Opinie o CNH w Płock

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy CNH. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CNH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CNH w Płock

Smutny

Prawda Panowie jest taka że już od dawna wiadomo ile dostaniemy tej podwyżki. Max 500 złoty brutto. Do tego znowu dziwne banki godzin i może jakaś lepsza zupa z wkładką, niestety ludzie się nie zjednoczą, nadgodziny są dla nich najważniejsze, przyjść na 3 w nocy ? Żaden problem. Na 4 to jest już wataha ludzi, Powiedz takiemu żeby nie przyjść w sobotę to spojrzy na Ciebie jak na (usunięte przez administratora) Spawalnia to godziniarze to fakt, ale to co dzieje sie na malarni to przechodzi ludzkie pojęcie. Tam nawet w niedziele chodzą i proszą gumowca czy Mareczka żeby przyjść. Tam są ludzie którzy nałogowo walą po 12 godzin i im mało … Także trzeba się pogodzić z tym ze nic się nie zmieni

No

Trzeba się zjednoczyć żeby dostać podwyżkę chociaż tysiąc złotych nadal nie zarabiamy tysiąca euro na te czasy to małe pieniądze teraz zarabiamy 3900 a Tomaszewski od ciąga rozmowy to już teraz czeka się zjednoczyć i nie pracować w nadgodzinach

Cebula
@No

Najlepiej jakbyś poszedł na P5 do mistrzówki i tam to powiedział żeby nie pracować w nadgodzinach i soboty

Czuwaj
@No

Gdzie ty się chcesz zjednoczyć jak ludzie i tak będą pracować w nadgodzinach bo aż się trzęsą jak ich nie ma czuwaj...

Dyrekcja

Zamiast rozmawiać o podwyżkach to poruszany jest temat o posiłkach i znów zupy załatwią temat

Ćurllej

Panowie słychac coś o mnie na zakładzie czy ucichło? Przesadziłem z tymi godzinami w sobotę no i towaru trochę upłynnilem żeby magazyn miał więcej miejsca to źle .. ????

Fores

Witam mam pytanie jak wygląda robota na plazmach ???

Pan Spawacz

Obóz pracy

Pl
@Pan Spawacz

To jest jak żądza ludzie z pegieerów i że szkoło rolniczą albo budowlaną

Dyrekcja

Czym się zajmuja menadżerowie w firmie cnh może ktoś odpisać

P-5

Od nowego sezonu będziecie chodzić jak zegarki szwajcarskie będzie ostry rygor nowa hala ma być pokazówka

Bo

To chyba złoże papiery to nie są obowiązki menadżerów a mają ukończone wykształcenie w tym kierunku menadżerowie nie powini zajmować tym co opisojecie czy oni wiedzą czy się zajmuję menadżer to w tej firmie są pseldo menadżerowie ale co wiem nie przyjmują ludzi obcych tym bardzie z wysoką wykształcenie w tym kierunku

Darek

Jak tam podwyżki indywidualne na p7? Ilu nas dostało? Pytam bo mi dali tylko 300 +150 w formie premii... Trochę mało... Muszę się do tego karakana usmiechnać jak on miał czopek?

8i
@Darek

Jak się należy za ciężka pracę to co tu komentować tak powinno być

Haha
@8i

Ciężka praca dobre ,za co niby za tzw na litere duża L... komuś tyle w temacie...Czuwaj

Najlepszy
@Darek

do mojej stawki to i tak im daleko ale sie ciesze ze zostali docenieni tak powinno byc na kazdym Wydziale Szanujmy sie i Swoje umiejetnosci

Darek
@Najlepszy

Szanujmy się i swoje umiejętności? A co ty potrafisz? Śrubki przykręcać? Gdybyś coś potrafił to bym nie robił za 3600, co mądrzejszy już uciekł z montażu lub całkiem zmienił firmę. A podwyżkę mi dali bo mam długi język ????

SZUWAREK 500

SZAMBONUREK.

Pl
@Darek

W tej firmie nikt się nie szanuje tylko jest walka szczurów kto pierwszy i naj więcej zdaje minut to naj i po znajomości przyjęty wie jaki tu szacunek dla pracownika

Yyy
@Pl

Szacunku to nie ma szczególnie dla pracowników co pracują kilka lat przychodzą nowi nie dość że mają takie same stawki to jeszcze jakość wykonywania danych operacji jest jaka jest to przełożeni są z nich zadowoleni ja tego nie rozumie o co tu chodzi

Normalny
@Pl

Czy nawet przy upominkach świątecznych trzeba tak wyróżniać ludzi .robole jak zawsze to co najgorsze reszta wyróżniona naprawdę słabo to wygląda tak z boku .

Hmm
@Normalny

Jak komus upominek nie pasuje to po co brac? Mogli nie dawać wogole i bylo by najlepiej by nie było pretensji

Lop
@Hmm

Oczywiście nie brać a ludzie biegiem lecieli po te upominki i (usunięte przez administratora) by wzięli jak by było ładnie zapakowane a jak jest z butami dla spawaczy narzeka się a wszyscy pobierają te buty

Xxx
@Lop

To chyba o to chodziło że każdy dostał co innego .przełożeni a zwykli pracownicy i tu musiala być różnica przecież pracujemy w tej samej firmie więc każdy powinien dostać to samo

@Xxx

W tej firmie pracownika traktuję się jak człowieka ograniczonego bo przełożeni uważają się za bardzo inteligentnych a większość nie potrafią się wysłowić poprawnie i zdania ułożyć np menadżerowie to poradziła firmy ale czy mają się stołków bo gdzie taką kasę zarobią z ich wiedzą w innej firmie to by byli zwykłym pracownikiem kiedyś się im te przekręty się im skończą w końcu przyjdzie dyrektor w stylu świerszczyka

@Bo

Przeczytaj co napisałeś i odpowiedz sobie, czy Ty potrafisz się wysłowić i zdanie złożyć.Mam pewne wątpliwości. A dyrektor to nazywał się ŚWIERSZCZEK. Świerszczyk to było takie pismo dla dzieci????

Mam pytanie czym się zajmuje menadżerowie w firmie cnh

Olo

Słyszałem że dyrektor rozdawał nagrody świąteczne Na P5 podobno Konrad dostał pierwszy...

Conagro
@Olo

Nagrodę to masz jak pracujesz po godzinach i od 2 w nocy to jest nagroda może dostaniesz czekoladki że cztery i masz być zadowolony

Sprawiedliwy
@Olo

Tam za te przekręty to powinno się wziąć za (usunięte przez administratora) i za bramę a nie tylko naganę i zlikwidować pompowanie nadgodzin i soboty.

@Sprawiedliwy

Za tego dyrektora to się nic nie zmieni

Wkurzony

Magazyn kierownik (usunięte przez administratora) , burak i itp. ale ,,karma zawsze wraca ,,

Bo

Za krzywdę ludzko budują sobie domy i dorabiają się majątków kierownicy i menadżerowie za nic nie robienie to skandal

Jk

Prawda

Co

A może tak nie jest dzielenie się premiami a dla pracowników niema nic w normalnych zakładach dla pracownika jest wszystko co potrzebne do produkcji i warunki jak trzeba atu jak by było jak trzeba to na premie by nie było bo z puli by kasa uciekała nędza a do nędzy doprowadzają właśnie tacy ludzie i jeszcze daje się im samochody służbowe bonusy i wiele nagród za dyrektora świerszczyka dy tego nie było pamiętamy tamte dobre czasy dla pracownika bo dla kadry nie było tak dobrze jak mają teraz żadnej kontroli co do bogacenia się z krzywdy pracownika to prawda i nik tu niepierdzieli tylko tak jest skand macie takie majątki

@Co

Polecam zapoznanie się z realiami w innych Płockich firmach . Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Do Ryby

Co się martwicie... Zaraz ryba wędzona i perfum będzie z pierwszej ręki;) bez posredników bez marży Bardzo Proszę o cierpliwosć. Pozdrawiam damy radę.

Olo
@Wkurzony

Czy ktoś wie , wigili na której wszyscy się pobili razem z kierownikiem magazynu była sponsorowana przez zakład czyli nas wszystkich czy z prywatnej kieszeni?

Janek
@Wkurzony

Magazyn kierownik pobudowal sie na krzywdzie ludzi. A teraz chodzi i się śmieje.

Po
@Janek

To prawda i NATO dyrekcja pozwala do puki nie będzie dyrektora w stylu świerszczyka to tu się nic nie zmieni powstają nowe kliki i kolesie

Łysy z Brz
@Janek

Z tego co wiem to nie tylko jeden z domów które posiada. Ma jeszcze jeden w Łomiankach i gliniankę na Seszelach

Kostucha
@Wkurzony

I wróciła.. Biedny łysy..

A co?
@Kostucha

A co się stało?

Mistrz
@Wkurzony

Zazdrościsz bo chłopak ma mocne plecy

Od jakiego stażu pracy jest wyższa pensja dla spawaczy ? Dwa czy trzy lata w papierach ?

Mariano Italiano

Śmiech na sali to mało powiedziane co dzieje się w tej firmie, rezygnacja z WCM a po co ? A po to żeby nie wypłacać nam pieniędzy za prace, wprowadzanie jakiegoś śmiesznego systemu który ma na celu zwiększyć (usunięte przez administratora) tekst z wysiadaniem z pociągu to przecież żart, Ktoś jeszcze daje się nabierać na takie rzeczy ? Stawiamy na jakość każdy jest klientem w tej firmie no proszę Was to jest żart, Związki będą starać się o podwyżki … 1200 zł i co ktoś wierzy że zobaczymy takie pieniądze na oczy ? Rzucą 700 złoty i ciesz się chłopku, a po nowym roku paliwo po 9 złoty… Tak jak 5 lat temu człowiek cieszył się z pracy w CNH tak teraz pomału robi się to żartem.

Lop
@Mariano Italiano

Brawo to co się dzieje w tej firmie to przez sitwę i układy zrobiła się ma,,f,,,ja cnh a naczelne stoj pan T,T

Radziwiak
@Mariano Italiano

ciesz sie jak dostaniesz 300 zloty brutto i 200 godzin do banku godzin

@Radziwiak

To wszystko zależy od ludzi jak zatrzymają się z nad godzinami i sobotami to może coś się uda jak w tamtym roku i tak nasz na każdym kroku wykorzystują i obwiniają za ich nieudolności i i braku wiedzy ale uważają się za naj a do dyrektora melduje się że to pracownicy wszystkiemu są wini

Koko
@Co

Tak to prawda a te spotkania przy tych tablicach to jest żałosne za dyrektora świerszczyka to by ich w deptał w te malowane betony wraz z tymi tablicami jaka to jest obłuda i za to biorą takie duże pieniądze .na narzędzia czy na wymianę filtrów na spawalni nie ma kasy oszczędzają na tym szarym pracowniku

Kkk
@Co

Tylko zwykli pracownicy mają coś robić a reszta ludzi czyli pracownicy biurowi i zarządzający na każdym szczeblu to co robią jest jakas solidarność żeby razem uzyskać większą podwyżkę bo jeśli nie i tylko ci zwykli pracownicy mają coś z tym robić to przeważnie my mamy najniższe podstawy zasadnicze to może zaproponować żeby ci co mają najmniej dostali trochę więcej od innych co wy na to!

@Kkk

A może toci co mają naj więcej trochę ująć albo zróżnicować niech będzie różnica od naj mniej zarabiających jedna wypłata a nie pięciokrotność wyplaty co wy na to

Danuta
@Kkk

A jakie są te podstawy szeregowych pracowników fizycznych? Fajnie byłoby poznać szczegóły i jak to wypada na tle innych działów. Albo najlepiej na tle innych firm, to też mnie ciekawi, bo mam kilka firm na oku w regionie.

Ppp

Tak

@Danuta

Szeregowy pracownik ma 3800 do ręki czy to jest tak dużo w innych firmach zarabia się więcej a toci co są są przyjmowani po znajomościach to tylko chodzi o pracę że się nie pracuje czyli letka robota że na 8h pracuje się 3h u prywaciarza tego niema

Xxx
@Co

Robota lekka !!!??? Chodz do mnie to zobaczysz jak jest lekko

Kkk
@Co

U prywaciarza to każdy jest zozliczony z pracy a tu niektórzy udają że coś robią a tak naprawdę czy by byli czy nie to niema żadnego znaczenia dla produkcji i się z tego tylko mogą cieszyć że tu tak jest

@Kkk

No właśnie a w tej firmie tablicę są naj i ludzie którzy chodzą z notesami i świrują jarząbka u prywaciarza tego niema

informatyktomia
@Co

Przestań sam ze sobą pisać, bo to się smieszne już robi.

Blue

dużo dziewczyn przyjeli na magazyn od sasiadow z Ukrainy nie wiecie czy razem z przepustka CNH jest znizka na uslugi ??? jak na stacji paliw ??

NN
@Blue

U twojej żony w pracy też tak jest?

dcdt

mam nadzieje ze ktoś weźmie sie za tych pedałów z p1, Artur T. kierownik ma układy z pracownikami do tego Krzysztof U.(koordynator 3 brygady) i Grzegorz Z.(czereśniak pracujący na 13 laserze) Jeśli chodzi o Grzegorza sytuacja wyglada tak ze chłop jakis czas temu zachlał i nie było go w robocie z tydzień to zamiast go zwolnić to ratowali mu (usunięte przez administratora) gdzie nawet sam kierownik Artur T.(p1) pojechał osobiscie do niego do domu sprawdzić co sie z nim dzieje, chlop nie odbierał telefonów i zadnego z nim kontaktu to Artur T. idąc mu na ręke i nie zwalniając go wpisał mu w tym czasie urlop NIE WYCIĄGAJĄC ZADNYCH KONSEKWENCJI z prostego powodu bo mają tam układy A jesli chodzi o Krzysztofa U.(koordynator 3 brygady, P1) to były takie sytuacje że Grzegorz Z. schodził nawet 2 godz wczesniej z roboty i takie sytuacje były wielokrotnie ale NIGDY Krzysztof U. nie zareagował na to że jego pracownika nie ma w pracy, dodam tez ze Krzysztof U. dobrze wiedział że jego pracownika nawet 2 godz przez fajrantem nie ma w pracy, też były takie sytuacje Krzysztof U. zamiast byc NEUTRALNY to faworyzował w pracy swoich kolesi w tym członka RODZINY np. dając lepsze roboty swoim kolesiom a inni dostawali buble troche sie nasłuchałem od kilku osób co tam sie dzieje na tym P1 i powinni sie tym zająć bo nie powinno byc tak że w zakładzie pracy dochodzi do UKŁADÓW

Mario
@dcdt

Sama prawda też o tym słyszałem od kilku osób, na P1 kierownikiem powinien być Jacek Kamiński bo według mnie był to najlepszy kierownik

Djdhxh
@Mario

Na P1 co chwilę słyszę że jakieś cyrki tam są ten Artur jeden z gorszych kierowników tam powinien być kierownikiem właśnie Jacek albo pietrzak wtedy by im się skończyło a tak to Artur na wszystko pozwala i ma wyj....ne jajca

turysta
@dcdt

a co ty sprawiedliwosci sie doszukujesz w pracy ?? hahaha zapomnij, najczesciej i najlepiej jest zacisnac poslady i robic swoje

P5

Gonzio dokładać roboty możesz w sobotę na mistrzówce bo i tak tam nic nie robicie tylko siedzicie i pompujecie godziny a te kartki to sobie wiesz gdzie włóż

Uko

Ktoś dobrze napisał kierownik 31 lat jakie ma doświadczenie w kierowaniu produkcją to jest poniżenie pracowników i dyrekcji że pozwala na taką patologie na stanowiskach kierowniczych

michal
@Uko

Nie Wiek a umiejetnosci i kompetencje sie licza jak byl Planista praca wzorowa i mial ponizej 30 lat a ty dziadku co umiesz robic ???? klucz i krecisz !!!!

Aha
@michal

Najlepszy kierownik w całym zakładzie

Lakiernik

Że smutkiem stwierdzam że Lewizna Naszego Kolegi się wydała. Wrócił do Bielska....

Gj

Jak dobrze że ta pani Marta robi wywiady z pracownikami

ANONIM

Nie będę rozpisywał się cnh leci na (usunięte przez administratora) ludzi mają za nic.gdzie nie gdzie czasu na (usunięte przez administratora)niema.3majcie się ludziska. 3 gwiazdki za co?

@ANONIM

Jak ządzą kierownicy którzy nie mają pojęcia o produkcji tyko potrawią pilnować ludzi bo to jest naj łatwiejsze to jak może być dobrze kierownik to musi miedź wiedzę umiejętności i a jeśli kierownik spawalni ma 31 lat to jaką ma wiedzę i umiejętności pani Marto z kadr proszę się przyjrzeć temu czy wtej firmie będą kierownicy jak w innych firmach kierownik powinien wyglądać na kierownika a nie na chłopczyka wspomnę o kierownikach od których pachniało kierownikiem i rozmowa z takim kierownik to była motywacja a teraz oczyma można rozmawiać jak kierownicy nie mają pojęcia tyko potrawja pokazywać pojemniki na podłodze i okulary

Hj

Inteligenci się wypowiadają od siedmiu boleści co nic nie potrafią firma to wam życie ratuję nugusie ale prawda boli te udawanie że pracujecie to wam się skończy i znajomości ci nie pomogą

Zostaw merytoryczną opinię o CNH - Płock

• Jak się pracuje w CNH?

Zobacz opinie na temat firmy CNH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 447.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CNH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 411, z czego 53 to opinie pozytywne, 224 to opinie negatywne, a 134 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CNH?

Kandydaci do pracy w CNH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CNH