Opinie o E&A w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie E&A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie E&A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E&A w Opole

Bartek

jak dla mnie agencja ok, ofert dużo, praca jest, jak potrzeba jakieś papiery dodatkowe to też doradzą co zrobić, ogólnie polecam!!!

Dario

Ogarniają dobra robotę na przyzwoitych warunkach. Jak ktoś chce spróbować swoich sił za granicą to ta agencja jest dobrym wyborem.

Darek

Dziś się dowiedziałem, że Łukasz z biura odszedł, szkoda bo załatwiał zawsze fajne prace. Mam nadzieję że kiedyś tu wejdziesz i przeczytasz, odezwij się do mnie na fb jeśli jeszcze załatwiasz ludziom pracę, Darek z Brodnicy

Japro

Wymagania nie są jakieś wygórowane. Takie mogę powiedzieć - typowe dla zagranicznych zleceń. Różne stanowiska, różna kasa, ale ogólnie rzecz biorąc można jedynie zyskać. Nie ma wg mnie minusów, które by eliminowały tę agencję.

Order picker

Pani sympatyczna, wszystko powiedziała co ważne. Sama rozmowa kwalifikacyjna też poszła bardzo przyjemnie.

jak masz na imie, ile masz lat, rodzeństwo, co robisz itp.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Karolcia

Hej wszystkim. Moje pytanie co prawda nie będzie się tyczyło E&A tylko tej drugiej firmy, która jest w gxo nieuwegein czyli adeca czy jakoś tak. Czy to prawda, że siostry Kołotki mieszkające prawdopodobnie w zeist lub marsbergen oddają się komu popadnie? Słyszałam już to od wielu osób oraz to, że była tu jakaś Pani Stolarczuk i ona dawała za jakieś pieniądze i zakupy ze sklepu, a te że dają po prostu za darmo lub za dobre plany w pracy. Wiem, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła, ale bardzo mnie to ciekawi czy tak wiele osób się może mylić czy jednak mówią prawdę. Pozdrawiam gorąco

Natka
@Karolcia

O tych osobach to to nie wiem ale należy dodać o (usunięte przez administratora)statecznej Pani z jednego z hoteli E&A mieszkająca za czasów mojego pobytu jako nieliczna sama w pokoju prawdopodobnie dzięki cichemu udzielaniu swoim osobom wyżej różnych informacji a do tego prowadząca niezarejestrowana działalność gospodarczą pod postacią usług fryzjerskich dla chłopów na pół łyso za 10 Euro

Klasztor Tilburg
@Natka

Masz na myśli Estere? Pamietam ja z klasztoru z Tilburga z czasów gdy pracowała tam ze swoim polskim facetem potem załatwiła sobie murzyna.W tamtych czasach jako majstrowa wzięła sobie jeden pokoj - jedynkę i strzygła tam chłopów na łyso za 5 euro... (ciekawe czy biuro wiedziało o działaności?)

Sortek

Planuję się zatrudnić. Jakieś opinie?

Dawid
@Sortek

Ogólnie jest ok. Robotę ogarniają dobrą, warunki finansowe w porządku. Na miejscu też żadnych problemów nie było.

Mesor
@Sortek

Ogólnie agencja w porządku. Wszystko na miejscu tak jak być powinno.

Mesor

Mam dobre wspomnienia co do tej agencji jeśli chodzi o prace i kasę. Polecam

Yookis

Pracowałem i wg mnie ok. Dobre warunki, płacili na czas. Z ludźmi szło się jakoś dogadać.

Kamil

Sporo dobrego o nich słyszałem. Polecacie współpracę?

Damian

Nie zostawiają człowieka bez pomocy i jeśli cokolwiek się wydarzy to pomagają.

Ganzo

Polecam! Dobre zarobki i pewna robota.

Bardzo dobra agencja która dobrze podchodzi do pracowników. Nie wymyślają i nie kombunją tylko to co jest na miejscu przedstawiają przez co już na miejscu nie ma jakichś niepotrzebnych niespodzianek. Polecam

Agata

Przyjechaliśmy z chłopakiem we wrześniu do pracy na magazyn XPO w Tilburgu. Wcześniej pracowaliśmy w Holandii przez krótki okres ok. 2 miesięcy, ale przez ten czas nabraliśmy doświadczenia w pracy z trzema agencjami i mogę powiedzieć, że jest to najlepsza agencja, dla której pracowaliśmy do tej pory. Oczywiście żadna agencja nie jest idealna i na pewno dużo zależy od tego w jakie miejsce się trafi, ale na ten moment jesteśmy zadowoleni. Jeżeli chodzi o pracę i zarobki, można zarobić, ale to zależy od liczby dni pracy i od działu na którym się pracuje, ale planiści przeważnie planują pracowników na 6 dni w tygodniu, z godzinami nie ma najmniejszego problemu, w okresie, w którym jest mniej pracy czasami zdarza sie pięć. My trafiliśmy na mieszkanie blisko centrum, warunki są w porządku, nie jest to nowoczesny apartament, ale lokalizacja wynagradza bardzo dużo. Nie mogę się niestety wypowiedzieć na temat innych lokacji E&A, być może mieliśmy szczęście, że trafiliśmy dobrze, ale jak na warunki agencyjne, nie narzekamy. W firmie zdarzają się nieporozumienia, ale zawsze można wszystko szybko wyjaśnić. Agencja również bardzo szybko reaguje na usterki związane z zakwaterowaniem. Jeżeli zachorujesz, nie ma najmniejszych problemów ze zgłoszeniem chorobowego, wszystko odbywa się profesjonalnie. Dla mnie największym minusem jest transport, w dwie strony mamy ok. 18 km rowerem, ok. 20km samochodem. Do 10km w jedną stronę pracownicy dostają rowery, od 10km samochody, tutaj firma powiedziała, że nie ma takiej możliwości. Ja bez problemu dojeżdżam komunikacją miejską, ale na innych lokalizacjach nie zawsze jest taka możliwość, więc jeżeli ktoś nie ma własnego samochodu, musi się z tym liczyć. Wypowiadam się tylko i wyłącznie na temat pracy w Tilburgu na magazynie XPO, nie wiem jak w innych miejscach wygląda współpraca przez tą agencję, ale wyjazd tutaj mogę szczerze polecić.

"""NADWAGA"""
@Agata

Rowerem się nie chce jeździć??? Oto obraz typowego polaczka. Bez kondycji, lenie i z nadwagą. Zamiast jeździć rowerem, potrenować, sport to przecież zdrowie. Wożą swoje cielska komunikacją miejską. W mojej pracy 80 % kobiet ma nadwagę oczywiście Polek. Wcale nie dbają o siebie aby tylko wozić się.

nowy
@"""NADWAGA"""

Rowerem to można jechać sobie na przejażdżkę a nie zmęczonym po pracy 10 km.czy to w deszczu czy w śniegu,to już do przyjemności nie należy.

Sara

Potwierdzam. Nic nie robi i jeszcze ma czelność mnie upominać i straszyć, że mnie zdejmie z funkcji (usunięte przez administratora)... A przecież swoją funkcję wykonuję najlepiej jak umiem tylko czasem jestem nerwowa, ale to właśnie przez takie pruchna jak ona co się czepiają o byle (usunięte przez administratora)

Gabio

Dostałem szansę i ją wykorzystuję. Praca tutaj jest dobra.

Kamyk

Szukam pracy i myślę o tej agencji, bo dużo czasu na bezrobociu i muszę w końcu coś znaleźć!

Wtf??

Czy tu sa jacys moderatorzy??? Zadnych uzytecznych informacji, przeciez normalny człowiek niczego się tu nie dowie.

True blue
@Wtf??

Czytaj komentarze a dowiesz się jacy są koordynatorzy - czy to nie jest ważne w pracy?

Ochlaptus Chlapciasty
@Wtf??

No właśnie ? Zero normalnych odpowiedzi .Pytałem ludzi jak można wnieść wódkę na zakład pracy ? Czy można w pracy mocno się nawalić wódką czy trzeba pić z umiarem . Czy sprawdzają z alkomatem ? Zero odpowiedzi na temat wódki i picia w pracy . Tylko o jakichś głupotach piszą a o piciu alkoholu nic się nie dowiesz . A pić się chce . W Polsce piłem wódkę w pracy to i w Holandii bedę pił .

True Blue
@Ochlaptus Chlapciasty

Pracowałem w AH Tilburg wiele lat i nikogo nie przeszukują na wejściu - był jeden typ na zimnej hali który zawsze był pod wpływem bo morda czerwona jak papryka a do tego jeszcze szczekał śmiał się sam do siebie i tak pracował 10 lat wiec jak masz silna potrzebę napić się to nikt cię nie powstrzyma - tylko podlizuj się do koordynatorów i będą przymykać oczy nawet jak będziesz szczekał jak w/w typ ale nie polecam bo któregoś dnia za dużo wypijesz i możesz sobie lub komuś innemu krzywdę zrobić i co wtedy?

Venendaal
@True blue

Koordynatorzy na xpo teraz gxo to tragedia jakaś porazka wręcz beszczelni hamscy i takie typowe nieuki założyli zielone kurtki i myślą że im wszystko wolno gruba pamela pozjadała wszystkie zmysły robi z siebie nie wiadomo kogo a tak naprawdę jest nikim opsciskuje się w alejkach z tym śmiesznym dareczkiem wyglądają jak matka z synem choć jego mama wygląda 100x lepiej niż ten pasztet a co do tych pseudo oplajderow to nie wiem skąd oni się wzięli nic nie robią pieprzą głupoty przy lokacji 14 tam mają swoje spotkania haha zal patrzeć na to wszystko ze XPO trzyma to wszystko nie wiem po co oni tam do niczego nie są potrzebni tak jak i koordynatorzy którzy tylko gonią o normę stresują ludzi ze jak nie zrobisz normy to pożegnasz się z pracą wiec po co mają tam przyjeżdżać ludzie po to by ich za chwilę wyrzucić?No tak!przyjadą następni,ale córa mniej przyjezdza normalnych ludzi większość to (usunięte przez administratora) bo ci normalni szukają lepszych firm a nie takich co za normę wyrzucają zresztą xpo niuwegein ma coraz gorsze opinie przez tych pseudo koordynatorkow

@Venendaal

A co to za problem zrobić normę ? Jak nie umiesz zrobić normy w granicach 110-115 % to jesteś nieudacznikiem i ofermą życiową i nadajesz się tylko do pasania świń lub krów w Polsce . Dobrze , że E&A wyrzuca takich nieudaczników co normy nie umieją zrobić.(usunięte przez administratora)

Mały
@Venendaal

Potwierdzam. Opleiding ma zebrania przy 14, a w szczególności ta mała kutwa co jej chłopaczek w zielonej kurtce jest zarośnięty jak (usunięte przez administratora) 90letni co dostał posadę bo mieszkał z Edyta i Danielem na lokacji i ich ubłagał żeby mu załatwili.

Michał Nabożny

Przez takich oszołomów jak ty (usunięte przez administratora) Holendrzy podnoszą normę i Polacy cierpią...Nacpasz mefedronem poskaczesz kilka miesięcy jak dzika małpa potem się wypalisz i cię wywala ale norma przez ciebie oszołomie zostanie...

He he he he he he
@Michał Nabożny

E tam co to jest norma 115% Ja prawie codziennie robię 140% albo i więcej i bez żadnych narkotyków. Jak nie umiecie mi dorównać to tak jak pisał poprzednik....... do Polszy i krowy paść i obornik wywalać kaleki bez formy.

@He he he he he he

Lubisz (usunięte przez administratora) jak cię koordynator pogłaszcze po główce i pochwali? Rodzice cię nie kochali ze tak się zachowujesz sieroto?

Michał Nabożny

Masz racje taki typ jest zwykłym volksdeutschem który włazi w (usunięte przez administratora) wiatrakom,utrudnia życie rodakom i jeszcze ma z tego ubaw...Nie wiem czy on jakiś upośledzony czy nie kochany przez rodziców ale takich ludzi powinno się zamykać pod obserwacja...Holendrzy pracuja jak by mieli autyzm wiec musza mieć niezły ubaw patrzeć jak typ skacze jak dzika małpa robiąc z siebie pośmiewisko...

Mucha
@Michał Nabożny

To ten w szarych portkach tak biega w gxo nieuwegein. Robi kosmiczną normę. To jak ma tyle pieniędzy to czemu wciąż zęby pokruszone w kolorze ciemno czarnym, a na dodatek co drugi wystąp XDDDD

@Mucha

Jak typ biega jak dzika małpa i ma zęby zepsute to ćpa na bank... Ciekawe ze na zakładzie nikt się tym nie zainteresuje - norma ważniejsza niż bezpieczeństwo?

ciekawe oferty

Firma naprawdę spoko. Dużo ofert takich typowo pod specjalistów z danej branży, ale i dla pomocników się coś znajdzie. Jak się trochę poczeka to można złapać fajną ofertę, ale ogólnie na już też coś w miarę będzie

Jacek

Pracowałem przez kilka agencji i ta zdecydowanie jest najlepsza jak do tej pory

Dominik

Warunki pracy bardzo dobre. Praca mi tutaj pasuje. Jak masz możliwość to startuj.

Michu

Cześć, Czy jest tutaj ktoś kto pracował przez agencję E&A w pracy przy serach (koncern FrieslandCampina) w mieście Wolvega oraz mógłby podzielić się opinią na temat zakwaterowania, ogólnej atmosfery panującej w miejscu zatrudnienia, czy też samej pracy - jak wygląda praca? jakie są obowiązki? czy jest to praca ciężka itd. ? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o E&A - Opole

• Jak się pracuje w E&A?

Zobacz opinie na temat firmy E&A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 794.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E&A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 407, z czego 145 to opinie pozytywne, 132 to opinie negatywne, a 130 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E&A?

Kandydaci do pracy w E&A napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E&A