Lemarpol - Wózki Widłowe Spółka z o.o.

Opinie o Lemarpol - Wózki Widłowe Spółka z o.o.

Aktualność
Witajcie!
Dziękujemy za Waszą obecność na naszym profilu w serwisie GoWork! Tutaj możecie dzielić się swoimi opiniami na temat naszej firmy. Każdy z Was ma możliwość dostosowania tego komunikatu do własnych potrzeb.
Jako zespół pragniemy zapewnić, że to miejsce będzie otwarte na konstruktywną wymianę myśli oraz rzetelne dyskusje.
Prosimy o to, aby treści publikowane w tym wątku były merytoryczne, zgodne z prawdą i kulturalne. Wszelkie wpisy naruszające zasady społeczności, zawierające obraźliwe treści lub szerzące dezinformację, mogą zostać usunięte przez administratora. Zachęcamy do wypełniania tego wątku pozytywną energią i szacunkiem dla wszystkich użytkowników.
Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i konstruktywny udział w dyskusji.

Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Lemarpol - Wózki Widłowe
Nowy wpis

Aktualność
Witajcie!
Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i konstruktywny udział w dyskusji.

Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Lemarpol - Wózki Widłowe

Czy zdarzają się nadgodziny w Lemarpol - Wózki Widlowe Spółka z o.o.?

Czy w Lemarpol - Wózki Widlowe Spółka z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Nie

Małgorzata
@mlody

A to na jaką umowę pracujecie? Zlecenie czy UoP?

@Małgorzata

Zatrudniamy tylko na umowę o pracę.

@Małgorzata

O pracę 5 lat bez żadnej podwyżki.

Małgorzata Nowy wpis
@Piotr

Od pierwszych dni umowa o pracę? Nawet na okresie próbnym?

Piotr Nowy wpis
@Małgorzata

Firma zatrudnia na umowę o pracę nawet w okresie próbnym.

Ta firma to totalna porażka... Zero szacunku dla pracownika i mistrzostwo biura w odbijaniu piłeczki... Jakby nawet pracowac 24 na dobe to i tak ciagle będzie źle... Uciekam jak najszybciej

Bożena

A co oni tam za piłeczki odbijają? Nie idzie nic u nich załatwić??

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Lemarpol - Wózki Widlowe Spółka z o.o. na stanowisko Molilny mechanik serwisu? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Pracuję od niedawna ale nie pozostanę tu długo. Dużo nie spełnionych obietnic. Szkoda czasu na tą firmę...

Bronisław

Co konkretnie jest niedotrzymane? Chodzi o kasę czy inne sprawy? Powiedz bo chce aplikować a wolałbym się nie rozczarować.

@Bronisław

Pieniądze na czas. Zawsze możesz spróbować i posmakować nowego smaku korporacji. Będziesz nowym numerkiem w systemie...

Cześć wszystkim! Po ślubie się przeprowadziłem i szukam pracy, więc obserwuję osądy pracowników. Wydaje mi się, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Warszawy. Mam prośbę, napiszcie jaka jest atmosfera w firmie Lemarpol - Wózki Widlowe Spółka z o.o.? Czy dobrze się Wam tam pracuje? Czy są tanie obiady lub jakaś kantyna w której można zjeść? Pozdrawiam Piotr

Pola
@Piotr

Cześć Piotrze. Jest dobrze, choć czasami wypłata mogłaby osiągać wysoki poziom stresu. Jeśli idzie o dofinansowane obiady pracownicze to sugeruję firmę Geberit z Warszawy. Pracownicy (wiem to od narzeczonego bo tam pracuje) zamawiają posiłki przez specjalny panel dotykowy, a firma dopłaca im do każdego posiłku. Ludzie bardzo to doceniają, że nie muszą pamiętać o zakupieniu lub zrobieniu kanapek przed rozpoczęciem pracy. Pozdrawiam serdecznie. Pola.

Robert
@Pola

Dzień dobry Pani Polu. Jestem bezpośrednio zainteresowany organizacją posiłków w pracy dlatego dołącze do wymiany zdań. Firma Geberit, której nazwę Pani wspomniała organizuje proces żywienia pracowników poprzez aplikację SmartLunch. Wiem o tym bo sam odpowiadałem za wdrożenie. Dużo rozmawiam z klientami i wiem że żywienie pracownika wpływa na obniżenie rotacji oraz lepszą atmosferę w firmie. Pozdrawiam Robert

Pola
@Piotr

przepraszam a do pracy przychodzi się pracować czy żreć jakieś cateringi?

Tadeusz

Pracowałem i nie polecam. Obietnice i tylko obietnice żeby złapać pracownika i na maksa wykorzystać. Narzedzia prymitywne i najtansze. Zeby dostać coś lepszego to trzeba zasłużyć. BHP to kpina. Kodeks Pracy nie istnieje i nie jest wcale stosowany. Mają swoje zasady. Praca od rana do nocy a płacą za nadgodziny grosze oraz odliczaja z nadgodzin jedna godzinę twierdząc ze jeździmy sobie po sklepach ! Zanim się zatrudnisz w firmie Lemarpol to dobrze sie zastanów a najlepiej popytaj osoby które tam pracują. Oczywiscie jest grupa starych pracownikow pupilkow szefa co mają dobre plecy i dostają najlepsze zlecenia żeby zrobić obrot ponad plan i dostac super premię. Ty dostajesz same przeglady i naprawy gwarancyjne i wszystko co na wynajmach co nie jest wliczane do tego zeby dostac premię kwartalną. Lemarpol wśród klientow ma bardzo zla opinie i wszystko co ta firma opisuje na swojej stronie to obluda i fikcja nie majaca nic wspólnego z prawdą...

@Tadeusz

zgadzam się w końcu ktoś nie boi się napisać prawdy i nie koloryzuje jak 90% fałszywych komentarzy tutaj

Lemarpol
@Tadeusz

Panie Tadeuszu, dziękujemy z Pana opinie my również uważamy, że każdy ma prawo do przedstawiania swojego punktu widzenia. Pragniemy jednak sprostować kilka informacji: - system rozliczania godzin pracy mechaników mobilnych oparty jest na systemie GPS i liczony jest od momentu uruchomienia samochodu do momentu jego powrotu w miejsce stałego zaparkowania, - system pracy jest 8h i każde przekroczenia tego wymiaru rozliczane jest w formie płatnych nadgodzin, - na wyposażeniu każdego mechanika jest zestaw narzędzi, który dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb oraz personalizowany jest do konkretnych maszyn obsługiwanych w danym terenie, - aneksy prowizyjne mechaników mobilnych są jednakowe dla wszystkich, niezależnie od miejsca pracy czy długości zatrudnienia, - zlecenia serwisowe rozdysponowywane są głownie ze względu na bliskość zamieszkania danego mechanika bądź jego umiejętności czy posiadanych uprawnień, niezależnie od rodzaju samego serwisu, - początkujący mechanik zdobywa doświadczenia na serwisach mniej skomplikowanych z czasem stawiając czoła cięższym wyzwaniom, - firma spełnia wszystkie regulacje prawne zarówno w zakresie BHP oraz Kodeksu Pracy, czego dowodem są pozytywne raporty odpowiednich organów kontrolujących, - firma Lemarpol obsługuje kilka tysięcy klientów dodatkowo co roku stale powiększając tę grupę, na obronę jakości świadczonych usług niech będzie fakt kontynuacji współpracy z ponad 92% z nich.

Jaka umowa obowiązuje w Lemarpol - Wózki Widlowe Spółka z o.o. podczas okresu próbnego?

Odpowiedź

Żadna, zresztą to co dzieje się w tej firmie w ostatnim czasie to jeden wielki cyrk.

Witam, Firama Lemarpol najszcęściej decyduje się na zaoferopwanie Umowy na czas próbny 3-miesięczny, po którym przy pozytywnej ocenie współpracy, podpisywane są umowy na czas nieokreślony. Kandydat z dużym doświadczeniem branżowym może liczyć na zatrudnienie na czas nieokreślony od pierwszej umowy.

Jaki jest styl zarządzania w Lemarpol - Wózki Widlowe Spółka z o.o.?

stara wyga

taki że nie wiesz w którym momencie cię zwolnią

MarekR

tez polecam, atmosfera ok, pracodawca ma dobre podejscie do pracownikow, zapewnia benefity, szkolenia. nigdy nie bylo obsuwy z wypłatą. swoją pracę lubię, a nowi pracownicy zawsze sa mile widziani i moga liczyc na pomoc bardziej doswiadczonych osob

Tadeusz
@MarekR

Ciekawe kto to widział. Panie prezesie nie pisz tu tych bzdur i nie podszywaj sie pod pracowników...

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Lemarpol - Wózki Widlowe Spółka z o.o.?

xyz

jakie etapy rekrutacji?

Darek

Ciekawe ze od Lipca pojawiły się same pozytywne wypowiedzi. Nikt nie wspomniał ze kilku długoletnich pracowników się zwolniło?

Gosc☺
@Darek

Nikt z długoletnich pracowników się nie zwolnił. Zwolnili się Ci może co krótko pracowali.

@Gosc☺

Ja pracowałam w tej firmie ok 11 lat. Zwolnilam rok temu z bólem serca bo się musiałam wyprowadzić. Co prawda znalazłam pracę....,ale... tam gdzie obecnie pracuję to w porównaniu do firmy lemarpol to przespać o całe lata świetlne. Chodzi o wszystko. Ludzi ,i o komfort pracy.

ppp
@Ania

proszę dodać że była Pani sprzątaczka a nie pracownikiem biura czy warsztatu

Czy w Lemarpol - Wózki Widlowe Spółka z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

xyz

nie

mlody

ciekawi mnie kto wystawia połowę opinii tutaj napisanych, przecież gołym okiem widać że te dobre pisała praktycznie jedna osoba...

Duża jest rotacja ludzi w Lemarpol - Wózki Widlowe Spółka z o.o. na przedstawiciel handlowy? Znowu ukazało się ogłoszenie 6 stycznia na Nuzle.pl. Dlaczego pracownicy odchodzą z firmy?

Witam, W firmie jest bardzo mała rotacja naszych pracowników. Kolejne ogłoszenie, które się ukazało oznacza, że kolejny raz rozwijamy nasz dział sprzedaży.

?

Czy firma oferuje szkolenie na wózki widłowe czy jest to już wymagane od pracownika?

@?

Firma oferuje szkolenia na wózki widłowe.

Były Pracownik

Witam, Chciałbym podzielić się opinią na temat firmy. - ogóle wrażenia nie polecam na wszystko szkoda kasy dla klientów drobiazgi to jakiś żart. Generalnie wymagania duże jednak pracując w oddziale pod Warszawą jesteś traktowany jak 6 koło u wozu promuje się tylko oddział w Zatorze i generalnie nawet numer podany na mapie Google jest do oddziału w zatorze tak aby przypadkiem klient nie zadzwonił ;)) Wszystkie strony itp podpowiadają tylko kontakt z zatorem , jeśli ktoś uważa ze to żarty proszę sprawdzić. W Warszawie wynajmują i sprzedają handlowcy z siedziby to nie do pomyślenia. A najlepszy jest pan. Dyrektor który ma tutaj jak w raju nic nie robić to mało powiedziane jest gdzieś w drugiej części Polski i przyjeżdża sobie rekreacyjnie raz w miesiącu na wycieczki ;)) A Prezesi płaca mu tak naprawdę za pomysły ściągnięte z poprzedniej firmy w której jak nie trudno sprawdzić nie radził sobie i tylko znajomość z innym z Dyrektorów dała mu szanse awansować. A tak naprawdę oprócz płacenia mu za robienie prezentacji z wyników które pobiera z systemu to kompletnie nic nie robi ;))) a Prezesie Płacą ;)) Firma uważam ukierunkowana dobrze ale przez brak regionalizacji i pomysły nie dokonca osób które się do tego nadają zostaje dalej w tle za innymi przynajmniej w Pod warszawskim oddziale kierowanym przez nie właściwe. Rady : Drodzy Panowie prezesi skupcie się nie tylko na tym co was otacza tzn. Piękny oddział w zatorze ale również na to w jakim położeniu stawiacie warszawski oddział w miejscu gdzie konkurencja jest największa i reklama jest o wiele większym zasięgu innych konkurencyjnych firm i oczywiście nad pracownikami którzy jak łatwo zobaczyć nie przynoszą zysku a tylko straty dla firmy ;)))

Henry

Tak mało informacji i opinii znajduje się na forum ale mam nadzieje, że to efekt zadowolenia z pracy?

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

PRACOWNIK

A jakie dokładnie stanowisko Pana interesuje ?

Wypracujesz sobie nadgodziny za które i tak Ci nie zapłacą...

Zostaw merytoryczną opinię o Lemarpol - Wózki Widłowe Spółka z o.o. - Zator

• Jak się pracuje w Lemarpol - Wózki Widłowe Spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lemarpol - Wózki Widłowe Spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lemarpol - Wózki Widłowe Spółka z o.o.?

Lemarpol - Wózki Widłowe Spółka z o.o.