Capital Service S.A.

Opinie o Capital Service S.A.

Hubert

Potwierdzam. (usunięte przez administratora).klienta i też wymono na mnie zgodę na umieszczenie wizerunku. (usunięte przez administratora)Gdzie poszanowanie dla prawa i etyki.

Od czego uzależniona jest premia w firmie Capital Service S.A.? Jakie są progi premiowe? Dodali 22 października na GoWork.pl ogłoszenie na stanowisko Doradca Klienta.

Nowy Były

OD PRACY PO 12 GODZIN

Anka

To jest typowa korporacja. Jest ogromny nacisk na wynik. (usunięte przez administratora). Żeby tam pracować to trzeba się wyzbyć szacunku do samego siebie.

Praca tu mnie wykańcza.

Maria
@2215

pytanie w jakim kontekście i z jakich powodów, bo raczej może być ich wiele? nie jesteś dostosowany do pracy na swoim stanowisku? o jakim mowa i jakie są na nim obecne zasady?

xfdfg
@2215

Nic jej nie pisz. Te wszystkie Barbary, Renaty, Marie i Grażyny to centralny kret, szpicel. Codziennie wertuja go work w ramach obowiązków służbowych i wypytują. Zobacz jak szybko zadała pytanie. Napiszesz coś za dużo i będą cie namierzać.

Recepcjonistka

Oj Kaziu, Kaziu... Dałeś im pracę, a oni chcą jeszcze wynagrodzenia

....

Capital Service S.A. poszukuje pracownika na Doradca Finansowy. Czy stanowisko Doradca Finansowy wymaga nadgodzin?

Grzegorz

Jak najbardziej wymaga przy założeniu że chce się plan wyrobić. Pracując 8 godzin nie zrobi się planu i po 3 miesiącach dostanie się wypowiedzenie.

@Grzegorz

Aż tak ciężko? Nikt nawet nie pomaga na początku? Nie ma żadnego wdrożenia itp?

Tadek
@Renata

Masakra taki plan że się obrobić nie można.

star
@Renata

Zawsze jakoś się można wdrożyć ale ogólnie lipa nadgodziny każdy robi czasem się premie zrobi czasem nie klientela najgorszy sort praca kierat.

Barbara
@Tadek

W takim razie jak wygląda ten plan? Co konkretnie trzeba zrobić?

Rafau
@Barbara

Plan jest taki, żeby maximum kasy zostało w firmie. 30 osób pracuje na premie, dla 27 nie uda się jej wyrobić, a trzy ją dostaną. W sytuacji gdy proporcje zaczynają się zmieniać nie 3/27 a 27/3 , system premiowy zostanie tak zmodyfikowany, że wszystko wroci do normy, czyli 3/27. Od zawsze tak było jest i będzie.

Jacek
@Rafau

Dlatego 3/27 ponieważ pracownicy w terenie muszą charować nie tylko na swoją premię ale całej tej świty w centrali. Tamci bąki zbijają obrabiają zady wndykatorom i grzeją się do procentów w excellu i gonią a tu praca po 16 godzin. Lm to zwykły wyścig szczurów dla naiwnych a i tak wygra zaufana wazelinka.

@Rafau

Czyli nadal się nie zmienia nic oprócz pracowników w terenie, na stronie te same twarze od lat, wycisnąć z terenu wszystko jak z cytryny aby dać szanse na premie, pracuj od 8 do 18, dowieźć gotówkę, tłumacz się na telekonferencjach, na watssapie za 2.700 na rękę…wyzysku dalej widzę…

Sa-5

Ogłoszenie o prace powinno brzmiec jak odwrotność dawnej reklamy m e d i a M. A. R. K. T nie dla (usunięte przez administratora) Kredyt ok dla (usunięte przez administratora) Ja też mam już powoli dosyć.

Grażyna
@Sa-5

A udaje ci się robić te wspomniane plany? One są rozliczane indywidualnie czy jakoś grupowo?

Co sądzisz o atmosferze w firmie Capital Service S.A.? Ile można tam zarobić?

Grzegorz

Sądze, że nie można zarobić pracując normalnie. Sądze, że mozna zarobić pracująć po 12h dziennie ale wtedy i tak wyjdzie na to samo na stawce godzinowej. (usunięte przez administratora)Sądze, że popracujesz chwile i albo sam odejdziesz albo cie zwolnią(usunięte przez administratora).

Zofia
@Grzegorz

Zwolnią? To za co w firmie tak zwalniają? :)

@Grzegorz

No patrz. A ja pracuję 9-17. Jakoś wynik robię mimo, że i meliny się trafiają. Zamiast kwiczeć, zmień zawód.

@Grzegorz

Patrz, a ja pracuję w godzinach 9-17 i jakoś da się plan wyrobić mimo, że i meliny się trafiają. Zmień zawód i nie obarczaj za swoje niepowodzenia innych.

@Zofia

Rotacja jest ciągła, wciąż zatrudniają i wciąż zwalniają, przez pare miesięcy zajeżdżają pracownika i potem żegnają jak nie zrobisz wyniku i w kółko

@Grzegorz antygrzegorz

Zaczynasz od 9? Od 8 musisz bo albo telekonferencja z dyrektorem albo webinar albo zawsze coś, a o 17 nie da się skończyć może jeden dzień w tygodniu się uda a tak patrzą i rozliczają za godziny za wyniki trzeba dowieźć gotówkę, coś wysłać, zadzwonić i złożyć raport na whatssapie ile zrobiłeś restrukturyzacji…wiec proszę cię nie zakłamuj rzeczywistości

@Grzegorz

Widzisz, gdy ty tutaj się użalałeś nad sobą, ja już jechałem do pierwszego Klienta i obdzwaniałem umówionych na 10-go. Ty masz na imię Grzegorz czy się podszywasz, bo brakuje odwagi się swoim imieniem podpisać? A jak brakuje odwagi to chociaż wymyśl sobie jakiś właściwy dla ciebie nick, np. "Nie potrafię zorganizować sobie czasu i robiętrzodę na gowork".

ktoś ty Grzegorz? ja MR
@Grzegorz

Jak Cię czytam to się zastanawiam czy oby na pewno jesteś aktualnie pracującym pracownikiem, a jeżeli tak to jakimś mega sfrustrowanym i należysz z pewnością do zdecydowanej mniejszości która ma takie podejście. Pracuję w firmie już jakiś czas i wcale nie ma takiej wielkiej rotacji i z tego co się orientuje to raczej w związku ze zdarzeniami losowymi, niż dlatego że firma lubuje się w zwalnianiu ludzi. A co do czasu pracy, to są dni że pracuje się 6 godzin, a są takie że 10 - to zależy jaki dzień miesiąca i jak sobie pracę się poukłada. To że przełożony cię rozlicza z pracy to chyba nie jest jakimś ewenementem, przecież w każdej pracy masz jakiegoś szefa. Pracując tu wcale nie czuję się jakbym pracował w kołchozie i jak na 20-go wpływa premia to wiem za co pracuję. Takiej premii jak tu, to ze świecą szukać, zawsze na czas wypłata. Socjalu rzeczywiście nie ma, no ale nie można mieć wszystkiego. Ja uważam Capital Service na prawdę za porządnego pracodawcę, który daje zarobić swoim pracownikom jeżeli tylko pracują, znaczy się jeżeli mądrze pracują i swoją pracę planują.

@Grzegorz antygrzegorz

To ja czegoś nie rozumiem, pisałeś wcześniej, że pracujesz 9-17 a o 8.55 już jesteś w trasie i obdzwonileś klientów więc coś ściemniasz, przyznaj, że zarobisz pare zł premii ale wstajesz o 7 i kończysz o 19, to wcale nie jest wstyd ale 12h dziennie to nie jest praca tylko mocna harówka gdzie w przeliczeniu na h pracy nie wychodzisz na swoje

Mr
@Grzegorz

Rozumiem, że ty jak pracujesz 8 godzin to pracę masz w sąsiednim pokoju i nie poświęcasz czasu na dojazd jak wszyscy, którzy nie pracują zdalnie. To, że nie rozumiesz jakoś specjalnie mnie nie dziwi.

@Grzegorz

Inteligencją specjalnie nie błyszczysz, to fakt. Poszukaj swojego komentarza z 10.06. godz. 9:02 i 9:04. Jak sam widzisz, pociłeś go podczas moich godzin pracy. Z odwagą to już stan krytyczny. Podpisz się swoim imieniem, a nie tu się podszywasz pod innych i chowasz pod płaszczykiem gowork. Wcale nawet nie musisz być facetem, a już na pewno nie windykatorem.

@Grzegorz

dokaldnie 8 webinar, potem jakis pseudo dyrektor zwoluje telekonferencje zeby po chwili i tak do kazdego dzwonil i sie dopieprzyc, ze mona lepiej docisnac - przeciez restru robi sie samo. najgorsze moje doswiadczenie zawodowo z kadra kierownicza hm..... poznalem kilka osob z ktorymi jest kontakt i to by bylo na tyle. odradzam pracy. Webinar 8 potem tele oczywiscie 25-30 wizyt w tym restru, odzwonka w aucie w trakcie jazdy bo inaczej sie nie da (pamietam wypadek jednej z dzieczyn zima - firma zostawila ja sama sobie a centrala zapytala sie czy auto cale a nie czlowiek to przeswiadczylo, ze to bagno. dzien oczywiscie konczysz sprawdzenie po zaksiegowaniu wplat wieczorem po 19 i wyslanie info do dyrektorka na whatsaapa. Czt ten grzegorz to czasem co tak chwali to nie z centrali szkoleniowej od windykacji terenowej a w terenie to chyba popracowal sluchajac rozmow z klientem bo tez takie praktyki maja , ze wlacz telefon niech po rozmowie wskazowki ci dac - smiech smiec i porazka . jak sie cieze, ze tam mnie nie ma nifgy nie identyfikowalem sie z ta firma bo bylo mi wstyd, ze musze ludzi w taki sposob traktowac jak oni chca i dlatego co chwile nowy pracownik terenowy kazdy nowy cos sciagnie nowatwarz a potem wypad. stara ekipa sama poszla od dyrektora strefy a nawet 2 po menadzrow to chyab o czyms swiadczy

@były pracownik

Dokładnie tak! Historia z wypadkiem była świetna, mieli pretensje, że dziewczyna jest na zwolnieniu po dzwonie…wszystko co człowieku napisałeś to prawda, publiczna telekonferencja z całym zespołem aby cię ochrzanić, że nie zrobiłeś erek bo przecież to takie łatwiej wystarczy wziąć 5 dych od klienta (mobbing to publiczne poniżanie przy innych pracownikach a tak właśnie było codziennie) Prawda kole w oczy…

@ktoś ty Grzegorz? ja MR

Nie wolno pracować więcej niż 8 godzin dziennie , spółka na to nie pozwala

Pan Nelson
@Pipi

Pozwala pozwala. Nie jest to powiedziane wprost ale robiąc ta cała otoczkę w postaci lm i aranżując wyścig szczurów praca po 12 godzin nawet wskazana. Skoro nie pozwala to skąd te sprawy w sądzie o nadgodziny. Jeszcze nikogo nie zwolnila za pracę ponad 8 h za to klepie po ramieniu

@Pipi

MR byłem, pracowałem i mówię jak jest i widząc po osobach dalej pracujących pewnie nic się zmieniło, wiesz jak cię zwolnią? Przez telekonferencje niby szkolenie a minutę wczesniej dyrektorek wyrzuci cię z obowiązkowej grupy na whattsapie nie potrafiąc jak człowiek z klasą powiedzieć w twarz co i jak, człowiek traktowany jak stolec

Grzegorz

Atmosfera to cynizm/obłuda. Najlepiej udawać głupiego i przytakiwać to wtedy jest dobra atmosfera.

Grzegorz

Jak tam CSSA? Jakieś newsy? Jak po restrukturyzacji?

Pracuś

Ziobro znowu ma okroić koszty pożyczek. Jak myślicie firma nie będzie szukać oszczędności na nas mr ????

ona30
@Pracuś

Pierwsze co wylecą MR taka zasada zawsze była:) Dorzucą nowe tereny innym ;) więcej pracy za tą samą wypłatkę :) Także taka zasada od lat w firmie

@ona30

Prawda

Dijon

Nie polecam pracy jako windykator terenowy w Capital Service zawyżają plany do zrealizowania aby osiągnąć premię .(usunięte przez administratora) Myślą że każdy potencjalny Kowalski będzie im spłacał jak przyjedzie windykacja z firmy Capital Service. Ludzie w większości to są bardzo trydni klienci zarżnięci w długi wszędzie więc powodzenia w ściąganiu kredytów (usunięte przez administratora).Sprawdzaja na każdym kroku wszystko każde zadanie czas postoju pracy ilość wykonanych wizyt itd (usunięte przez administratora). Wiecznie jak ktoś nie ma wyniku tłumaczenie się a co a po co itd .(usunięte przez administratora).

Tadek
@Dijon

Nigdy nie było tak jak w innych spółkach. (usunięte przez administratora)

Robson
@Dijon

Zgadzam się z przedmówca w 100%. (usunięte przez administratora)

@Dijon

(usunięte przez administratora)Minimalne wplaty smiech na salijak oni zaaorani, ze nie maja niekiedy co do gara włozyć. (usunięte przez administratora)

@Dijon

Witam,a jakie są zarobki realne?Ile proponują ?

@Dijon

Zrobienie targetu (wyciągniętego z głowy nie z żadnego algorytmu czy volumenowo po dpd) graniczy z cudem(usunięte przez administratora)

Teresa
@Grzegorz

To jakie są te podstawowe zarobki bez premii żadnej ?

Janosik

Milion 500 sto 900

Rych

3700 brutto o premii zapomnij

On
@Rych

Nie każdy urodził się księdzem. Nie każdy windykatorem. Czasem zależy od miesiąca, ale można grubo zarobić i każdy kto pracuje to WIE.

@On

możesz się urodzić windykatorem, możesz być genialny w tym co robisz, możesz być Messim windykacji ale jak wjeżdżasz na meline to nic nie zdziałasz a duża większość klientów to właśnie taki poziom człowieka

Xray
@Grzegorz

Nie jesteś windykatorem. Trzeba pracować wydajnie i da się wyrobić plan.

@Xray

Jestem od 15 lat w windykacji i jak mówię to wiem

Ktv

I o 15 lat za długo.

Xray
@Grzegorz

Głupoty opowiadasz. Z takim doświadczeniem na pewno byś tak nie narzekał. Jakiś początkujący windykatorek, który myśli, że pojeździ, uśmiechnie się i od razu będzie zarabiał kokosy. Windykować trzeba umieć, jedni mają predyspozycje, a inni nie. Chyba, że na słuchawce jesteś 15 lat i połowa dłużników nie odbiera haha

ja MR
@Grzegorz

to może się już wypaliłeś, a skoro od 15 lat w windykacji to może twoja praca nie nadąża za postępem. Nie rozumiem takiego narzekania. Tu na prawdę można bardzo dużo zarobić w premii i wcale nie trzeba pracować po 12 godzin dziennie - to jakiś absurd. Poza tym jest jeszcze liga i tam można rocznie mega strzała z kasą dostać - choć tu w tym konkursie trzeba raczej mieć sporo szczęścia :)

@ja MR

Taaaak Liga Mistrzów i dyrektorzy z pucharami chwalą się jaki maja zespół i jak ich nie trenują (sami nie pracując nigdy w windykacji) to było wyjątkowo żałosne jak w opowieściach o piramidach finansowych gdzie sobie przybijali piątki :)

Święta prawda

Aja

Jako pierwsza praca, przynajmniej w CC jest dobrym wyborem, jak na Ostrołękę wynagrodzenie jest powiedzmy całkiem niezłe pod warunkiem, że akurat marketing dobrze działa i CC może wyrobić wszystkie plany ( wtedy możesz osiągnąć do 4000 pomijając dodatkowe konkursy itd ) niestety są miesiące w których plany zespołu są nie do wykonania i wtedy niestety nie jest tak kolorowo . W firmie panuje ogólnie świetna atmosfera i rodzinny klimat jak z niektórych ogłoszeń i faktycznie jest to prawda :) Niestety szansę awansu w strukturach firmy są zerowe co zostało ostatnio udowodnione zatrudniając kierownictwo z zewnątrz zamiast awansowania wieloletnich pracowników . Pomijając fakt, że czasem można poczuć się jak tabelka w Excelu i ten brak możliwości awansu oceniam całość bardzo pozytywnie! A przynajmniej w CC, nie jest to praca na całe życie bo awansu raczej nie dostaniesz ale ogólnie mocne 7/10 :)

azb666
@Aja

to chyba żart z tym 4000zł. Najniższa krajowa + premie i oczywiście o ile są realne do zrobienia... Kiedyś to można było wyciągnąć 4000zł albo i więcej bo były wyższe stawki premii ale teraz nie ma szans.

Lidia
@azb666

Dlaczego premie mają być niby nierealne do zrobienia? :/

@Lidia

Bo klientelą są osoby, które nigdzie indziej nie dostaną pożyczki a co za tym idzie są niewypłacalni, są wiecznymi dłużnikami i większość z nich zaciąga kolejne zobowiązanie bez zamiaru spłaty podchodząc do tego na zasadzie "jestem tak uwalony, że pare tysi w te czy w tamte nie zrobi różnicy, i tak nie oddam, i tak będę mieć komornika". Jeżeli pożyczkę na ratę miesięczna w wysokości 400 zł dostaje emerytka, która ma świadczenie w kwocie 1300 zł to w takiej sytuacji ona nawet jakby chciała to nie ma jak oddać a bierze, bo jest pod ścianą. Nie ściagniesz=brak premii=zwolnie tak to działa

Tota
@azb666

Ja na premię nie narzekam. Są słabsze miesiące, ale to też kwestia podejścia do pracy. Pozdrawiam :)

Stefan
@Tota

Jak nie narzekasz to ile teraz dają premii? Oczywiście jak uda ci się ją zrobić. Jestem zainteresowany pracą i dlatego pytam.

@Stefan

Myślę, że górną granicą będzie ~6000brutto, nie biorąc pod uwagę konkursów które są organizowane raz na jakiś czas i tzw ligi mistrzów która wypłacana jest raz w roku i może być sporym zastrzykiem gotówki :)

@ja

I to jest sama premia czy doliczasz do podstawy?

cin
@Grzegorz

Poproszę o kontakt, jestem zainteresowany warunkami w win. teren.

@cin

Pisz co chcesz wiedzieć, ja tu piszę całą prawdę i tylko prawdę ???? 6 tyś premii to jest bujda! Podstawa 2.7 tyś plus premia raz na 3 miesiące jak masz dobry portfel od 2 do 5 % od wyniku, także jak masz wyjątkowo duży portfel i ściągniesz 40 tyś (zazwyczaj pomiędzy 20 a 30) to możesz sobie policzyć… p.s. Dyrekcja za późno przydziela do terenu sprawy i czasem jest za późno a nawet jak ktoś zmarł to z „potencjału” portfela ci go nie ściągną …

spoko
@Stefan

Sporo będziesz zadowolony

Prawda

Zeus

W związku z projektem ustawy o windykacji, która ma wejść w życie od nowego roku, mam pytanie. Czy warto aplikować na stanowisko windykatora, czy to już wymarły zawód? Jak myślicie?

Grzechu
@Zeus

w tym wypadku nie będzie to miało miejsca, gdyż KredytOk nie jest firmą windykacyjną a pracownicy nie są windykatorami tylko przedstawicielami handlowymi/sprzedawcami, poza tym taka ustawa raczej się nie uda albo znajdzie się obejście...

@Grzechu

Ależ oczywiście że są windykatorami. Nie masz działu managerów regionu. Manager regionu to tylko szumna nazwa stanowiska. Wiadomo że wykonują pracę ściśle windykacyjną. Zobacz sobie jaki procent na tym staniwisku jest sprzedaży a jaki w windykacji. To jak 1 do 99. Co z tego że jesteś zatrudniony jako prezes jak wykonujesz pracę kierownika i tak samo tutaj. Kredyt Ok nie jest firmą windykacyjna ale jeden z jej znaczących działów to windykacja. Jaki sens ma utrzymywać stanowisko windykatora skoro dlużnicy nie będą wyrażać zgody na windykację. Już teraz dluznik jak by mógł to by zgodę cofnął.

Grzechu
@Marcin

Oczywiście masz racje ale formalnie jest i będzie inaczej, zaufaj, że znajdzie się obejście jakieś aby można było windykować bez przeszkód

Heh

To absolutnie nic nie zmienia, przecież niemalże wszystkie firmy pożyczkowe już od dawna mają sposoby na obejście tych wszystkich ustaw blokujących oprocentowanie w tym i KredytOK produktami dodatkowymi

strata czasu

firma chce rozmawiać w ramach rekrutacji ale nie chce zatrudnić kilka spotkań rozmów ale zatrudnienia nie ma tylko wspierają rekruterki żeby miały co robić bo gdzieś trzeba im pracę zapewnić żeby miały na życie a tak to marnują czas ludzi na rozmowy, z których nic nie wynika

@strata czasu

A nie myslałeś/aś, że po prostu odrzucili Twoją kandydaturę?

@strata czasu

A przedstawili jakie warunki pracy? Ile tych rozmów było? I z kim ?

Kamila
@strata czasu

Skąd to wiesz, może zatrudnili kogoś innego ale nie ciebie? A już na samej tej rozmowie były jakieś pytania dotyczące przyszłości np. chęci rozwoju w firmie?

Rafał
@strata czasu

Rekrutują ze wzgledu na rotację. Nie chca zostać z reka w nocniku jak pracownik odejdzie.

Lidia
@Rafał

No okej, ale czym ta rotacja jest spowodowana?

Pillllaaa

Windykatorzy w mojej opinii bez kultury ..(usunięte przez administratora) grozac komornikiem i policja. Nachodzi taki jeden windykator moja sasiadke. Chodzi po sąsiadach i o nią wypytuje. Dla mnie to jest straszne tak nachodzic ludzi (usunięte przez administratora)

Ringo Star
@Pillllaaa

Zanim się wygłupisz wpisem pozbawionym merytorycznej wiedzy, naucz się odróżniać prawnie "nachodzenie" od przychodzenia. W przypadku nachodzenia jest to wbrew woli odwiedzanego. W przypadku przychodzenia odwiedzany wyraża zgodę na wizyty, np. w umowie. Tak, wiem, wam tylko kasę dawać, nie będziecie jej oddawać i jeszcze byście chcieli, żeby nikt po nią nie przychodził. Nauczcie się żyć na swój koszt. A jak już ktoś nauczył się pożyczać, to jeszcze trzeba się nauczyć oddawać, a wtedy będzie w mu lżej w życiu.

zyta
@Pillllaaa

Przysłowiowy polski sąsiad. Powie więcej niż pytasz. Wszystko go interesuje, nawet kto i po co przychodzi do sąsiadki. Aż trzeba tu wchodzić i dzielić się newsami z drzwiowego wizjera. Z pewnością parę innych wątków z życia prywatnego innych jak chociażby zaglądanie pod materac też w kręgu zainteresowania.

Pillllaaa
@Ringo Star

Czy ja Pana/Pania uraziłam tym wpisem? Wydaje mi się ze nie. Mam prawo się wypowiedzieć i bardzo proszę nie obrażac mnie słowami typu " wam tylko kase dac". Nie zna mnie Pan /Pani więc proszę nie oceniać.

Ringo Star
@Pillllaaa

Tak samo jak Pan/Pani nie zna zapisów w umowie, a wypowiada się o rzeczach, o których pojęcia nie ma. Już sobie wyobrażam jak się obrażało tego windykatora skoro administrator cześć wpisu usunął. Widać kultura na wysokim poziomie. Mam prawo wyrazić swoje zdanie, a skoro windykator przychodzi, to nie bez powodu i zgodnie z prawem. Komornikiem i policją nikt nie straszy, a informuje, ponieważ są przypadki wyłudzeń, właśnie dla policji. A tak z innej beczki, nie wstyd się innymi interesować? Nie ma się swojego życia? Skoro tak sąsiadki żal to może trzeba jej pomóc finansowo i za nią zapłacić.

@Pillllaaa

a jacy mają być? jak się pożycza z tej firmy to oznacza, że bik jest zawalony, długi po kokardy i zazwyczaj brak chęci do zwrotu pieniędzy (zdolności finansowej też) tylko zdecydowane działania moga spowodować jakikolwiek zwrot środków

byly pracownika
@Grzegorz

dokladnie jak sie pozyczylo malo duzo trzeba oddac -

Witam Jak wygląda praca windykatora w capital servive?

Miodzio
@Marta

Usłana jest różami. Żyć, pracować, nie umierać :-).

@Miodzio

Naprawdę tak jest czy może jednak są jakieś minusy?

Rafal
@Renata

Wciąż szukają na windę. Jak tak dobrze to dlaczego ludzie odchodzą? Firma jest w restr. Pracujac tam nie kupisz telefonu,nie wezmiesz kredytu, z takim pracodawcą jestes nikim dla banków itp.

Onka
@Rafal

Ale zawsze możesz trzasnać takiego okeja czy innego bociana. Przecież są udzielane nawet na dochód nieudokumentowany.

@Rafal

a co ma wspólnego restrukturyzacja do zdolności kredytowej? jak jest w trakcie restrukturyzacji to znaczy, że jest w stanie spłacać swoje długi oraz zobowiązania bieżące, jest plan i się go realizuję. szukają i rozmawiają bo ich styl to: zatrudnić=>wycisnąć pracownika jak cytrynę=>zwolnić i od nowa....

Czy w Capital Service S.A. występują paczki/bony świąteczne?

azb666

nie, nigdy nie było i nie ma. czasem "śmieszne" nagrody w konkursach

Aga31

Niestety paczki Świąteczne bony i inne rzeczy nie są dostępne dla pracowników od wielu lat. Nawet czekolady na Święta :) Natomiast centrala traktowana z przywilejami ;)

Witam, dziś na pracuj.pl znalazłem ofertę pracy do windykacji terenowej na obszar Gdańsk, warto? Jakie zarobki? Jakie pożyczki? Pożądne czy sama Orunia? Dzięki za info

Teresa

Hej dzwoniłaś w tej sprawie może do firmy - czy jeszcze szukają ludzi do załogi? :)

@Teresa

Poczytałem opinie i sobie odpuściłem

Anonim2

Orunia. Na Wyspę Sobieszewską nie licz.

Lolo

Nie polecam pożyczek w tej firmie

zadowolony
@Lolo

Bo trzeba oddawać???

A. D.

Czy firma szuka windykatora na teren Koszalina i okolic?

Adrian Windykator
@A. D.

Podpinam się pod pytanie

@A. D.

nje

Alicja

@Ona30 Nie przesadzaj z narzekaniem. Praca jaka jest każdy wie i dobrze się pracuje , może niedobrana praca stanowi problem?

Ona30
@Alicja

Wiesz co stanowi problem? Pracowanie od rana do wieczora. Elastyczny czas pracy? Jak do zrobienia jest tak wielki region, że nie ma kiedy zjeść obiadu. Dziennie robiąc około 400, a nawet 500km po osobach, które są rozrzucone na terenie.(usunięte przez administratora)Do tego udzielanie pozyczek, szkolenia i praca systemowa. No robota idealna!! %> z całym szacunkiem do Twojej osoby, ale ta praca jest jedynie dla osób, które nie mogą sobie pozwolic na utratę dochodu. Bo normalni szanujący się ludzie już odeszli, albo odchodzą w obecnej chwili.

radek
@Ona30

To odejdź, bo akurat szukam pracy i chciałbym się tam zarekrutować :p

Xyz
@radek

Kilka miejsc się zwolniło w tym tygodniu. Powodzenia! Polecam uzbroić się w silne nerwy ✊

Zostaw merytoryczną opinię o Capital Service S.A. - Ostrołęka

• Jak się pracuje w Capital Service S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Capital Service S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Capital Service S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 5 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Capital Service S.A.?

Kandydaci do pracy w Capital Service S.A. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Capital Service S.A.