Eurotel S.A.

Opinie o Eurotel S.A.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Eurotel S.A.?

Żart. Rozmowa odbywa się w Sowie, Costcie albo innej byle kawiarni w której jest pełno ludzi

@Adam

Dziękujemy za podzielenie się opinią na temat naszego spotkania rekrutacyjnego. Bardzo nam przykro, że poczuła się Pan niekomfortowo. Staramy się zawsze wybierać miejsca spotkań tak, aby były one dla Państwa dogodne komunikacyjnie i w miarę możliwości zapewniały poufność.

R.

Opinia o Eurotel. Ciężko powiedzieć cos na temat Eurotelu, pracując w salonie. Wypłata na czas, premie od wygrywanych konkursów są, ale rozpływają się na poziomie kierownikow. Jedno szkolenie w centrali a potem już nie ma w ogóle styczności z sama firma. Raczej mała możliwość rozwoju. Robisz swoje, masz wynik. Nie masz wynikow też nie szkodzi. Menagerowie, mało przydatni, ograniczają się do wysyłania tabelek prognoza-wynik. Nie mam zamiaru opisywać co i jak powinni wykonywać. ich praca nie wpływa na wyniki i na pracowników. Raczej kontakt tylko z kierownikiem. Ogólnie firma ok, praca fajna. Musisz to lubic, bez tego było by przecietnie

Jarosław
@R.

A jak oceniłbyś stabilność zatrudnienia w firmie Eurotel? Chciałbym za pośrednictwem tego wątku zweryfikować, czy praca w tym miejscu jest stała i osoba zaangażowana w pracę i rzetelnie wykonująca swoje obowiązki może liczyć się z długoletnim zatrudnieniem? Napisz, proszę, czy zdarzają się przypadki, że pracodawca potrafi zwolnić pracownika z dnia na dzień, czy firma w taki sposób nie postępuje.

R.
@Jarosław

Jest to praca na stale. Na początku inwestują w pracownika. Szkolenia itp. oczywiście są osoby, które się nie nadają i rezygnuja, ale jak chce się pracować to pracuje się stabilnie. Ja nie mam zlego zdania na temat eurotel, dobrze mi się pracuje w tej firmie, ale sama struktura firmy i wspieranie pracowników, jak i możliwość rozwoju słaba.

Jarosław
@R.

Fajnie wiedzieć, że praca w firmie Eurotel jest stabilna. Napisałeś o tym, że na początku firma inwestuje w pracownika, oferując mu odpowiednie kursy i szkolenia. Zastanawia mnie, co w przypadku kiedy zaraz po ukończeniu szkoleń pracownik zdecyduje się odejść z pracy w tej firmie? Podejrzewam, że takie przypadki również miały miejsce, więc zastanawia mnie, jak reaguje wtedy pracodawca? Trzeba zwrócić koszty tych szkoleń, czy może są one całkowicie bezpłatne?

Koszmarny Karolek

Warto aplikować do nowo otwieranego salonu iDream? Bo po tym co tu czytam to sam już nie wiem :(

@Koszmarny Karolek

W salonach idream jest lepiej. Tam naszczescie nie ma dyrektora tego co w sklepach t mobile...

@Koszmarny Karolek

w iDream jest lepiej? no niekoniecznie. powtórzę to co tutaj sie przewija wiele razy: Omijać iDream szerokim łukiem! Oszczędzicie sobie zdrowia i nerwów. Lepiej poszukać czegoś lepszego

@Adam

Dlaczego tak uważasz? Mógłbyś swoją opinię na temat pracy w firmie Eurotel poprzeć odpowiednią argumentacją? Na chwilę obecną trudno stwierdzić co wpłynęło na to, iż wyrażasz taką opinię o pracy w tym miejscu. Chciałbym lepiej ją zrozumieć.

@Paweł

Panie Pawle. Bardzo chętnie odpowiem z mojej perspektywy. Otóż, na obecną chwilę cieszę się z sytuacji kiedy to ja mogę wybierać pracodawcę i wybierać miejsce gdzie chciałbym pracować. W takiej sytuacji warto sobie odpowiedzieć na pytanie: "czym pracodawca jest w stanie mnie zachęcić aby związać się właśnie z nim?". Odpowiem jak to wygląda w innych organizacjach w których mogłem pracować po zakończeniu współpracy z tą firmą - Wcale nie jestem wychowany przez socjalistyczne państwo jednak rynek pracy jest na tyle dynamiczny, że trzeba nadążać z bieżącą restrukturyzacją aby nie zostać w tyle za innymi. Świadczenia socjalne u tego pracodawcy ograniczają się jedynie do skąpego dofinansowania do multisporta. Niestety na tym się kończy. Czy jakieś inne dofinansowanie? Do wakacji? Do świąt? A może do zakupu okularów? Niestety nic z tych rzeczy. Wyjazdy integracyjne? (usunięte przez administratora)A może można szybko awansować? Niestety, również nie. Czy doceniają Cię w pracy? Przykro mi ale nie. Do rzeczy, zatrudniony zostałem za kwotę niecałych 2tysięcy na rękę. Kilka lat temu gdy najniższa krajowa wynosiła niecałe (usunięte przez administratora) być może ta kwota jeszcze na kimś robiła jakieś wrażenie jednak od tego czasu ta najniższa zdążyła wzrosnąć kilkakrotnie a podstawa w eurotelu (idream) tak jak była tak została. Z roku na rok, przy kolejnych umowach pojawiały się obiecanki ze strony kierowników o jakichś podwyżkach (śmieszne kwoty (usunięte przez administratora) jednak nigdy do tego nie doszło. Premia od sprzedaży: biorąc pod uwagę, że sprzedaje się tam sprzęty za naprawdę duże kwoty można by z zewnątrz pomyśleć, że premie także się wysokie ale nic z tych rzeczy. Dochodzą do tego co prawda różne usługi jednak aby nikogo nie oszukać podpowiem, że realna wypłata na miesiąc wynosi nie więcej (usunięte przez administratora) do ręki. Uwzględniając te wszystkie premie. Dla osoby która sie uczy i chce sobie dorobić a mieszka np. z rodzicami to może i ok, ale jeśli ktoś na poważnie chcialby myślec o tej firmie, proszę ją ominąć. sieć idream jest kolejnym przykładem firmy która zostanie (usunięte przez administratora) przez to jak bardzo daje się wciągnąć w wir handlu.

@paki

Dziękuję, że przedstawiłeś swoje doświadczenia oraz swój punkt widzenia związany z pracą w firmie Eurotel. Skoro wynagrodzenie wygląda, tak jak napisałeś, to zastanawia mnie, czy poleciłbyś to miejsce pracy osobom, które cenią sobie zdobywanie wiedzy oraz rozwój umiejętności sprzedażowych? Pracodawca przygotowuje pracownika do właściwego wykonywania swoich zadań?

@Koszmarny Karolek

Witam, Proponuję, umówić się na spotkanie z Kierownikiem Salonu - wówczas zostaną Panu przedstawione warunki współpracy. W tym roku zostało wprowadzone wiele nowych profitów dla pracowników Idream.

Zachęcamy kandydatów do przesłanie swojego CV poprzez naszą stronę www.eurotel.pl zakładka KARIERA w celu umówienia się na pierwszą rozmowę rekrutacyjną.

mario
@Paweł

ludzie oprócz nabierania doświadczenia (co i tak jest wątpliwe w tym przypadku) chcieliby pracować w przyzwoitych warunkach, być doceniani a i przede wszystkim chcieli by zarabiać uczciwe pieniądze. skoro robi się duże obroty marży to wypadałoby też wypłacać jakąś uczciwą premię a nie tylko jakiś śmieszny procent czy nawet promil od tego

Ed

Nie polecam

Sprzedawca

widziałem na pracuj.pl ofertę na sprzedawcę w salonie appla możecie mi powiedzieć jakie oferują warunki? jak atmosfera? czy się opłaca?

@Sprzedawca

W salonach Apple jest dużo lepiej. Zresztą wszędzie jest lepiej :)

mario
@K.E

Nie, w Applu nie jest lepiej :)

tom

Gdyby ktoś z pracowników - byłych pracowników - chciał sobie poprawić humor to proponuje wejść w zakładkę wywiady gdzie prezes wypowiada się na temat organizacji - np. imprez integracyjnych. Mi najbardziej przypadło do gustu piękne kolorowe zdjęcie jakichś osób z deskami za plecami :D trzeba przyznać, że kampanii albo raczej sesji zdjęciowej nie można im odjąć :D

Helciu

A orientuje się ktoś ile można w salonie idream zarobić?

mariusz
@Helciu

1800 netto + 200 premia

W styczniu 2019 zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjna na stanowisko zastępcy kierownika sklepu w iDream Krakow - Serenada (iDream to czesc Eurotel). Rozmowa odbyła się w starbucs w Galerii Serenada co już nie wróżyło dobrze. W rozmowie uczestniczyła bardzo młoda (usunięte przez administratora)Pani Kierownik salonu iDream Krakow Serenada i jakaś starsza Pani która wyglądała na jej przełożona niestety nie miała w zwyczaju aby podać kim jest. Rozmowa w zatłoczonym miejscu - Starbucs była bardzo nie miła.(usunięte przez administratora)Godzinna rozmowa pełna była tanich pytań które można znaleźć w przewodniku początkującego HRowca. (usunięte przez administratora)Niestety na rozmowie nie dowiedziałam się co firma może mi zaproponować, a wyłącznie co ja mogę wnieść. Gdy padło pytanie o wynagrodzenie (takich pytań nie powinno się zadawać w przestrzeni publicznej kawiarni, co świadczy o całkowitym braku poszanowania drugiej osoby) zapisałam swoje wymagania na telefonie. Młoda Pani kierownik spojrzała co zapisałem i z tajemniczym,(usunięte przez administratora)uśmiechem szepnęła coś do starszej Pani. (usunięte przez administratora) Dowiedziałam się, że w całej sieci iDream w Polsce w wielu salonach które mają nikt tyle nie zarabia a jeżeli już to są to sytuacje „nieliczne”. No cóż. Na moje pytanie na ile mogę liczyć starsza Pani(usunięte przez administratora) odparła, że na pierwszym spotkaniu nie ma w zwyczaju rozmawiać o wysokości wynagrodzenia potencjalnego pracownika. Pomyślałam ok. Życzę powodzenia. Nigdy więcej. Uczestniczyłam w wielu rozmowach w dużych i małych firmach ale podczas tej rozmowy poczułam się zwyczajnie poniżona. Szkoda wam trafić czas wysyłać tam swoje CV. A widzę, że pracownika szukają już od kilku miesięcy. Jeżeli jesteście na etapie rozmyślania nad tym czy przekazać im swoją aplikacje a wiec niezwykle cenne dane, to dobrze się zastanówcie. (usunięte przez administratora) Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić sposób rozmowy z kandydatami i traktować i z szacunkiem. Przede wszystkim zatrudniać kompetentnych ludzi na stanowiska kierownicze.

@Kasia

Pani Kasiu, dziękujemy za podzielenie się opinią na temat naszego spotkania rekrutacyjnego. Bardzo nam przykro, że poczuła się na nim Pani tak niekomfortowo. Staramy się zawsze wybierać miejsca spotkań tak, aby były one dla Państwa dogodne komunikacyjnie i w miarę możliwości zapewniały poufność. Zgodnie ze standardami naszej Firmy, na I etapie rekrutacji prowadzimy wstępne rozmowy o Tobie i o nas, dopiero w II etapie rekrutacji udzielamy szczegółowych informacji dot. zatrudnienia. Wyciągniemy wnioski z Pani wpisu i postaramy się w przyszłości ulepszyć nasz proces rekrutacji.

john doe
@Kasia

Kasia zgodzę się. Pani (usunięte przez administratora)kompletnie bez wiedzy nt prowadzenia projektow. Kobieta która jest doskonałym przykładem osoby ktora powinna byc odsuwana od powaznych posad. Poziom jej interesownosci jest niewirygodny.(usunięte przez administratora)wykorzystuje tylko i wyciaga z ludzi to co moga dac a gdy staja sie bezuzyteczni - wyrzuca. piekny przyklad korpo-... ;) oni naprawdę mysla ze ludzie przyjda pracowac tylko dlatego ze apple to marka premiuim. ale pracą dla marki premium nie da sie zapłacic w sklepie :) omijajcie idream szerokim łukiem

Jakie zarobki dla kierownika salonu apple? Podstawa i jakie premie?

@Paweł

Zachęcam do złożenia swojego CV poprzez serwis ogłoszeniowy. Warunki zatrudnienia zostaną Panu przedstawione podczas spotkania rekrutacyjnego.

john doe
@Paweł

3000-3500 netto podstawy. premia rzędu 200-300zł netto. i na tym koniec. na tym konczy sie ścieżka rozwoju w idreamappple

K. E.

Oczywiście że prowadzą rekrutację. Sprawdź pracuj.pl Na co możesz liczyć?? Na minimum krajowe, Lojalka na rok że nie odejdzie. Możesz liczyć na to że się zawiedziesz na pracodawcy.

Nicki
@K. E.

Naprawdę najniższa krajowa, to nie możliwe, przecież to jeden z największych agentów T-mobile, Play i Apple, na pewno nie zrobili by sobie takiej renomy, myślałeś że to duża szanująca ludzi firma, nie rozumiem, tyle ludzi kłamie na tym forum, oj daje do myślenia.... No tak trzeba na kimś się wzbogacić, reszta to śmieci...

@Nicki

no i co ze najwiekszy agent? zarobki pokombinowane jak sie da. podstawa bieda plus premie od sprzedazy. jesli ktos zrobi premie w wartosci 800zl to uwaza się go za boga sprzedaży. niestety na wieksze pieniadze niz 200-300zl na mc nie ma co liczyc.

M

Witam! Wszyscy tutaj opisują pracę w T-mobile. Czy jest ktoś, kto pracował w salonie Apple i mógłby się jakoś szerzej wypowiedzieć? Jest lepiej niż w T-mobile?

Nicki
@M

Oni jeszcze istnieją ????? Masakra, nie zatrudniajcie się tam ludzie, będziecie żałować!!!!

Edyta
@Nicki

Szanujemy Twoje zdanie - jak zresztą każdego użytkownika tego forum. Ale pamiętaj, że każdy może wymagać czegoś zupełnie innego od swojego pracodawcy, a więc niektórym praca w Eurotel może odpowiadać. Nie generalizuj zatem. Widziałam, iż właśnie prowadzą rekrutację. Czy Twoim zdaniem trzeba mieć duże doświadczenia, by z powodzeniem dostać pracę w tym przedsiębiorstwie?

@Edyta

Edyta, oczywiście że niektórym może odpowiadac, ale to nieliczne wyjątki ;) większość czeka aż skończy się lojalka i ucieka

Mariusz
@M

Dajcie sobie spokoj z iDream. No chyba ze ktoś szuka przejściowej pracy na okres maksymalnie roku, a np. dodatkowo studiuje albo robi inne rzeczy. Marka iDream nie daje żadnych możliwości rozwoju. Absolutnie żadnych. Oni istnieją po to żeby wyciągnąć z ludzi chęci do pracy, emptię i mnóstwo innych zalet osobowości a w zamian nie dają nic. Jak będziesz naciągać ludzi to jesteś super, ale jeśli okażesz się bardziej ludzki - niestety po Tobie. Tutaj wartość człowieka przelicza się na to co może wnieść i dać z siebie. Nic więcej nie jest ważne, nic od nich nie dostaniesz poza obietnicami cudów bla bla bla

@Mariusz

dobrze napisane. inne miejsca pracy naprawdę otwierają oczy. nigdzie nie traktowano mnie tak jak w idreamie. wciska się ludziom ze pracuja dla super marki i z super sprzetem (apple) tylko..co z tego? jakoś w sklepie Pani kazała mi zapłacić pomimo tego że powiedziałem ze pracuje z iphoneami :)

A/

Potwierdzam mi też tu się bardzo dobrze pracuje.

@A/

Dodaj że jeszcze bardzo dobrze zarabia Ci się to padnę ze śmiechu :P:P

B

Dołączam się i potwierdzam, niesamowici ludzie, super atmosfera !!

Seba

Firme tę można przedstawić w kilku literach i mamy tu takie litery takie jak poniżej . Eurotel to frima DNO przed duże D. Dodatek kierowniczy w postaci 200 zl to KPINA przez duże K a wynagrodzenie kierownika wraz z dodatkiem to 2400 zł brutto więc mamy ŻENADĘ przez duże Ż. Poza serią liter których można by wymienić więcej i fakcie już wcześniej wspomnianych marnych zarobków warto napomknąć fakt iż sama góra jest mocno zdezorganizowana i niechlujna w swoich działaniach mająca na celu uwalenie pracownika najniższego szczebla licznymi notami i zaprawdę nic nie dało marne zwolnienie wcześniejszego z włodarzy Krzysztofa Chmielewskiego by przyjąć Roberta Chmielewskiego który to został zwolniony wcześniej z Play a którym to się tak chwalili na początku. Już nie mówiąc o chodźby spotkaniu kierowników organizowanym w Gdańsku gdzie w formie bonusu zapraszają na darmową plażę na nielegalu czarując powiekszonymi Żubrami i chipsami z biedronki :) Kto pracował ten wie a kto nie pracował a zamierza niech lepiej się w to G jak G.... nie pakuje :) A kto nie wierzy niech sie przyjmie do nich chodźby na miesiąc ten sam zweryfikuje mój wpis :)

@Seba

Brawo ???? Z literek dodam jeszcze D jak Dodatek motywacyjny czy demotywacyjny. U jak Urlop - temat rzeka, tu Seba ma najwięcej do powiedzenia :) Mysle że możemy ułożyć cały alfabet ????

@Seba

Dodam jeszcze kilka literek... A jak pani której wysyłamy umowy.... Kto poznał ten zrozumie, a innym radzę nie poznawać. B jak (usunięte przez administratora) tylko tak ta firmę mogę podsumować jednym slowem C jak Chmielewski Robert tutaj życzę wam żebyście niemieli okazji go poznać o nim i jego zachowaniach można by książkę napisać... Podziwiam menagerow że z nim wytrzymują. L jak Lojalka tego nigdy nie podpisujcie.,a teraz podobno wynosi 2000 zł więc nikt przed upływem roku nie chce odejść. W jak Wypłata.... Buhahahahahaha S jak Socjal.... Nie ma niczego bonów na święta, paczek dla. Dzieci na święta, wczasów pod grusza... Raz do roku wigilia pracownicza na której nie odwazylem się nic zjeść i całe szczęście bo u innych skończyło się rewolucja i zoladkowymi ( to akurat nie wina eurotelu)

@K. E.

O kurde kolacja wigilijna??? Jak pracowałem przez 3 lata to nie było :ppp 4 lata temu jeszcze z 250 zł na święta bony wysyłali le cieszcie się że jeszcze multisport za 65 zł na miesiąc można nabyć bo i to niebawem pewnie zlikwidują

@K. E.

Dodatek ahhh 42 zł a nawet i mniejsze dodatki demotywacyjne po kilkanaście złotych się zdarzały ???? Urlop hmmm jak nie weźmiesz UŻ albo L4 to urlopu nie ma tylko nadgodziny bo obsady na salonie nie ma.Nadgodziny sobie odbierzesz kiedyś tam i to 1h za 1h bo dajemy Ci pseudo wybór że kiedyś tam możesz sobie wybrać i nie narzucamy Ci kiedy dokładnie a więc masz tylko 1h do odbioru za przepracowane 1h nadgodzin. O wypłacie nadgodzin nie ma mowy praktycznie bo firmy na to nie stać ale Gdańsk sobie tam hula w centrali ????

@Seba

Hahahaha Seba ja Dostałem ostatni dodatek motywacyjny w wysokości 37 zł ???? jak ja się cieszę że już w tej firmie mnie nie ma ????

@Seba

Seba bo kolacja wigilijna była dla menagerow i pracowników z Trójmiasta... Oczywiście zapewne mógłbyś pojechać na nią ale na swój koszt i nocleg pewnie też na twój koszt bo eurotel by splajtowal jakby miał za to zaplacic

@K. E.

Ah tak no widzisz to szacun bo ja z trójmiasta nie byłem więc dostałem tylko kartkę od zarządu :P

Pomocna
@Seba

Dziwi mnie fakt, że osobom zatrudnionym w Centrali i całej kadrze zarządzającej nie jest wstyd za wszystkie wpisy pokrzywdzonych ludzi. Nic do nich nie dociera, kontynuując swoje żenujące reguły, płace, traktowanie siebie nawzajem. Fałszywa obłudna centrala i tyle. Jak można pracować w takiej firmie? Jak można spojrzeć sobie prosto w oczy? Ludzie nie musicie tam pracować, jest wiele wspaniałych firm, po co marnować swoje zdrowie ...

@Pomocna

Centrala działa tak: Jest dyrektor Pan i władca.... Pod nim menagerow ie który grzecznie wykonują jego polecenia ( bo jakie mają wyjście) A ze dyrektor to człowiek taki a nie inny to no cóż tak będzie do czasu aż nie zmienia dyrektora lub nie zamkną całego "działu T-Mobile" Dziwi mnie tylko postawa prezesów... Bo przecież to normalni ludzie i nie wierzę że nie wiedzą kogo zatrudnił na stanowisku dyrektora Ja chciałem serdecznie podziękować (usunięte przez administratora) za to że pomógł mi podjąć decyzję o odejściu z tej firmy... Gdyby nie on to pewnie dalej bym siedział w tym bagnie... Także panie dyrektorzy widzę panu dobra flaszkę i prędzej czy później ja wręcz. Pozdrawiam Krzysztof

hopp
@Seba

mówiąc o słabych zarobkach to jakie kwoty masz na myśli?

@hopp

Słabe zarobki to 2 tys na rękę jako ekspert (najwyższe możliwe stanowisko w sklepie) i kierownik dobrego dochodzi premia w zależności od umiejętności i salonu w którym pracujesz... Od kilkudziesięciu do tysiąca złotych. Sam na początku roku zrobiłem 250 procent planu ( czyli tyle co przeciętny sklep w którym jest 3 pracownikow. To dostałem za to łącznie 1200 zł od t mobile (nieopodatkowane) i jakieś 700zl od eurotela. Pracowałem w jednym z lepszych sklepów w Polsce jeśli chodzi o trafic, większość niestety siedzi w sklepach gdzie pies z kulawą nowa nie zaglada

@K.E

Dodam że teraz robię to samo tylko w t mobile... Pracy mam 3 razy mniej a kasa identyczna ;) tyle w temacie

Martucha
@K. E.

Przypominam Ci ze jak były urodziny eurotela to kierownicy salonów z Trójmiasta po nocy na własny koszt musieli wracać do domu(wszyscy wtedy w gdyni mieszkaliśmy) reszta łącznie z pracownikami centrali miała wynajęty hotel... (usunięte przez administratora) więcej wydać a dnia następnego o 9 rano musieliśmy (usunięte przez administratora)zameldowac na dalszym ciągu wielkiej imprezy....

@Martucha

Uczestnictwo w spotkaniach integracyjnych w naszej firmie jest dobrowolne, zależy nam na pełnej integracji z wszystkimi pracownikami działów. Przykro nam, że obecność na imprezie potraktowano jako przymus bądź obowiązek pracownika.

(usunięte przez administratora)Nie polecam pracy w tej firmie. Ewentualnie tym, którzy nie cenią sobie życia prywatnego oraz świętego spokoju.(usunięte przez administratora)Na początku wszystko jest piękne i ładne, żyjesz nadzieja, że zarobisz kupę kasy i będziesz rekinem biznesu. Marzenia.. Jaka jest prawda? Wyniki, wyniki, najniższa krajowa z (usunięte przez administratora) bonusem za sprzedaż, dużo stresu, (usunięte przez administratora)zapomnijmy o przybiciu piątki za wyniki - im jest ciągle mało. W momencie zwolnienia dostajesz noty za wszystko, pomijam oddanie pieniędzy za szkolenia jak obudzisz się przed upływem 12 miesięcy. Żałuję spędzonego czasu w tej firmie i radości na początku, ale mam nadzieję, że dzięki tej stronie chociaż inni nie ucierpią i zrezygnują przed podpisaniem tony dokumentów. Jedyne co po tej firmie mi zostało to kupa problemów i nie spanie po nocy z obawy o kolejne noty. Za najniższa krajową można znaleźć pracę o dużo przyjemniejsza jak również spokojniejszą.

inactive

W salonach NC+ - Polecam! Kierownictwo pomocne, szkolenie zorganizowane od razu. Podobno jest cały nowa załoga i nie ma tego bajzlu

Edyta
@inactive

Z Twojego posta można wywnioskować, że sytuacja w jednej z sieci detalicznych nadzorowanych przez firmę Eurotel zaczyna się poprawiać. A to już bardzo nas cieszy. Nie ma się co jednak dziwić - prowadzi ona dla tego operatora punkty sprzedaży od 2006 roku, a więc z całą pewnością są bardzo profesjonalni. Wspomniałeś o szkoleniu. Może zechcesz opisać nam, jak dokładnie ono przebiegało? Zachęcam Cię do tego.

aż tak źle?

jestem trochę zaniepokojona komentarzami... zaaplikowałam w tym tygodniu na ich ogłoszenie i liczyłam, że się do mnie odezwą.... naprawdę jest aż tak źle???

szczerze
@aż tak źle?

Na początku kiedy się zatrudniałam w tej firmie wszystko było ładnie, pięknie.. bajki o tym ile można zarobić. Komentarze które widziałam o firmie traktowałam z przymrużeniem oka, jednak... o tej firmie nie można powiedzieć nic dobrego. Uważają się za firmę rodzinna a jest to korpo przez duże K! Pan dyrektor myśli ze za 1300 zł kupił murzyna który będzie robił plan, wymieniał żarówki, odpisywał na głupie maile z centrali... a przy najbliższym spotkaniu i tak sprowadzi człowieka do poziomu gorszego niż żuk. Można się tu rozpisywać o nieudolnym zarządzaniu ta firma ale wystarczy napisać ze ta firma to płynne (usunięte przez administratora) nie spotkałam się z pozytywna opinia pracowników jesCze pracujących ani tych którzy już odeszli (tym gratuluje mądrej i słusznej decyzji)

@szczerze

Nie wierzcie w zapewnienia że tyle i tyle się za to dostaje jak was zapewniają przy zatrudnieniu. Często jest to najniższa krajowa podstawa i tyle bo salony są podupadle i się celu nie raz kilka miesięcy nie wyrabia

Daytryn

Eurotel. Firma dno, dno totalne. Na początku wszystko pięknie ładnie, wszyscy mili, serdeczni, pod telefonem. "Dzwoń, pisz zawsze Ci pomogę" a później mają Cię w (usunięte przez administratora) i radź sobie sam. Wypłaty to śmiech na sali. Najniższa krajowa i te ich dodatki motywacyjne które powinny się nazywać demotywacyjne potrafią wynosić paranście złotych. Na początku o nic się nie czepiaja ale to cisza przed burzą. Salon nie zrobi planu to wielka Burda. Salon zrobi plan to zaczynają się czepiać, o raporty kasowe. Ciągle coś. Noty, groźby notami. Ciągłe pretensje o wszystko i o nic. To wszystko co się dzieje w tej firmie to śmiech na sali. I wielki Pan (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) prostak. Człowiek który dużo mówi ale nic nie robi i wszystkiego wymaga. Rzucanie wulgaryzmem na spotkaniach kierowników jak i managerów to jedyna rzecz, która mu wychodzi perfect. Salony T-Mobile które prowadzi Eurotel to jeden wielki (usunięte przez administratora) i komuna. Nawet na środkach czyszczących żydzą i samo tanie (usunięte przez administratora) przychodzi. Każdemu odradzam pracy w Eurotel.

Sprzedawca
@Daytryn

a jak salony appla?

@Daytryn

Co do oszczędności to mi kiedyś Darek obciął zamówienie na długopisy... Zamówiłem 4 dla czterech pracowników.... Dostałem 3 :) także jak zgubisz swój to podpisuj się swoją krwią na umowach. Oszczędności na środkach czystości potwierdzam. Najtańsze mopy, tandetne wiaderka do mopów. Miotle trzeba przynieść swoją bo te ich za 3 zł się do niczego nie nadają. Podłoga zajechana żeby ją napastować przyniosłem swojego MOPa płaskiego bo eurotel nie chciał dać... Oni nawet oszczędzają na drabinie koszt 30 zł to za dużo... Pracownik żeby wymienić żarówki ma nauczyć się latać, może też skakać po krzesłach lub iść do technicznych w centrum handlowym i się prosić, a teraz szukaj ich w centrum handlowym które ma ponad kilometr długości :)))

@K.E

Z tym obciętym zamówieniem to Darek M zajmujący się sprawami technicznymi. Proszę nie mylić z Darkiem W. Który jako jeden z niewielu w tej firmie jest normalna osoba przy okazji pozdrawiam :)

Seba

Gdyby ktoś chciał spróbować sprawdzić skąd te złe opinie i lubi marnie zarabiać zapraszam na salon Siemianowice Śląskie oraz Tychy bo tam nie już od dłuższego czasu wogole obsady więc pewnie wezmą jak zawsze byle kogo by zapchal i otworzył salon bo im się (usunięte przez administratora) pali ???? A podejrzewam że takich salonów jest znacznie więcej

Lidia

@osoba Ci życzliwa, bardzo krytycznie ocenia warunki pracy i atmosferę panującą w Eurotelu. @Niskaplacaeurotel z kolei pisze o zarobkach równych najniższej krajowej. Ciekawa jestem, czy wśród osób pracujących obecnie lub w przeszłości w tej firmie, znajdzie się taka , która będzie gotowa bronić jej i potrafi swoje zdanie uargumentować?

@Lidia

Raczej nikt nie będzie bronić tej firmy. Zastanawia mnie jak mogłem tyle czasu tam pracować :)

Zostaw merytoryczną opinię o Eurotel S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Eurotel S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurotel S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurotel S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 9 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurotel S.A.?

Kandydaci do pracy w Eurotel S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurotel S.A.