Opinie o Lemarpol - Wózki Widlowe Spółka z o.o. w Warszawa

Lemarpol - Wózki Widlowe Spółka z o.o.
4 32 53 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Czy w umowie ujęte jest pełne wynagrodzenie pracownika czy tylko podstawa? Jak to wygląda w firmie Lemarpol - Wózki Widlowe Spółka z o.o., interesuje mnie praca jako Serwisant.

Darek

Ciekawe ze od Lipca pojawiły się same pozytywne wypowiedzi. Nikt nie wspomniał ze kilku długoletnich pracowników się zwolniło?

Gosc☺ Nowy wpis
@Darek

Nikt z długoletnich pracowników się nie zwolnił. Zwolnili się Ci może co krótko pracowali.

Ania Nowy wpis
@Gosc☺

Ja pracowałam w tej firmie ok 11 lat. Zwolnilam rok temu z bólem serca bo się musiałam wyprowadzić. Co prawda znalazłam pracę....,ale... tam gdzie obecnie pracuję to w porównaniu do firmy lemarpol to przespać o całe lata świetlne. Chodzi o wszystko. Ludzi ,i o komfort pracy.

Henry Nowy wpis

Niestety każda dobra firma ma swoich hejterów bo zamiast pracować wolą oczerniać!

Piotr Łysoń

Wnikliwie zapoznaliśmy się z wpisami, które pojawiły się w serwisie GoWork.pl na temat naszej firmy. Bardzo dziękujemy za wszystkie merytoryczne opinie, jak i konstruktywne słowa krytyki. Nie możemy jednak pozostać obojętni na treści, które uderzają w naszą firmę. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, niemniej jednak stale się rozwijamy. Wiąże się to z rotacją pracowników, a jednocześnie stawia przed nami ważną misję i wyzwanie, by zapewnić Naszym klientom najwyższą jakość obsługi. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przedyskutujemy problemy z jakimi przyszło zmierzyć się naszym odbiorcą. Wierzymy, że dzięki Państwa spostrzeżeniom możemy wprowadzić nowe usprawnienia. W tym celu zapraszamy do kontaktu bezpośredniego pod adres e-mail: piotr.lyson@lemarpol.pl

Tak3Nie2
... pełny raport Gemius
alan

Zweryfikowany użytkownik

Rekomendacja

witam ta firma to porażka niesłowni bardzo stan wózków mocno odbiega od stanu rzeczywistego a na koniec nic sobie ni robią z klienta nie chcą oddać pieniędzy zwlekają chyba muszę iść do sądu stanowczo nie polecam każdemu radzę się mocno zastanowić

Tak5Nie2

Uzytkownik toyoty

Totalna porazka beznadziejny sprzet, tragiczny serwis. Ceny kosmos 30 do 40 procent drozej niz u konkurencji 0 gwarancji bo tak jest umowa zkonstruowana ze niby mamy gwarancje ale jej niemamy. Zdecydowanie unikajcie tej firmy.

Tak3Nie1

Sebastian
@Uzytkownik toyoty

Rozumiem, że Twój wpis jest z poziomu osoby, która wynajmowała wózek widłowy od firmy Lemarpol? Możesz napisać, jak to się stało, że w ogóle skorzystałeś z wynajmu akurat od tej firmy? Polecił Ci ją któryś ze znajomych, czy po prostu bez wcześniejszej analizy rynkowej poszedłeś akurat do tego punktu? Przedstaw proszę, jak to wyglądało.

Karasol2
@Sebastian

A ja uważam wręcz przeciwnie, solidna firma i konkurencyjne ceny. Nie zdzierają jak inni.

Rotnex

Profesjonalna firma. Od kilku lat uzytkuje Manitou MI25. Szybki serwis, sprzet dobrej jakosci. Polecam Lubię atmosferę w Lemarpol - Wózki Widlowe Spółka z o.o. za: Rodzinna atmosfera

Piotr

Jestem bardzo zadowolony z obsługi firmy. Rzetelna i fachowa obsługa.

Sebastian

@Tadek, czym spowodowane są sytuacje, gdy pracodawca wypłaca wynagrodzenie pracownikom w ratach? Czy często zdarza się to w firmie Lemarpol - Wózki Widlowe? Jak ogólnie wyglądają warunki zatrudnienia? Można liczyć na umowę o pracę, czy raczej pracodawca oferuje umowę zlecenie? Zachęcam do przedstawienia szczegółów odnośnie pracy w tej firmie.

Zbyszek

Witam, chciałbym wyrazić opinie odnośnie firmy Lemarpol. Na początek zacznę od kolorowania oraz dobrego bajerowania kierownika serwisu który zapewnia podczas rozmowy o pracę jaki to nie jest idealny zespół kierowników, doradców oraz innych techników. Po przyjęciu się do nich spędziłem tam około 2.5tygodnia pomijając fakt że w branży siedzę od kilkunastu lat. Auto jak najbardziej na plus ponieważ nowe lecz temat wyposażenia auta to... Temat rzeka. Począwszy od kluczy,, made by kuźnia,, i inna totalna chińszczyzna. Pomijam fakt mierników, wiertarki oraz Boscha.. Wszystko jednorazowe. Ścieżka kariery to jakiś pic na wodę ponieważ czegoś takiego nie ma i pewnie długo tego nie będzie. Oczywiście zleceń jest mnóstwo ponieważ wszystkie wózki które wyjeżdżają z pseudo warsztatu są w ogóle nie sprawne więc jak dostajesz wiadomość że laweta jedzie do klienta z wózkiem to chciał nie chciał musisz jechać już do niego ponieważ na bank nie zjeździe z lawety i pewnie ma już jakieś wycieki. Miałem tak kilkanaście razy podczas mojej pracy i nich. Dziennie musiałem robić około 300-500km ponieważ tak porozrzucane wózki a gdzie jeszcze czas na naprawy??. Kiedyś jak powiedziałem szanowne Panu kierownikowi że robię tak już dwa tygodnie po około 20h poza domem to usłyszałem że przecież o co mi chodzi... Skoro odpoczywam podczas jazdy. Ogólnie temat kultury ludzi pracujących pozostawia wiele do życzenia! Jestem ciekaw jak ta firma w ogóle funkcjonuje na rynku z takimi wózkami... Ale dzięki nim mam aktualnie sporo pracy na swoim terenie :) A dogadać się z tematem nowych części dla klienta to jakaś masakra.. Nie wspominając dostępności części... Typu głowica do 4Y albo pomp hydrauliki... Masakra... Jeśli chodzi o markę Manitou to masakra nawet szkolenia nie zrobili serwisowi odnośnie kasowania durnych inspekcji olejowych ponieważ sami chyba nie wiedzieli... Ogólnie odradzam współpracy z tą firmą.

Tak10Nie

Tadek
@Zbyszek

To wszystko co pan napisał to prawda o kierowniku i całym lemarpolu oszukują klientów i pracowników wypłaty płacone na trzy raty.

Tak6Nie

Radek

Zastanawiam się dlaczego tak rzadko tu piszecie?

Zenek

Świetna firma ale niestety konkurencja nie daje za wygraną!!

@Zenek

Drogi kolego, nie jestem z żadnej konkurencji. Porostu wyraziłem swoją opinię odnośnie tej pseudo firmy w której niestety kiedyś miałem okazje pracować. Wiadomo że każdy ma swoje zdanie. Ciekawi mnie tylko czy szanowny Pan Prezes płaci Ci za te pozytywne opinie. Pozdrawiam Były serwisant z Torunia.

TakNie

Czy często wyjeżdża się służbowo w firmie Lemarpol - Wózki Widlowe Spółka z o.o. ? Jak wyglądają takie podróże? Czekamy na Twój komentarz.

Tak13Nie

Darek
@admin

Zatrudnijcie się to się zdziwicie. Ja chwilę tu byłem i uciekłem gdzie pieprz rośnie. To jest najgorsza firma w jakiej pracowałem !!!

@Darek

Również nie polecam tej firmy... Zdecydowania trzymajcie się z daleka!

Tak1Nie

Co myślicie na temat pracy w Lemarpol - Wózki Widlowe Spółka z o.o.? Czy od czasu dodania ostatniej opinii warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie uległy zmianie?

Feliks

Trudno się dziwić tym opiniom skoro firma jako pracodawca ma super opinię.!!

GOWORK

WIĘCEJ OPINII NIŻ PRACOWNIKÓW HAHAHA

Tak8Nie

Piotr

Przyjazna firma z rodzinna atmosfera. Realna szansa na rozwój zawodowy, awans, podwyżkę. Polecam-pracuję tu już prawie rok i świetnie się tu czuję. Obowiązki mnie nie przytłaczają, kumple w pracy są ok ;)

Milosz

Jako pracownik wystawiam pozytywną opinię. Nie tylko pracuję, ale również jestem w trakcie studiów- nie mam problemu z połączeniem obu zajęć, a pracodawca jest wyrozumiały i pomocny w tej kwestii. Pozostali pracownicy rowniez sluża pomoca, porada zwlaszcza w stosunku do nowych osob. Ogolnie panuje przyjazna atmosfera- tworzymy zgrany zespol, kazdy sie zna. Polecam ;)

gośc

Od ponad roku pracuję tutaj jako elektromechanik i praca odpowiada mi w 100%. Pensja- adekwatna do obowiazkow, platna w terminie, zero obsuw w tym temacie. Dużo dodatkow, benefitów, co jakis czas moge wziac udzial w szkoleniu, takze pracodawca stawia na rozwoj pracownikow. A atmosfera- swietna, kumpelska :)

gość

Moje stanowisko- technik mobilny- praca jak najbardziej w porządku. Glownie zajmuje sie naprawami, montazem, demontazem, czasem jest praca w terenie ( np. przeglad wozkow u klienta). Mam tu stale, ponad roczne zatrudnienie, pensja zawsze w terminie, wysokosc mnie zadowala. Czasem wyjezdzam na szkolenia. Kumple w pracy są kolezenscy, pomocni. ;)

MarekR

tez polecam, atmosfera ok, pracodawca ma dobre podejscie do pracownikow, zapewnia benefity, szkolenia. nigdy nie bylo obsuwy z wypłatą. swoją pracę lubię, a nowi pracownicy zawsze sa mile widziani i moga liczyc na pomoc bardziej doswiadczonych osob

gosc

Polecam- stałe zatrudnienie, jest umowa o prace, nowi pracownicy zaczynają od okresu próbnego. Jest czas na zaznajomienie sie z obowiazkami, rytmem pracy itd. Wysokosc pensji mi odpowiada ;)

rik90

Zatrudnienie w lemarpolu bardzo mi odpowiada- nie jest łatwo o dobrego pracodawcę, ktory docenia pracownika i o niego dba, zapewniajac dodatki czy szkolenia. Polecam.

gosc

Pracuje na stanowisku mechanik-serwisant i polecam. Obowiazki, jakie sa mi powierzane nie przekraczaja tego, co jest okreslone w umowie. Umowa- o prace,caly etat. Wyplata zawsze na czas, czasem zdarzaja mi sie nadgodziny, ale tylko w kryzysowych sytuacjach ;)

KM

pracuje tu dopiero drugi miesiac, jestem na okresie probnym, dopiero przyzwyczajam sie do obowiazkow itd. ale ogolnie podoba mi sie. pozostali pracownicy sa zyczliwi,pomocni. mam nadzieje, ze uda mi sie tutaj otrzymac stale zatrudnienie, bo jak na razie odpowiada mi praca tutaj ;)

Tob

22 opinii od połowy 2017 roku?!- szok! ktoś tu robi dobry PR rodem z korpo ;)

lolo

90% opinii pozytywnych napisała ta sama osoba :) Średnio inteligtenty szympans rozpoznaje ten sam styl wypowiedzi :)

Marro

Wynagrodzenie adekwatne do ilości powierzonych obowiązków, miła atmosfera, realna szansa na rozwój, podnoszenie swoich kwalifikacji czy awans. Polecam.

Bartek

Też polecam, w końcu znalazłem pracodawcę, który docenia wysiłek pracownika, dba o jego rozwój i potrafi nagrodzić go awansem. Wśród ekipy panuje bardzo dobra, 'kumplowska'atmosfera. Duzo dodatkow, mozliwosc doszkalania sie itd.

PrzemSak

pracuje tu juz drugi rok, jestem zadowolony, bo mam stale i sensowne godziny pracy, spoko pensję, fajna atmosfere w pracy- zadne korpo, tylko mozna na luzie z kazdym pogadac. polecam

Zostaw opinię o Lemarpol - Wózki Widlowe Spółka z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Lemarpol - Wózki Widlowe Spółka z o.o.