Opinie o CNH w Płock

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy CNH. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CNH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CNH w Płock

No

Co robi przewodniczący solidarności p K chodzi po wydziałach i poduszeczka ludzi żeby się zgodzić 750 brutto czy nie wydaję wam się że to jest układ z PT bo raczej tak zamiast przekonywać żeby więcej zarabiać i wspierać załogę to co skłóca ją

Uko

Trzeba wprowadzi spór zbiorowy możemy poczekać pół roku myślą że dadzą 3zldo godziny że cholo,,,, ta zaraz się zgodzi to co oni proponyja jeszcze nie będziemy zarabiać 1000 EUR zobaczcie ile zarabiają kierownicy i czy czy menadżerowie i ludzie fikcyjni a my mamy zarabiać 3800 nie zgadzać minimum 900 brutto to będzie 4zlnetto to dlatych co nie wiedzą co to jest netto a brutto

Bachus

Czy wiesz, że? Opuszczenie stanowiska pracy przez pracownika może w jednej sytuacji zostać nie pociągnięte pod ukaranie tego pracownika(zaznaczam, że pracownik musi znajdować się na terenie zakładu) gdy pracownik powie przełożonemu, gdy w pytaniu przełożonego o opuszczenie stanowiska i niepoinformowanie go o tym fakcie odpowie, że opuścił stanowisko działając na korzyść zakładu? Np. gdy poszedł po papier do drukarki, a nie miał czasu poinformować przełożonego z racji faktu, iż musiał wykonać ważny spis?. Np. gdy poszedł poszukać Elektryka, ponieważ wystąpił problem na stanowisku, a skutkować on może zatrzymaniem linii produkcyjnej bądź zagraża życiu bądź zdrowiu?. Mnożyć można takie sytuację, ważne jest aby osoba wyznaczona przez pracodawcę nie stosowała wobec was presji.

Lop

Hiszpan żebyś się nie rozchorował przez te soboty i nadgodziny przyjdź na spawalnia pracować to odechce ci się soboty i nadgodzin i to jest właśnie polska (usunięte przez administratora)która myśli tyko o osobie żeby pierwszy do koryta z żarciem chyba jesteś rolnikiem z podstawówką

Darox
@Lop

Hiszpan to kolega rycharsia razem na mecze chodzili itd nie wiem jak teraz to jak on ma się postawić? Teraz zarobi i złapie + a podwyżkę dostanie i tak... Tyle że (usunięte przez administratora) jest

Obcy

Czytam te wasze wpisy i nie dowierzam żeby tak było w takiej światowej firmie żeby ludzie nie zarabiamy na te czasy 1000ero i byli tak traktowali tak jak opisujecie ludzie którzy pracowali kiedyś w CNH to było coś i nie było co

Bachus

Podobno L3 robi nadgodziny i niejaki wózkowy Pawelec Es, który ciąga hedery. Dziękujemy z całego serca w tak ważnym dla na etapie rozmów o podwyżki. Panowie bez was by tak nie było. Będziemy pamiętać jak dużo dla nas i dla całej społeczności zakładowej zrobiliście. A tego SIP-a Jatosława, który tam maluje powinni związki uhonorować dodatkowymi bonusami za wkład w politykę solidarnościową na wydziale P3/L3.

Fg
@Bachus

Jak się siedzi na wózku i się chowa za ścianami to można nadgodziny robić ale on ma uprawnienia spawalnicze chyba nawet spawał to nie był chętny do nadgodzin a ilu takich cwaniaków jest

Ona

To jest prawda L3 przychodzi w sobotę i w niedzielę na 12 godzin

Hj
@Ona

Te osoby co pracują po godzinach i w soboty wiedząc że jest tak sytuacja nie po winny dostać podwyżki spisać ich nazwiska i związki powinny ich zablokować

Bachus

Panowie i Panie, a może tak poprosimy związki zawodowe o podwyżkę szkodliwego z racji faktu, iż opary (dym) spawalniczy jest rakotwórczy?. Całe lasery to wdychają, już nie mówię o spawaczach, kierownikach i wózkowych?. Jeśli jesteście za to proponuję przeczytać co jest napisane na opakowaniu po drucie spawalniczym. Jest tam napisane, że wdychanie oparów, pyłu spawalniczego powoduję raka i uszkadza główny układ nerwowy. Może te 2.80zł czas podnieść skoro BHP nic sobie nie robi z naszego zdrowia i życia?.

Bh
@Bachus

BHP w tej firmie to fikcja wystarczy po patrzeć się na kierownika BHP zachowanie jego od biegaj od norm człowieczeństwa ale dyrekcji tacy ludzie pasują którzy mają nie ludzkie zachowanie z chorobą przychiczną np pa Przemysław Ż czy AR i wielu ludzi na stanowiskach

@Bh

Też takie wrażenie odnoszę, że coś jest nie tak z tym facetem. Dobrze, że rozmowa weszła na jego temat. Panie i Panowie, którzy dostali kary za niechodzenie po ścieżce dla pieszych, sprawdźcie proszę jaka jest minimalna szerokość tej drogi w obu kierunkach. Zdziwicie się jak zobaczycie wymiary. Pytanie do Pana od BHP czy zasadne było karanie pracowników? :). Proponuję udać się do związków i ruszyć Panów Przewodniczących aby zwrócili pracownikom należne ich pieniądze. To jest dobry czas. Pozdrawiam

Foto

Które wydziały pracowały w sobote

Olo
@Foto

Jak zawsze spawalnia łącznie z mistrzówką

Pl
@Olo

Ludzie na spawalni nie mają ukończone podstawówki to muszą słuchać kierowników i majstrów a majstrowie budowlanki to się nie postawią menadżerom czy kierownikowi spawalni i większość jest po układach czy rodzinie i tak to wygląda

@Pl

Spokojnie, bez emocji. Nie wkładaj wszystkich do jednego worka. Poza tym, znam ludzi bez wyższego wykształcenia, którzy intelektem kładą takich po studiach. Wykształcenie nie gra tu żadnej roli więc nie rozumiem Twoich uszczypliwości. Fakt jest taki, że dopóki dopóty się nie zjednoczymy i nie będziemy wspólnie wyznaczać sobie obranych kierunków i ich realizować, nic nie wskóramy lub nie będziemy z tego zadowoleni. Wierzę, że siła leży w każdym z nas, że możemy być i mieć.... Wystarczy tylko się postarać.

Jimi Jimi

Ludzie opanujcie Się jak jest Wam tak zle w CNH to sie zwolnijcie i pojdzie do innej pracy lub na wlasna dzialalnosc !!!!! Nikt Was na sile nie trzyma !!! Pracuje jako wozkowy w 4 brygadowce pensja podstawowa 4800 zl brutto plus premie 210 zl plus dodatek za 4B 35 % i szkodliwe 2.80 zl do kazdej godziny i dodatek nocny. Bez nadgodzin zarabiam 5200 netto i jestem bardzo zadowolony z wyplaty Ludzie opanujcie sie !!!!

Koko
@Jimi Jimi

Skąd masz takie informacje są one nieprawdziwe pracuje 16 lat i takiej sumy niezarobijem chyba że za dwa miesiące w miesiącu około 300godzin

SZUWAREK 500
@Koko

TAK , MASZ RACJĘ. ALE WEŹ POD UWAGĘ TO ŻE ON PRACUJE W SYSTEMIE 4ROBRYGADOWYM. MAJĄ TAM DODATEK DO PODSTAWY A WIĘC MOŻE TYLE ZARABIAĆ. POZDRAWIAM.

Koko
@SZUWAREK 500

Wcale tak dużo się w cnh się nie zarabia więc niema co się chwalić w ośmiu godzinach mamy 23zl na godzinę a Ukrainą i agencja te same pieniądze na obecno chwilę to na budowie więcej zarobisz czy nawet w supermarkecie

Ja@
@Koko

Agencje płacą 17 zł na godzinę więc nie pisz że 23 zł to mało . I polecam iść spróbować pracy w supermarkecie gdzie klient Cię będzie traktował jak prywatnego służącego , zobaczymy ile wytrzymasz A zarabiają około 3500 brutto przy dobrych wiatrach.

@Koko

Już ci wyliczam 4800 podstawa dodatek 4 brygadowka 35% 1600 zł szkodliwe warunki 2,8 zł każda godzina 440 zł premia 210 dodatek stażowy 400 godziny nocne 110 Suma 7520 zł brutto co daje 5000=-=5100=netto Nie masz pewnie szkodliwego i dodatku do 4 brygadowki

@Koko

Idź do supermarketu za 2500 brutto agencje płacą nawet 25 zł brutto ale umowa zlecenie

Antoni, który słonie goni
@Jimi Jimi

A czy mógłby ktoś napisać jakie są widełki zarobków w biurach?

Zlo
@Jimi Jimi

To skąd parówo masz te 4800 brutto podstawy jak zwykły monter ma dużo mniej który jest przyjmowany ,no chyba że przyjęty po z .. to i kwota jest inna wstyd dla tej firmy jak traktują ludzi nic się nie zmieniło tylko na gorsze ...????????????

@Zlo

Co ty porownujesz jakiegoś śmiecia montera bez uprawnień i wykształcenia do Operatora Logistycznego z uprawnieniami i wyksztalceniem

Normalny
@Jimi Jimi

Jak ty tak mozesz nazwać parówo montera śmieciem nie wstyd ci oj za takie nazwanie ci się należy domyśl cooo a ty się nazywasz logistycznym fachowcem chyba raczej (usunięte przez administratora)szkoda słów na takich jak ty????????????????

SZUWAREK 500
@Jimi Jimi

WIESZ CO , ŻEBY NIE TEN MONTER TO PRAWDOPODOBNIE NIE PRACOWAŁBYŚ W CNH TYLKO GDZIEŚ NA JAKIEJŚ POPAPRANEJ BUDOWIE W DESZCZU I CHŁODZIE Z DALA OD RODZINY ,,, A JAK CI SIĘ NIE PODOBA TO WYYYPPPAAADDD BURAKU Z ZAKŁADU . SZACUN DLA MONTERÓW KOBBAJNÓW , HEDERÓW I PRAS.

Hallo
@Jimi Jimi

Do ciebie buraku sam się zwolnij tyle w temacie...

Edek
@Jimi Jimi

Do Rolmarkietu idźcie ????

Ktoś
@Jimi Jimi

Pracujesz przez agencje czy bezpośrednio przez CNH?

Ptaku320
@Jimi Jimi

To zarobki bardzo dobre ja pracuję w firmie 18 lat wczoraj dostałem wypłatę 2600 śmiać się czy płakać wspomnę że pracuję po 10 godzin

tryt
@Ptaku320

ile masz brutto na odcinku?

@Jimi Jimi

To się ciesz z tego szkodliwego, ja bym na Twoim miejscu odkładał bo to co wdychasz jest rakotwórcze. Może przedłuży Ci życie jak nie daj Bóg zachorujesz. Jeśli nie wierzysz przeczytaj co jest napisane na opakowaniu po drucie spawalniczym. To ja może streszczę Ci tak na prędko ponieważ napisy są po Angielsku. A więc "Wdychanie oparów spawalniczych i związków w nim zawartych-chromu, powoduje raka i uszkadza centralny układ nerwowy". Tak, że Jimi albo odkładaj na chemię i podróże po szpitalach albo uszczelnij porządnie wózek i nie wychodź z niego do "fajrantu". I mówisz, żebyśmy się opamietali. Wolne żarty.

Mk

700 zł to 2,60do godziny naprawdę nadal traktuję nas ja ludzi z dziewiętnastego wieku halo my potrafimy liczyć i pisać

Halooo
@Mk

Wysoka izbo w zakładzie już nie daleko do 1200 zł podwyżki , czekany z niecierpliwością kiedy się to stanie czuwaj...

Xz
@Halooo

Panowie minimum 4zl netto to jest 900 brutto czy to jest wygórowana stawka chyba nie bo dobiera będziemy zarabiać 1000 euro

Bc

Panowie czy nie czujecie się wykorzystywani przez kierowników i majstrów oraz menadżerów nie przykro wam że kierownicy czy menadżerowie kupują sobie samochody po 60tys i i robią sobie remonty lub się budują a my pracujemy po 10czy 15lat i nie stać nam na godne życie pracując w nadgodzinach czy w soboty oni za naszą krwawice bogacą się mają kolosalne premię i wypłaty chyba macie rozeznanie ile zarabiają kierownicy i menadżerowie nie dość że dorabiają się na naszej krzywdzie to traktują nas jak ludzi z dziewiętnastego wieku że potrafimy liczyć i pisać może koniec tego traktowania i z organizujemy się i zacznijmy się szanować nie pozwólcie się szantażować po to żeby chronić przełożonym tyłki i tak nas z nurzają w błocie w oczach dyrekcji Dyskretny z Góry

Xxx
@Bc

Brawo mądre slowa ludzie obudzcie się w końcu trzeba się wkoncu obudzić z letargu jak sami sobie niepomozemy i niewywalczymy to nikt nam niepomoze oni patrzą tylko na własne stołki my ich nieinteresujemy my mamy na nich tyrać a oni mają się dorabiać a my (usunięte przez administratora)

Płytkarz
@Bc

podaj stawki kierownicze bo ja nie znam ??? watpie zeby wiecej zarabial niz ja klade plytki wekendowo od duzej 120 zl sztuka i klej gratis Polecam uslugi przygotuje wizytowki

Płytkarz
@Bc

ja mam fuchy i sie ciesze nie zagladaj komus do portfelu mogles sie uczyc a nie skonczyles gimnazjum zaocznie

Co
@Płytkarz

To się zwolnij jak masz fuchy i nie blokuj miejsca pracy dla innych którym utrzymują się z jednej wypłaty a po za tym kogo to interesuje że ty masz fuchy a podatek odprowadzasz od tych fuch (usunięte przez administratora)

No

Ponowie macie odwagę zatrzymać produkcję i przeprowadzić pikietę przy bramie czy nawet całą załogo przejść do około zakładu

Szczery

Teraz widać i (usunięte przez administratora)ba o pracowników cnh jak nic z tego nie ma to trzyma stronę agencji pracy jak ma z tego interes tu nie trzeba być filozofem że nasze podwyżki poszły dla właścicieli agencji i na premię dla kadry a wy ludzie jesteście naiwni i pracujecie w nadgodzinach i w soboty życie jest tak krótkie i poświęcacie swoje życie dla premię dla menadżerów i kierowników a oni się z nas śmieją i traktują jak (usunięte przez administratora) pieniądze są ważne ale trzeba mieć godność i szacunek dla samego siebie bo oni nas nie szanują to sami się szanujemy

Fakt
@Szczery

Dziś zostaliśmy upokorzeni tym co nam dał nam zakład nie wymieniając kto dokładnie ,wstyd wychodzić ze strony pracodawcy z taką propozycja wstyd,wstyd ...nadzieję jest w nas pracownikach i mam nadzieję że przeczekamy tooo...

Bo
@Fakt

To nie zakład tyko tomach bo Stefan umiał z nim rozmawiać i jak był problem to pisał do Turynu a poco pojechali tam chyba nie na wycieczkę mają wszystko ob gadanie tyko nas w nosie mają

Spawacz

Panowie nadgodziny to za mało od kiedy masowe L4? 5osob nic nie zrobi ale 30% każdego wydziału na zwolnieniu i wydział planu managera nie wykona, reszta urlopy na żądanie na oddanie krwi i będą braki wtedy można nieco nas docenia

Bo
@Spawacz

I kto to zrobi poczekaj co będzie w sobotę się działo ilu będzie pracować publiki i to ci co ukończyli tylko podstawówki

I bardzo dobrze powinien dyrektor dać 10zl może ludzie w końcu przejrzą na oczy jak nas dyrekcja traktuję i kadra pracujecie dalej w nadgodzinach i w soboty

Z tego co czytam to Panowie co pracują w nadgodzinach wywalcza podwyżkę dla całego zakladu:)wystarczy że się powstrzymaja miesiąc od nadgodzin i będzie 1400 zł????a co z resztą ludzi którzy nie pracują w nadgodzinach jaki wywrą nacisk żeby pracodawca dał więcej??? Słuchamy propozycji??. Co oni mają do zaoferowania???

Fk

Jeśli by był bang godzin to dla wszystkich pracowników od kierownika po pracownika biurowego

Ulala
@Fk

Bang godzin tylko oprze sie większości o montaże bo tam jest dużo pracy aby towar zszedł gotowy z taśmy.., co do umysłowych tzw i w biurze to im by się przydało w pierwszej kolejnosci popracować po 10 godzin i zobaczyć jak to jest a nie przelazic...????????

Xxx
@Ulala

Ci umysłowi tzw. to w 8 nie mają co robić to co mieli by robić w 10

Co

Właśnie przez takich ludzi niema jedności jak nie masz mózgu to ci powiem że jak uda się wywalczyć podwyżkę o której mowa to następna sobota może być za większe pieniądze ale z takimi ludźmi jak ty to nie będzie podwyżki albo bardzo niska widzę że brak u ciebie ludzkość i jakiej kolwiek inteligencji szanowania się na wzajem (usunięte przez administratora)

Nick.
@Co

Widzę że tobie brakuje oleju tu i ówdzie. Jak idzie produkcja 10 kombajnów od poniedziałku do piątku to czy pójdziesz w sobotę czy nie to i tak produkcja wykonana chyba jest sekwencja na każdy dzien i nigdy nie ma na sobotę produkcji. To jest uzupełnianie dopięcie produktu na ostatni guzik. I to jest dobre dla zakładu. A żeby wywrzeć presję na pracodawcę to nie jest tylko że 300 "Kowalskich" Nie pójdzie w sobotę. Trzeba znaleźć inny sposób np dwa piątki po 4 godziny nie pracują ludzie nie schodzi 10 kombajnow i to jest presja . To nie jest podejrzewam jak u ciebie za worek ziemniaków załatwisz wszystko.

Opcja
@Nick.

Już chodzą pogłoski aby ludzie przychodzili w soboty bo chciałaby góra tego bo jest zapotrzebowanie, i aby porozmawiać z ludźmi o tym,a a gdzie godne podwyżki dla ludzi którzy i tak ciężko pracują nie dajmy się omamić...czuwaj

Kolo

Nic nie mam do zaoferowania...Dlatego uciekam na Orlen zarabiać godne pieniądze. Koledze życzę dużo nadgodzin.

Słabo

Spawacz w cnh za rąbią 3700 netto to pocą wy tam pracujecie ludzie obudźcie się nie trzeba w tym zawodzie pracować żeby robić więcej gdzie kolwiek tym bardziej że ludzie.mowja że traktują was jak (usunięte przez administratora)

wkurzony

Panowie przewodniczacy Metalowcy i Solidarność załoga oczekuje wprowadzenia strajku jezeli nie otrzymamy podwyżki w wysokosci 1200 brutto zł i bez banku godzin i bez sobot. Badzmy normalna firma !!!! Przypominam niedlugo wybory w Solidarnośći !!!! Mogą być zmiany jak sie nie idzie za większoscia załogi !!! Pojechali na wycieczke do Turynu pojedli pozwiedzali i tyle ..... załoga jest gotowa na strajk a Przewodniczacy związków ??? My placimy składki i was karmimy !!! Bez naszych skladek i bez Nas nie ma was i wrocicie na liczydlo i spawanie na nasze stawki 3700 netto a nie 7000 netto

Czas ....
@wkurzony

My chcemy godnej podwyżki ,a nie resztki w kwocie 450 zł biezta bo to reszta i bądźcie zadowoleni ze dostaliście coś wogole tak nie może być ,dobrze. napisał przedmówca można rozliczyć związki za ich działania na rzecz załogi...Czas mija i nerwy puszczają już ludziom...

Kl
@wkurzony

Panowie to nic nie da strajk to około 4 miesięcy żeby był oficjalny tu trzeba brać w swoje ręce np urlopy na żądanie pul wydziału albo chorobowe i trzeba się wypisywać z związków jednych i drugich niech z chodzą do roboty naduł

Dr
@wkurzony

A skąd takie informacje że spawacze zarabiają 7 tys na rękę to jest nie prawda na angażu mamy 3700netto niech ludzie sobie sprawdzą odcinki bo nie wiedzą ile zarabiają nie można sobie wliczać wysługi bo 10 lat nato pracowaliśmy a szkodliwe jest ruchome to sobie wyliczyć ile mamy na godzine

Stefan jakoś potrafił zorganizować jakoś pojęte przy bramie może trzeba to powtórzyć tylko kto będzie przemawiał to jest śmieszne tak trzeba się wypisywać żeby związków takich jak są nie było

Sonia

Związki bez radne nic z tego nie będzie Stefan wiedział jak ich ugryźć a toci trzymają stronę tomacha

Zostaw merytoryczną opinię o CNH - Płock

• Jak się pracuje w CNH?

Zobacz opinie na temat firmy CNH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 447.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CNH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 411, z czego 53 to opinie pozytywne, 224 to opinie negatywne, a 134 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CNH?

Kandydaci do pracy w CNH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CNH