Capital Service S.A.

Opinie o Capital Service S.A.

Bartłomiej

Witajcie! Perypetie życiowe wymusiły zmianę miejsca zamieszkania i szukam pracy, wobec tego wszedłem na to forum. Wydaje mi się, że odszukam rzetelne informacje o pracodawcach z okolic Ostrołęki. Pomóżcie mi i dajcie znać jak pracuje się w firmie Capital Service ? Czy warunki pracy są dobre? A może jest kantyna? Nie gotuję w domu i fajnie jakbym w pracy mógł coś zjeść. Pozdrawiam Bartłomiej

Mariusz

Witam, dziś znalazłem na Trójmiasto.pl ofertę pracy, warto się zatrudnić? Jakie warunki? Słyszałem, że nie jest źle…dzięki za info

Wojtek
@Mariusz

Ja też jestem ciekaw, czekam na info

Marta z Goworowa
@Wojtek

ja też jestem ciekawa

Basia

Czy spółka jest jeszcze w restrukturyzacji? Czy się spłaciła i idzie do przodu?

Arek

Cześć, jak tam w CSSA? Jakieś nowości? Sukcesy?

Recepcjonistka

Oj Kaziu, Kaziu... Dałeś im pracę, a oni chcą jeszcze wynagrodzenia

....

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Capital Service S.A.?

Zadowolona

Umowa o pracę - pelen etat

Zrzekły sie spadku

Pracownik Kredyt Ok, przedstawił formę odzyskania ubezpieczenia z firmy ubezpieczeniowej po zmarłej osobie, która skorzystała z pożyczki i wykupiła jakiś tam wariant ubezpieczenia. Poinformowaliśmy, że wszyscy sądownie zrzekliśmy się spadku. Pracownik informuje, że należy wypełnić dokumenty i oni w imieniu pożyczkobiorcy odzyskają jakieś środki i jeszcze możemy coś otrzymać. Czy jak się zrzekliśmy spadku coś się nam należy. Jesteśmy skromni ale uczciwi. Proszę o pomoc czy mam coś podpisywać?

Martunia
@Zrzekły sie spadku

Niczego nie dostaniecie, jak pieniądze z ubezpieczenia będą to wpłyną bezpośrednio na rachunek firmy (podpisywaliście takie upoważnienie) więc nie ma się czym przejmować, pozdrawiam

xyz
@Martunia

czyli firma wszystko przygarnie ??? odrzucenie spadku nie kłoci się spłata w kredyt om w formie oświadczenia? Powiedzą mi gdzie było ubezpieczenia to my jako rodzina otrzymamy środki i spłacimy lub zostana przeznaczone zgodnie z ostatnia wolą osoby zmarłej. To było by uczciwe. Musimy zapytać sie ubezpieczycieli jak to prawnie wygląda

Aga
@Zrzekły sie spadku

Wypłata z tytułu śmierci nie wchodzi w masę spadkową. Ja radzę złożyć wniosek o odszkodowanie z tytułu śmierci ubezpieczonego. Pieniądze z odszkodowania przysługują nawet po rezygnacji ze spadku

Były praconik

Najlepsza praca w jakiej miałam okazję pracować, pod koniec trochę rzeczy się pozmieniało na niekorzyść pracowników, ale i tak bez tragedii, szkoda że pozamykali oddziały, ciekawe czy to już na stałe

Śmiech na sali
@Były praconik

Prima aprilis był ponad miesiąc temu ,nie żartuj ! Tragedia i porażka to synonimy tej firemki !

Kilka lat temu można było polecić pracodawcę. W tym momencie unikajcie tam pracy zwłaszcza młodzi ludzie, bo zostaniecie wykorzystani i stracicie zaufanie później już do jakiegokolwiek pracodawcy. (usunięte przez administratora)

Ludzie odchodzą nie wytrzymują presji, braku równowagi między pracą-rodzina, życiem prywatnym. Brak wsparcia centrali w środki ochrony covid tylko ciśnienie terenowe, wiele by tu wymieniać.... Dobrze, że to już zaraz konie. Są ważniejsze rzeczy niż - pozostawiam dobrowolna interpretację. Wszystkim, życzę powodzenia i realizacji. Nie dajcie się ograniczać bo później będziecie żałować!!! odwagi, walczcie o swoje lub dokonujcie zmian.

Tą „presję” mój lekarz nazwał mobbingiem

Ciekawa

Czy jak juz raz sie pracowalo w CS i chcialoby się wrocic to swiadectwo o niekatalnosci trzeba dostarczyć jeszcze raz?

Aniulka

można traktować tą amatorską firemke jako wyjście awaryjne gdy ktoś nie ma pracy i musi gdzieś się podziać

nikt

Jakie wartosci są cenione w kredyt ok? No jakby najbardziej delikatnie to ująć, aby pani (usunięte przez administratora)lub (usunięte przez administratora)z HR tego nie usunęła. (usunięte przez administratora) Wiem, że życie trudne ale Capital Service to nie jedyny pracodawca w Ostrołęce. Można pracować zawsze gdziekolwiek- ale ważne- by w zgodzie z własnym sumieniem. Ja to rozumiem. Usuniesz? Też zrozumiem. Ale wtedy jesteś nikim....Bo ja nie obrażam kogokolwiek, nie wymieniam nikogo z nazwiska, nie daje powodów do pozwów...Więc ad rem...gdzie teraz są ci świetni menedżerowie i dyrektorzy? Czy zostali przechwyceni przez znane korporacje i firmy idące do ,,przodu''. Czy pracują teraz w firemkach szwagra lub cioci mając farta, że w cv mogą mieć zapis o pracy w ogólnopolskiej firmie... I to jest komplement w kierunku Capital Service. Jakby nie patrzeć- to była ogólnopolska korporacja...Miała potencjał. A o wartościach, które były cenione nie chcę pisać...Nie piję aż tyle.....Pozdrawiam

Madame
@nikt

Co Ty piszesz jaka pani? (usunięte przez administratora)

Piotr R

Witam, jaka jest obecna sytuacja w firmie? przetrwają? czy warto zacząć tam karierę??

Jakie wartości są cenione w Capital Service S.A.?

Obiektywny

Plotkowanie, donoszenie na kolegów i koleżanki, manipulowanie przez właścicieli, niekompetentni strefowi (usunięte przez administratora)pozbywanie się wartościowych ludzi, świadome naciąganie klientów, brak jakiegokolwiek wsparcia,

aktualna MRka
@Obiektywny

(usunięte przez administratora) szkoda mi prezesa bo jest ok(usunięte przez administratora), skończy się lockdown to uciekam pozdrawiam

@aktualna MRka

Chyba znam te Panią co pisze i ma racje dyrektorzy przez małe "d" zniszczą Kazika i Martę i ich firmę, (jednak oni na to pozwalają) (usunięte przez administratora)Zakończa wypracowane wartości ANi S i Pawła C (którzy odeszli z firemki bo zrozumieli, że "arka Noego" tonie. Szacunek dla nich!! Zostają w firemce osoby bez wartości, kręgosłupa moralnego (usunięte przez administratora)Życzymy powodzenia w rozwoju, (usunięte przez administratora). Wszystkiego najlepszego jak zrozumiecie Kazik i Marta, że daliście zlę dyspozycje. (usunięte przez administratora)

@aktualna MRka

Daria czy Asia?

Aniula 69
@Menager

(usunięte przez administratora) smiała się z doradców a teraz doradcy z niej się śmieją ,bo widzą, ze pustostan

Mariusz

Witam, znalazłem na internecie ofertę pracy ale czytałem, że podobno ostatnio są zwolnienia i cięcia czy to prawda? Nie chciałbym się zatrudnić by za chwile odejść, proszę o informacje pozdrawiam

@Mariusz

(usunięte przez administratora) Nie polecam . (usunięte przez administratora)

Xmen
@Mariusz

Tutaj nigdy nic nie wiadomo. Co miesiąc zmiany(usunięte przez administratora)

Xman
@Mariusz

(usunięte przez administratora). Jeżeli firma dbała by o ludzi to by dyrektorowi z południa nie pozwolili odejść

@Xman

Jest opinia o dużej rotacji tzn ludzie odchodzą sami czy są zwalniani?

O
@Mariusz

A gdzie są te ogłoszenia ? Ja obserwuje i nie ma ani jednego

@Mariusz

Firma z dnia na dzień zwolniła wszystkich doradców oddziałów terenowych! Ponad 300 osób. Nie polecam

@Mariusz

moze popracujesz 2-3-6 miesiecy ale potem zrozumiesz, ze te miesiace straciles to zapraszamy do spolki

Piottrr

Są zwalniani niestety.

Patryk

Witam, znalazłem ofertę pracy na woj.pomorskie, czy ktoś mógłby przybliżyć warunki finansowo-organizacyjne? Dzięki

@Patryk

Z tego co wiem jest tam pracownik. Lecz na chwilowym zwolnieniu.

@Patryk

Tam była załoga. Już nie ma?

Patryk
@29

Była ta oferta i już zniknęła także temat niekatualny ale chciałbym wiedzieć jak jest w tej firmie...

Klient
@Patryk

chłopię, są oferty firm windykacyjnym na Twoim regionie z pakietami medycznymi, sportowymi bonusami itp korzystaj a nie z firmy, która z dnia na dzień zwalnia ludzi . Nie maja pakietów sportowych a ogłoszenie to nie windykacja terenowa ale również sprzedaż pożyczek w całym regionie (za to cie nikt nie rozlicza ale bonus jest min kasa za dowoź ;-)

Janusz

Tej firmy w zasadzie już nie ma... dajcie spokój

Hipka
@Janusz

Bardzo dobrze, najwyższy czas. Mądrzy ludzie już dawno tam nie pracują:)

Arek
@Janusz

Co miesiąc kolejne zwolnienia

Ryh
@Arek

Ile zwolnili w zeszłym miesiącu, ile w tym i jak będzie za miesiąc?

Lis
@Arek

Mnie nikt nie odważy się zwolnic XD

Ciekawy

Hej wszystkim :) jak myślicie czy jest możliwość w przyszłości by znów powstały biura kredyt ok ? Ma ktoś jakieś informacje ?

Pit

Czy jest tu ktoś, kto pracuje na stanowisku Windykatora Terenowego i chciałby podzielić się swoimi doświadczeniami?

K16

Co chcesz wiedzieć?

Pit
@K16

Ile można zarobić, jaka podstawa, reszta prowizje, jakieś premie procentowe, plany do zrealiziwania czy realne, jaki samochód dają. Jaka atmosfera, czy realny awans itp?

Kamil

też jestem ciekawy ?

Conchita Wurst
@Kamil

ja też ?

haha

to ty jesteś żenujący/a

Tina

Dokładnie! (usunięte przez administratora)

Hahahah
@haha

Piszesz tak bo (usunięte przez administratora)pewnie tam nadal pracujesz (usunięte przez administratora)Nie mój interes wsumie... Powodzenia :D

Lalo
@Pit

(usunięte przez administratora) nikt nie chce pracowac szczególnie teraz w pandemii

Zostaw merytoryczną opinię o Capital Service S.A. - Ostrołęka

• Jak się pracuje w Capital Service S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Capital Service S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Capital Service S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 5 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Capital Service S.A.?

Kandydaci do pracy w Capital Service S.A. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Capital Service S.A.