KRUK S.A

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o KRUK S.A

Leszek Nowy wpis

Dzięki ich pomocy odzyskałem pieniądze, które były mi niezbędne do prowadzenia firmy

Jak wygląda sprawa grafiku w KRUK S.A. Czy pracodawca idzie na rękę?

Agata

Dla mnie kruk jako pracodawca to firma godna uwagi. Fajnie, że nie podchodzą do tematu jak korpo tylko liczy się pracownik jako człowiek. Nie ukrywam, że benefity typu prywatna opieka i dobra pensja też maja znaczenie ;)

@Agata

Korpo jak każda inna. Wyścig szczurów. W korpo zawsze dobrze płacą żeby oczy zamydlic i wycisnąć jak cytrynę. Miłego dnia

@Agata

To chyba pracujemy w innej firmie. Kruk to typowe korpo, gdzie nie szanuje sie ludzi i zwalnia ich z dnia na dzien badz nie przedluza umowy bez wczesniejszych zastrzezen. Pracownik jest tylko cyferka w excelu i nikt nie liczy sie z jego zdaniem. Wynagrodzenie najnizsze w branzy. Brak premii, prowizji, system podwyzkowy totalnym nieporozumieniem. Pracownicy dostaja podwyzki po relacjach z kierownukiem a nie umiejetnosciach. Oszukiwanie pracownikow i wyplacanie im premii za wode. Brak kompetencji rowniez u osob z kadry managerskiej. Hr zamiatajacy pod dywan sytuacje konfliktowe ktore dotycza ludzi z plecami. Rowniez brak stabilizacji zatrudnienia poprzez wymyslanie i rozlicxanie ze sprzecznych ze soba celow ktore nie wiadomo jak sa liczone. Ciagle zastraszanie pracownika i grozenie zwolnieniem. Wielu pracownikow kruka bylych jak i obecnych choruje na depresje i nerwice przez prace w zlych warunkach. Tak wyglada faktyczny obraz kruka.

Ela
@Agata

Fakt, wydawałoby się ze to totalnie podstawowa sprawa, zeby traktowac pracownika "po ludzku", a tak naprawdę dopiero w Kruku się z tym spotkałam... Turaj szacunek i współpraca są na porządku dziennym

Angela
@Anonim

Widocznie masz pecha i trafiłaś/eś na słabych ludzi, moje towarzystwo jest naprawdę spoko i chodzę do pracy z przyjemnością

Sara
@Angela

U mnie podobnie, świetna atmosfera i przyjaźni ludzie

Janis
@Sara

To prawda, ludzie są tu super a atmosfera bardzo dużo robi.

NICKU Nowy wpis
@Ela

kruk się sprzedaje??? - skoro pojawiają się takie komentarze, odlepione od życia ...

Jak wygląda ścieżka kariery w KRUK S.A? Czy trudno jest zdobyć awans?

Damian 19 Nowy wpis

Długa kręta nieprzejrzystą w praktyce a w teorii jak zawsze ok????????

Doradca Klienta

Rozmowa trwa od 30 do 45 min w zależności od kreatywności kandydata i zainteresowania rekruterów. Na ogół w sali przebywa 1-2 osoby z KRUK. Rozmowy mają na celu pokazanie umiejętności opanowania stresu, wysławiania się, kreatywności, umiejętności sprzedaży samego siebie. Wielkiej filozofii w tym nie ma, ale też nie szukają ludzi z kwalifikacjami z górnej półki. Rekrutacja nastawiona na ludzi uległych przełożonemu. Mający swoje zdanie w pracy raczej nie znajdą tam nic dla siebie.

Czy bardzo ciężko jest dać odpowiedź kandydatowi na miejscu? Identycznie jest z wskazaniem mocnych i słabych stron rozmowy/kandydata. Tego zabrakło.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
jula

Kruk to dobra firma, która dba o żby każdy pracownik czuł się dobrze. Pracowałam tam 10 lat i na nic nie mogę narzekać

NICK

KRUK jest spoko, praca jak każda inna ale kasa ok.

karola

firma, która zatrudni ludzi lubiących pomagać. polecam wszystkim zadłużonym

@karola

KRUK już nie jednej firmie pomógł.

Irek

Mojej firmie pomogli. Irek

aleksander
@Irek

mojej też. bez ich pomocy nadal bujalbym sie z dluznikami

Snkna
@aleksander

Ja to samo... Od razu widac ze znają sie na rzeczy, moźna im zaufać

Darek
@Snkna

Dokładnie można im zaufać i to się ceni.

J.

Pomogli mojej firmie. J.

Sara
@J.

mojej również i jestem im za to bardzo wdzięczna! szybko i profesjonalnie rozwiązana sprawa

ELA
@Sara

Dokładnie, u mnie również poszło baaardzo sprawnie.

Micky
@ELA

W mojej firmie przebiegł oto równie szybko i bez stresu

wolna

same dobre doświadczenia. zawsze mili i pomocni ludzie

ELA

KRuk to rzetelna firma. Nie mam zastrzeżeń co do współpracy.

Irek

Dobra jakość obsługi klienta

Benio
@Irek

To prawda, czuć ten profesjonalizm, ale przy tym wszystkim mają ludzkie podejście, a nie jak maszyny do wyciągania ostatnich pieniędzy

Karol

Przed podjęciem tej pracy naprawdę broniłem się rękami i nogami przed tą branżą - wiadomo, stereotypy... W tym momencie pracuje w kruku już 5 miesiąc i nie ma do czego się przeczepić, branża jak każda inna, a atmosfera w biurze lepsza niż w tych wszystkich "superkorporacjach". Imprezy okolicznościowe, kompetentni współpracownicy, a jedyny nacisk jaki odczuwam to "nacisk" na integracje i pracę w grupie. PO LE CAM ;)

@Karol

Ja pracuje rok i niestety nie ma tutaj zadnych pozytywow. Kruk to typowe korpo, gdzie nie szanuje sie ludzi i zwalnia ich z dnia na dzien badz nie przedluza umowy bez wczesniejszych zastrzezen. Pracownik jest tylko cyferka w excelu i nikt nie liczy sie z jego zdaniem. Wynagrodzenie najnizsze w branzy. Brak premii, prowizji, system podwyzkowy totalnym nieporozumieniem. Pracownicy dostaja podwyzki po relacjach z kierownukiem a nie umiejetnosciach. Oszukiwanie pracownikow i wyplacanie im premii za wode. Brak kompetencji rowniez u osob z kadry managerskiej. Hr zamiatajacy pod dywan sytuacje konfliktowe ktore dotycza ludzi z plecami. Rowniez brak stabilizacji zatrudnienia poprzez wymyslanie i rozlicxanie ze sprzecznych ze soba celow ktore nie wiadomo jak sa liczone. Ciagle zastraszanie pracownika i grozenie zwolnieniem. Wielu pracownikow kruka bylych jak i obecnych choruje na depresje i nerwice przez prace w zlych warunkach. Tak wyglada faktyczny obraz kruka. Obecnie szukam juz nowej pracy poniewaz firma nie jest nastawiona na rozwoj tylko na coraz wiekszy wyzysk pracownika.

Laura
@Karol

Ja również jestem zadowolona! Podobają mi się wartości jakie wyznaje ta firma: wzajemny szacunek, partnerstwo i współpraca. To mega ważne aby na co dzień pracować w zdrowej, przyjaznej atmosferze.

Alza
@Laura

Oj tak... ile ja firm przerobiłam... wszedzie ostra rywalizacja, wyscig szczurow i brak jakiejkolwiek wspolpracy, nic tylko uciekac z takich miejsc byle dalej!!! Od niedawna pracuje w Kruku i tutaj na razie duzy plus, bo nic takiego nie zauwwazylam, atmosfera zdrowa, wszyscy raczej pomocni

Wojtek
@Laura

Ciekawe co piszesz bo wiekszosc nie widzi tutaj pozytywnej atmosfery. Szacunek nie istnieje i to najlepiej widac po tym jak firma pozbywa sie dobrych pracownikow w dlugim stazem za wyniki, gdzie jak wiadomo sa trudne do zrealizowania.

Wojtek
@Alza

Zazdroszcze. Ja niestety pracuje w codziennym stresie bez jakiejkolwiek stabilizacji zatrudnienia. Pojecie wyscigu szczurow poznalem dopiero w kruku. Panuje niezdrowa rywalizacja, ouzzukiwanie i kombinatorstwo, a najgorsze jest to, ze pracownicy specjalizujacy sie w takich metodach sa uwazani za wzor i lepiej traktowani od tych uczciwych.

Miki
@Karol

Podpisuje sie calkowicie pod tym/

Patka
@Wojtek

Długi staż to nie wszystko ;) Ja się firmie nie dziwie, ze woli zatrudnić czasem kogoś świeżego i zdeterminowanego niż trzymać kogoś kto nie przynosi firmie żadnych zysków

@Patka

Problem polega na tym ze doradca nie ma zadnego wplywu na wyniki. A ci ktorzy je robia nie do konca sa uczciwi. Nie o to powinno chodzic. W kruku niestety jest inaczej.

Nik

Całkowicie się z Tobą zgadzam

Berna
@Patka

otóż to! prosta sprawa, szkoda że nie wszyscy to rozumieją, wiadomo, że firma musi też patrzeć na własne zyski, a nie a utrzymanka które są bo są i za wiele nie wnoszą

Alex
@Laura

Tak powinno być w każdej firmie.

@Laura

Dobre warunki pracy i fajni ludzie

xing
@Wojtek

Branża łatwa nie jest ale kwestia wprawy i można wielu ludziom pomoc

xing

Dobra firma z zasadami

wira

KRUK to zaufana firma

Moja firma jest wam wdzieczna.

Jakie są warunki zatrudnienia w KRUK S.A?

Robbo

Kruk był moją pierwszą poważniejszą robotą i bardzo dobrze ją sobie wspominam. Popracowałem 3 lata, ale postanowiłem poszukać czegoś w zupełnie innej dziedzinie. Generalnie całkiem spoko, zarobki w porządku, nie mogłem narzekać, atmosfera też - bardzo przykładali uwagę do dobrej współpracy i integracji, no i to co mi się w sumie najbardziej podobało to szkolenia, dzięki czemu mam dużo większą wiedzę niż na początku. W razie jakiś jeszcze pytań pisz śmiało, chętnie pomogę :)

W kruku zacząłem pracować jeszcze na studiach i to co najbardziej mi się podobało to wykwalifikowani współpracownicy, od których naprawdę mnóstwo się nauczyłem. W biurze panuje super atmosfera i często od góry organizowane są spotkania po pracy, oczywiście dla chętnych, ale większość lubi w piątek wypić drinka w super towarzystwie. Co do kasy to może wygląda to teraz inaczej, ale ja te kilka lat temu zarabiałem naprawdę spoko (jak na kogoś zupełnie bez doświadczenia w branży oczywiście).

K.J
@Marek

Też pracowałem w Kruku, po dziekance. Fajnych ludzi można było poznać

Ula

W sam raz na pierwszą poważną pracę, atmosfera dosyć luźna i przyjazna, także nie ma się czym stresować, mają też fajne programy wsparcia pracowników, zarobki również bardzo dobre :) No i imprezy integracyjne pierwsza klasa haha!

Mel
@Ula

Oj tak! Ja również dobrze wspominam pracę w Kruku :)

były

Mnie w Kruku pomogli wyjsc z długów. I pisze to w Dzień Dłużnika - wczoraj poszła ostatnia wpłata. Jestem czysty i tego i Wm życze

nina
@były

mnie również, nie wiem co bym zrobiła bez ich pomocy. dostosowali raty do mojej mozliwosci i sytuacji, po prostu potraktowali mnie po ludzku!! niby oczywiste, ale czasem ciezko nawet o to w niektorych firmach tego typu....

Wika

W kruku zaczęłam pracować po tym jak przez (usunięte przez administratora) straciłam pracę. Branża specyficzna, ale ludzie jakich tu spotkałam to naprawdę szczere złoto! Wiele osób w podobnej sytuacji jak ja, więc na start dostałam dużo wsparcia od współpracowników. Naprawdę godne polecenia miejsce pracy :)

Kaśka

Dla mnie firma, w której warto pracować, zdobyć doświadczenie :) Zwłaszcza jeśli lubimy jak przełożeni słuchają tego co mamy do powiedzenia ( w poprzednich firmach moje zdanie było totalnie olewane :/). Plus oczywiście fajne dodatki typu pakiet medyczny, imprezy integracyjne i zarobki na poziomie.

Zostaw merytoryczną opinię o KRUK S.A - Wałbrzych

• Jak się pracuje w KRUK S.A?

Zobacz opinie na temat firmy KRUK S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRUK S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KRUK S.A?

Kandydaci do pracy w KRUK S.A napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KRUK S.A