CNH

Płock

CNH

Opinie o CNH

krawędziarz

to chyba osoba z otoczenia bladego ,bo żaden pracownik fizyczny ,nie pisze o bladym kierownik,a co do spotkania ,napisz tylko kiedy i gdzie ,a może spotkac cie niespodzianka

osoba z otoczenia

A ty jesteś bardzo odważny panie krawędziarz ciekawe jak ty byś miał umowę nie na stałe czy być taki mądry był wszyscy tylko cwaniakują jacy to są mocni a kerownik czy franek obsrany. Ale jak do ciebie przychodzi kierownik to sam robisz pod siebie wszystko w mordzie mocne a w rzeczywistości to cichutko siedzą. Jak jesteś taki odważny to napisz spotkamy się i zobaczymy czy nie zrobisz pod siebie.

krawędziarz

do laserowca ----sezon sie zbliża ,a oni strasza ,że zwolnia ludzi ,jednocześnie proponując 4-brygadówkę ,troszke odwagi i by zrobili to co chcemy ,ale zabrakło wszystkim odwagi ,a co do laserowca ,to ciekawe ,kto sie kryje pod tym nickiem,ale chłopaki z laserów ,zawsze byli obsrani.

Wszyscy chcą robić i chydrobud i ci co maja nie na stale umowy

laserowiec

I co cwaniaku lepiej nie podpisać i żeby ludzi zwolnili czy żeby wszyscy robili toci co maja umowę na stale to o resztę pracowników sie nie martwia

krawędziarz

Głupota by było podpisac im te papiery.Dzis nie przeciwstawimy sie jednemu ,to jutro zrobia co będa chcieli z nami.Ja rozmawiałem z wieksząscią ludzi i oni niechca podpisywać zgody ,także niewiem czemu kolega krawędziarz kłamie,pewnie zależy mu tylko na kasie ,bo innych kolegów ma w głebokim powazaniu.

krawedziarz

Ja podpisze bo moim zdaniem to głupota nie podpisać co nam to da to że zrobimy im na złość i tak poprzenoszą ludzi w inne zmiany tylko tele ze będziemy robić na 3 zmiany i jeszcze w soboty. Rozumiem że ludzie nie maja z kim dojeżdżać ale to nie jest przedszkole. Gadałem z ludźmi i dużo podpisze niech tylko dadzą papier i jeszcze raz to nie przedszkole.

Obrywacze

A jak wygląda praca na obrywaczach?

a jak tam praca na p7??

ferdek

jak wyglada praca spawaczy ?

niezadowolony

No to krawędziarze i laserowcy odmówili podpisania czterobrygadówki,zobaczymy kto pierwszy sie wysypie i podpisze

niezadowolony

Mam nadzieje że na P1 chłopacy nie podpiszą im 4-brygadowki niech poczują że muszą żyć dobrze z załoga a nie uważać ich za nic i nie szanować!!! Jeszcze trochę i poczują brak wykwalifikowanych pracowników! !

Koleś

A na tych obrywaczach to pracują na zmiany?

krawędziarz

Zenek dobrze gadasz wszyscy obesrani po same pachy ja bym jeszcze paru dodał do tej listy ale tylko mogę sobie pogadać nie których się nie zmieni do póki dziady stanowią większość jesteśmy na straconej pozycji trzeba ich zbojkotować dziady do domu!!!

sprytny Zenon P1

Dzień dobry panowie jak ma być dobrze jak od koordynatora w górę wszyscy obsrani w pampersach po hali śmigają. Franciszek w pampersie, krokodyl i minus w tetrowych a blady szkoda pisać . Niewiem co oni im robią ale minus i adaś obkitowali się po szyję samą. jedno wyjście jest olać normy po 300 zdawać i czterobrygadówkę też olać przynajmniej tydzień czy 2 ich przetrzynać. Ale ze starymi pazernymi gadami łysym zbokiem,kazikiem pałą, chorym harnasiem czy chudym Lesławem się nie da. Ale panowie starych niema dużo. Można powalczyć niech nadrobione płacą a nie odbiory.

otto

co tam sie dzieje ciekawego przed swietami ? przyjmowali kogos ? jak sobie dyrek radzi ?

zapracowany

Rozglądajcie się, pewnie w poniedziałek po weekendzie, będzie dużooo kamer na zakładzie

zulus

Zauważyłem że dużo zapytań jest o obrywacze. O co chodzi dlaczego tak wszyscy pytają o te obrywacze, o lidera, ile sztuk na zmianę itp...?

janek

a moze pracował w gi group w innym miescie

Włodek

Czy orientuje się może ktoś jak jest teraz na obrywaczach? Czy pracują na zmiany i po ile sztuk montują na zmianę?

spawacz

od stycznia bedzie sie działo...

Obrywacze

A kto tam teraz na tych obrywaczach na P6 jest tym liderem? ( usunięte przez administratora )

prawilny

ktos cos wie o Gi group ?

monter
@prawilny 29.11.2014 14:34

To jest nowa agencja i z tego, co mi mówiły dziewczyny, które tam pracują, to mają wyższe stawki niż Adecco, Hydro i Randstad. Widocznie lepsze warunki wynegocjowali, ja byłem na rozmowie, zebrały dane i czekam na tel, może się odezwą. Na razie szukam dalej. Pozdro dla wszystkich tymczasowych! ;)

wozkowy
@monter 02.12.2014 11:27

Kiedyś pracowałem przez Gi Group i do dziś nie wypłacili mi wszystkich pieniędzy oraz nie odesłali dokumentów ! uważajcie na tę Agencję.

monter
@wozkowy 02.12.2014 14:15

Jak mogłeś pracować przez Gi Group w CNH skoro oni dopiero od niedawna są i na razie nie zatrudnili nikogo? Podpucha z jakiejś innej agencji, która boi się o własną d?

wedel

ktos cos wie o Gi group ?

przyjecia

Na technika byly 2 miejsca. Jeden zrezygnowal zanim podpisal umowe gdy zobaczyl co od niego beda wymagac... i zatrudnili drugiego na jego miejsce.

gyjkln

Czy poprzyjmowali w ciągu ostatnich 2-3 miesięcy ludzi z agencji do CNH? Bo jakieś 3 miesiące temu było ogłoszenie, oferta pracy na technika wydziałowego.

Obrywacze

Ciekawe jak teraz wygląda praca na obrywaczach na wydziale P6? Czy mają spokojną pracę czy może ich ostro ganiają do roboty?

Pjeden

szkoda słów co się dzieje tam wręcz ludzi zniechęcają do pracy wielu młodych którzy pracuję na umowę przez CNH rozgląda się za inna pracą bo rola niewolnika zakładu im się nie widzi. Od stycznia wzmożona produkcja będą gonić batem i zastraszać a jak w tym wszystkim się pomylisz zwalniać nieważne że dopiero przyszedłeś i nic dobrze nie wiesz ich to nie interesuje. A więc lepiej jechać do Holandii na pomidory niż pracować w " (usunięte przez administratora)

krawędziarz

Ej kolego z.krawędziarki to jest mój nick nie podszywaj się ;-) brak słów co wyrabia się na p1 oby zaistniała poprawa bo będzie trzeba się zawijac

Operator prasy
@krawędziarz 22.11.2014 13:09

Koledzy krawędziarze też stwierdzam że do bani się zrobiło na P1, ale sami sobie po części jesteśmy winni, gdybyśmy robili tylko to co do nas należy (stać na swoim stanowisku i od niego nie odchodzić ) kierownictwo dawno już by zmiękło, ale nie jeden przez drugiego gada a za..dala jeszcze więcej!!Niech tylko od stycznia zacznie się czterobrygadówka już widzę stado ludzi płaszczących się przed kierownikiem żeby mogli zostać na nadgodziny. Takim podejściem nic nie poprawimy!!! Jeśli nie będzie wśród nas solidarności będziemy mieli jeszcze gorzej niż jest teraz!

krawedziarz

Co to sie dzieje teraz w cnh to normalnie obóz koncentracyjny. Na P1 podnieśli wyrobienie gdzieś o 30% trzeba latać żeby złapać minuty a nowy derektor lata i tylko ludziom zdjecia robi jak coś żle robią wiem bo mi zrobił zdjecie że niby nic nie robiłem ale nie pomyśli że musiałem wuzkowego znaleźć bo nie miał mi kto towaru postawić na stół a wuzkowy koper to chyba najgorszy pracownik. Będzie tylko gorzej. Ale słychać coś ze od stycznia czterobrygadówka ma wracać. Rycharski kierownik taki był bochater a teraz w gacie robi na widok nowego derektora.

Zostaw opinię o CNH - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CNH