Opinie o Lemarpol - Wózki Widłowe Spółka z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Lemarpol - Wózki Widłowe Spółka z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Lemarpol - Wózki Widłowe Spółka z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lemarpol - Wózki Widłowe Spółka z o.o. w Warszawa

Patryk

Witam Nie czytajcie tych opinie pracowałem tam. To jest jedna wielka ściema. Te opnie są robione przez tą firmę dałem się tak złapać jak dziecko. Wszystko pięknie niby na rozmowie. A potem zero pomocy. Nie odbierają telefonów albo odbierają jak chcą. Ludzie generalnie są okej ale wszyscy zaszczuci jak szczury. I każdy ma tyle roboty że nie ma czasu nawet odpowiedzieć. Generalnie normy nie do wyrobienia. Narzędzia takie jak na magazynie maja. Pompa do odsysania to już tylko dla wybranych itp.Samochód na gołych oponach tak zawalony że się drzwi nie otworzyć. Nie polecam mina.

(usunięte przez administratora)Firma prężnie wyszla ponad plan za poprzedni rok nie dajac zadnych podwyżek pensji...

Henry

Niestety każda dobra firma ma swoich hejterów bo zamiast pracować wolą oczerniać!

Piotr Łysoń

Wnikliwie zapoznaliśmy się z wpisami, które pojawiły się w serwisie GoWork.pl na temat naszej firmy. Bardzo dziękujemy za wszystkie merytoryczne opinie, jak i konstruktywne słowa krytyki. Nie możemy jednak pozostać obojętni na treści, które uderzają w naszą firmę. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, niemniej jednak stale się rozwijamy. Wiąże się to z rotacją pracowników, a jednocześnie stawia przed nami ważną misję i wyzwanie, by zapewnić Naszym klientom najwyższą jakość obsługi. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przedyskutujemy problemy z jakimi przyszło zmierzyć się naszym odbiorcą. Wierzymy, że dzięki Państwa spostrzeżeniom możemy wprowadzić nowe usprawnienia. W tym celu zapraszamy do kontaktu bezpośredniego pod adres e-mail: piotr.lyson@lemarpol.pl

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Lemarpol - Wózki Widlowe Spółka z o.o. na stanowisko Molilny mechanik serwisu? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
alan

witam ta firma to porażka niesłowni bardzo stan wózków mocno odbiega od stanu rzeczywistego a na koniec nic sobie ni robią z klienta nie chcą oddać pieniędzy zwlekają chyba muszę iść do sądu stanowczo nie polecam każdemu radzę się mocno zastanowić

Uzytkownik toyoty

Totalna porazka beznadziejny sprzet, tragiczny serwis. Ceny kosmos 30 do 40 procent drozej niz u konkurencji 0 gwarancji bo tak jest umowa zkonstruowana ze niby mamy gwarancje ale jej niemamy. Zdecydowanie unikajcie tej firmy.

Sebastian
@Uzytkownik toyoty

Rozumiem, że Twój wpis jest z poziomu osoby, która wynajmowała wózek widłowy od firmy Lemarpol? Możesz napisać, jak to się stało, że w ogóle skorzystałeś z wynajmu akurat od tej firmy? Polecił Ci ją któryś ze znajomych, czy po prostu bez wcześniejszej analizy rynkowej poszedłeś akurat do tego punktu? Przedstaw proszę, jak to wyglądało.

Karasol2
@Sebastian

A ja uważam wręcz przeciwnie, solidna firma i konkurencyjne ceny. Nie zdzierają jak inni.

Rotnex

Profesjonalna firma. Od kilku lat uzytkuje Manitou MI25. Szybki serwis, sprzet dobrej jakosci. Polecam Lubię atmosferę w Lemarpol - Wózki Widlowe Spółka z o.o. za: Rodzinna atmosfera

Jestem bardzo zadowolony z obsługi firmy. Rzetelna i fachowa obsługa.

Sebastian

@Tadek, czym spowodowane są sytuacje, gdy pracodawca wypłaca wynagrodzenie pracownikom w ratach? Czy często zdarza się to w firmie Lemarpol - Wózki Widlowe? Jak ogólnie wyglądają warunki zatrudnienia? Można liczyć na umowę o pracę, czy raczej pracodawca oferuje umowę zlecenie? Zachęcam do przedstawienia szczegółów odnośnie pracy w tej firmie.

Radek

Zastanawiam się dlaczego tak rzadko tu piszecie?

Zenek

Świetna firma ale niestety konkurencja nie daje za wygraną!!

Zbyszek
@Zenek

Drogi kolego, nie jestem z żadnej konkurencji. Porostu wyraziłem swoją opinię odnośnie tej pseudo firmy w której niestety kiedyś miałem okazje pracować. Wiadomo że każdy ma swoje zdanie. Ciekawi mnie tylko czy szanowny Pan Prezes płaci Ci za te pozytywne opinie. Pozdrawiam Były serwisant z Torunia.

admin

Czy często wyjeżdża się służbowo w firmie Lemarpol - Wózki Widlowe Spółka z o.o. ? Jak wyglądają takie podróże? Czekamy na Twój komentarz.

Darek
@admin

Zatrudnijcie się to się zdziwicie. Ja chwilę tu byłem i uciekłem gdzie pieprz rośnie. To jest najgorsza firma w jakiej pracowałem !!!

Zbyszek
@Darek

Również nie polecam tej firmy... Zdecydowania trzymajcie się z daleka!

Feliks

Trudno się dziwić tym opiniom skoro firma jako pracodawca ma super opinię.!!

GOWORK

WIĘCEJ OPINII NIŻ PRACOWNIKÓW HAHAHA

Przyjazna firma z rodzinna atmosfera. Realna szansa na rozwój zawodowy, awans, podwyżkę. Polecam-pracuję tu już prawie rok i świetnie się tu czuję. Obowiązki mnie nie przytłaczają, kumple w pracy są ok ;)

Milosz

Jako pracownik wystawiam pozytywną opinię. Nie tylko pracuję, ale również jestem w trakcie studiów- nie mam problemu z połączeniem obu zajęć, a pracodawca jest wyrozumiały i pomocny w tej kwestii. Pozostali pracownicy rowniez sluża pomoca, porada zwlaszcza w stosunku do nowych osob. Ogolnie panuje przyjazna atmosfera- tworzymy zgrany zespol, kazdy sie zna. Polecam ;)

gośc

Od ponad roku pracuję tutaj jako elektromechanik i praca odpowiada mi w 100%. Pensja- adekwatna do obowiazkow, platna w terminie, zero obsuw w tym temacie. Dużo dodatkow, benefitów, co jakis czas moge wziac udzial w szkoleniu, takze pracodawca stawia na rozwoj pracownikow. A atmosfera- swietna, kumpelska :)

gość

Moje stanowisko- technik mobilny- praca jak najbardziej w porządku. Glownie zajmuje sie naprawami, montazem, demontazem, czasem jest praca w terenie ( np. przeglad wozkow u klienta). Mam tu stale, ponad roczne zatrudnienie, pensja zawsze w terminie, wysokosc mnie zadowala. Czasem wyjezdzam na szkolenia. Kumple w pracy są kolezenscy, pomocni. ;)

gosc

Polecam- stałe zatrudnienie, jest umowa o prace, nowi pracownicy zaczynają od okresu próbnego. Jest czas na zaznajomienie sie z obowiazkami, rytmem pracy itd. Wysokosc pensji mi odpowiada ;)

rik90

Zatrudnienie w lemarpolu bardzo mi odpowiada- nie jest łatwo o dobrego pracodawcę, ktory docenia pracownika i o niego dba, zapewniajac dodatki czy szkolenia. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Lemarpol - Wózki Widłowe Spółka z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lemarpol - Wózki Widlowe Spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lemarpol - Wózki Widlowe Spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lemarpol - Wózki Widlowe Spółka z o.o.?

Lemarpol - Wózki Widłowe Spółka z o.o.
3.4/5 Na podstawie 38 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Lemarpol - Wózki Widłowe Spółka z o.o.