Opinie o PRIMETECH S.A. w Katowice

Grupa Kopex jest producentem maszyn i urządzeń dla górnictwa węgla kamiennego na świecie. Zajmuje się specjalistycznymi usługami dla górnictwa, w tym drążeniem szybów pionowych i chodników poziomych oraz realizacją budowy kopalń pod klucz. W swojej strukturze ma również firmy dostarczające specjalistyczne urządzenia elektryczne oraz systemy przeciwwybuchowe mające zastosowanie w górnictwie. Grupa Kopex obsługuje inwestycje w przemyśle wydobywczym w Polsce i Europie oraz na największych rynkach górniczych świata: Australii, Chinach, RPA.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRIMETECH S.A. w Katowice

Zredukowany

Żałuje że nie robiłem wałków! kwadratowych albo trójkątnych nieważne jakich. Teraz mnie zwolnili to bym miał coś na start. Pozdro dla wygranych co zostali. Czołem!

Ciekawski

Ktoś wie co Famur zaprezentuje na Simeksie? Pośród flag Famuru wisi też jedna Kopeksu.

CWMG

Wasiaty z transportu dalej pływa

qieniu

co wygodacie tylko katowice poszly sie ... ZZM dalej jedzie z koksem i brakuje ronk do pracy

Mistrz
@qieniu

Przecież fachowców już zwolnili. Kogo szukają sprzątaczki?

Turek
@qieniu

A co z serwisem? Pamiętam jak jeszcze rok, może dwa lata temu to tych Kangoorów i Hundajów to chyba nie gasili na zakładzie, bo na okrągło wjeżdżały i wyjeżdżały z zakładu. Mieszkam nieopodal, więc widzę różnicę.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie PRIMETECH S.A.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Mareczek W

Ciekawe czy paździoch z servisu tankuje jeszcze swoją jariske za zakladowe pieniądze? Jego i Tego wąsiatego z transportu to powinni normalnie ukamieniowac za przekręty.

DKJ

Wreszcie miejsce na parkingu jest...

torreador
@DKJ

Moze i ciebie czerwony błaźnie wkrótce odetną od pępowiny i będzie kolejne miejsce P. Wolałbym parkować na lidlu czy na wolskiego ale żeby moi koledze dalej pracowali i warunki były jak za ZZM.

CWMG
@torreador

A H.... z kolegami byle ja robię Pozdrowienia dla DKJ

gość
@torreador

Co racja to racja. Szkoda tego zakładu

kise

Przyjecia w Zabrzu !!! Famur Famak S.A. Asystent ds. Controllingu Miejsce pracy: Zabrze Do obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie: wspieranie pracowników działu controllingu w wykonywanych zadaniach, udział w prognozowaniu wyników, udział w pracy nad raportami dla Zarządu, analiza zobowiązań i należności, udział w planowaniu wpływów i wydatków.

Dijczewel
@kise

Myślałem że jakąś osobę na fizyczne stanowisko a tu zajś :(

mgr M. Hajduczek
@Dijczewel

fizoli to się zwalnia a nie przyjmuje..

Vulva

Rekrutacja na intratne stanowisko bezrobotnego wymagania : 3 języki obce wyższe wykształcenie i wszystkie certyfikaty EU - spawacza i uprawnienia elektryka wysokich napięć :)

edek_majster

Firma upada, wątpię czy ktokolwiek chchciałby zatrudnić się w tej firemce, oprócz operatorów buldożerów i firm sprzątających po tym bajzlu..

EMeryt

Cyztam czytam te wypociny i dopiero tera dostrzegam z jakimi mat0łami robiłem na hali

Emeryt 2
@EMeryt

ty dopiero teraz, my od samego początku wiedzieliśmy żeś matoł :)

lesław

Co Wy tam wiecie o życiu i karierze, jak jedyne do czego się nadajecie to młotek i klucz 55, skończcie studia to pogadamy. Idę się opalać bo urlop mam, nie to co Wy je#aka na nockach przy CNC..

pepe

poprzednik wspomniał o rozdzielcach, więc jak tam rozdzielcy się mają w kopexie ?

Janek

A co u Ryfamioków bo jakoś cicho siedzą?

RFM
@Janek

Nie ma czasu na użalanie, walczymy Janek, roboty mnóstwo do przyszłego roku, szkoda, że tyle ludzi wyp..ili, za te decyzje to akurat powinien ktoś siedzieć, bo to co odwalili - działanie na szkodę firmy

lesław

kolegów nie miałem, bo nie byliście godni mojej osoby, ja mam się dobrze, przyjaciele mi pomogli i w Kopexie tez dawałem rady, zabrakło doświadczenia ale wszystko przyjdzie z czasem, grilla za niedługo zrobię dawni znajomi z pracy sie zjawią, a Wy zawistne hieny odeśpijcie nockę bo dziś trzeba iść na 22 do pracy, cześć!

zwykłyRobol
@lesław

Współczuje ci że kolegów nie miałeś i nie masz pewnie do teraz. Takie ekscelencje jak ty oglądam na co dzień. Nie masz się czego cieszyć, ludzie których zaprosiłeś na grilla wyciul**ą cie bez mydła. Wykorzystują a później zapomną o tobie. Kiedyś będziesz płakał że nikt o tobie nie pamięta, nikt ci nie mówi cześć na chodniku, nit cie nie zaprasza do siebie itd... Po twojej wypowiedzi wnioskuje że jesteś zwykłym bezwartościowym snobem wiec ciesz się póki możesz ;) Możliwe że więcej zarobisz niż ja, ale czy jesteś szczęśliwy ? Chodzisz z kolegami na piwko ?

Emil
@lesław

Lesław przyjaciele ? ty wiesz w ogóle co to znaczy ? nie rób se jaj.

kolega lesława
@lesław

Jacy przyjaciele?! Końcówa i Bojko zadbali o to żeby twoje podanie o pracę trafiło do odpowiedniej osoby i żebyś się nie narobił na rozdzielni. A Lutkowi sam lizałeś to dostałeś stołek majstra. Taki układ, w którym otrzymujesz korzyści za "usługi" nazywa się SPONSORINGIEM a nie przyjaźnią!!!

Lechosław

Ależ wy Panowie zazdrościcie. Przecież wy też mogliście zapraszać Lutka na grilla i na sylwestra. Napewno by wam też znalazł jakąś ciepłą fuchę!

Rumburak....
@Lechosław

W sumie trochę żałuje, tylko trochę mnie zniesmaczało wchodzenie i lizanie tych otworów :)

były
@Lechosław

A kimże ten Lutek jest?

edelweiss
@były

Lutek co miał na głowie fiu@ (czapkę)..

lesław

dzięki Panowie, spotkał bym niejednego z Was na dzielni i obił mordę.. tacy 'koledzy' z pracy.. eh..

Paragraf
@lesław

ty kolegów nie miałeś i nigdy nie będziesz miał z takim podejściem jakie masz. Co do obicia mordy, to śmiać się chce, tłuszczem to tej reki nie rozbujasz no i trzeba mieć jaja których ty nigdy nie będziesz miał :) wiesz o czym piszę.

nyczoluś

Dziwisz się że taki imbecyl był majstrem? Rozejrzyj się w koło, większość majstrów to nieporadni, zera liczący tylko na ludzi. Nie ma majstra który by Ci pomógł rozwiązać problem, który rzeczywiście posiada wiedze odpowiadającą stanowisku. Nie ma takich ludzi w Zabrzu :-( więc sraczka jak go nazywacie wcale nie był odmieńcem, po prostu zezowaty dał go na stanowisko żeby nim sterować jak joystickiem.

Bax królik
@nyczoluś

Absolutnie się z tym nie zgodzę - Sorry. Ten człowiek, hmm człowiek oki niech tak będzie, lizał ( nie napiszę co bo usunie to moderator ) wszystko wszystkim, by przetrwać z zerem wiedzy, zerem wykształcenia i zerem człowieczeństwa, takie totalne zero a pleców też za bardzo nie miał, miał tylko małe plecki i na to stanowisko to wystarczyło. Zaś co do Majstrów, nie piszę o wszystkich, są dość dobrze przygotowani by pełnić to stanowisko, są fachowcami i znają się na rzeczy, a że robią pracownikami to taka ich rola. Oczywiście to moje zdanie w tym temacie.

Ken

Czy ktoś wie gdzie pracuje L.K pseudo "Sraczka" był jakiś czas majstrem, no niby majstrem na montażu kombajnów chodnikowych ? Mam mu coś bardzo ważnego do przekazania a nie mam z nim kontaktu jak go zwolnili/wyrzucili.

Jasio
@Ken

Przed pracą w Kopexie składał odkurzacze z tego co wiem, pewnie teraz do tego wrócił, tylko żal mi tych klientów, te gadanie bez sensu, bez składni itp :( Ale tacy jak on też muszą być bo kurz w domu działa na alergię.

pracodawca

Zapraszamy do Vlassenroot Polska Gliwice ul. Bojkowska 59 zatrudniamy spawaczy i ślusarzy z uprawieniami. Zapewniamy darmowy przewóz z Zabrza , Bytomia, Rybnika i Chrzanowa na wszystkie trzy zmiany. Najniższe wynagrodzeni dla początkującego spawacza to 2700 zł na rękę. mail hrm@vlassenroot .pl tel 32 3357022

Oli

I tak skończył się ZZM.Idole zostali po to by popłakać że im się nie udało.Powodzenia .

Stare dobre czasy na M50

Bardzo dobrze wspominam czasy spędzone w ZZM. Kto miał rozum to i sznapsa wypił z rana i dorobił na boku. To se ne wrati. Żal

Zostaw merytoryczną opinię o PRIMETECH S.A. - Katowice

PRIMETECH S.A.