ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o

Opinie o ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o

piotr szewczyk częstochowa

trw na ulicy legionów 63 w Częstochowie tam specyjalnie chodzą i myślo o tobie zeby ci dzwoniło na okrągło w uszach totalnie poj ...ani pół roku mnie tam niema i cały czas mi dzwoni

piotr szewczyk częstochowa

trw na ulicy legionów 63 w Częstochowie tam nie moze pracowac ktos kto nie jest wygadany ( (usunięte przez administratora) znęcanie itp)

trw na ulicy legionów 63 w Częstochowie mordercyy ludzi nie wygadany

Lolo

Jak tam, zostały komuś jeszcze urlopiki wypoczynkowe? Nie liczcie na postojowe, skoro zaklad stoi to pracownik w tym czasie ma wypoczywać, ale że swojego...Czy chce czy nie

Magazynier

Fachowe i konkretne pytania zwiazane z praca magazyniera. Pytają o umiejętność obsługi skanera i pojazdów jezdnych ( wózków widłowych, skuterów itp.) Pytaja o t oczy bedziesz opracowałw nadgodzinach - warto powiedziec ,ze tak, gdyz i tak nie zawsze trzeba na nie przychodzic.

Leber

Jak wam się podobają koszulki które dostaliśmy?

@Leber

Może zostawmy to bez komentarza.

...
@Leber

Zacne. Warte są tych 5 procent premii które uwala za wrzesień.

Kto
@...

Muszą odbić sobie przelot sterowca te (usunięte przez administratora) co dostaliśmy. Zakład żenada. Zamiast dać ludziom premie z tej okazji

Bolek
@Kto

Tak inne zakłady z okazji 20.lecia daje ludziom jakieś premie a ten zaklad z tej okazji ja zabiera. Zle to świadczy i firmie i pokazuje jak szanuje pracowników którzy pracują na ich zyski i pelne kieszenie. Zal.

aha

No i co? a gdzie reszta garderoby? Mam chodzić z genitaliami na wierzchu? a buty? masakra

Janka

Wyplaty coraz później. Zawsze byly 9 każdego miesiąca a to już drugi miesiąc ze nie ma znowu jutro po 13 bedzie jak w tamtym miesiącu. Przesada . Za to na wazne ze 11 września zepellin bedzie latał to jest ważne a nie zeby wyplaty byly.

Abc

To zmień bank. Ja 9.09 miałam. Wy tylko narzekać potraficie

Abc
@Janka

Janka to zmień bank. Ja 9.09 miałam na koncie. Czytam te komentarze i serce boli. Wy tylko narzekać potraficie. Nakręcacie się sami

Jasio
@Janka

wypłaty mają być do 10-go i są :)

Mądry

Kto pracuje w zf ten się w cyrku nie śmieje. Zwolniono świetnego kierownika tylko na podstawie fałszywych oskarżeń. Kobra może był rubaszny, ale w rzeczywistości miał super podejście do ludzi. Jeśli trzeba ochrzanił a gdy była mu temu okazja pochwalił. Chyba tylko głąb nie rozumiał że jego surowość miała ironiczny charakter.

Ktos
@Mądry

(usunięte przez administratora)Człowiek przekracza granice i zawsze się ktoś znajdzie że przecież nic się nie stało. Ciekawe czy gdyby te wszystkie hasła dotyczyły np Ciebie lub Twojej żony czy też byś tak powiedział? Czasy PRL-u już dawno mamy za sobą żeby takie zachowanie, w dodatku kierownika było akceptowane. W pracy nie ma miejsca na takie rzeczy

Jeszcze bardziej mądry
@Mądry

Słuchaj Mądry chyba jednak za krótko pracujesz by się wypowiadać. Nawet nie wiesz co wyprawiał parę lat temu na zm (usunięte przez administratora) Już dawno powinien być zwolniony i to dyscyplinarnie.

@Ktos

Akurat za czasów PRL zasady były identyczne jeżeli chodzi o molestowanie, mobbing (nazywano to po polsku.. Ośmieszanie), rasizm, epatowanie orjetacją czy religijnością etc. Inna rzecz to skuteczność egzekwowania tych zasad. Dokładnie tak samo jak dzisiaj

Pani
@Mądry

Swietny kierownik???? Co Ty za bzdury piszesz.... kto to widzial , zeby kierownik ocieral sie swoim... o kobiety na liniach! Darcie sie po ludziach ...ubnizanie.. zajmowanie sie plotkami... no wzor kierownoka

Mądry 1
@Pani

Jak masz (usunięte przez administratora) jak giterbox po zbiornikach to jak miał przejsc

@Mądry 1

@Madry 1.. Jak tak można napisać o Kobiecie? Chluby rodowi męskiemu to Ty bracie nie przynosisz.

A
@Mądry 1

Zbiorniki są w megapackach, nie giterboxaxh.

@A

Wstyd... przynosisz i tylko się pogrążasz. Przeproś Dziewczyny i będzie OK.

Ręce opadają

@Mądry

Ale śmiech na sali z tym co piszesz, na podstawie fałszywych oskarżeń nigdy by nie został zwolniony, bo skarg już było mnóstwo, a że Pan Kobra taki odważny to zawsze wszystkiemu zaprzeczał ;) wiec w końcu zostało pokazane jak się zachowuje…. Myśle że większość pracowników tej firmy wie doskonale jakim człowiekiem był Kobra, jak potrafił niszczyć psychicznie ludzi, i jakie miał podejście do kobiet. Po prostu zwykły zboczeniec, (usunięte przez administratora) i intrygant. Karma w końcu wróciła ;)

MagazynierA

Ta firma zeszła na psy już dawno temu, normalni uciekają albo ich zwalniają żeby nie stwarzali problemów. (usunięte przez administratora)liderzy z boosterów nie stają za pracownikami tylko liżą (usunięte przez administratora) tym, co są stołkami wyżej, byle by on winny nie był. Lider ma być wzorem dla pracownika czego tamtejsi nie wiedzą . Nadgodziny spoko ale jak nie przyjdziesz na popołudnie w sobotę to zapomnij o premii hah. A (usunięte przez administratora)i kierownik dostaw dawny kierownik od spraw nieistotnych to dopiero kabaret. Zmiana A się zepsuła już dawno. Lepsza kasa jest za rogiem tylko trzeba chcieć :)

Chłopie, czy ty jesteś normalny? Powinieneś się leczyć! Jak można być takim prostakiem? Sądzę, że gdybyś spadł z poziomu swojego ego na poziom swojego IQ, to mógłbyś się zabić. A swoją drogą... Musisz mieć bardzo nudne życie i brak znajomych, skoro o god 2:50 twoim zajęciami jest myślenie o ludziach z pracy... Żenada...

Ktoś

Super, że zrobiłeś kolejny wpis. Ułatwi mi to tylko sprawe bo zostało to zgłoszone na policje, do prokuratury i sądu. Dojście do twojego IP to tylko kwestia czasu!! Zobaczymy czy potem będziesz taki mądry ...? Brawo ty !

Ktoś

Tobie już nie pomoże ani rodo ani swięcona woda ani nic ! Kwestia czasu! Staniemy za niedługo w cztery oczy i zobaczymy jaki jesteś Kozak! Twoje dni są policzone. Wszyscy i tak wiedzą kim już jesteś ale na razie( na razie powtarzam) nie mam na to papierów! A potem będziesz skończony! Jak Lady Pank pisało piosenke „ Mniej niż zero” to właśnie twoje zdjęcie miało przed oczami! Dla mnie jesteś właśnie - Mniej niż zero ! Z drugiej zaś strony który normalny facet, który uważa sie za hetero myśli o drugim facecie w wolnym czasie?? Kolejny krypto gej? No nie dziwie sie w sumie- żone masz brzydką, sam też wyglądasz jak paprykarz szczeciński to myślisz se o mnie! Pewno jak robisz sobie „ dobrze” to przy moim zdjęciu ? Nie ośmieszaj sie już bo nawet Titanic tak nisko nie spadł jak ty ! Ciekawe czy w sądzie będziesz taki wygadany czy zrobisz sie czerwony tak jak to ty potrafisz? I nie strasz mnie tu „ rodo” a Pajac to ty masz na drugie ! Chciałeś wojny- mówisz i masz! Może wygrasz jedną bitwe ale wojne wygram ja ! (usunięte przez administratora)

Pracownica

Czy w zwiazku z prseetojem produkcji beda zwolnienia ??

Bbb

Tak żeby się pośmiać bo coś w tym jet. Ostatnio gdzieś przeczytałem..... Projekt etapy: 1 entuzjazm 2 rozczarowanie 3 panika 4 szukanie winnych 5 ukaranie niewinnych 6 chwała i honory dla nieuczestniczących

Mama

Dzień dobry. Czy są przyjęcia do firmy? Gdzie można złożyć cv?

Madry1

Sami karierowicze normalnych zwalniają lub sami uciekają

Mądry
@Madry1

Nie możesz wymyśleć swojego nicka? Po co podszywasz się pod kogoś innego?

Powini zmienić liderów na zmianie A oni całkiem nic nie robią dostają stawki liderowskie a pracownicy wykonują za nich pracę . Tylko by kible wywodzili kondony i kawy robili i na fajki chodzili im się całkiem pomieszało w głowach ... I jeszcze kapusia mają na tej zmianie który robi aferę dodaje potem się wypiera się pan P.S

Worker

Fajny Lider nie wiem o co wam chodzi tylko zawsze mu mało, może teraz nie będzie sprzedawał jak będzie więcej nadgodzin :)

A jak twoim zdaniem powinna wyglądać praca lidera ? Wzorem innych zakładów lider powinien wypełniać raporty, robić pomiary, naprawiać drobne awarie, dbać o dostarczanie materiałów oraz jak największa ilość czasu w którym można produkować by realizować cele produkcyjne. Jest to jeden z nielicznych zakładów gdzie lider podczas nie obecności pracowników pracuje na stacji, mimo ze firma posiada tabele celów dla poszczególnej ilości operatorów.

Goo

Jak do teraz kawka zrana 2 godinki, fajeczka 7 razy 1godzinka ,kantyna 2 lub 3 pauzy 1godzinka sciemnianie w akwarium 2godzinki. Wc 1godzinka pokazanie sie na lini 1 godzinka tojestpraca liderów Zf i nie tylko!

Po jakim czasie wchodzi się na wyższa stawkę? W ogóle jakie są zasady wyższych stawek jakie wymagania trzeba spełnić?. My nowi nic nie wiemy w ogóle nic na szkoleniach nie mówią. Napisze ktoś?.

Produkcja
@Nowy

Swego czasu koło hr była tabelka, zobacz sobie. Na druga stawkę biorą dwa razy w roku na trzecia raz.

Ok
@Nowy

Wysoką stawke żeby dostać nie możesz mieć więcej niż 2 tygodnie L4 w roku. Znając życie i tak jej nie dostaniesz!

@Ok

Wysoka stawka to mnie, wiece ile w euro?

Aha dzięki za odp.

@Ok

Tu się nie zgodzę. Też bywam na l4 więcej niż 2 tygodnie w roku i normalnie już jestem na 3 stawce. Jeśli ktoś chodzi notorycznie to nie ma co się dziwić że mogą być problemy z wyższa stawka.

No no, wiadomo. Jak Ci tak lepiej to niech będzie, wmawiaj sobie :)

@Produkcja

Ta tabelka to pic na wode fotomontaż!!!

Jedna z najgorszych firm w której robiłem,jesteś typowym robolem do tego rób ciagle przy takiej temperaturze jaka tam panuje,na samej hali po 26/7/8stopni a przy liniach po 40 i więcej a nikt nic z tym nie robi do momentu aż komuś coś się stanie:)

Jurii

Skoro w ZF jest tak źle (złe zarobki, praca, atmosfera, liderzy, kierownictwo, .. Itd...) to kto i dlaczego tam pracuje? Gdybym było tam aż tak źle, ludzie nie pracowali by tam po kilka lat... Ktoś kto wypisuje takie opinie, chyba ma problem ze sobą i współpracą z ludźmi!

Oka
@Jurii

Ci co pracują kilka lat w tym zakładzie to ludzie wykolejeni bo ci normalni juz po 6 miesiącach widza jak w dupesąruchani!

Kobieta

Sam jesteś "Wykolejeńcem"

@Oka

W takim razie ja powinienem już być w szpitalu psychiatrycznym i to w kaftanie bezpieczeństwa. Pracowałem bowiem w TRW-ZF kilkanaście lat. Spotkałem tam wspaniałych Współpracowników, od których się wiele nauczyłem. Były też chwilę przykre, jak w każdym dobrym małżeństwie. Polecam. Firma super z jasnymi i czytelnymi zasadami

Kolezanka
@Jurii

Jak prace po znajomości załatwili bo cała familia robi to pracują długo, duzo by wymieniac nazwiskami nie licząc tych co pod biurko wchodzą!

@Kolezanka

Nie byłem z tzw. ulicy i nikt z mojej rodziny, czy znajomych, nigdy nie pracował w TRW.

Ponury
@Oka

Wykolejeni??? "Normalni ??? to niewidomi którzy po 6 miesiacach odzyskują wzrok???????????????

Elo
@Ponury

Tam co drugi to powinien wylecieć, taki (usunięte przez administratora) i patologia że dramat, (usunięte przez administratora) i rozwalanie małżeństw to tam standard,niektórzy Liderzy to się tam ostro nudzą i tylko (usunięte przez administratora) im w głowach, do roboty by się wzięli a nie na liniach takie akcje ze dostają nagany z kochankami, odrazu bym takich (usunięte przez administratora) a nie linie im zmieniają i dalej jest (usunięte przez administratora) wstyd właśnie na to pozwalał WW wiec teraz karma wróciła z podwojoną siła.Traktował ludzi jak śmieci, pracowałem to wiem jak było, Ci co (usunięte przez administratora) lizali to mieli dobrze. Zakład porażka, Współczuję tym co jeszcze tam pracują

Q&A

Witam wszystkich w ten niedzielny poranek! Tyle ile jadu przelało się przez to forum w tym tygodniu...moderator pewnie oszalał. Pracuje w firmie już ponad 10 lat i bardziej (usunięte przez administratora) zakładu na strefie to chyba niema. Ryba psuje się od głowy...Ishikawa. Zapewne znacie. Chłop wylatuje za alhochol, za kilka dni jest wraca i już jest ok. Wojtek, problemy z nękaniem ludzi na innych zmianach. Trafia na zmianę A i niby tez już jest ok. Sprawa kończy się wylotem. Ale nie o Wojtka teraz się rozchodzi. Grzesiu kierownik C. Polecony przez Patrycję, rekrutacja tylko dla picu, wszyscy doskonale wiedzieli, że Mariola to jedyna odpowiednią osobą na to stanowisko. Ale chcieli wepchnąć swojego człowieka...no cóż, ciekawe co Mirek jej obiecał. Grzecznie robiła swoje, ucząc osobę na stanowisko, które należało się właśnie jej. Teraz Stachu z tego co wiem koleś po studiach, zastępował Pawła i Wojtka. Zna angielski jest kumaty i szanowany przez liderów. Teraz on Będzie pomagać Marioli wdrożyć ja w nową zmianę. Znowu was wyrąbali bez mydła zmiano A. Ciekawe jakimi standardami podczas rekrutacji się kierowali? Bo jak puścisz bubla to takie jest pierwsze pytanie" jakie standardy obowiązują u nas w firmie". To ja się kierownictwa teraz pytam! Jaki to jest standard rekrutacji...czy ZF ma takie standardy również na granicami Polski. Bo wydaje mi się, że to z górą jest coś nie tak.

@Q&A

Wszystko można napisać. Byle by tylko wzajemnie się nie obrażać. Czasami łatwiej wyrazić swoje emocje na takim forum jak gowork niż bezpośrednio. Na pewno Edyta to czyta i stara się zaradzić ale dajcie jej też szansę. Podejdź, pogadaj z nią. To naprawdę super Dziewczyna.

Były pracownik Uw

Oj jakie żale , i fala hejtu . O Wojtku się nie wypowiem bo znałem tylko z opinii ( nie moja wówczas zmiana) Weronika i Kaśka ciężki przypadek , były ( praktycznie)liderkami na 3080 zamiast Laski.Liderzy mogę powiedzieć że w tym zakładzie nie pełnili roli prawdziwego lidera , lider w innych zakładach jest nadzorcą nad prawidłową produkcja , a nie operatorem , czy człowiekiem wynieść , przynieść , pozamiataj bo nie ma ludzi ( tak brak ludzi był wszędzie magazyn , produkcja i lider z produkcji jak nie zastąpić operatora , to sobie szybko materiał załatwić) W innych zakładach liderzy są liderami . Czytam że liderki z kp kawę piją , o za moich czasów wszyscy mieli prawo kawę sobie zalać i pic i wyskoczyć na fajke UW PH i KP ( coś się zmieniło ?) Jako były wieloletni pracownik UW mogę napisać że istniała ocena pracownika , pracownik - lider co pół roku i wtedy można było powiedzieć co i jak , co komu leży na sercu . No cóż , odwaga widać tutaj jest tylko na forum - skoro biedne dziewczyny liczą kanały a nie odezwą się ze nie chcą liczyć . ( chyba że nie ma takiej oceny już) .Ale swoją drogą czy to taki problem ????nie wiem nie liczyłem , ale na nieszczęśliwe to one nie wyglądały . Wszystkim którzy z przymusu muszą pracować w tym zakładzie współczuje , bo wielu z Was wnioskując wpisy są tam za karę , i się kurczowo trzymają . Dlaczego ? Skoro tak złe ? ,,Szanuj szefa swojego , bo możesz mieć gorszego „ kolejny nowy kierownik na zm A????

Była

Busteriki chyba przesadziłeś/łaś. To co napisałeś/łaś jest chore, zajmij się pracą na boostrze, a nie patrz co się NIE dzieje dookoła ????. Żeby wszyscy liderzy tak pomagali jak Wasi to byłoby super na zakładzie.

Była
@Była

Busteriki chyba przesadziłeś/łaś. To co napisałeś/łaś jest chore, zajmij się pracą na boostrze, a nie patrz co się NIE dzieje dookoła !!!!! Żeby wszyscy liderzy tak pomagali jak Liderki z KP to byłoby super na zakładzie. (Prędzej wprowadziły się błędy)

Busteriki
@Była

Widać że Panie liderki się bronią szkoda że dziewczyny mówią tak samo jak to widać że liderki KP więcej nie ma jak jest... Same Panie rscuja na taką opinie, a szczególnie jak tak mówią wszystkie dziewczyny z KP na hali to coś musi być w temacie.

On
@Busteriki

Moze mi ktos wytlumaczyc dlaczego na zmianie a i c dziewczyny przychodza wczesniej do pracy ,zeby stoki liczyc .Renia ze zmiany B sama to robi

@On

Bo to należy do obowiązku lidera. Nikt im nie placi za to, że przyjeżdżają tak wcześnie i liczą kanały :)

Busteriki
@On

To trzeba zapytać liderek może nie mają czasu jak tak pomagają?.

miku
@On

Tak juz pewnie zostały wyszkolone.Najlepsze jest to że ,przyjdzie jedna policzy to a za chwilkę przychodzi następna i liczy to samo .

KP
@Busteriki

Tu chyba powinny wypowiedzieć się osoby z tego działu a nie osoba która coś gdzieś usłyszała

KP
@On

Na zmianie C już dawno nie liczymy..

K
@KP

Ciekawe od kiedy, skoro ciągle widać dziewczyny z kartkami liczące xd

Zostaw merytoryczną opinię o ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o - Gliwice

• Jak się pracuje w ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 261.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 238, z czego 23 to opinie pozytywne, 74 to opinie negatywne, a 141 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o?

Kandydaci do pracy w ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o