Lemarpol - Wózki Widłowe Spółka z o.o.

Opinie o Lemarpol - Wózki Widłowe Spółka z o.o.

Aktualność
Witajcie!
Dziękujemy za Waszą obecność na naszym profilu w serwisie GoWork! Tutaj możecie dzielić się swoimi opiniami na temat naszej firmy. Każdy z Was ma możliwość dostosowania tego komunikatu do własnych potrzeb.
Jako zespół pragniemy zapewnić, że to miejsce będzie otwarte na konstruktywną wymianę myśli oraz rzetelne dyskusje.
Prosimy o to, aby treści publikowane w tym wątku były merytoryczne, zgodne z prawdą i kulturalne. Wszelkie wpisy naruszające zasady społeczności, zawierające obraźliwe treści lub szerzące dezinformację, mogą zostać usunięte przez administratora. Zachęcamy do wypełniania tego wątku pozytywną energią i szacunkiem dla wszystkich użytkowników.
Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i konstruktywny udział w dyskusji.

Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Lemarpol - Wózki Widłowe
Nowy wpis

Aktualność
Witajcie!
Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i konstruktywny udział w dyskusji.

Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Lemarpol - Wózki Widłowe

Czy w Lemarpol - Wózki Widlowe Spółka z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Nie

Małgorzata
@mlody

A to na jaką umowę pracujecie? Zlecenie czy UoP?

@Małgorzata

Zatrudniamy tylko na umowę o pracę.

mlody Nowy wpis
@Małgorzata

O pracę 5 lat bez żadnej podwyżki.

Małgorzata Nowy wpis
@Piotr

Od pierwszych dni umowa o pracę? Nawet na okresie próbnym?

Piotr Nowy wpis
@Małgorzata

Firma zatrudnia na umowę o pracę nawet w okresie próbnym.

Ta firma to totalna porażka... Zero szacunku dla pracownika i mistrzostwo biura w odbijaniu piłeczki... Jakby nawet pracowac 24 na dobe to i tak ciagle będzie źle... Uciekam jak najszybciej

Bożena

A co oni tam za piłeczki odbijają? Nie idzie nic u nich załatwić??

Pracuję od niedawna ale nie pozostanę tu długo. Dużo nie spełnionych obietnic. Szkoda czasu na tą firmę...

Bronisław

Co konkretnie jest niedotrzymane? Chodzi o kasę czy inne sprawy? Powiedz bo chce aplikować a wolałbym się nie rozczarować.

@Bronisław

Pieniądze na czas. Zawsze możesz spróbować i posmakować nowego smaku korporacji. Będziesz nowym numerkiem w systemie...

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Lemarpol - Wózki Widlowe Spółka z o.o. na stanowisko Molilny mechanik serwisu? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Cześć wszystkim! Po ślubie się przeprowadziłem i szukam pracy, więc obserwuję osądy pracowników. Wydaje mi się, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Warszawy. Mam prośbę, napiszcie jaka jest atmosfera w firmie Lemarpol - Wózki Widlowe Spółka z o.o.? Czy dobrze się Wam tam pracuje? Czy są tanie obiady lub jakaś kantyna w której można zjeść? Pozdrawiam Piotr

Pola
@Piotr

Cześć Piotrze. Jest dobrze, choć czasami wypłata mogłaby osiągać wysoki poziom stresu. Jeśli idzie o dofinansowane obiady pracownicze to sugeruję firmę Geberit z Warszawy. Pracownicy (wiem to od narzeczonego bo tam pracuje) zamawiają posiłki przez specjalny panel dotykowy, a firma dopłaca im do każdego posiłku. Ludzie bardzo to doceniają, że nie muszą pamiętać o zakupieniu lub zrobieniu kanapek przed rozpoczęciem pracy. Pozdrawiam serdecznie. Pola.

Robert
@Pola

Dzień dobry Pani Polu. Jestem bezpośrednio zainteresowany organizacją posiłków w pracy dlatego dołącze do wymiany zdań. Firma Geberit, której nazwę Pani wspomniała organizuje proces żywienia pracowników poprzez aplikację SmartLunch. Wiem o tym bo sam odpowiadałem za wdrożenie. Dużo rozmawiam z klientami i wiem że żywienie pracownika wpływa na obniżenie rotacji oraz lepszą atmosferę w firmie. Pozdrawiam Robert

Pola
@Piotr

przepraszam a do pracy przychodzi się pracować czy żreć jakieś cateringi?

Tadeusz

Pracowałem i nie polecam. Obietnice i tylko obietnice żeby złapać pracownika i na maksa wykorzystać. Narzedzia prymitywne i najtansze. Zeby dostać coś lepszego to trzeba zasłużyć. BHP to kpina. Kodeks Pracy nie istnieje i nie jest wcale stosowany. Mają swoje zasady. Praca od rana do nocy a płacą za nadgodziny grosze oraz odliczaja z nadgodzin jedna godzinę twierdząc ze jeździmy sobie po sklepach ! Zanim się zatrudnisz w firmie Lemarpol to dobrze sie zastanów a najlepiej popytaj osoby które tam pracują. Oczywiscie jest grupa starych pracownikow pupilkow szefa co mają dobre plecy i dostają najlepsze zlecenia żeby zrobić obrot ponad plan i dostac super premię. Ty dostajesz same przeglady i naprawy gwarancyjne i wszystko co na wynajmach co nie jest wliczane do tego zeby dostac premię kwartalną. Lemarpol wśród klientow ma bardzo zla opinie i wszystko co ta firma opisuje na swojej stronie to obluda i fikcja nie majaca nic wspólnego z prawdą...

@Tadeusz

zgadzam się w końcu ktoś nie boi się napisać prawdy i nie koloryzuje jak 90% fałszywych komentarzy tutaj

Lemarpol
@Tadeusz

Panie Tadeuszu, dziękujemy z Pana opinie my również uważamy, że każdy ma prawo do przedstawiania swojego punktu widzenia. Pragniemy jednak sprostować kilka informacji: - system rozliczania godzin pracy mechaników mobilnych oparty jest na systemie GPS i liczony jest od momentu uruchomienia samochodu do momentu jego powrotu w miejsce stałego zaparkowania, - system pracy jest 8h i każde przekroczenia tego wymiaru rozliczane jest w formie płatnych nadgodzin, - na wyposażeniu każdego mechanika jest zestaw narzędzi, który dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb oraz personalizowany jest do konkretnych maszyn obsługiwanych w danym terenie, - aneksy prowizyjne mechaników mobilnych są jednakowe dla wszystkich, niezależnie od miejsca pracy czy długości zatrudnienia, - zlecenia serwisowe rozdysponowywane są głownie ze względu na bliskość zamieszkania danego mechanika bądź jego umiejętności czy posiadanych uprawnień, niezależnie od rodzaju samego serwisu, - początkujący mechanik zdobywa doświadczenia na serwisach mniej skomplikowanych z czasem stawiając czoła cięższym wyzwaniom, - firma spełnia wszystkie regulacje prawne zarówno w zakresie BHP oraz Kodeksu Pracy, czego dowodem są pozytywne raporty odpowiednich organów kontrolujących, - firma Lemarpol obsługuje kilka tysięcy klientów dodatkowo co roku stale powiększając tę grupę, na obronę jakości świadczonych usług niech będzie fakt kontynuacji współpracy z ponad 92% z nich.

Jaka umowa obowiązuje w Lemarpol - Wózki Widlowe Spółka z o.o. podczas okresu próbnego?

Odpowiedź

Żadna, zresztą to co dzieje się w tej firmie w ostatnim czasie to jeden wielki cyrk.

Witam, Firama Lemarpol najszcęściej decyduje się na zaoferopwanie Umowy na czas próbny 3-miesięczny, po którym przy pozytywnej ocenie współpracy, podpisywane są umowy na czas nieokreślony. Kandydat z dużym doświadczeniem branżowym może liczyć na zatrudnienie na czas nieokreślony od pierwszej umowy.

Jaki jest styl zarządzania w Lemarpol - Wózki Widlowe Spółka z o.o.?

stara wyga

taki że nie wiesz w którym momencie cię zwolnią

MarekR

tez polecam, atmosfera ok, pracodawca ma dobre podejscie do pracownikow, zapewnia benefity, szkolenia. nigdy nie bylo obsuwy z wypłatą. swoją pracę lubię, a nowi pracownicy zawsze sa mile widziani i moga liczyc na pomoc bardziej doswiadczonych osob

Tadeusz
@MarekR

Ciekawe kto to widział. Panie prezesie nie pisz tu tych bzdur i nie podszywaj sie pod pracowników...

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Lemarpol - Wózki Widlowe Spółka z o.o.?

xyz

jakie etapy rekrutacji?

Darek

Ciekawe ze od Lipca pojawiły się same pozytywne wypowiedzi. Nikt nie wspomniał ze kilku długoletnich pracowników się zwolniło?

Gosc☺
@Darek

Nikt z długoletnich pracowników się nie zwolnił. Zwolnili się Ci może co krótko pracowali.

@Gosc☺

Ja pracowałam w tej firmie ok 11 lat. Zwolnilam rok temu z bólem serca bo się musiałam wyprowadzić. Co prawda znalazłam pracę....,ale... tam gdzie obecnie pracuję to w porównaniu do firmy lemarpol to przespać o całe lata świetlne. Chodzi o wszystko. Ludzi ,i o komfort pracy.

ppp
@Ania

proszę dodać że była Pani sprzątaczka a nie pracownikiem biura czy warsztatu

Czy w Lemarpol - Wózki Widlowe Spółka z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

xyz

nie

mlody

ciekawi mnie kto wystawia połowę opinii tutaj napisanych, przecież gołym okiem widać że te dobre pisała praktycznie jedna osoba...

Duża jest rotacja ludzi w Lemarpol - Wózki Widlowe Spółka z o.o. na przedstawiciel handlowy? Znowu ukazało się ogłoszenie 6 stycznia na Nuzle.pl. Dlaczego pracownicy odchodzą z firmy?

Witam, W firmie jest bardzo mała rotacja naszych pracowników. Kolejne ogłoszenie, które się ukazało oznacza, że kolejny raz rozwijamy nasz dział sprzedaży.

?

Czy firma oferuje szkolenie na wózki widłowe czy jest to już wymagane od pracownika?

@?

Firma oferuje szkolenia na wózki widłowe.

Były Pracownik

Witam, Chciałbym podzielić się opinią na temat firmy. - ogóle wrażenia nie polecam na wszystko szkoda kasy dla klientów drobiazgi to jakiś żart. Generalnie wymagania duże jednak pracując w oddziale pod Warszawą jesteś traktowany jak 6 koło u wozu promuje się tylko oddział w Zatorze i generalnie nawet numer podany na mapie Google jest do oddziału w zatorze tak aby przypadkiem klient nie zadzwonił ;)) Wszystkie strony itp podpowiadają tylko kontakt z zatorem , jeśli ktoś uważa ze to żarty proszę sprawdzić. W Warszawie wynajmują i sprzedają handlowcy z siedziby to nie do pomyślenia. A najlepszy jest pan. Dyrektor który ma tutaj jak w raju nic nie robić to mało powiedziane jest gdzieś w drugiej części Polski i przyjeżdża sobie rekreacyjnie raz w miesiącu na wycieczki ;)) A Prezesi płaca mu tak naprawdę za pomysły ściągnięte z poprzedniej firmy w której jak nie trudno sprawdzić nie radził sobie i tylko znajomość z innym z Dyrektorów dała mu szanse awansować. A tak naprawdę oprócz płacenia mu za robienie prezentacji z wyników które pobiera z systemu to kompletnie nic nie robi ;))) a Prezesie Płacą ;)) Firma uważam ukierunkowana dobrze ale przez brak regionalizacji i pomysły nie dokonca osób które się do tego nadają zostaje dalej w tle za innymi przynajmniej w Pod warszawskim oddziale kierowanym przez nie właściwe. Rady : Drodzy Panowie prezesi skupcie się nie tylko na tym co was otacza tzn. Piękny oddział w zatorze ale również na to w jakim położeniu stawiacie warszawski oddział w miejscu gdzie konkurencja jest największa i reklama jest o wiele większym zasięgu innych konkurencyjnych firm i oczywiście nad pracownikami którzy jak łatwo zobaczyć nie przynoszą zysku a tylko straty dla firmy ;)))

Henry

Tak mało informacji i opinii znajduje się na forum ale mam nadzieje, że to efekt zadowolenia z pracy?

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

PRACOWNIK

A jakie dokładnie stanowisko Pana interesuje ?

Wypracujesz sobie nadgodziny za które i tak Ci nie zapłacą...

Zbyszek

Witam, chciałbym wyrazić opinie odnośnie firmy Lemarpol. Na początek zacznę od kolorowania oraz dobrego bajerowania kierownika serwisu który zapewnia podczas rozmowy o pracę jaki to nie jest idealny zespół kierowników, doradców oraz innych techników. Po przyjęciu się do nich spędziłem tam około 2.5tygodnia pomijając fakt że w branży siedzę od kilkunastu lat. Auto jak najbardziej na plus ponieważ nowe lecz temat wyposażenia auta to... Temat rzeka. Począwszy od kluczy,, made by kuźnia,, i inna totalna chińszczyzna. Pomijam fakt mierników, wiertarki oraz Boscha.. Wszystko jednorazowe. Ścieżka kariery to jakiś pic na wodę ponieważ czegoś takiego nie ma i pewnie długo tego nie będzie. Oczywiście zleceń jest mnóstwo ponieważ wszystkie wózki które wyjeżdżają z pseudo warsztatu są w ogóle nie sprawne więc jak dostajesz wiadomość że laweta jedzie do klienta z wózkiem to chciał nie chciał musisz jechać już do niego ponieważ na bank nie zjeździe z lawety i pewnie ma już jakieś wycieki. Miałem tak kilkanaście razy podczas mojej pracy i nich. Dziennie musiałem robić około 300-500km ponieważ tak porozrzucane wózki a gdzie jeszcze czas na naprawy??. Kiedyś jak powiedziałem szanowne Panu kierownikowi że robię tak już dwa tygodnie po około 20h poza domem to usłyszałem że przecież o co mi chodzi... Skoro odpoczywam podczas jazdy. Ogólnie temat kultury ludzi pracujących pozostawia wiele do życzenia! Jestem ciekaw jak ta firma w ogóle funkcjonuje na rynku z takimi wózkami... Ale dzięki nim mam aktualnie sporo pracy na swoim terenie :) A dogadać się z tematem nowych części dla klienta to jakaś masakra.. Nie wspominając dostępności części... Typu głowica do 4Y albo pomp hydrauliki... Masakra... Jeśli chodzi o markę Manitou to masakra nawet szkolenia nie zrobili serwisowi odnośnie kasowania durnych inspekcji olejowych ponieważ sami chyba nie wiedzieli... Ogólnie odradzam współpracy z tą firmą.

Tadek
@Zbyszek

To wszystko co pan napisał to prawda o kierowniku i całym lemarpolu oszukują klientów i pracowników wypłaty płacone na trzy raty.

@Zbyszek

Jak spędziłeś tam 14 dni to rzeczywiście masz dużo do powiedzenia a prawda pewno tak wyglądała ze kolego (usunięte przez administratora), widzę jak przychodzą tacy jak ty i panie ja na serwis bo wyobrażenie o robocie takie że (usunięte przez administratora) w auto jzda do klienta diagnoza taka panie trza na warsztat bo zrobić się nie umie ale do gadania to ho ho łańcuch da się takiemu zmierzyć to nie wie jak ale serwisant całą gębą, przyjmuje się do roboty to panie co ja nie umiem a w rzeczywistości (usunięte przez administratora) I tyle na temat.

Zostaw merytoryczną opinię o Lemarpol - Wózki Widłowe Spółka z o.o. - Zator

• Jak się pracuje w Lemarpol - Wózki Widłowe Spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lemarpol - Wózki Widłowe Spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lemarpol - Wózki Widłowe Spółka z o.o.?

Lemarpol - Wózki Widłowe Spółka z o.o.