Opinie o CNH w Płock

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy CNH. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CNH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CNH w Płock

Sonia

Związki bez radne nic z tego nie będzie Stefan wiedział jak ich ugryźć a toci trzymają stronę tomacha

Foto

Oczywiście jak zgodzą się na bank godzin to wszyscy pracownicy nie tylko pracownik produkcyjny będziemy tego pilnować

Wstyd

Przewodniczący związku uśmiechnięty i lansuje się na portalach zamiast nakłaniać pracodawcę do negocjacji to co robi nie będzie się stawiał pracodawcy

CNH

Czy może ktoś skopiować wkleić oficjalną wiadomość pismo bądź cokolwiek na forum o zakazie nadgodzin albo w ogole kiedy teraz będą rozmowy bo nie którzy skaczą sobie do gardeł a cicho jest. Dziękuję.

Pomysl
@CNH

Nikt nikomu nie zabrania robić nadgodzin, po prostu jezeli ci odpowiada taka stawka bez podwyżki to rob te godziny..

U źródła
@CNH

Nie ma oficjalnej informacji. Jedyna informacja jaka krąży po zakładzie to domysły, polotki i podżegania pracowników uczciwie chcących zarabiać godne pieniądze. Wystawieni zostali na linnie frontu Ci którzy pracowali i chcą pracować w nagdodzinach, jest to nie uczciwe panowie związkowcy! Nie takich argumentów używa się podczas negocjacji. Solidarmym byłoby zatrzymanie się ostrzegawczo na 2 godziny wszyscy równo. Te rozmowy płacowe powinny odbywać się już w tamtym roku. Dziś dzień wypłaty takiej samej jak w roku ubiegłym, czy związki zrekompensują różnice w wypłatach? Duża część załogi płaci raty, a Bankowcow nie interesuje to, że zarabiamy jak zarabialiśmy. Pobudka Koleżanki i Koledzy, nie wstydźmy się mówić głośno co myślimy na temat tego żartu pod tytułem NEGOCJAJCA

Hj
@U źródła

I tu się mylisz ciekawe jaka pracę wykonujesz to po godzinach chcesz pracować ale jak ośmiu godzin godnie nie zarobisz to tym bardziej nadgodzinach wszystko zależy co wykonujesz jak siedzisz albo chodzisz to byś nadgodziny chciał ale jak byś miał 30m spawu wykonać i 300kg przerzucić detalu to byś nie chciał pracować w nadgodzinach

U źródła
@Hj

Pracuje fizycznie jak większość, nigdy nie odmawiałem pracy w nadgodzinach. Nadgodziny to Twój wybór, jedni chcą drudzy nie. Nikt nie zmusza, Takie czasy niestety, żeby zarobić trzeba pracować ponad program.

Lop
@U źródła

Większy angaż to większe nadgodziny to nie możesz się w trzymać miesiąc od nadgodzin pracować fizycznie a pracować to jest różnica więc jeden ma lekką robotę a drugi nie i dlatego nie chce pracować w nadgodzinach bo narobisz się w godzinach jest różnica chyba jest i i jeszcze jak masz 60 lat

Spawacz

Pany nie każdy ma apke a rozmowy były w piątek po 14 więc od poniedziałku zero nadgodzin a jak przyprowadza nowego to niech lider ich uczy myślę że minimum w tym roku to 1tys zł

Lolek
@Spawacz

Panowie jeśli ludzie teraz się nie zjednoczą i nie wywalczymy podwyżki takiej jak chcemy czyli 1tys to będziemy zarabiać tyle co w Biedronce w precizo 800 dostali ludzie w sklepach po 500 a nam dają 450 jak niewolnikom a wymagania pracodawcy rosną w stosunku do nas a to my robimy największą robotę w tym zakładzie a menadżerowie zgarniają kasę .... pomyślmy....

Pl tk
@Lolek

Brawo dla ciebie tak trzeba zrobić i myśleć ludzie czy wy to rozumiecie przedstawiciele związków nic sami nie zrobią w nas jest siła

Andrzejek
@Lolek

Panowie ja się zgadzam że 1tys i niżej nie schodzimy! Trzeba się zjednoczyć i niech sami robią nadgodziny. Zaraz nik tu nie będzie chciał pracować i sami będą kluczem krecic. Trzeba wciągnąć tych z biura, nie każdy jest menadżerem są tam też dobre chłopaki ten co jeździł na wycieczki związkowe to wie. Niech też coś robia. Ja znam kilku i bede z nimi gadał.

eroo
@Spawacz

na P7 to lider nawet nie wie od czego jest i ile ludzi ma pod soba :))) i kto na ktora godzine przychodzi do pracy i co robi jaki (usunięte przez administratora)

P6
@eroo

Z tego co słyszałem od chłopaków którzy przeszli do nas z p7 to na p7 kto mądrzejszy to uciekła z tego wydziału lub zmieniał pracę i się śmieje... Jak tam ma być dobrze jak liderem jest karakan albo (usunięte przez administratora) Lewandowski z grupą przydupasow z zycka czy innej wichury.. Co do podwyżek to powinna być 1tys kiedyś się zgadzaliśmy za 200zl i teraz jesteśmy w czarnej (usunięte przez administratora) z wypłata

metalowiec

Pewien Pan G... na ochronce bo emerytura wiek na stanowisku w zwiazku na M... mowi ze bierzmy bank godzin bo wieksza podwyzka ( pytanie ile Panie wyrobiles banku godzin w tamtym roku ??? 0 godzin) a ja zrobilem wszystkie bo musialem jego odpowiedz ale kasa wieksza ja bede musial robic a on 8 godzinek i do domku zrobic referendum kto przyjmuje podwyzke z bankiem godzin czyli montaze i kto bez banku godzin biuro spawalnia malarnia magazyn 3/4 zakladu podpisza bank godzin a beda go robily 2 wydzialy 350 osob na 1200 w cnh Jak protestuje zwiazek inzynierow i nie robow z biurowca ile godzin pracowali w banku godzin ??? 0 dyskryminacja osob na roznych stanowiskach

Waldek
@metalowiec

Przewodniczący a nadgodziny robi????????

Co wy gadacie 550zlludzie pilnujcie się te puste gowy 1ys To bank można wziąć

Darox
@metalowiec

Masz rację tak to wygląda, kiedyś też pracowałem na taśmie kombajnu i dymalem elastyke która mi zawsze zabierali a majtrowie trzymali 175 godz aby odebrać a spawalnia została 2razy do 18 i mieli wyrobioną później w nadgodzinach później zasady się zmieniły ale mniejsza o to, albo brać bez banku albo z bankiem ale żeby nie były przymuszone nadgodziny

Haha
@Co

Sam sobie weź ten bank godzinie ,bo ci pasuje jak łazisz i nic nie robisz to 1 tys się przyda

@metalowiec

800 precizo 1200 Mostostal biedronka od 500 zl-700podwyzki ludzie juz niepisze o orlenie szanujcie siebie i innych przeciez to co oni proponują to jest jakaś kpina z pracownika który (usunięte przez administratora) jak (usunięte przez administratora)

@Xxx

Tu nie ma co porównywać kto w jakiej firmie ile dostal tylko patrząc na całokształt wydatków to najmniej powinno być 800 do 1000

D
@Xxx

Nasze podwyżki poszły dla właścicieli agencji jak dają 29 albo 25 na godzinę to kto im dał na te podwyżki nik z nas nie zarabia 4800 do ręki w 8h panowie jeden kombajn na wszystkie nasze wypłaty 1000 osób po 4800 to łatwo policzyć

D
@Xxx

Tak się nas traktuję bo sami się nie szanujemy jeden drugiego sprzedaje i robi się karierę na krzywdzie ludzkiej to odnosi się do majstrowi i kierowników którzy nie mają pojęcia o produkcji tylko okulary i kaski pojęcie miał dyrektor świętoszek to jak się zachowywała kadra

Koko

Co są ludzie z ukończona podstawówka albo jakimś zawodem np rzeźnik lub przyjęty bo układach darzący na stanowisko żeby nie pracować fizycznie a łazików tu w tej firmie nie brakuje

Witam pracowników z CNH. Doszły mnie słuchy ze Panowie ze spawalni a dokładnie przyrządów hedera od wczoraj tj. 06.02.robią nadgodzinki, nie jaki (usunięte przez administratora) z kolegą (usunięte przez administratora). A z tego co mi wiadomo są to ulubieńcy Kierowników a przez takich ludzi my tracimy.. Jeżeli to prawda trzeba jechać z nimi i mówić o takich osobach otwarcie.

@Marek

Też mi sie to obiło o uszy, teraz dostaną kase za nadgodziny i zadowoleni a nie pomyśli jeden matoł z drugim ze tu chodzi o podwyżki..

czarny
@Marek

na hederze nikt nie pracuje po godzinach

@Michał

Panowie co to za kasą za nadgodziny dwa tygodnie trzeba tyrać po 12 żeby 7stow zarobić a majstrowie i kadra bierze konkretną premię wiecie że kombajn rozlicza się co miesiąc kiedyś był co kwartał więc zobaczcie jak nas wykorzystują

Stary pracownik
@Marek

Panowie jeśli nie będziemy nic robić to nie mamy szans na godne podwyżki, na żywności nas łupią na kredytach nas łupią na paliwie nas łupią na energii łupią na węglu łupią gdzie nie pójdziemy to wszędzie nas głupio zmobilizujmy się i zróbmy zebranie i walczmy o godne życie.

Koko
@Stary pracownik

Trzeba dodać że firma też nas łupie a to poto żeby panowie menadżerowie i dyrektorzy mieli po 20tys i premię a na agencjach pracy dorabiali właścicieli ludzie obudźcie się ile firma płaci za pracownika właścicielowi agencji za godzinę to by wam oko zbielalo

Waldek
@Marek

Wiesz co robić rozmowa grzecznościowa a jak nie po może to napisz tutaj jakie mają zmiany

Ameren

Nawet śróbki źle liczył wymiana na innego.

Filip

Ten małolat ma prawie 40 lat więc na kogo chcesz zmienić weź się sam za pomoc chłopakom w negocjacjach a nie głupoty wypisujesz i mieszasz

Lolek
@Filip

Własnie masz kolego rację przewodniczący metalowców ma zarówno wiedzie jak i doświadczenie a Pan Joni.. no to ludzie na kombajnie wiedzą ...

Normalny

Koleżanki i koledzy. Z tego co wiem,negocjatorzy odrzucili obie propozycje dyrekcji.Nie zeszli ,ani złotówki z naszych rządań ,co do wysokosci podwyżki o 1200 zł.Teraz piłeczka jest po stronie każdego z nas.Nie patrzmy się na niektórych pracowników,którzy zawsze będą pracowali po godzinach,bo to jest ich zycie innego nie znają.Sami zachowujmy się dojrzale i odpowiedzialnie.Zrezygnujmy z nadgodzin i pracy w wolne soboty,aby wywrzeć jakikolwiek nacisk na pracodawcę,jeśli tego nie zrobimy ,to nasi negocjatorzy nic innego nie ugrają,chyba ,że te 450 zeta nam pasuje.Pozdrawiam.

Uko

Ludzie 1.70do godziny tak nas traktują a wy ratujecie tyłki przełożonym pracując po godzinach i w soboty i zbierają premię za wszą najwnosci

NN
@Uko

To tyle związki podpisały? To by było ich drugie osiągnięcie po kalendarzu... Może czas ich wykopać za takie dbanie o nasze interesy...

Aha
@NN

Niech dają 1000 albo strajk

@Aha

Od poniedziałku zero nadgodzin zero sobot niech się obudzą te ala ....

Szybki
@Xxx

Tak nie będą w sobotę i po godzinach jak dwóch panów negocjatorów pan przewodniczący (usunięte przez administratora)w sobotę wyrażali swoje niezadowolenie w pracy bo dobra i jedna sobota jak wpadnie ludzie obudźcie się

Ona
@Szybki

Zobaczycie na P5 będą przychodzić w soboty a przeważnie mistrzówka oni mają pracowników gdzieś mają zezwolenia na nadgodziny i soboty.Żaden z nich się nie będzie przejmował pracownikiem że zarabia grosze czy ktoś widział na jakimkolwiek zebraniu związkowców żeby z mistrzówek był ktoś. Przeważnie te dwa (usunięte przez administratora)co chodzą po hali nic nie robią i się bujają.

Dyrekcja

Może teraz zrozumieją ci lizusy że was mają w (usunięte przez administratora)450brutto pokazali wam wy wierzycie że ta firma to oaza na kasie w Biedronce więcej płacą a wy wychodzicie im głęboko w ty łe ,,,k żeby mieli premię do 15i 10 tys brawo

Nieznajomy

Witam. Chciałem się dowiedzieć jak jest na P5? Dostałem propozycję pracy i zastanawiam się nad przyjęciem ale po waszych komentarzach i opiniach znajomych już sam nie wiem. I jeszcze jedno pytanie, jak jest z warunkami szkodliwymi dla czlowieka na P5? Pozdrawiam serdecznie

@Nieznajomy

Ma rację omijaj z daleka tą firmę nie ma żadnego szkodliwego te pieniądze zarobisz wszędzie nawet lepsze zrobisz jak chcesz ale ludzi traktują jak (usunięte przez administratora) odradzam ci przyjmowanie się do tej firmy

Fres
@Nieznajomy

Nie polecam, nie jest to opłacalna praca tym bardziej że przez agencje za najniższą krajową a i tak cię jeszcze ścierwo oskrobie do ostatniej złotówki

No

Jeszcze ludzie tego nie widzą że nas mają po niżej pasa i zostają po godzinach i przychodzą w soboty po wini zabrać całą wysługę i dać 200 zł brutto i 90 procent wyrobienia to może zrozumieją

Uko

Ludzie zamiast skupić sie na podwyżkach to proponuję się wycieczkę to jest karygodne

Pl

Nawet 400nie zaproponują to sami ludzie muszą zrozumieć żeby nie pracowali w nadgodzinach i w soboty narazie tego niema to i niema rozmów róbcie tak dalej to w marcu się sprawą nie wyjaśni

Bolek P-5
@Pl

Ludzie zastanówcie się kogo wybieracie na wydziałowych. Wydziałowy musi być za pracownikiem a nie za nygusami z mistrzówki. U metalowców to dopiero będzie tragedia jak przewodniczący się zmieni dlatego nie chcę teraz rozmawiać o podwyżkach czekają na zmiany i obsady swoimi ludźmi czarno widzę te podwyżki.

@Bolek P-5

To nie trzeba czekać na wybory tylko trzeba do samego siebie nie pracując po godzinach i w soboty inaczej nic z tego nie będzie

Olek
@Bo

Kto ci zrezygnuje z soboty gdy można przyjść i pospać w kombajnie na linii

@Olek

Nie długo predzzo zakończy budowę hali i będą przyjmować ma być na tej hali spawalnia to ludzie będą z cnh się zwalniać tyko nygus zostaną i lizusy

Lakiernik L2

Bardzo chiałbym podziękować firmie sprzątającej za zatrudnienie Pani Dominiki!!!. Jest czyściutko , pachnąco i berło czyste !! Dziękuje w imieniu pracowników

Foto

Panowie zrobili nas w balona zobaczycie jak są przeciągane rozmowy to nie Stefan że jak było coś przeciągane to rozmawiał z Włochami za ostatnio podwyżkę zawdzięczamy właśnie Stefanowi to nie są już związki są bo są zachęcam do wypisywania się z obu związków rozczaruje cię się panowie jak coś wywalczą jeden wozi panią dyrektor a drugi jeździ na spotkania sponsorowane przez zakład

Aha
@Foto

Posłuchaj analfabetów, podwyżki podpisane, 1500 brutto, naucz się w końcu pisać

@Aha

A może 400 brutto ciekawe kim ty jesteś

@Foto

Będą wybory na przewodniczących przyłączyć nowe osoby i wymienić może czegoś się nauczą za te pieniądze co dostają i te obowiązki to chyba nie będzie problemu ze znalezieniem nastepcow

Sonia

Dlaczego niema jedności dlaczego że jest większość rolników i dużą grupą ludzi przyjętych po układach

Pl

Może nie koniecznie z chłopcami ale ludźmi przyjętych po podstawówkach po układach obstawiają stanowiska nie pracujące fizycznie np komórka spisującą detale ona miała być dla ludzi sprawowanych i chorych a co się okazało to każdy to widzi młodzi którzy kiedyś pracowali na stanowiskach fizycznych a ludzie którzy nie mogą oddychać czy dźwigać to karze się im zdawać minuty przesiadują bo trzy godziny w kacikach i nik tego nie porusza a jak spracowany pracownik usiądzie na chwilę to aferę się robi czy to jest (usunięte przez administratora) CNH (usunięte przez administratora) SS a przeważnie na spawalni P4

@Pl

Wreszcie ktoś prawdę napisał rozlicza się tylko ludzi których można rozliczyć z danej operacji i robi się afery że ktoś przez chwilę nie pracował a ile ludzi jest nie rozliczanych i nie wiadomo co robią przyjdą i posiedzą nieraz cala sobotę nie robiąc nic i tylko mogą z nas się smiac

@Xxx

Prawda tym powinna zainteresować się pani Marta co kiedyś rozmawiała z ludźmi na dole dlaczego się nie rozlicza każdego pracownika ilu pracowników nie pracują bez pośrednio na produkcji a dla nich są liczone minuty czyli skuteczności to mamy odpowiedź dlatego tak są wymagana skuteczności i to coraz większa to powinno być zmienione czyli wygląda to tak jesteś na etacie pracownika fizycznego a nie pracuję się fizycznie a skuteczności liczona jest od tego pracownika co pracuje w potem na czole i się mówi że mało zdajesz minut czyli przyjęta jest taktyka wschodnia

Hejjjj
@Xxx

Zobaczcie ile osób łazi bez celu na danym wydziale i brak rozliczenia za ich tzw ujmę pracę ,a w w robiła jest rozliczana co do minuty...

@Hejjjj

I co można na to poradzić do kogo z tym iść nie do kogo żeby się w końcu się wyjaśniło ilu jest ludzi na etacie fizycznym a nie pracują i minuty są na nich wpisywane

@Hejjjj

To chodzi chyba o logistykę i ludzi zajmujących się częściami jest ich tyłu nie wiem po co jak nie mają co robić

Hj
@Xxx

Logistyki w tej firmie niema tak jak lokalizacji jak i BHP tyko kaski i okulary a stanowiska nie są zgodne z przepisami BHP szczególnie na spawalni

Artysta-malarz
@Hj

A myślisz ze na malarni są zachowane zasady bhp ? Idź zobacz jak malują poza kabinami. Mam szwagra na malarni chłop pracuje 4 lata a tak podupadł na zdrowiu ze dramat. Trzeba się prosić o maski, filtry , a jak ma przechodzić audyt czy kontrol to wielcy menadżerowie w d(usunięte przez administratora) karzą przestać. Cyrk na kółkach.

@Artysta-malarz

Jakby było tak jak powinno to panowie menadżerowie by nie zarabiamy po 20tys to poco pracujecie po godzinach i w soboty sami robicie sobie krzywdę

Uko

Pracujcie po 12h to weźmiemy premię kwartalna jak na koniec roku a wy dostaniecie 300brutto a plan jest wykonany do połowy marca

Lop
@Uko

Podpuścił ludzi przed świętami pracowali po 12 h plan wykonali dwu miesięczny do wypłaty zarobili 700 zł to trzeba dwa tygodnie pracować po 12 a kierownicwo i menadżerowie po15000 tys premii ludzie przestańcie być naiwni łatwo się domyśleć dlaczego odlewane są rozmowy nie ma co patrzeć się na związki tyko od siebie nie pracować w nadgodzinach

@Lop

Jak ktoś napiszę prawdę to nikt nie komentuje

Stary

No to dziś będą rozmowy na temat naszych podwyżek ja obstawiam że 450zl brutto będzie i nic więcej

@Stary

Nie pracujmy od pierwszego bo godzinach to wywalczymy więcej jak to było w tamtym roku tylko jedności jest siła

One
@Bo

JAK ARMIA LUDZI JEST OD 4 RANO SPAWALNIA I MONTAŻE O CO TY CHCESZ WALCZYC ??? Z KIM ???

Ej
@Stary

Tak będzie.zawsze jesteśmy (usunięte przez administratora) le tego.nikt nie widzi

Zostaw merytoryczną opinię o CNH - Płock

• Jak się pracuje w CNH?

Zobacz opinie na temat firmy CNH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 447.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CNH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 411, z czego 53 to opinie pozytywne, 225 to opinie negatywne, a 133 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CNH?

Kandydaci do pracy w CNH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CNH