludzie po zawodówkach dostają funkcje nawet nie potrafią się wysłowić ludzie co tu się dzieje

?

O czym ty chcesz rozmawiać z kaczmarkiem? Jak to za jego rządów zakład upada.

Lucky
@Mocno

masz namiary do centrali mam wspaniale rzeczy

Lo

Prawda co piszesz ale chciałbym zwrócić uwagę że starty pracownik firmy cnh ma 300 zł więcej wynagrodzenia ściśle mówiąc pracownik za czasów FMŻ jak pracownik młodszy też wykonuje jaka samo pracę i ma takie same obowiązków dlaczego związki tym się nie chcą zająć poruszany był temat 2007 roku ale nie został wyjaśnimy więc oczyma tu mowa A NATO jest przepis i w kodeksie pracy o równym wynagrodzeniu za tytułowany Pracowniku nie daj się (usunięte przez administratora) przez pracodawcę

Ko

Boczek czy Lechu co działali a teraz niema związków

Olek

Montuje się na kombajnach detale pół surowe nikt tego nie kontroluje jeszcze zatrudnili kontrolera na linii głomba który nie odróżnia nakrętki od podkładki w tym zakładzie to najważniejsze są godziny i soboty. Z kadry nikt się nie przejmuję jakością detali.

Surowe elementy
@Olek

Za te detale dawno powinien wyleciec menadzer malarni. Jawne działanie na szkodę zakładu.

A co związki robią

Stalmech
@Pl

W stalmechu spawaja

Lop
@Stalmech

A co na to dyrektor że związkowca nie ma na stanowisku

Lp
@Lop

Nic

Olo
@Lop

Jemu to na rękę nie ma kontroli ze związków to róbmy co chcemy z ludźmi i jakością maszyn

Uko

Jak dyrektor nie ma pojęcia to czego można wymagać od kadry tyko protest przy bramie i nagłośnić w mediach ale czy związki się odważą a czy one są w zakładzie

Zielony

Pracuje około 16 miesięcy jest coraz gorzej. Brak nadgodzin brak sobót niby zakaz dostali a ukraina po 16-12 h i każda sobota. Pracownik z wieloletnim stażem zarabia 300 zł więcej niż ja to jakiś żart. Narzędzia mieli kupić miały być inwestycje w tym kierunku ok ale kupili (usunięte przez administratora) z którego w większości nikt nie korzysta. A próby usunięcia wózkowych za rozmowy przez telefon to kpina, ci ludzie w większości wykonują połączenia służbowe tu czegoś brakuje to wywieźć to przestawić. Linia stawała by po 2-3 razy dziennie gdyby się nie kontaktowali telefonicznie. Prędkość na zakładzie chyba 5 km/h jak oni mają wszystko rozwieźć przestrzegając tych przepisów. Robi się coraz większa (usunięte przez administratora) Na szczęście w maju rusza inwestycja na orlenie 27 zł/h netto + 50 za nadgodziny praca pewnie na 2 lata, ale lepsze to niż wojna o nadgodziny czy soboty.

@Zielony

Oni myślą że my nie widzimy jak przychodzą w soboty i pompują sobie godziny największe nadużycia są na nowej hali cała mistrzówka potem się chwalą że zarabiają po 8000 zł a Polakom specjalnie nie dają zarobić tylko Ukraińcom. Chodzą po dwóch na hali i się bujają . Był zakaz pracy po 12 godzin ale nie dla wszystkich tylko śmietanka mogła.

Cygan
@Zielony

Dobrze bardzo dobrze kolega mówi Polak chce zarobić to roboty dla nas nie ma a tych śmieci Ukraińców bo inaczej nie można ich nazwać pchają gdzie popadnie aby siedzieli ale godziny muszą się zgadzać dla nich

Kasa
@Zielony

Agencje po 16h bo zyskiem później wszyscy się dziela......

zielony
@Kasa

Sam jestem agencyjny ale nie mam na imię sasha i mi płaca 50. Ukraińcowi nie płacą i dla tego się ich wciska. Plotki o łapówkach płaconych przez agencję żeby wciskać Ukraińców słyszałem już od dawna i chyba coś w tym jest.

Co

O jakim kodeksie pracy tu mowa w tej firmie niema żadnego kodeksu pracy czy BHP tyko osoby funkcyjne robią wrażenie inteligentów a zeczywistość głowie pusto bez układów jesteście zerem w prywatnej firmie byście się tak nie ślizgali i dorabiali się kosztem ludzi

Noki

I zobaczcie jak to rozgrali przyjęli więcej nadzoru na malarnie czyli kierowników kazetow menadżerów do pilnowania ludzi czyli zucili to na pracownika bo tam są 3 zmiany jaka to jest obłuda i jakie to ku,,,r,,w,,y żeby zarabiać po dwadzieścia tysięcy bez żadnej odpowiedzialności

Wylizal
@Noki

Po raz kolejny menadzer uszedł przed zwolnieniem, co musi się stać żeby go wyrzucili, strata 3milionow to za mało?!?!?! , on się nie nadaje do niczego, miał p1 zabrali, miał p4 zabrali, ma p3 to już nie mieli mu czego zabrac wiec podzieli i zabrali mu cześć, przecież to jest żenada...... teraz jest menadzerem od L2 i L4, patrząc jesczse co tam się dzieje to nawet z tym sobie rady nie daje.....

@Wylizal

Ja myślę że trzeba zatrzymać się z robotą i cała brygada lub wydziałach rządać rozmowy z dyrektorem Kaczmarkiem i przedstawić sprawę jak jest na wydziałach i co ci ludzie robią a teraz jest okazja trzeba też ruszyć związki tak jak było z podwyżkami i kadrę można wymienić tylko jedność by coś pomogła

Hdd
@Wylizal

No właśnie 3mln w plecy a chłopaka zwolnili bo rozwalił niby ktl za 120 tys zł Panie menadżer weź Pan się sam zwolnij i oszczędź wstydu

Kiero
@Noki

Lubię zarabiać 20 tysia bez żadnej odpowiedzialności.

Kiero

Jak pójdę na emeryturę to się skończy.

@Kiero

Niebądż taki pewien wkacu ktoś tą nieodpowiedzialność zauważy i tych nikosi się pozbędzie obejrzyj sobie Nikodema Dyzmę to samo was czeka i to dość szybko jak wam się zdaję

Lo

I tak się to odbyła co trzeba zrobić żeby ten układ przełamać

Znam_to

Nie wiem skąd macie te wyssane z palca brednie , każdy (usunięte przez administratora) jak skrywa się za lipnym nickiem , łatwo wypisywać bzdury anonimowo a w realu żaden z was cio_y nie ma krzty odwagi i godności żeby powiedzieć cokolwiek komukolwiek w oczy. Wszyscy tańczycie jak wam zagrają a pewnie za kilka nadgodzin pucowalibyscie berło do białej kości. Co was tam trzyma ? Swiat stoi otworem , kariera czeka , takich "znafcow" jak wy naprawdę potrzebują... każdy prywatny doceni takiego fachowca jakiego tu strugacie... Dobrze ze są takie miejsca gdzie banda nieudaczników skazanych na pracę w firmie która im się nie podoba może popuścić wodze fantazji, tu to jesteście kimś!! Nie to co w rzeczywistości, nieudolnym robolkiem z kompleksami...żenujące.

@Znam_to

Prawda boli jak się powie prawdę o kimś np o menadżerach czy kierownikach to jesteś traktowany jak śmieć zaraz cię przenoszą że stanowiska i kopią pod kimś dołki bo dokładnie wiecie że kadra niema wiedzy o produkcji np menadżer malarni czy szef kontroli i wielu innych tylko robolowi się wytyka świat stoi otworem dla was ale jak widać to trzymacie się rękoma i nogami dlaczego bo nie nadajecie się prawdę mówił wam dyrektor świerszczek dlaczego nie chcecie przyjąć profesjonalnych ludzi na stanowiska kierowniczych czy menadżerów inżynierów produkcji tyko postawicie stanowiska po układach nie kiedy bez odpowiedniego wyksztalcenia

Kazdy
@Znam_to

Niech kazdy się dowie jak się pracuje w Cnh, dość już ukrywania i malowania trawy na zielono. Boje się ze ten dyrektor doprowadzi ten zakład do upadku.....

Ugo

Ponieważ to jest prawda

Kierownik
@Ko

Nie podpisaliście się

Ng

Nycka przyjęli chyba żeby spacerował do hali bo do niczego się nie nadaje jak i pozostali

Kolezka

Kolega naszego wspaniałego dyrektora, tu się nie liczą umiejętności i wiedza tylko znajomosci i rodzina.

Niestety
@Kolezka

Niestety w naszym zakładzie dużo jest osob którzy 8h tylko przełażą a oni często pracują tez po 12h.....

Lp

Menadżerów nie powinno być w tej firmie za świerszczyka nie było i lepsza organizacja była jak teraz a teraz biorą kasę zanic poświirują jarząbka i dwadzieścia pięć tysięcy na koncie

ABC

Panowie z agencji zwłaszcza z DTH . Wiecie może jak rozliczny będzie ostatni przestój ? Z góry dziękuję za inf

Zostaw merytoryczną opinię o CNH - Płock

• Jak się pracuje w CNH?

Zobacz opinie na temat firmy CNH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 448.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CNH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 412, z czego 53 to opinie pozytywne, 226 to opinie negatywne, a 133 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CNH?

Kandydaci do pracy w CNH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CNH