Eurotel S.A.

Opinie o Eurotel S.A.

seba

W Bieedrone wiecej płaca i notami nie straszą, brak szacunku dla drugiego człowieka,

Eu07

Ccesz pracować w t mobile to próbuj na stanowisko konsultanta. Zarobków wielkich nie oczekuj jako podstawy. Jak będziesz zatrudniony u jakiegoś agenta to min krajowa w firmówkach trochę więcej. Dotego dochodzi premia za podpisane umowy jjeżeli oczywiście zrealizujecie plan miesięczny nie wiem jak teraz ale kilka mies temu ok 80 procent planu to jakieś połowę wypracowanej premii. Plany dziwne pro firmy konta bankowe ilość podwyższonych abonamentów przy przedłużeniu umowy w stosunku przed przedłużeniem kiedy to ludzie chcą obniżać rachunki w stylu za 40 zl z telefonem i wszystko bez limitu. Po wysłuchaniu oferty czym szybciej do Play bo tam oferta dużo lepsza jest A Ty świeć oczami..... Tak to się w większości przypadków kończyło lub przedluzali umowy przez Internet bo T mobile chcę zmniejszyć ruch w punktach by zlikwidować te najsłabsze. Jeśli ruchu tam nie na lub jest słaby zastanów się 5 razy czy warto. Regulaminy. Systemy dość skomplikowane sporo osób na początku przez to rezygnowalo mając na początku segregatory regulaminów się uczyć pisane niemal praw niczym jezykiem za min krajową. To już w biedronce na Kasie 2k zarabiają ja pracowałem niecałe 6 m-cy bo ruch zerowy min krajowa cały dzień pusty salon. Na szczęście znalazłem lepiej płatna pracę gdzie klientów jest znacznie więcej. Na przeczekanie może i ok ale szukaj czegoś lepszego. Jednakjeśli wgryziesz się z zapałem i zaangażowaniem to dasz radę powodzenia

Pracowiczek2012

Najgorszy chłam jaki istnieje.. !!!!! Wiecznie tylko noty, sroty, dociążenia. Inwentaryzacja a w trybie expresowym, aby wszystko się zgadzało Zarobki na bardzo niskim poziomie, jak na szarpaniny z jakimi człowiek tam się wzmaga. Romanse z przełożonymi? na porządku dziennym! Nie polecam !! chyba że ktoś jest zdesperowany

zadowolony

Pracowałem jako konsultant sprzedaży po czym kierownik jednego z punktów ponad 3 lata (gdzieś blisko 4). Bywały wzloty i upadki. Za mojej kadencji "góra" zmieniła całkowicie przełożonych. Praca w firmie zła nie jest ale też nie wychwałałbym jej nie wiadomo jak. Na początku zarabiałem 1200 zł na ręke plus premie, jako że sprzedawać umiem i lubię żyłem z premii które wystarczyły mi na to abym podwoił swoją pensję. Nazywał się on "twój bonus" - mial/ ma on jeden problem a nazywa się on - nie opodatkowanie: co rok musiałem z żoną "gryźć tynk" aby oddać państwu około 1500 zł ;). po latach moja podstawa urosła do około 400 zł w górę, może i kokosy to nie są ale: zawsze wypłacane na czas, zawsze była ta premia z której wyciągałem dodatkowe 1000-1300zł... "Góra" - czy stara, czy nowa chwaliła mnie swego czasu niesamowicie jako konsultanta. Więc co się stało że od lutego 2015 zmieni lem miejsce pracy?? Otóż zmieniono warunki twojego bonusu i zamiast 1000 zł zacząłem notorycznie dostawać 300 zł premi a premie dane nie z ręki t-mobile a firmy eurotel zaczęły nie wpadać (kiedyś okolice 300 zł na miesiąc na konto - od środka 2014 raczej nie do dostania...). Chociaz bardzo szanowalem/ szanuje firmę która przez spory okres mnie "żywiła" a ja im w zamian oferowalem sprzedaż na najwyższym poziomie musiałem odejsć przez to że przestało mnie byc stać na pracę w firmie (całe szczęście znalazłem sobie alternatywę sporo wiecej płatną w mgnieniu oka). Koordynatorzy są bardzo ok (przynajmniej w moim rejonie), centrala przynajmniej do mnie również by la zawsze fair. wielkiej nagonki nie rozumiem w tym miejscu ale faktem jest że nie jest to idealny pracodawca bo wymagania ma spore a nie płaci kokosow - jako że wypełniałem w 100% swoje obowiązki wiem co pisze. Ale ogólnie tyrani tam nie zastałem. W/W pan KW rownież na plus - sporo rad naprawdę trafnych mi przekazał a nasze rozmowy naprawdę byly ok i motywował mnie do działania. Centrala działa prężnie i naprawdę na wszystko jak się jest jednostką z podstawową umiejętnością rozmowy z człowiekiem dogadac bez problemu. Polecam tą pracę w 50% przez zarobki ale jakby się zmieniły to naprawde w 100%! Jako ciekawostka dostałem ostatnio mozliwość porotu do firmy (miło że o nie pamiętali) na stanowisku w centrali ale niestety musiałem odmówić przez a. dalekie dojazdy b. mniejsze zarobki. Podsumowując Firmę,prezesów spółki, przełożonych, współpracowników, koordynatora regionalnego t-mobile (pomorze), centralę, serdecznie pozdrawiam i polecam. Nie polecam za to na ten moment wynagrodzenia... mam nadzieję że komuś oswieciłem jak odbierać pracę w firmie eurotel - dla mnie umiarkowany pozytyw z małymi zgrzytami tam gdzie napisałem wcześniej. T-mobile nie jest prosty do współpracowania ale jak się chce i polubi to co sie robi mozna z satysfakcją wychodzic z aps.

Maddlen

Wszędzie jest dobrze, gdzie nas nie ma:) Święta racja!!!

Rejczel

Legi, ale klimat jest ok, czy też takie kwasy jak opisane w opiniach powyżej?

Rejczel

A jak wyglada praca w centrali?

Hrabina

Ciekawy nick...zanim zaczniesz kogos oceniac po tym czy jest latwy-spojrz na siebie...ciekawe ile osob ciebie wydymalo albo wciaz dyma...pozdrawiam i lepiej zajmij sie praca poki jeszcze ja masz

Juan Habier
@Hrabina

Szanowna koleżanko Hrabino, Z racji zaspokojenia Twojej ciekawości zdradzę ci coś. Pytasz kto mnie dyma?Już Ci mówię dyma mnie Urząd Skarbowy, Pracodawca, System podatkowy, wiesz co jest w ty najgorsze, że oni też Cię dymają , aty nawet tego nie zauważyłaś. Jeżeli trudno Ci się będzie ogarnąć z tą informacja zapraszam do grupy wsparcia www.wydymani.pl lub www.hrabinaniedajsiedymac.pl. PS Pewnie jesteś inteligentną, miłą i sympatyczną osobą dlatego dziwi mnie fakt, że "dymanie" wyszło z twoich ust , a raczej z twoich rąk. Dużo uśmiechu życzę Hrabino:P Pamietaj Coco Jambo i do przodu:)) A wszystkim czytającym życzę miłego słonecznego weekendu:)))) pozdrawiam

Adam Stem

Siemianowice Śląskie RULEZ :) PEWMIE OSTATNI RAZ :) ALE CZY PIERWSZY??

Basia Orlowicz

Kuba ty (usunięte przez administratora) P :D hahaha :D:D: :*

Jakub Widuch

Pierwszy raz Tu się udzielę i ostatni. Jeżeli macie ludzie jakikolwiek problem to nie dzwońcie po salonach, nie żalcie się się za plecami. Radzę mówić firmie na wprost. Jeśli manager nie jest "ogarnięty" możesz pisać wyżej. Gadacie bzdury, język wasz porównywalny jest z słownictwem marginesu. Skoro Pan Kąkol jest "taki", Pani Szatkowska jest "taka" itp itd. To kim wy jesteście skoro zachowujecie się gorzej niż ich domniemany przez was poziom. Wielokrotnie rozmawiając ze sobą możecie mieć rację, ale pisząc w taki sposób, trując sobie (usunięte przez administratora) za plecami nic nie zmienicie. Co do tematu zamykania salonów proponuję się najpierw zapoznać z oficjalnymi raportami Eurotela, jak również opinią T-mobile. Zgodnie z Tym co jest napisane jest to projekt T-mobile pod nazwą "fit2win i zgodnie z tym co jest napisane to Eurotel nie miał znaczącego wpływu na zamknięcia. Podobno znaczący wpływ miała rentowność nie Eurotel a dla t-mobile. Pretensje możecie poniekąd mieć sami do siebie. Zamiast tracic czas na akdemickie głupie gadki weźcie się do roboty i w momencie kiedy będziecie kryształowi odpowiednio wysyłajcie swoje spostrzeżenia i skargi, zgodnie z droga służbową. Pozdrawiam, wszystkich którzy jedno "wykrzykują", a drugie "robią" obojętnie po której stronie barykady stoją. Z poważaniem Wchodząc na portal pierwszy i ostatni raz.

Sebastian SIkora
@Jakub Widuch

Nie pierwszy i nie ostatni raz Kuba :) Siemianowice Śląskie RULEZ :)

ZAMYKAMY

No to zamykamy APS.Wreszcie AKCJA LIKWIDACJA. SUPER AGENT HAHAHA

STEPOKURA
@ZAMYKAMY

Zamykamy, Przedstawiciele wiedza ze umowy sa blednie skonstruowane i koszt zamkniecia po stronie Agenta (pseudo agenta). Taaaaa. Chyba Dzusu umowy podpisywal. Basinski dalej pozbywaj sie akcji.

Na stanowisku konsultanta, jeśli ktoś wcześniej nie pracował w sprzedaży telefonów, to zgodnie z przysłowiem "umiesz liczyć licz na siebie" - w salonie jest się często samemu po 12 h., nadgodziny za które nikt nie wypłaci kasy, ciężka atmosfera. Oszczędzają kasę kosztem pracowników APS.

:))))

Jak Twój kierownik nie umie ułożyć grafiku to się nie dziw, że pracujesz 12h. Raczej "góra" Ci tego nie układa. Masz buzię? Umiesz mówić? Wiesz co to są predyspozycje godzin pracy oraz umiesz pracować w grupie? To na co czekasz? Powiedz kierownikowi, podsuń rozwiązanie, a nie narzekasz - za drobną sugestię raczej Ciebie nie zje. Współpraca - słowo o którym często zapominamy. Piszesz: "umiesz liczyć, licz na siebie" - a czy ktoś Ci ma wszystko na tacy przynosić łącznie z klientami? Bądź kreatywny, elastyczny i sam szukaj rozwiązań, a swoje sukcesy będziesz zawdzięczać sobie i spokojnie będziesz mógł powiedzieć "dałem radę".

thiel

Zaczynamy publikować emaile Stepowego, oceny pseudo przedstawicieli, noty, korekty, refaktury i emaile pseudo trenerów. Ruszamy z publikacjami :)

kasia

W firmie T-Mobile pracuję w sumie 7 lat. Moja kariera z tą siecią zaczęła się u innego agenta a w sumie było ich dwóch. W Eurotelu pracowałam od kwietnia 2014. Zarówno początek pracy jak i jej koniec przebiegał w miłej atmosferze. Wypłata wynagrodzenia wpływała na moje konto zawsze terminowo jak i również premia za wyrobiony plan. Jeśli chodzi o atmosferę w firmie to była bardzo przyjazna, zawsze mogłam liczyć na pomoc oraz poradę ze strony koordynatorów. W szczególności bardzo miło będę wspominać MN oraz AM gdyż z nimi najczęściej wspolpracowalismy i omawialismy pomysły na sprzedaż. Jestem również bardzo wdzięczna swojemu koordynatorowi MK za cenne uwagi i rady dotyczące pracy w T-Mobile.

Chłop z Mazur

Ile można zarobić? Podstawe, chyba że masz gadane jak Jordan Belfort, system premiowy (twójbonus) praktycznie od stycznia nie do wyrobienia, a jeszcze chcą by konsultanci sprzedawali profirmę+ czyli - (powiązanych parę innych umów na firmę na jeden stały koszt, czyli jak ktoś ma 3 telefony na firmę i płaci 400zł średnio, zrób mu stały koszt 500zł i ma za to taniej telefony przy wymianie, ma też inne bonusy w postaci minut itp, ale komu po co minuty jak abonament od 60-70 zł brutto daje nolimit na UE) a ta profirma za minimum 500zł ma być i sprzedaj to osobie która prowadzi jednoosobową działalność fizyczną bo takie osoby z reguły przychodzą do APSów. Parodią jest sprzedawanie rachunków bankowych, potocznie zwanych RORami za które nie dostaje się ani grosza od niedawna. Ze swojego doświadczenia wiem, że należy uciekać z firm gdzie zaczynają mieszać z systemem premiowym, coraz to więcej zależności jest by w ogóle otrzymać jakąkolwiek kasę dodatkową. Wcześniej APSy miały o tyle dobrze, że trzeba było wyrobić minimum 8 umów i miało się na pewno kasę za nie, a teraz by dostać pieniądze to wyrób im plan wartościowy, a to wyrób średnią kontraktu (następna parodia, czemu? Bo średnia kontraktu średnio oscyluje około 1300-1500zł netto więc średnio jest to abonament za 70-80zł, robiąc umowy tańsze, musisz kalkulować by sobie nie zmniejszać średniej :D, doszło do tego, że trenerzy każą odkładać robienie umów na następny miesiąc by nie zaniżać średnich :D). Na plus dla Eurotela za częste konkursy z firmami LG Sony Samsung itp, z nich dało się wyciągnąć czy to kasę czy bony sodexo i to często się udawało. Dział logistyki i dział kadr bardzo profesionalny, zawsze pomocny, kasa zawsze na czas, jak zdarzał się weekend w dniu wypłaty to kasa była dzień wcześniej, kadrowe z Gdańska zawsze pomocne. Na minus kadra szkoleniowa z trenerami którzy tylko uczą Cię byś wiedział jak liczyć sobie kasę z umowy na której i tak nie zarobisz. Zero pomysłów czy technik sprzedaży, no ale to tylko moja opinia. Może ktoś miał lepszą trenerkę niż A.S. albo koordynatorkę-służbistkę A.B. z jej meldowaniem co godzinę czy już się sprzedało RORA czy tableta. Polecam tą pracę osobom zdesperowanym, którym podstawa wystarczy, teraz zrobiła się straszna rotacja, ja pracowałem parę lat w Eurotelu i z tą samą kadrą nawet 2 lata się zdarzyło, a teraz już prawie wszyscy odeszli kogo znam, teraz się słyszy, że osoba która jeszcze nawet na autoryzacje nie pojechała to już daje wypowiedzenie jak widzi na czym to polega. Kiedyś mówili teksty typu, że masa ludzi jest na twoje miejsce, a teraz to już zupełnie co innego. W każdym razie lubiłem pracę w T-mobile pod Eurotelem, kontakt z ludźmi, sprzedaż sprzętów normalnym ludziom, a takich paradoksalnie jest całkiem dużo dlatego mile ją wspominam i podziwiam ludzi którzy dalej pracują w Eurotelu, pomimo warunków finansowych.

górnik zabrze

szukam roboty i ile tam można zarobić na tej umowie o pracę?

EU07
@górnik zabrze

Wiesz chcesz to próbuj na stanowisko konsultanta. Zarobków wielkich nie oczekuj jako podstawy. Jak będziesz zatrudniony u jakiegoś agenta to min krajowa w firmówkach trochę więcej. Dotego dochodzi premia za podpisane umowy jjeżeli oczywiście zrealizujecie plan miesięczny nie wiem jak teraz ale kilka mięs temu ok 80 procent planu to jakieś połowę wypracowanej premii. Plany dziwne pro firmy konta bankowe ilość podwyższonych abonamentów przy przedłużeniu umowy w stosunku przed przedłużeniem kiedy to ludzie chcą obniżać rachunki w stylu za 40 zl z telefonem i wszystko bez limitu. Po wysłuchaniu oferty czym szybciej do Play bo tam oferta dużo lepsza jest A Ty świeć oczami..... Tak to się w większości przypadków kończyło lub przedluzali umowy przez Internet bo T mobile chcę zmniejszyć ruch w punktach by zlikwidować te najsłabsze. Jeśli ruchu tam nie na lub jest słaby zastanów się 5 razy czy warto. Regulaminy. Systemy dość skomplikowane sporo osób na początku przez to rezygnowalo mając na początku segregatory regulaminów się uczyć pisane niemal praw niczym jezykiem za min krajową. To już w biedronce na Kasie 2k zarabiają ja pracowałem niecałe 6 m-cy bo ruch zerowy min krajowa cały dzień pusty salon. Na szczęście znalazłem lepiej płatna pracę gdzie klientów jest znacznie więcej. Na przeczekanie może i ok ale szukaj czegoś lepszego. Jednakjeśli wgryziesz się z zapałem i zaangażowaniem to dasz radę powodzenia

franka

W Eurotelu pracowałam 10 miesięcy wcześniej u 2 innych agentów w sumie 5 lat i bezwatpienia Eurotel był najlepszym pracodawcą.Umowa o prace,pieniądze na czas bez opóźnień, miła atmosfera między zarządem chodzi mi o KW.fajnych i sympatycznych trenerów MN i AM.,którzy zawsze służą pomocą i wsparciem,odnośnie koordynatora MK najlepszy przełożony , potrafiący pomóc przyjechać porozmaiać,rozwiązać problem.KW duża pomoc w każdej dosłownie każdej sytuacji,ogromne wsparcie w każdym ciężkim problemie uświadamiający inny obraz optymistyczny i pocieszający.Jeśli macie jakieś obawy dotyczące firmy przestańcie w tym stanie być naprawdę atmosfera jest jak najbarziej pozytywna i oby więcej takich pracodawców.

abes

W EUROTELU pracowałem od lipca 2014 do stycznia 2015r. Wcześniej tj. w okresie od kwietnia do czerwca 2014r. pracowałem u innego agenta T-Mobile. Do zmiany agenta skłoniły mnie pozytywne opinie pracowników firmy EUROTEL jak również atmosfera pracy w punkcie "innego agenta" oraz czynniki demotywujące ze strony współpracowników i przełożonych. W czerwcu 2014r. odbyłem rozmowę kwalifikacyjną z Dyrektorem Sprzedaży firmy EUROTEL Panem KW. Ta rozmowa wywarła na mnie niesamowite wrażenie, mogę śmiało stwierdzić, że wpłynęła na dalsze moje życie zawodowe. Jako pracownik firmy EUROTEL nadal mogłem liczyć na wsparcie i pomoc ze strony Pana Dyrektora.Nie sposób pominąć osobę koordynatora Pana MK, który jest dla mnie wzorcem postaw w pracy na zajmowanym przez siebie stanowisku. Pani MN trener sprzedażowy to osoba, która wniosła sporo ciekawych pomysłów na sprzedaż. Firma ta skupia naprawdę wartościowych ludzi. W każdej pracy zdarzają się chwile gorsze, lecz właśnie wtedy należy wyciągnąć odpowiednie wnioski na przyszłość. Pracowałem dwóch różnych agentów T-Mobile i bez cienia wątpliwości stwierdzam, że pracę w firmie EUROTEL wspominam pozytywnie. Ktoś może mnie zapytać, to wobec tego dlaczego już tam nie pracuję! Otóż postanowiłem się rozwijać i awansować. Obecnie pracuję w innej branży na stanowisku trenera. Moment powiadomienia o moich zamiarach odejścia wspominam również bardzo dobrze. Otóż otrzymałem od przełożonych wcześniej wymienionych KW, MK, MN wiele cennych wskazówek i porad na temat mojej przyszłej pracy zawodowej i zapewnienie, że zawsze mogę na nich liczyć. Cieszę się, że mogłem z nimi pracować.

@abes

abes czy Ty się czegoś naćpałeś ??? Dyrektor to dyrektor tamto ??? Współpracowałem z tą całą trójką i powiem że razem chyba sobie brneliście w tym chalucynowym haju bo moja opinia na temat kwalifikacji tych osób jest zgoła inna. Dyrektor to taki pan żabka co poczytał książek i chce skakać ludziom po głowach, MK kolejny przykład niespełnionych ambicji i niewydarzony twór Dyrektora no i nasza wisienka MN wulgarna, nie sympatyczna a chęć wbicia się w środowisko managerskie zmienia jej postępowania w kabaret.

Opinia

Wyzysk i to duży. W firmie nie przestrzega się Kodeksu Pracy. Zatrudniają osoby na kierowników APS, którzy nie przestrzegają ustawy. Nie wolno zapisywać nadgodzin - pracuje się za te dni za darmo po 12 h. Grafik nie jest zgodny z Kodeksem - pracuje się 2 dni z rzędu po 12 h, trzeciego dnia i tak się idzie do pracy np. na 4 h

Zostaw merytoryczną opinię o Eurotel S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Eurotel S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurotel S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurotel S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 9 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurotel S.A.?

Kandydaci do pracy w Eurotel S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurotel S.A.