Eurotel S.A.

Opinie o Eurotel S.A.

do 25%

Choroby psychiczne występują częściej niż myślimy, cierpi na nie rocznie około 25% przedstawicieli dorosłego społeczeństwa. “Prawdziwa” choroba psychiczna, często określana jako psychoza, powoduje znaczącą dezorganizację zachowania i ogólnej sprawności umysłowej, charakteryzuje się znacznym upośledzeniem oceny rzeczywistości, zwykle w jej przebiegu występują urojenia, omamy, dezorganizacja mowy (słowotok), zaburzenia zachowania oraz agresja z wszelkimi jej odmianami od agresji mającej na celu zranienie lub zadanie bólu, poprzez zastraszenie, usunięcie konkurencji itp. Należy dodać, że osoby dotknięte tym problemem zdrowotnym są niepoczytalne. Nie są w stanie ocenić dany czyn jako dobry lub zły. Mają także problem z panowaniem nad swoimi emocjami i powstrzymywaniem się od agresywnych reakcji. Co więcej zwrócenie uwagi na niewłaściwe, chore zachowanie wywołuje wzmożoną agresję.

eurotelowa

... ja tylko dwa razy dzisiaj palilam. A raporta i tak wysle pustego, nie chce mi sie z tymi ludzmi gadac, mysle juz o urlopie. I tak dobrze ze roleta poszla w gore :).

olewka

Wszyscy to mowimy, poprzez nasza prace :) W spokoju, bez pospiechu, czas na papierosa to podstawa, mozna posiedziec na necie a w przerwie cos podpisac. I tyle, czas leci, pracy sie szuka a podstawe i tak musz wyplacic. Czasem wpadnie koordynatorek, posiedzi przy kompie, ponarzeka, posmiejemy sie i tyle. Bzdurnych rankingow nikt nawiet nie czyta, bo po co??? Tylko za tb kaska wpada na karte wiec sprawa jasna. Mamy nadzieje ze eurotel nas sprzeda i wtedy pokazemy ze mozna sprzedawac.

do elo

Powiesz to tym ludziom, których obrażasz prosto w twarz? Czy taki kozak jesteś tylko zza monitora? Praca jest przecież fatalna więc co za różnica czy Cie z niej wyleją czy nie? Udowodnij jak bardzo jesteś dojrzały/dojrzała.

milioner

kumulacja dobrych programów :) - 2013-06-27 11:40:19 Jeżeli zapowiedzi i obietnice można przeliczyć na pieniądze to wszyscy są milionerami!!!!!!! Ktoś coś dostał???? 50 pln premii kwartalnej razem z wszystkimi dodatkami???? Zart. A wypisywanie że jeszcze są tak cudowni ze wyplacą wcześniej to bezczelność. Zwłaszcza skoro 99,99% nie zalicza się do wypłaty. Nie rozumie raz piszesz ze 99,99 % nie zalicza się do wypłaty a potem chcesz kasę? Za co się pytam? Za co mam ci płacić? Ze kilku tabletów nie potrafisz sprzedać? Czy może mam płacić za to jak kolejne bzdury na forum wypisujesz bo nawet zapytać kogo trzeba nie potrafisz.co wiecej robisz to w godzinach pracy!!! Zastanówcie się wszyscy którzy tu głupoty wypisujecie nad sobą. Nikt. Was na siłę w pracy nie trzyma. Niewolnictwo się skończyło. Nie podoba sie to proszę drzwi wyjściowe otwarte. Powiem więcej nie chce was w swojej firmie. Wnioski o rozwiązanie umowy proszę kierować bezpośrednio do kadr.

???????????

Dzień Dobry. A wypłaty to nie dostajecie???? Kierownik zgodnie z siatką płac otrzymuje wyższe wynagrodzenie podstawowe.Na spotkaniu jakoś nikt nie zabierał głosu jak była okazja wypowiedzieć się.Tacy wszyscy odważni byli? Dostaniecie plany naprawcze to może odechce się wam wypisywanie bzdur. Wszyscy chcą pieniądze a banalnych cup w ilości 4 nie potrafią sprzedać.

Szef

DO ROBOTY SIE WEZ TY KRETYNIE, DO ROBIENIA PLANÓW I PODPISYWANIA UMÓW DŁUGOPIS I PAPIER POTRZEBNY[usunięte przez moderatora] PRACY ZNALEŚĆ NIE MOŻESZ BO GAMONI. NAWT W PLEY NIE CHCĄ. TO NIE JEST DOZYWOTNIA OCHRONKA DLA TAKICH JAK TY. RADZĘ JUŻ DZISIAJ SIĘ ZWOLNIJ BO JUTRO JUŻ NIE BĘDZIE TWOJEGO KH, GT CZY INNEJ OSOBY KTÓRA TOLERUJE TAKIE ZACHOWANIE. CO TY ZROBIŁEŚ DLA SWOJEJ FIRMY DARMOZJADZIE? POCHWAL SIĘ ILE PODPISAŁEŚUMÓW I ILE KASY ZAROBIŁEŚ? KTO CI TUTAJ PRACE DAŁ?

monika

Kochani, jak wygląda sprawa powrotów z macierzyńskiego?

specjalistka

TERAZ CWANIARA BEDZIE ZNOWU UDAWALA ZE TRZYMA STRONE KOORDYNATOROW, SPOTKAN I ROZMOW ZAPRAGNELA. JAK MOZNA ZDEGRADOWAC KIEROWNIKA PRACUJACEGO NASCIE LAT Z NAJLEPSZYMI WYNIKAMI?? Nosil wilk razy kilka...

rako

Czytam i nie wierzę, po co tam siedzicie???? Ja pracowałem 4 lata i rzuciłem tę robotę w cholerę (nie mając innej na oku). Po miesiącu znalazłem spoko robotę i kasa 100 razy większa. Z doświadczeniem w tej branży szybko znajdziecie robotę, trzeba tylko chcieć. Za 1300 zł użerać się z tymi ludźmi to naprawdę śmiechu warte, wolałbym chyba pracować jako woźny w szkole. Masaaaaakra!!!!!!!!!!!!!!!!!111

po co?

to nowy dyro jest zeby przejzeć na oczy? Oj jak przejży to na grupowym zwolnieniu się skończy:) hehehe U nas już zwolnili [usunięte przez moderatora], ale to nam Prezes obiecał na indywidualnym spotkaniu pod koniec tamtego roku. Dziękujemy, o więcej prosimy.

elo

do info serwis - 2013-07-04 19:57:44 a ty nie podstawiony jesteś? Nie ma kasy, nie ma diet, nie ma wczasów pod gruszą, Niczego nie ma!!!! to po [usunięte przez moderatora] nam nowy dyro? Niech podzielą jego pensje i do naszej dodadzą-[usunięte przez moderatora] Siedzą od8 do 16. w klimatyzowanych pokoikach, [usunięte przez moderatora].. na ich pensje. Jak już taki kolejny się wyrwie z APS to potem nie pamięta jak sam pracował.[usunięte przez moderatora] Zero kontaktu przez telefon, zapomnij by po 16 telefon odebrał a jak coś trzeba odkręcić to zrób se sam. A potem donos!!!! i tak z każdym! Nic się nie zmieni! Nie licz na to. Chyba ze KH chcesz zostać! Ale do tego też trzeba być. Ina intrygantem inaczej sie nie nadasz[usunięte przez moderatora]

?

a ile KH kasy dostaje?

?

a ile KH kasy dostaje?

do info serwis

a ty nie podstawiony jesteś? Nie ma kasy, nie ma diet, nie ma wczasów pod gruszą, Niczego nie ma!!!! to po [usunięte przez moderatora]nam nowy dyro? Niech podzielą jego pensje i do naszej dodadzą-ZŁODZIEJE! Siedzą od8 do 16. w klimatyzowanych pokoikach, a Ty za[usunięte przez moderatora] na ich pensje. Jak już taki kolejny się wyrwie z APS to potem nie pamięta jak sam pracował. Arturek, kóremu w krew[usunięte przez moderatora] weszło! Zero kontaktu przez telefon, zapomnij by po 16 telefon odebrał a jak coś trzeba odkręcić to zrób se sam. A potem donos!!!! i tak z każdym! Nic się nie zmieni! Nie licz na to. Chyba ze KH chcesz zostać! Ale do tego też trzeba być. Ina intrygantem inaczej sie nie nadasz

rety

Rety, rety. Chyba(usunięte przez administratora)obieca mu w poniedzialek system motywacyjny ;)

wiersz

W PANDZIE BEZ KLIMY UPAŁ RZUCIŁ SIĘ NA GŁOWĘ. DOBRZE ZE WIERSZEM NIE NAPISAŁ.

do RP

a u nas kretyn co pozjadał wszystkie rozumy wali teksty jak poniżej: Witajcie Moi Drodzy. Do zakończenia Q2 pozostało około 20-22h, zakładając, że dziś mamy przed sobą pełne 12h, a jutro co najmniej 8-10h. Od kolejnego miesiąca przechodzimy płynnie na cele wartościowe, realizowane miesięcznie – koniec z celami Q do odwołania Chciałbym, żeby każdy z Was, którzy obecni dziś będą za biurkiem APS przyjął sobie cel!  Ja proszę, żeby tym celem był „dziesięciotysięcznik” - najwyższa forma finalizacji dnia w pracy, bo na takie dni się nie czeka, ale takie dni kreujecie WY i macie wpływ poprzez: 1. Swoją otwartą postawę, 2. Umiejętność poprowadzenia rozmowy handlowej, 3. Odpowiednie rozpoznanie potrzeb w sensie largo czyli szerzej rozumiane, 4. Zacięcie do pracy i chęć bycia najlepszym. Pośród ekonomistów klasycznych, na przełomie XVIII i XIX w., działał i głosił swe idee Jean-Baptiste Say, twórca prawa rynków, które to przybrało w ostateczności jego imię. Zasadą prawa rynków Say’a było: każda zagregowana podaż ma swoje odzwierciedlenie w zagregowanym popycie, czyli, że wszystkie wyroby (produkty czy usługi), które zostaną wytworzone, znajdą swojego odbiorcę, gdyż celem ludzkiego życia jest konsumpcja Kończąc, życzę Wam, żeby dziś wszystko co zaoferujecie znalazło swojego nabywcę, bo sensem ludzkiego życia jest konsumpcja, czyli osiąganie satysfakcji z użyteczności danego wyrobu Potraficie przekonać ludzi, że to właśnie Wasz produkt zapewni im największą satysfakcję, zabije nudę i posłuży zarówno do relaksu jak i do pracy? Powodzenia! Proszę o info sms/mail o sukcesach podczas tego weekendu!

be

(usunięte przez administratora) nie wysilaj sie na sluzbowe wpisy.

Konsultant z APS

Czytam te wpisy i mogę śmiało powiedzieć za siebie, koleżanki i kolegów których znam i z którymi regularnie spotykam sie na szkoleniach, że poniżej wpisane opinie to w większości kłamstwa. Albo temat dotyczy niewielkiej grupy punktów. Ja pracujębw troche innej firmie niż to co opisane niżej. Nie jesteśmy pasmem imprez i skandalii!!!Ze sprzedażą też nie many problemów!!! Poza tym że zroku na rok, z miesiąca na miesiąc rosną plany!!! Prawdą jest, że za wykonywaną pracę, bardziej intensywną z roku ns rok otrzymujemy mniejsze pieniądze.. (usunięte przez administratora) zabiera nasze pieniądze i diety? Chyba nikt normalny nie myślivwcren sposób. Koordynatorzy prawda, ze sie zmieniają- w naszym przypadku na szczęście na lepsze. Ofert nawet ja nie znam wszystkich, ale wiem jak czytać regukaminy, gdzie szukać odpowiedzi na niezrozumiałe zapisy. Nie życzę sobie w imueniu swoim i większości punktów własnych eurotel by nas i ludzi którzy naprawdę z nami pracują i współpracują obrażać.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurotel S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Eurotel S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurotel S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurotel S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 9 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurotel S.A.?

Kandydaci do pracy w Eurotel S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurotel S.A.