Opinie o BIOTON S.A. w Ożarów Mazowiecki

Grupa Bioton to polskie przedsiębiorstwo biotechnologiczne, zajmujące się produkcją leków. Od 2005 spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BIOTON S.A. w Ożarów Mazowiecki

kukiz

Ostatnie regulacje finansowe pracowników produkcyjnych były w 2010 roku. Premi brak,fundusz socjalny nie istnieje nie licząc kart na święta 340zł netto , opieka medyczna płatna miesięcznie 80zł medicowev dla rodziny dodatkowo.Ogólnie panuje kolesiostwo czyli zarabiają znajomi reszta ma pracować i się nie odzywać.Stale nie płacą innym firmom za zamówienia i o wszystko trzeba sie upominać! Ogólnie nie polecam .

Baton

Ann - czytaj dokładnie, wyżej juz ktos odpisał o autach i zarobkach.

Ann

Dlaczego nikt nie napisze ile się tam zarabia? Np. specjalista.

totek

socjalu nie ma - tylko opieka medyczna, coś tam na rozmowie mówili, odpłatna dla rodziny. żadnych dodatków etc. Ja popytałem wśród Klientów i narzekają, że nie regulują płatności???????Generalnie dużo prawdy w opisie powyżej - CV. Ludzi mają dobrych i to ratuje firmę, ale podobno odchodzą regularnie, powodów nie znam to opinia Klienta. Rozmowa była szczegółowa, ( ciężko magluje FF, regionalny i chyba ktoś z HR jest ) pytania niestandardowe, raczej schematu się nie spodziewajcie.

Przedstawiciel medyczny

1. Rozmowa telefoniczna. 2. Wideorozmowa na Teams. 3. Lakoniczny mail po terminie, bez feedbacku.

O doświadczenia, o motywacje itp.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
cv

Miałam iść na rozmowę, prowadza teraz kilka procesów rekrutacyjnych, jednak popytałam trochę wsród ludzi, którzy odeszli - taka norma przed decyzja. A wiem, że sporo dobrych, jak nie najlepszych ludzi odeszło w ostatnim czasie,...to mnie cofneło. Premie - nie płacone w terminie, lub wcale, sa działy które nie widziały premii od dawna...a to później, a to za Q, a to za inny Q - lipa O Awansach i podwyżce- zapomnij, nie ma podobno żadnych procedur, a jak są to nikt ich nie przestrzega, nie ma i już. nikt nie rozmawia z polem poza ludźmi ze sprzedaży, wiec kompletnie nie maja pojęcia co się dzieje, podobno od roku nie ma wyników IMS i żadnych danych.... Nikt nie widział w polu żadnego Menedżera z Marketingu więc wymyślają głupoty, które musisz wdrażać na siłe... To mnie przestraszyło, więc nie poszłam na rozmowę, ale pracuję już gdzie indziej lekarz powiedział, że dobrze bo nic nie rozliczają w terminie  może to się przyda, opinie byłych.....

lili

Pracuję prawie 8 lat,ogólnie nie narzekam na firmę. Jest prywatna opieka medyczna.Poza tym kiepsko z podwyżkami,nie ma pakietu socjalnego,nie ma premii i nie ma szans na rozwój,awans...no chyba,że się ktoś ma znajomości "wyżej". Atmosfera coraz gorsza,na przełomie tych kilku lat mogę ocenić. Gdyby nie to,że jest stabilnie i pensja jest na czas to szukałabym czegoś innego.I pewnie zacznę...tylko przeraża mnie rynek pracy teraz.

lili
@lili

Aha...praca w dziale KJ.

dudek

Co do samochodów - przyzwoitej klasy Nowa Astra kombi. Ma wszystko czego trzeba w aucie służbowym. Kierownik Regionalny Insignia CDTI. Samochody z leasingu więc mają limity. Pieniądze - jak wszędzie b. różnie ok 4000 pln brutto z pewnością dostaniesz na Medycznego, Specjalista dostanie więcej kwestia doświadczenia. Tak jest wszędzie.

Witam, może ktoś powiedzieć coś więcej na temat zarobków premii i samochodu???? za wszystkie cenne wypowiedzi z góry dziękuje

W

Jakie zarobki ma Aparatowy na początek.

ap
@W

3200 brutto

mlody

witam Brał ktoś może udział w rekrutacji na stanowisko specjalista ds. Kontroli Jakości? Jak przebiega rekrutacja? Ile jest etapów? Jakie zarobki?

BEBEBE

Firma bardzo OK. w tych czasach to już trudno znaleźć podobna Firmę.

gringo

a może nie miałaś nic ciekawego do powiedzenia i nie chcieli z Ciebie robić wariata. Z doświadczenia wiem, że 5/8 minut to nie jest możliwe, więc jak odpadłaś czy odpadłeś to nie oczerniaj od razu HR itd....takie opinie nic nie wnosza.

aaa

Jestem już po II ostatnim etapie-aplikowałam na PM.II etap mało profesjonalny,chaotyczny,3 osoby-HR,kierownik,FF rozmowa trwała 5 max 8min.Szkoda było dymać 200km,tylko po to żeby zobaczyli Cię,bo mogli to uczynić online w obecnych czasach.Szanujcie innych!!!

aaa

Podpowiedzcie proszę,zostałam właśnie zaproszona na II etap rozmów do siedziby firmy,może orientujecie się jakich pytań czy zadań mogę spodziewać się na rozmowie i czy jest to już ostatni etap,jakie autko,jak z wynagrodzeniem,premiami???będę wdzięczna

janek13

Czy ktoś wie jak się pracuje na podkarpaciu? Jaki szef? Ile można wołać jeśli chodzi o kasę? Mam doświadczenie kilkuletnie w branzy. Staram się tam o prace.

Szef

praca przyjemna, atmosfera przyjazna, koleżeńska, rodzinna, samochód Honda CRV do celów służbowych, rekrutacja kilkuetapowa, pozdrawiam

BIOTON

Czy ktoś może mi więcej napisać o pracy w Biotonie -atmosfera, flota, warunki korzystania z samochodu i przebieg rekrutacji. Bardzo proszę.

?

z pewnoscia trzeba miec odpornosc na sytuacje gieldowa, ktora jest nadymana bez sensu. troche tu pracuje i 90% tego co czytam to absurd. Mozna zarobic, jak sie realizuje zalozenia. Lekko nie jest, ale normalnie. Fitma naprawde godna polecenia!, popytaj tych co pracowali, odeszli, a teraz chca wracac za wszelka cene. Ja polecam!

Bioton, to bardzo dobra Firma. Wymagajaca dojrzalosci, ale dajaca swobode myślenia. Polecam.

nieprawda, Bioton to bardzo dobra i rodzinna firma. Jeszcze nie zwariowała i oby to się nigdy nie stało.

Zostaw merytoryczną opinię o BIOTON S.A. - Ożarów Mazowiecki

• Jak się pracuje w BIOTON S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy BIOTON S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BIOTON S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BIOTON S.A.?

Kandydaci do pracy w BIOTON S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BIOTON S.A.
2.3/5 Na podstawie 166 ocen.

BIOTON S.A.