Eurotel S.A.

Opinie o Eurotel S.A.

kas

Polecam firme. Dobra atmosfera. Firma docenia pracowników np wczasy pod gruszą bony świąteczne -hahahahahahahahah i fajne szkolenia w Konikach. Piękne widoki piękne okolice. A najpiękniejsze wspomnienia to widok prawie nie przytomnego koordynatora Mat... Ko.... widok zostanie w mojej pamięci na zawsze i jego postępowanie z jedną z dziewczyn. Wstyd aby taki praciwnik reprezentowal EUROTEL. Bylam na szkoleniu i wszystko widzialam niestety zdjęć nie posiadam gdyż był zakaz(szkoda)

Pracownica
@kas

No to już wiem dlaczego liczba miejsc ograniczona na szkolenie była hahaah... zapewne się działo jak wszyscy nagle po szkoleniu sa na TY a wcześniej na PAN/PANI. teraz cały EuroTEL bedzie śledził z zapartym tchem czy będzie rozwód czy nie:D

Ula

Chodziło mi o wpis kogoś odnośnie Białegostoku. Dziewczyna jest ładna, miła i szczera, a ktoś dopisuje jakieś niestworzone rzeczy i interesuje sie jej życiem. Teraz po APS'ach chodzą jakieś głupie plotki jaka ona była zła i niedobra, a ja uważam inaczej, gdyż jak byłam młodym konsultantem z innego salonu to zawsze miała czas by mi pomóc i coś wytłumaczyć. APELUJE BY ZAJAC SIE SWOIM ŻYCIEM A NIE INNYCH.

Operator

Salony? Kilka m2 bez komputerow z usyfionymi scianami z podloga zdarta do betonu z meblami z demobilu z rozpadajacymi sie roletami z brakiem oswietlejia bez ogrzewania i klimy nazywasz SALONAMI???? DOBRE. A w srodku 2 przypadkowe osoby zatrudnione za najnizsza krajowa. LUDZIE SPAWDZCIE DO KIEDY SA UMOWY NAJMU NA WASZE "Salony" TO DOWIECIE SIE KIEDY BEDZIE INWENTARYZACJA LIKWIDACYJNA.

APS

Komputery w aps to dramatyczne zlomy. Pala sie, zawieszaja. Nikt z tym nic nie robi.Doja z nas tylko kase na maxa. Dobrze ze operator zobaczyl jaka to wies i pozamyjal im punkty.

RECERTYFIKACJA
@APS

Nie martwcie sie o kompy. Dzisiaj trenerek powiedzial nam ze na poczatku lutego znowu zamykaja kilkanascie punktow. Szukajcie pracy jak jest jeszcze troche czasu!!!!! Lista juz jest ale udaja greka do ostatniego dnia zaby ludzie nie uciekli na zwolnienia.

zadowolony pracownik

Życzę wszystkim radosnych Świąt. Firma bardzo mnie zaskoczyła. Nie spodziewałem się takich bonów świątecznych aż nie wiem co kupić za taką sumę.

pracownik2
@zadowolony pracownik

Dobre to było:) firma poszalała w tym roku

Kati

Szanowny Pracowniku., czytając twoją wypowiedź mogę śmiało stwierdzić, że wymiatasz w sprzedaży tabletów:) biorąc pod uwagę łatwość wykonania tego planu- 5 sztuk dziennie- wyniki sprzedaży miesięcznej w takim razie to jakieś 150 sztuk zakladając ze punkt jest czynny przez 7 dni w tygodniu w zalezności od długości miesiaca ewentualnie +-5 sztuk, niestety w rankingach Eurotela nie widziałam punktu z taka sprzedażą więc nim zaczniesz się wymądrzać swoją zajebistością i genialną sprzedażą najpierw osiągnij taki wynik a później się wypowiadaj, bo bajki każdy potrafi opowiadać-Tobie niestety wciskanie takich rzeczy słabo wychodzi.

orangutan rules

Do Pracownik. Kolego stopuj trochę, bo osobiście prowadzę sklep zoologiczny i nie życzę sobie takich komentarzy. Więcej zarobie na mrówkach niż ty na tych swoich telefonach.

Pracownik.

Do Hrabina. Nastawienie do pracy masz zajebiste, Tak tak ludzi nie ma, nie sa podatni itp A moze to ty zle rozmawiasz z klientem? Przeanalizuj swoja sprzedaz ( była sprzedaż) I co nic wiecej nie moglaś z siebie dać ? Sprzedanie 5 tabletow tak jak P. Basia napisala to pestka tylko trzeba przychodzic z nastawieniem do pracy pozytywnym a nie odrazu " nie ma ludzi " a co ty robilas zeby tych ludzi sprowadzic ? Przestan gadac głupoty bo gdybys chciala bys sprzedala i kazdy kto ustawi sobie plan ranny do wykonania bedzie dazyl by ten plan wyrobic, Dostac kasw co miesiac to ok ale dac cos z siebie to nie. Rentownosc punktu to przedewszystkim a nie twoja wyplata bo twoja wyplata i zapewnienie zatrudnienia jest scisle powiazane z retownoscia punktu. Nie ma kasy ( sprzedazy) poprostu nie ma pracy. Wszedzie tak samo działa. Czy to w banku czy w głupim zoologicznym.

Hrabina

Nie jestem pewna czy plan sprzedazy 5 tabletow jest celem realnym dla kazdego punktu i to jeszcze cel poranny...gratuluje pomyslowosci, apropo nie zawsze brak wynikow w sprzedazy wiaze sie z siedzeniem na fb czy innych stronach umilajacych prace...ale co ja moge wiedziec jako konsultant sorry byly konsultant-przeciez co miesiac dawalam z siebie wszystko byle dopiac plany, nie tylko ja ale rowniez inni o ile mi wiadomo-tylko po co, skoro jak sie okazuje z "nudy plan sie zrobi"..a co do checi posiadania najlepszego salonu-dobry zart...nikt nie chce go miec...przeciez kazdy marzy o ciaglych telefonach i suszeniu glowy za wyniki salonu. Brawo!

były kiero

Czyli w końcu wprowadzona została zmiana, za którą jeszcze swego czasu tak lobbowałem - podstawa dobrego biznesu to partycypacja załogi w zyskach, (charytatywnie można ratować zwierzęta, a nie sprzedawać produkty/usługi) W firmie pracowałem sporo i jak w każdej można wyróżnić plusy oraz minusy. Niestety tych drugich zawsze było więcej... Dobra praca na początek, aby zebrać doświadczenie, lecz niestety przy takiej polityce firmy za moich czasów (bardzo niskie wynagrodzenia) konkurencja podbierała najlepszych managerów i sprzedawców..

dobra zmiana?

Chyba jednak idzie jakaś dobra zmiana, bo jest regulamin, że można dostać do 20% premii od wypracowanego zysku w sklepie. Kierownicy też już mają lepiej, bo zaczeli ich indywidualnie szkolić z zarządzania ludźmi no i mają większy udział w wypracowanym przez sklep zysku. To chyba dobra zmiana dla tych, którzy chcą zarobić. Piszę o tym, bo zdawałem ostatnio egzamin na Starszego Konsultanta i dostałem podwyżkę. Wiem wiem jestem lizusem ale w sumie mam to w nosie, bo jestem zadowolony

TomekRomekAtomek

Swoją opinią potwierdzasz tylko swój nick. A o rentowności punktów można wiele się dowiedzieć ze statystyk wysyłanych na @. Wydaje mi się, że osoba, która wspomniała o "związku" użyła tego w przenośni, a nie dosadnie, jednak nie znam jej więc tylko czytam między słowami. Jad od Ciebie cieknie. Wrzuć na luz, dziewczyna odeszła z firmy, temat zamknięty. Po co drążyć coś, co nie istniało? W ten sposób reprezentujecie siebie i to, że zajmujecie się plotkami, a nie pracą i robieniem wyniku. Dzwonicie po punktach i opowiadacie bajki, o ciążach domniemanych i prawdziwych, o romansach, o tym jak wszyscy są straszni, a was to tylko po głowie trzeba głaskać. Mówisz o najniższej krajowej - zrób wynik, będzie premia...No chyba, że jesteś z centrali.

ssss

Panie Jakubie, czyżby Pan zmienił zdanie: "Wchodząc na portal pierwszy i ostatni raz", ciekawe czy w pracy też jest Pan tak samo słowny. pozdrawiam Kubuś Puchatek

Jakub W.

Dzięki za zwrócenie uwagi. Ma Pani absolutną rację. w momencie pisania pod wpływem emocji. Zapominam fundamentalnych zasad. Będę miał to na uwadze. W temacie posiadania wysokiego mniemania może istotnie takowe posiadam, lecz pragnę zwrócić uwagę iż piszą tu ludzie z reguły tacy co im nic nie wyszło. Sytuacji z moją osobą i historią w firmie też niezbyt Pani zna.osoby wydające opinie jak stwierdziłem w 90% nie są wstanie wykonać powierzonych im zadań. Sytuacja jest prosta aby dany agent mógł wypłacić należyte wynagrodzenie salon musi zamykać się w progu rentowności, jeżeli wynik Eurotel zamyka się poniżej rentowności nie ma jak wypłacić premii. Realizując założone cele tak jak to systematycznie dokonywały Siemianowice powodują iż jest z czego wypłacać. Dlatego nie rozumiem tych pretensji tu ludzi. Idąc dalej tropem Pani wypowiedzi, wysokie mniemanie jest wyrazem tego co prezentuje doświadczeniem moja osoba, jeżeli ktoś chce mnie oceniać i daję na forum moje inicjały podane z lokalizacją to chciałbym aby zaprezentował się jawnie, i potrafił dac sobą przykład co osiągnął w tej firmie. Bardzo dziękuję za uwagi. Lecz patrząc na większość opinii odnoszę wrażenie że ludzie chcieliby zarabiać kokosy siedząc na (usunięte przez administratora) w salonie nie robią nic. Niestety rynek jest nasycony i ten rodzaj pracy jest dla najlepszych którzy potrafią wykrzesać z niczego wynik. Nie chodzi mi o sieci telekom Ale cała resztę gałęzi sprzedaży. Wracając do wysokiego mniemania tabelki od początku roku i zadania jakie dostawalem utwierdzaja mnie w tym przekonaniu. Zachęcam więc wszystkich Państwa do tego iż zanim napiszcie cokolwiek na temat firmy EUROTEL czy jakiejkolwiek innej osoby spójrzcie na siebie i zastanówcie się co Wy sobą reprezentujecie.

Ona

Panie Jakubie, pragnę zauważyć, że ma Pan wysokie mniemanie o swojej osobie. Niestety z przykrością muszę stwierdzić, że lekcje języka polskiego omijał Pan szerokim łukiem. Zasady ortografii są po to by ich przestrzegać, zasady interpunkcji również nie zostały stworzone ot tak sobie. Rzekomo edukacja szkolna w tym zakresie obejmuje podstawówkę + gimnazjum + liceum/technikum, ewentualnie podstawówkę + liceum/technikum. Pan pod tym względem robi błędy niczym dwunastolatek. Następnym razem proponuję użyć słownika lub innej pomocy naukowej i dopiero wtedy wyrażać swoje poglądy. Natomiast, co do wyników sprzedażowych, nie będę się wypowiadała, gdyż odeszłam z firmy dawno temu więc nie byłoby to adekwatne do dzisiejszych realiów, a pracę w firmie wspominam bardzo pozytywnie.

Jakub W.

Opinia jaka jest taka jest o mnie. Ale niech ci co piszą i wypowiadają się o mnie niech pokażą wyniki swoje i salonu sprzedaży. Śmiało posłucham. Wielu z was to tchórze którzy nawet nie potrafią powiedzieć pewnych rzeczy wprost, dodatkowo nie potrafią jawnie pisać tu z imienia i nazwiska. Komentarze o mojej osobie zostawcie dla siebie. życzę wam wszystkim takich wyników sprzedaży jakie mam osobiście. osiągnijcie coś sprzedażowo. Siedzicie na sowich dupeczkach wyniku celi nie realizujecie a wydajecie opinie. Słowa nikt nigdzie nie potrafi wyrazić. Kierownika szukają na Siemianowicach bo odchodzę z własnej nie przymuszonej woli z chęcią rozwoju, czego nie do świadczyłem spotykając się z osobami w tej firmie. Salony prowadzone przez was samych , są obrazą nędzy i rozpaczy, wyniki tragiczne, wiedza niższa niż amatorzy czytający gazety telekomunikacyjne. Nauczyłem się tyle iż negatywne opinie na mój temat wypowiadają ludzie przez których przemawia głupota i zazdrość. Co do firmy EUROTEL jest jaka jest dzięki niej trochę przeżyłem i świetnie się rozwinąłem. Oczekujecie więcej zarobków a który z was cokolwiek dał tej firmie oprócz 70% planów. Który z was salon własny wyciągnął przez rok do pierwszej trójki i trwał na czele, a nie skoczył raz bo się udało. Nie pracujecie dla Pani MN, dla PANA KW, czy AM. Ale dla siebie. Gdybyście byli tak dobrzy jak siebie oceniacie , nie siedzielibyście w EUROTELU tylko w lepszych firmach(wasza opinia). Reasumując pani Jolanto pokaż coś z siebie za miast opiniować.

Jolanta

Jak również szukają w Siemianowicach Śląskich kierownika (mòwiła mi kumpela) ktòry no powiem ..... Każdy wie o j.w.

:) racja

Święta prawda...Święta trójca..trafiłeś w sedno...pracując tam zastanawiasz się kto tobą kieruję? przecież oni nie maja żadnej żadnej wiedzy managerskiej nic...nie odpowiedni ludzie na nieodpowiednim stanowisku a ci konsultanci mają większą wiedzę jak elita

dokładnie tak jak napisałeś oni są jak sekta...

seba

W Bieedrone wiecej płaca i notami nie straszą, brak szacunku dla drugiego człowieka,

Eu07

Ccesz pracować w t mobile to próbuj na stanowisko konsultanta. Zarobków wielkich nie oczekuj jako podstawy. Jak będziesz zatrudniony u jakiegoś agenta to min krajowa w firmówkach trochę więcej. Dotego dochodzi premia za podpisane umowy jjeżeli oczywiście zrealizujecie plan miesięczny nie wiem jak teraz ale kilka mies temu ok 80 procent planu to jakieś połowę wypracowanej premii. Plany dziwne pro firmy konta bankowe ilość podwyższonych abonamentów przy przedłużeniu umowy w stosunku przed przedłużeniem kiedy to ludzie chcą obniżać rachunki w stylu za 40 zl z telefonem i wszystko bez limitu. Po wysłuchaniu oferty czym szybciej do Play bo tam oferta dużo lepsza jest A Ty świeć oczami..... Tak to się w większości przypadków kończyło lub przedluzali umowy przez Internet bo T mobile chcę zmniejszyć ruch w punktach by zlikwidować te najsłabsze. Jeśli ruchu tam nie na lub jest słaby zastanów się 5 razy czy warto. Regulaminy. Systemy dość skomplikowane sporo osób na początku przez to rezygnowalo mając na początku segregatory regulaminów się uczyć pisane niemal praw niczym jezykiem za min krajową. To już w biedronce na Kasie 2k zarabiają ja pracowałem niecałe 6 m-cy bo ruch zerowy min krajowa cały dzień pusty salon. Na szczęście znalazłem lepiej płatna pracę gdzie klientów jest znacznie więcej. Na przeczekanie może i ok ale szukaj czegoś lepszego. Jednakjeśli wgryziesz się z zapałem i zaangażowaniem to dasz radę powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Eurotel S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Eurotel S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurotel S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurotel S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 9 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurotel S.A.?

Kandydaci do pracy w Eurotel S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurotel S.A.