CNH

Płock

CNH
3 428

Opinie o CNH

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

janek

a moze pracował w gi group w innym miescie

Włodek

Czy orientuje się może ktoś jak jest teraz na obrywaczach? Czy pracują na zmiany i po ile sztuk montują na zmianę?

spawacz

od stycznia bedzie sie działo...

Obrywacze

A kto tam teraz na tych obrywaczach na P6 jest tym liderem? ( usunięte przez administratora )

prawilny

ktos cos wie o Gi group ?

monter
@wozkowy 02.12.2014 14:15

Jak mogłeś pracować przez Gi Group w CNH skoro oni dopiero od niedawna są i na razie nie zatrudnili nikogo? Podpucha z jakiejś innej agencji, która boi się o własną d?

wedel

ktos cos wie o Gi group ?

przyjecia

Na technika byly 2 miejsca. Jeden zrezygnowal zanim podpisal umowe gdy zobaczyl co od niego beda wymagac... i zatrudnili drugiego na jego miejsce.

gyjkln

Czy poprzyjmowali w ciągu ostatnich 2-3 miesięcy ludzi z agencji do CNH? Bo jakieś 3 miesiące temu było ogłoszenie, oferta pracy na technika wydziałowego.

Obrywacze

Ciekawe jak teraz wygląda praca na obrywaczach na wydziale P6? Czy mają spokojną pracę czy może ich ostro ganiają do roboty?

Pjeden

szkoda słów co się dzieje tam wręcz ludzi zniechęcają do pracy wielu młodych którzy pracuję na umowę przez CNH rozgląda się za inna pracą bo rola niewolnika zakładu im się nie widzi. Od stycznia wzmożona produkcja będą gonić batem i zastraszać a jak w tym wszystkim się pomylisz zwalniać nieważne że dopiero przyszedłeś i nic dobrze nie wiesz ich to nie interesuje. A więc lepiej jechać do Holandii na pomidory niż pracować w " (usunięte przez administratora)

krawędziarz

Ej kolego z.krawędziarki to jest mój nick nie podszywaj się ;-) brak słów co wyrabia się na p1 oby zaistniała poprawa bo będzie trzeba się zawijac

Operator prasy
@krawędziarz 22.11.2014 13:09

Koledzy krawędziarze też stwierdzam że do bani się zrobiło na P1, ale sami sobie po części jesteśmy winni, gdybyśmy robili tylko to co do nas należy (stać na swoim stanowisku i od niego nie odchodzić ) kierownictwo dawno już by zmiękło, ale nie jeden przez drugiego gada a za..dala jeszcze więcej!!Niech tylko od stycznia zacznie się czterobrygadówka już widzę stado ludzi płaszczących się przed kierownikiem żeby mogli zostać na nadgodziny. Takim podejściem nic nie poprawimy!!! Jeśli nie będzie wśród nas solidarności będziemy mieli jeszcze gorzej niż jest teraz!

krawedziarz

Co to sie dzieje teraz w cnh to normalnie obóz koncentracyjny. Na P1 podnieśli wyrobienie gdzieś o 30% trzeba latać żeby złapać minuty a nowy derektor lata i tylko ludziom zdjecia robi jak coś żle robią wiem bo mi zrobił zdjecie że niby nic nie robiłem ale nie pomyśli że musiałem wuzkowego znaleźć bo nie miał mi kto towaru postawić na stół a wuzkowy koper to chyba najgorszy pracownik. Będzie tylko gorzej. Ale słychać coś ze od stycznia czterobrygadówka ma wracać. Rycharski kierownik taki był bochater a teraz w gacie robi na widok nowego derektora.

krawędziarz

Do cnh tylko przez agencję i to sezonowo no chyba ze po znajomości a co do agencji to sami [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] biorą dużo dają mało a co do zatrudnienia to można popracować np 8 miesięcy albo 2 tygodnie zależy od zamówień

krawędziarz

Ludziska to.co.wyprawia się.na.P1 to miazga szkoda gadać zero organizacji nic do przodu tylko w.tył a co najśmieszniejsze każdy trzęsie gaciami na widok nowego dyra brawo dla was posrańcy oby tak dalej jeszcze trochę a będziecie biegać w pampersach a szczególne pozdro dla naszego zjebanego kierownika jacka Kamińskiego tak trzymaj pajacu niedługo znów wrócisz.do grzebania po mietnikach bo na tym znasz się najlepiej

zmeczony

Czy cnh ma jakis dział który przyjmuje aplikacje w sprawie pracy czy tylko przez agencje mozna sie dostac.

cnh

skąd on może wiedzieć (po praktycznie paru dniach pracy) ile czego można zrobić i w ile ludzi.Jego chore wyliczenia.Zobaczymy od stycznia a znając jego metodę to nikogo nie przyjmą tylko będzie jeździł po ludziach.Już tam nie pracuje i na pewno moja noga tam nie stanie.Komputer produkcji nie zrobi tylko ludzie.A kierownictwo wszystkiego się boją nie sprzeciwią mu się tylko chylą głowy i przytakuja żaden słówka nie powie.

bredzik

A wiadomo kiedy robota ruszy na nowo ? lepiej poczekać czy spadać za granice,bo tu jest co raz gorzej ; /

mario
@bredzik 26.10.2014 15:38

lepiej spadaj za granicę bo tu są zwolnienia, w Belgi też zwalniają (żądnej agencji nie ma)

beduin

szkoda gadać do końca pażdziernika ma zniknąć z zakładu agencja bo tak wymyślił dyrektor nowy dyrektor, a podobno pracował już w 12 firmach i jedną doprowadził do bankructwa a tu pokazuje jaki to bohater jednym słowem zwolnienia ja tez juz nie pracuje bo byłem z agencji tak więc tragedia co dyrektor to coraz gorszy

aaaaa

nowy dyro niech sie(usunięte przez administratora). w ten pusty siwy łeb co koleś ma pomysły no cóz ale tacy też muszą chodzić po tym śiecie

pałka

ze niby czarna mamba,jeśli chodzi o nią to grasuje teraz na prasach. przyjeć nie ma,ale jak wejdziesz w dobry uklad z mamuską to kto wie ;)

siems

Nie ma żadnych przyjęć. Wręcz przeciwnie, od dziś zwalniają wszystkich z agencji, którzy jeszcze pracowali na P6 na hederze. Jak zacznie się ostra tyrka to nowy dyrektor sam stanie na linii i będzie tyrał bo wszyscy ,którzy mają opanowany montaż pójdą gdzie indziej. Za to jak się ich tu traktuje- praktycznie jak dzi..i. Jesteś to "rżną" Cię dosłownie na linii a jak nie jesteś potrzebny to wypad i nikt nie myśli jak przeżyjesz bez pracy. Takiej lipy to jeszcze nie było. Omijajcie ten zakład wielkim łukiem.

bgtyhv
@siems 15.10.2014 14:01

Nie przyjmują ? To dlaczego niedawno dali ogłoszenie pracy na Technika Wydziałowego?

mr

A co u naszej "Nimfomanki" są jakieś nowe fakty?

marcin82

słyszałem że są jakieś przyjęcia czy to prawda ?

MK

tyracie dla fabryki ktora ponad wszystko zatrudnia stado pracownikow biurowych nieznajacych produkcji i problemow na niej.... co chwila nowy wydzial plw... i oszukiwanie wynikow poczawszy od ukrywania wypadkow po wyniki finansowe... was zwonia , biuowych przyjmuja... a co do kierownictwa to juz najwyzsze uznanie :-)

robol

panowie ktorzy pytaja sie o produkcje w cnh-jak co roku do stycznia trzeba czekac na potwierdzenie zamowien no i trzeba cos zrobic z agencja jest bylo i tak bedzie co roku.spadku jakiegos wielkiego niema i niesluchajcie glupot tyramy na okretke 5 dni w tygodniu i na brak pracy nienarzekamy.faktem jest ze nowy dyrektor robi czystke i pewnie bedzie tego zalowal jak nieznajdzie ludzi z doswiadczeniem no ale jest nowy i jeszcze niejeden blad popelni gdy wszystko ruszy na maksa.pozdowka dla kolesi z cnh

dziadek

Na obrywaczach są 2 zmiany a kto tam jest liderem? Kim jest pan Kolas z obrywaczy?

a co to za wydział PLw?

gość

Spokojna - ale intensywna:) Da się przeżyć.

NN

@nowywcbh, na jakim stanowisku bedziesz pracowal? Szykują sie zmiany dyrektorów, ze chcesz redukować?

dziadek

A na tych obrywaczach to jest spokojna robota czy ostro ganiają do pracy?

Zostaw opinię o CNH - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CNH