Lemarpol - Wózki Widlowe Spółka z o.o.

Opinie o Lemarpol - Wózki Widlowe Spółka z o.o.

KM

pracuje tu dopiero drugi miesiac, jestem na okresie probnym, dopiero przyzwyczajam sie do obowiazkow itd. ale ogolnie podoba mi sie. pozostali pracownicy sa zyczliwi,pomocni. mam nadzieje, ze uda mi sie tutaj otrzymac stale zatrudnienie, bo jak na razie odpowiada mi praca tutaj ;)

Tob

22 opinii od połowy 2017 roku?!- szok! ktoś tu robi dobry PR rodem z korpo ;)

lolo

90% opinii pozytywnych napisała ta sama osoba :) Średnio inteligtenty szympans rozpoznaje ten sam styl wypowiedzi :)

Marro

Wynagrodzenie adekwatne do ilości powierzonych obowiązków, miła atmosfera, realna szansa na rozwój, podnoszenie swoich kwalifikacji czy awans. Polecam.

Bartek

Też polecam, w końcu znalazłem pracodawcę, który docenia wysiłek pracownika, dba o jego rozwój i potrafi nagrodzić go awansem. Wśród ekipy panuje bardzo dobra, 'kumplowska'atmosfera. Duzo dodatkow, mozliwosc doszkalania sie itd.

PrzemSak

pracuje tu juz drugi rok, jestem zadowolony, bo mam stale i sensowne godziny pracy, spoko pensję, fajna atmosfere w pracy- zadne korpo, tylko mozna na luzie z kazdym pogadac. polecam

Darek

Ciekawe ze od Lipca pojawiły się same pozytywne wypowiedzi. Nikt nie wspomniał ze kilku długoletnich pracowników się zwolniło?

FG

Zaczalem tu prace niedawno, ale te kilka przepracowanych tygodni nastraja mnie pozytywnie. przede wszystkim od samego poczatku mam dokladnie wyszczegolnione swoje obowiazki, kazdy pracownik ma swoja 'dzialke' i wiem, ze moja wyplata jest adekwatna do tego co wykonuje. nikt nie dorzuca mi dodatkowych zajec, wiec jesli chodzi o godziny pracy to tez jest w porzadku. wysokosc wynagrodzenia mi odpowiada, zwlaszcza ze dopiero tutaj zaczynam. mysle, ze po okresie probnym otrzymam propozycje stalej pracy, co dziala motywujaco. polecam:)

Przemyslaw

Właśnie minal kolejny rok mojej pracy w lemarpolu i musze przyznac, ze pracodawca jest godny polecenia. Widac, ze szanuje sie tutaj pracownika, zwlaszcza tego z dluzszym stazem. Nie boje sie o swoja posade, gdy mam problem to zawsze moge udac sie do przelozonego, wynagrodzenie- sowite, zawsze na czas. POlecam kazdemu kto zastanawia sie nad zlozeniem tutaj cv

JaroWik

Jako stały pracownik- polecam. Firma stawia na lojalnych i porządnych pracowników. Jest szansa na awanse, rozwój, szkolenia. Wynagrodzenie jest adekwatne do zakresu obowiązków, myślę, że nie ma na co narzekać :) Polecam!

Kris

uczciwa, porządna firma, warto sie tutaj zatrudnic! zaczynalem na okresie probnym, teraz mija juz prawie rok od kiedy mam umowe o prace w lemarpolu. jestem zadowolony, bo nie dosc ze kasa dobra, to i mila atmosfera w pracy, zawsze mozna liczyc na pomoc innych wspolpracownikow. polecam!

JZ

To już ósmy miesiac mojej pracy w tej firmie. Polecam, jest szansa na rozwoj, duzo mozliwosci dla pracownika, by nabywac nowe umiejetnosci i podnosic swoje kwalifikacje. Wynagrodzenie w porzadku, przede wszsytkim atmosfera w pracy jest bardzo przyjazna, nie ma korpoklimatu ;)

Michal89

Jestem zadowolonym pracownikiem Lemarpolu:) Po okresie próbnym otrzymałem stałą pracę, ciesze sie, ze moj wysilek i pracowitosc zostala zauwazona i doceniona. Stanowisko, na jakim jestem odpowiada mi, odpoweidzialna praca, fajna pensja, sporo dodatkow. Na atmosfere tez nie narzekam- pracownicy tworza zgrany zespol.

piotr

Porządna firma, jestem stalym pracownikiem, już kolejny rok. Odpowiada mi stanowisko, jakie zajmuję, po rozsądnym czasie otrzymałem zasłużony awans :) Obowiazki sa dokladnie wskazane pracownikowi, godziny pracy sa przestrzegane. Wynagrodzenie- bardzo dobre. Polecam

MikołajG

Niedawno zakończyłem tutaj okres próbny i zaoferowano mi umowę o pracę. Pracodawca jest w porzadku wobec pracownika, firma rodzinna, wiec nie ma 'korpo-atmosfery'. Pensja ok, adekwatna do wykonywanych obowiazkow. Pracownikow juz w wiekszosci znam, zawsze byli pomocni, gdy zaczynalem swoj okres probny. Jestem dobrej mysli :)

marekK

Godny polecenia pracodawca. najbardziej podoba mi się przyjazna atmosfera w pracy, nie ma zbyt duzej rotacji pracownikow, wiec mam zapewnione stanowisko i nie obawiam sie jego utraty. pensja mi odpowiada, znam swoje obowiazki- sumiennie je wykonuje i to wystarczy, by byc szanowanym przez pracodawce. polecam.

andrzejt

Pracuję tu od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Po okresie próbnym otrzymałem umowę o pracę na korzystnych warunkach. Dobre wynagrodzenie, stałe godziny pracy, miła atmosfera wśród pracowników.

XYZ

zatrudnilem się w Lemarpolu prawie rok temu- nie mam na co narzekać. to rodzinna firma, więc pracownicy są zgrani. istnieje mozliwosc rozwoju i szansa na awans. jesli pracownik sprawdza sie- moze byc spokojny o posade :) polecam :)

Tomasz

Pracuję tutaj już kilka miesięcy. Jestem zadowolony- stałe godziny pracy, konkretny zakres obowiązków, atrakcyjne wynagrodzenie. Pracodawca miły, uczciwy, w firmie panuje fajna atmosfera.

RYSZARD M
@Tomasz 08.07.2017 18:10

POTWIERDZAM

Darek

Ktos tu kasuje wypowiedzi? Czyżby celowe działanie żeby prawda nie wyszła na światło dzienne !!!

set

Jak nazwać firmę, która żąda 490 zł za przegląd wózka i pobiera 2.04 zł z kilometra za dojazd samochodem osobowym 200 km. Nie polecam!!!!! Uwaga na działania tej firmy, bo możecie się zdziwić. Łobuzów nie brakuje. 14.04.2017 r.

Czy często wyjeżdża się służbowo w firmie Lemarpol - Wózki Widlowe Spółka z o.o. ? Jak wyglądają takie podróże? Czekamy na Twój komentarz.

@admin 30.07.2015 19:36

Zatrudnijcie się to się zdziwicie. Ja chwilę tu byłem i uciekłem gdzie pieprz rośnie. To jest najgorsza firma w jakiej pracowałem !!!

Zostaw opinię o Lemarpol - Wózki Widlowe Spółka z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lemarpol - Wózki Widlowe Spółka z o.o.